Pensjonaty w Poznaniu i okolicach

Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

19 września 2021 12:14
W Tulcach jest Olimp na Pocztowej.
Kochani, jestem na weekend w Poznaniu z chłopakiem, czy możecie polecić mi jakaś stajnie, klub jeździecki, cokolwiek, gdzie mogłabym umówić się na teren? Ewentualnie jazda na hali dla mnie skokowa, a dla chłopa coś do poszlifowania podstaw. Jakaś stajnia z duża infrastruktura, coś jak Jaszkowo. �
Cześć wszystkim, potrzebuję namiary do osoby werkującej kopyta naturalnie na terenie Poznania i okolic. Do zrobienia 3 konie, sprawa niestety dość pilna. Będę wdzięczna za jakiekolwiek info!
W Kicinlandzie zwalnia się jeden boks pensjonatowy 🤠
INIA, zapraszamy Stajnie Łopuchowskie, jeśli nadal Pani szuka, wygodny dojazd z północy Poznania, także szynobusem
Czy możecie polecić mi stajnie pensjonatową w okolicach Gniezna?
Zależy mi na:
-padokowaniu
-odpowiednim karmieniu
-hali oraz ujeżdżalni z sensownym podłożem
Całkowicie nie znam tych okolic
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

02 stycznia 2022 08:06
Stajnia Toffel- w Szczytnikach Duchownych. Jest hala, prowadzą konkretni ludzie.
Rosochata Stajnia Ujazd- fajna stajnia u fajnych ludzi, ale hali nie maja.
Nie wiem czy Rybno Wielkie jeszcze działa?
Teli dziękuje, a coś więcej w kierunku Witkowo czy ogólnie mało stajni w okolicy?
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

03 stycznia 2022 18:07
olga96, ja nie bardzo znam tamte okolice, tutaj bliżej Gniezna, na zachód od Gniezna jeszcze bywałam, ale bliżej Witkowa nie znam żadnych.
Toffel mogę polecić. Co prawda, moja znajoma już tam konia nie trzyma, bo sprzedała, ale była bardzo zadowolona z opieki, karmienia i z kontaktu z Właścicielką.
W Toffelu brak miejsc
Ktos tu pytał o tereny w Poznaniu, może akurat nienajlepsza pora bo zima, ale super tereny rekreacyjne są w stajni Karino w Babkach - zaraz obok Czapur. Jezdziłam tam i cena taka sama jak za zwykłą jazdę, konie baardzo spokojne, jest hala o przyzwoitych wymiarach, nie trzeba jezdzic zastępem, można sobie coś skoczyć. Instruktorki tez sa z tych niekrzyczących i miłych, ogólnie bardzo pozytywne wrazenia.. Mogłoby byc trochę wiecej duzych koni, ale chyba mają dokupic.
A ktos moze wie co sie stało z rekreacja w stajni Rogacki, bo to tez była dobra stajnia, podobno juz nie ma?
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
06 stycznia 2022 08:09
ASIAD, nie ma już szkółki w stajni Rogacki, jest jedynie pensjonat
Jeśli chodzi o naukę w stajni Karino to osoby, które przychodziły do mnie na jazdy z tamtej stajni to hmmm zdecydowana większość, która mówiła, że jeździ już samodzielnie i galopuje(!) wracała na lonze...
Może coś się zmieniło od roku w poziomie nauczania, ale nie wiem
Bodajże od roku mają nową instruktorkę. Aczkolwiek nie śledzę tematu na bieżąco, bo mnie zwyczajnie nie interesuje.
Marti^^, to Pani Morsztyn już nie jest w Miliczu?
Czy stajnia Kapada prowadzi jeszcze pensjonat dla koni? Jest szansa, żeby się tam dostać? Wiecie coś?
FloriaTosca, tak jest pensjonat cały czas, 1500 zł obecnie. Ale jak z miejscami to nie mam pojęcia. Myślałam, że już coś fajnego znalazłaś 🙃
FloriaTosca od chyba dwóch lat nie🙂 Teraz stacjonuje jakąś godzinkę drogi od Poznania.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
18 marca 2022 16:10
freya, a stajnia z kopytem albo stajnie Otuskie?
To nie do mnie jak mniemam..? 🙂
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
19 marca 2022 15:48
Aaa pewnie do FloriaTosca,
Hej, słyszał ktos z was o jakiejś dobrej stajni, może być przydomowa, niedaleko Leszna +-30km? Zależy mi na dobrych warunkach dla konia. Codzienne dlugie padokowanie, pastwiska, stały dostęp do siana, czyste boksy, bardzo dobra opieka... 🐴
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
26 kwietnia 2022 13:23
Poszukuję trenera ujeżdżenia, na południe od Poznania 🙂
Dla ambitnej rekreacji, żadne szporty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
26 kwietnia 2022 13:31
Pati2012, w Poznaniu jest Dorota Tyszkiewicz, bardzo polecam 🙂
Potwierdzam 🙂
xxagaxx, polecam Stajnie Łopuchowskie, konie wychodzą codziennie od 7 do 14, do maja do końca października na trawiaste łaki
Post został usunięty przez moderatora
Post został usunięty przez moderatora
Post został usunięty przez moderatora
Za ten post użytkownik otrzymał: Ostrzeżenie
Komentarz moderatora: Wszystko można było zawrzeć w jednym poście.
Post został usunięty przez moderatora
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się