Końska Rewia Mody XV (2021)

BUCK   buttermilk buckskin
21 października 2021 14:13
Czardasz może się okazać bardziej np.miętowy 😉 czy jakkolwiek odległy od niebieskiego/granatowego itp 😉 mój konio ze względu na odcień świetnie wygląda w takich rześkich odcieniach. moje dwa mega ulubione to QHP i Waldhausen Monza Mint sprzed laaaat i szukam czegoś w tych "okolicach" 🙂
potnik QHP.jpg potnik QHP.jpg
monza mint.jpg monza mint.jpg
wątek zamknięty
Przyszła pierwsza dostawa od smerfi 😍 czaprak to prawdziwe cudo i informuje, że owijki eskadron ocean super pasują 😂
300B88A9-FF15-4209-B88E-F60B6B4967A7.jpeg 300B88A9-FF15-4209-B88E-F60B6B4967A7.jpeg
649D5D0A-7475-432E-99DA-82A2CEE38FBD.jpeg 649D5D0A-7475-432E-99DA-82A2CEE38FBD.jpeg
wątek zamknięty
Przyszła pierwsza dostawa od smerfi 😍 czaprak to prawdziwe cudo i informuje, że owijki eskadron ocean super pasują 😂
300B88A9-FF15-4209-B88E-F60B6B4967A7.jpeg 300B88A9-FF15-4209-B88E-F60B6B4967A7.jpeg
649D5D0A-7475-432E-99DA-82A2CEE38FBD.jpeg 649D5D0A-7475-432E-99DA-82A2CEE38FBD.jpeg
wątek zamknięty
Czekaj czekaj, jakiś szmaragdzik zgaszony?
wątek zamknięty
dairoxroxi, prawda, że piękny ten odcień?

Ja też dziś dostałam paczuszkę, z nausznikami Monaco Blue oraz czaprakiem PS coffee mamba, mój pierwszy ever brąz 😍
wątek zamknięty
<b>dairoxroxi,</b> prawda, że piękny ten odcień?<br>
<br>

anai, kurde nie spodziewałam się, ze aż tak piękny jest 🦄 czekam jeszcze na dark sky i bronze gold 🙈
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
22 października 2021 18:54
dairoxroxi, no coś pięknego😩😍
anai poka, poka ten czekoladowy, trochę żałuję że mój kucyk kolorowy, bo jak nie lubię printów to taki mogłabym mieć.
wątek zamknięty
dairoxroxi anai wczoraj wysłane - dziś dostarczone 🙂 Najważniejsze, że zadowolone jesteście.
Ja sama bym się skusiła na Bronze Gold ES - ale nie wiem co na to kasztan... 🙂
wątek zamknięty
smerfi, - dla mnie zdjęcia ma kasztanach wyglądają w sumie najlepiej ze wszystkich 😅 Tak na maksa jesiennie.
dairoxroxi, - piękny! Cieszę się, że trafiłam owijkami 😎
anai, - nie dziwię się, gdyby nie kwestie zdrowotne to też bym kupiła. Mam już z 5 brązów, ale ten jest taki piękny! 💖🤦
wątek zamknięty
smerfi Top obsługa!!🦄
Keirashara obstawiałam podobnie ocean albo royalblue, także dobry traf 😎 wiadomo są ciut jaśniejsze, ale obstawiam ze jak materiał z czapraka dostanie światło to tez trochę się rozjaśni.
wątek zamknięty
Post został usunięty przez autora
smerfi, dziękuję za taki ekspres i top obsługę 😘😘😘

Dobrze że mam LR w telefonie, bo w sztucznym świetle mój telefon rozjaśnił ten czaprak nie do poznania, no i print podejrzewam że w świetle dziennym nie będzie się tak odznaczał, jak w świetle sztucznym padającym prosto na czaprak. Jak będzie jutro przyzwoita pogoda, to moze zrobię zdjęcie na koniu.
IMG_20211022_193235.jpg IMG_20211022_193235.jpg
wątek zamknięty
o kurczę a o mnie chyba smerfi zapomniała a na stronie już wyprzedane 😭😭😭
wątek zamknięty
Kunia - ja o nikim nie zapominam 🙂
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
22 października 2021 21:50
keirashara, z brązami jak z granatami - można mieć 5 i wszystkie będą inne i równie piękne! 😜😍
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
23 października 2021 07:56
Moon czyli jak mam 2 granatowe j jeden brąz to śmiało mogę kupować 😂
wątek zamknięty
Na koniowatym
IMG_20211023_094246 (1).jpg IMG_20211023_094246 (1).jpg
IMG_20211023_094217.jpg IMG_20211023_094217.jpg
wątek zamknięty
Myślę właśnie czy na siwkę sobie sprawić któryś coffee 😍 nie jestem fanem brązów, ale ten jest piękny 😍 no ale dalej waham się między nim a różem i tym że jeszcze nie wszystko wyszło 🙈
anai cudo!
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
23 października 2021 12:48
anai, pięknie się komponuje :o
I cieszę się, że nie tylko u nas tak wygląda plac po jesiennej ulewie 😂😂
wątek zamknięty
charlieeee, - róż masz, bierz brąz 😎 Choć rozumiem dylemat, bo oba piękne.
anai, - klasa 😍 Jaki to jest piękny, ciepły, czekoladowy odcień brązu 😍😍😍
dairoxroxi, - na koniu różnica zniknie, odpalaj na Kucynce 😁
Moon, - fiolety też 😂😂 Jak podsumuję, to mam głównie brąz i odcienie bordo, fioletu i różu 😅 Przecież każdy jest inny!
lusia722, - dwa to tyle co nic, można szaleć 😁
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
23 października 2021 14:36
Smerfi widzisz 😎
Mnie kusi teraz Equito Chocolate Milk😍, a taka byłam na nie
wątek zamknięty
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
27 października 2021 12:11
Sa jeszcze gdzieś nauszniki do equito cinnamon spice? Bo znaleźć nie mogę, a czaprak od dwóch tygodni mi po glowie chodzi i chyba sie poddam i zamówię 😅
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
27 października 2021 12:35
Przyszła pierwsza dostawa od <b>smerfi</b> 😍 czaprak to prawdziwe cudo i informuje, że owijki eskadron ocean super pasują 😂
dairoxroxi,

Kurde, ładny ten Monaco Blue ?
Dopiero teraz mi się fotki wyświetliły ...
wątek zamknięty
PRZEPIĘKNY JEST 😍 nawet się nie zastanawiaj
wątek zamknięty
Helcia napisz do mnie to ci je zamówię bo są u producenta.
Tak ogólnie to Cinnamon Spice wraca do oferty od 4 listopada ponownie. Ja mam to co mi zostało z poprzedniego dropa.
Aleks jeśli mowa o full DR to przyszły dwa. Więcej nie będzie.
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
27 października 2021 15:28
Smerfi Mam nadzieję, że to koniec promocji i nowości u Ciebie.
Bo już chleb nożem smaruje po ostatnich przebojach z kucykiem,
ale jakoś tak lepiej się mu pracuje i wraca do zdrowia jak jest ładnie ubrany 😂
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
27 października 2021 16:15
smerfi ja bym potrzebowała VS Full. Są w większej ilości sztuk ?

Ja obecnie jestem na maxa pod kreską ... koń mi kolejny miesiąc czyści wszelkie środki ... ale z promki u Ciebie skorzystałam urodzinowo 😇 . No nie był to Anthracite co prawda, ale też piknie (bluza) bo zamierzam wejść w sezon wiosenno/letni zacnie (jaksięwyliżemymamnadzieję 🙏 ) .

Wracając do Monaco Blue, chyba nawet ładniejszy niż Neptuna.
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
27 października 2021 17:12
Sorki za post pod postem, ale wiadomo ... i sorry za Of Top-a 😉 , ale właśnie odebrałam rzeczoną bluzę Bianca Chocolate i w zestawie z czaprakiem moss to jest po prostu BAJKA 😍😍😍. Trzymajcie kciuki za mojego ogona 🌷.
Dziękuje smerfi także za te notki pisane odręcznie, one zmieniają wymiar kupowania on line <3 .
wątek zamknięty
Aleks, piona, u mnie też Bianca od Smerfi. 😝 I czaprak. Wylądował już w honorowym miejscu na kaloryferze na następne 2 tygodnie, żebym się mogła na niego patrzeć. 😂 Więc zdjęcia ewentualnie później. 😂
A bluza naprawdę zacna. Chociaż powiedziałabym, że to takie coś między bluzą a kurtką. 😀
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
27 października 2021 17:33
Sivrite 😁 no ja jestem amator tych bluz, fakt. I faktycznie ona dosyć ciepła i mięsista w pomacaniu więc liczę na chłodną wiosnę 😜 .
My (ja i mój koń) najbardziej intensywny czas warsztatowo-treningowo-wyjazdowy mamy jesienią i zimą więc mi to zupełnie nie przeszkadza, że taka cieplejsza. Będzie jak znalazł na gościnne występy 😀 .
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.