wasze ulubione seriale

Czy na AppleTV jest cokolwiek godnego obejrzenia? Mam grypę i izolację łóżkową do piątku, AppleTV to jedyne do czego mam dostęp, obejrzałam „Połączenie oczekujące” i pierwszy odcinek mnie tak poschizował, że już nie chcę.
Facella,

Defending Jacob
The Morning Show
Alice in Borderland - podoba mi się!
zembria o tak, uwielbiam.
Widziałam wszystkie odcinki po kilka razy, ale jak mam bardzo zły humor to włączam sobie jakiś odcinek, bo to dla mnie najlepszy antydeprrsant.
W sumie tak samo jak Przyjaciele.
Modern family też widziałam, mega fajny i ciepły serial a do tego się można pośmiać.
Właśnie szukam czegoś w tym klimacie, ale ciężko, bo to wysoko zawieszona poprzeczka 😉
pati12318, jeżeli chodzi o Big Bang Theory, to można obejrzeć na HBO GO Młody Sheldon, ale nie wiem czy tak całkowicie wpasuje Ci się w klimat. To są lata młodzieńcze Sheldona z TBBT właśnie 🙂
macbeth widziałam 😉
Bardzo przyjemny, chociaż nie tak śmieszny jak Teoria.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
13 października 2021 21:47
pati12318, my Big bang uwielbiamy za to, że się trochę utożsamiamy z bohaterami. Też jesteśmy z małżem i przyjaciółmi trochę takimi nerdami, tylko jesteśmy zdecydowanie głupsi 🤣
Zaczęłam oglądać Squid Games - w sumie spoko, ale na razie po dwóch odcinkach jakoś mnie nie zachwycił. Pewnie obejrzę cały sezon, akcja się później rozkręca?
Dajmy na to.
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 października 2021 17:27
Obejrzałam drugi sezon Another Life. Jak ktoś lubi kosmitów to polecam, pare nieścisłości się wkradło, ale sam w sobie ciekawy i szkoda ze tak o nim cicho.

<b>Achaja</b> będzie?! potwierdzili? 😍 bo przy premierze trzeciego nie było jeszcze informacji o 4.


infantil, tak, potwierdzili niedawno na Tudum 🙂
Edit spam
Za ten post użytkownik otrzymał: Ban 10 dni
Komentarz moderatora: Spam
Achaja czad! 😁

Ja w ramach guilty pleasure obejrzałam 3. sezon YOU i o ile ten serial nigdy nie był wybitnie realistyczny, tak teraz twórcom wszelkie hamulce się wyłączyły i wyszedł IMO abstrakcyjny gniot. Dociągnęłam do końca z ciekawości, ale miałam dziwne poczucie zmęczenia z każdym kolejnym odcinkiem. Super historyjka, tylko ktoś chyba zapomniał o umieszczeniu jej w rzeczywistości 😋 Zapowiedzieli 4 sezon i to już zdecydowanie odpuszczam.
Obejrzałam całe Squid Game, no w sumie spoko, ale nie rozumiem fenomenu. Przewidywalny do bólu 😉

Teraz leci Kasztanowy ludek, lubię thrillery skandynawskie 😍 na razie bardzo dobrze wchodzi.
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 października 2021 12:02
Jest nowy sezon Podręcznej? Bardzo nachalnie jestem bombardowana reklamami, a nie odnawiałam ostatnio subskrypcji i nie mam jak sprawdzić.
Ze dwa czy trzy miesiące temu był nowy.
Jestem pozytywnie zaskoczona polskim serialem! Skazana na playerze - pierwsze 2 czy 3 odcinki oglądałam bez emocji, ale potem się na maksa wciągnęłam. A tu po 8 koniec...
Coś podobnie dobrego z polskich produkcji?
magda, dla mnie tez skazana był mega. Teraz oglądam Pajęczynę, dobry był też Tajemnica zawodowa, ze starszych Nieobecni, no i oczywiście moja ukochana Chyłka. Wszystkie polecam.
Fajnie, dzięki, coś z tych które wymieniasz zacznę. Do produkcji TVN podchodziłam z dużą ostrożnością - reklamowane mocno, wydawały się że mogą być gniotami. Dobrze wiedzie że niekoniecznie tak jest.
Obejrzałam całe <b>Squid Game</b>, no w sumie spoko, ale nie rozumiem fenomenu. Przewidywalny do bólu 😉 <br>
(...)

kolebka, Koreańskie kino takie trochę jest momentami....
Twórca "Squid game" ma na swoim koncie trochę tych filmów, ale nie jestem pewna na ile ta półka jest jakaś super wybitna... edit: tj. "Do-ga-ni" było mega sukcesem, ale nie wiem jak dalsze produkcje. Niemniej jednak jak potrzebujesz czegoś mocniejszego, to m.in. "Do-ga-ni" powinno oczekiwania spełnić 😀
Sankaritarina przyznam szczerze, że język koreański i cała ekspresja emocjonalna byla dla mnie trudna w odbiorze 😅 ale dzięki za polecajkę!

Obejrzałam Kasztanowego ludzika, dobry kryminał, podobał mi się.
Teraz zaczęłam oglądać Alice in Borderland - fajny klimat, póki co bardziej mi się podoba jak Squid Game.

No i zaczęlismy drugi sezon Locke&Key, uwielbiam ten serial 💗
kolebka, a prawda, przy pierwszym zetknięciu się z tą koreańską ekspresją, kodem społeczno-kulturowym, człowiek europejsko-amerykański może mieć takie "wtf?!" 😅 ale jak się wsiąknie, to często na dobre. Od jakiegoś czasu siedzę w temacie i czasami mam takie "łee, znowu ten sam aktor". 🤣 ale raczej jest zachwyt i podziwianie....
Facella   Dawna re-volto wróć!
15 listopada 2021 18:29
Obejrzałam Nawiedzony Dwór w Bly i Nawiedzony Dom na Wzgórzu, jakie świetne � Polecicie coś podobnego? Mam ogromny niedosyt tego typu filmów i seriali. Byle nie jakieś absurdalnie długie tasiemce po 5 sezonów.
Facella a Locke&Key oglądałaś ? Fajnie się ogląda, trochę inna tematyka, ale dalej magia i inne takie 😁
Nocna msza jest od tego samego reżysera bodajże, ale klimat trochę inny i moim zdaniem gorszy serial.

Ja skończyłam Alice in Borderland, podobało mi się fest, lepsze niż Squid Game.
Teraz chyba zacznę nowy sezon You 🤔
Gillian   four letter word
16 listopada 2021 18:12
Jestem ostatnim człowiekiem na świecie, który nie widział Gry o Tron. Ale odpalilam i woooooo, wciągnęłam się! Jest mnóstwo obrzydliwych scen, że aż muszę odwracać wzrok ale ogólnie sztoooos.
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 listopada 2021 19:51
Gillian, nie jesteś, ja do dziś nie obejrzałam GOT 😉
kolebka, próbowałam, ale kompletnie mi nie podeszło. Nocną mszę spróbuję.
Gillian, wow, trochę zazdro, że tyle dobra przed Tobą!

Ja tymczasem wciągnęłam się w Sukcesję na HBO 🙂
Również nie oglądałam Gry o tron 😀 za to ostatnio obejrzałam kilka odcinków House of cards i totalnie! mnie nie porwało. Fakt że zwykle oglądam jednym okiem, bo włączam seriale w czasie szydełkowania.
magda, żeby House of Cards porwało musisz choć troche ogarniać politykę w USA (choćby jak to u nich działa). No i musisz sie interesowac polityka 😀 inaczej bywa ciężki i nudny
xxagaxx, aaaha... to odpuszczam totalnie bo jednak polityka to totalnie nie moja bajka 🙂
Oglądam nowy sezon dextera (new blood) oczekiwania miałam żadne, bo nie spodziewałam się niczego poza odgrzewanym mocno zleżałym kotletem i w sumie się nie zawiodłam 😅

Pytanie-kto jeszcze wypatrzył wcierkę absorbiny u Dextera na półce? 😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się