Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

<b>martrix,</b> <br>
W standardzie kulawy koń i mundrości w komentarzach <br>
<br>
<a href="https://fb.watch/8XxkyE6L5v/" target="_blank" rel="ugc">https://fb.watch/8XxkyE6L5v/</a>


Oglądaliście ten film z dźwiękiem? Nie dość że ten koń co chwilę kaszle to jeszcze chyba mocno dyszy (?). Masakra 🙁
Ja pier****. Co za cholerni ludzie. I ten babsztyl śmie się wypowiadać nt. dobrostanu czyichś koni?! Ona ma oczy w dupie, nie widzi i nie słyszy co się dzieje??!

O, to sławna na fejsie stajnia...
Jakiś czas temu była tam akcja w komentarzach pod zdjęciem, na którym koń (nie wiem czy ten sam) chyba zwoził jakieś drzewo/gałęzie/etc będąc "ubrany" w ee.... yyy.... sznurki...? W sensie, nie było uprzęży (jakiejkolwiek, o ile dobrze pamiętam...) tylko, no, jakieś linki, sznurki, nie wiem, lonże... Koń jak szynka w sznurkach. Ofc - burza pod komentarzami przeszła bez większego echa... Także kulawe konie chodzące pod siodłem mnie jakoś nie dziwią, niestety 🙁
No było było…
40B261F0-019A-4DB6-B0E5-6C11C313A813.png 40B261F0-019A-4DB6-B0E5-6C11C313A813.png
Ten koń to serio musi mieć anielską cierpliwość...
Konie ma szczere i cierpliwe jak cholera, normalny to by ją w kosmos wysłał razem z tymi sznurkami xd
Moon   #kulistyzajebisty
29 października 2021 19:18
Sorry, pisałam w biegu, zapomniałam napisać, że wchodzenie w linki i fp tej "stajni" jest na własną odpowiedzialność i co się zobaczyło, to się nie odzobaczy... 🤣🤦😖
No było było…
40B261F0-019A-4DB6-B0E5-6C11C313A813.png 40B261F0-019A-4DB6-B0E5-6C11C313A813.png
Konie ma szczere i cierpliwe jak cholera, normalny to by ją w kosmos wysłał razem z tymi sznurkami xd
kokosnuss, Ej, daj spokój, takich koni jest nawet całkiem sporo jak się tak przyjrzeć (choć ludzi z AŻ takim podejściem na szczęście nie jest jakoś supe dużo....). I tu ja dostaję dupościsku, że no NIE, ja se musiałam kupić jakiegoś wrażliwca...
Niemniej jednak, no, we mnie się wszystko wywraca jak tam czasem gdzieś w internetach "mignie" moim oczom ta "stajnia"... z resztą, na r-v w ogłoszeniach teeż chyba było jakieś szukanie wolontariuszy.....
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
01 listopada 2021 23:10
Na_biegunach, - dlaczego ja w to weszłam... ta się to odprzeczytać? 😂
keirashara, wydaje mi się, że niestety zostanie to w nas
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
01 listopada 2021 23:49
<b>Na_biegunach,</b> - dlaczego ja w to weszłam... ta się to odprzeczytać? 😂
keirashara,
Nie 😕 Na tej stronie co artykuł to lepsze kwiatki. Ostatnio reklama ksiażki! wyskakuje mi nawet z lodówki 🙄
💩to jest z tego jeszcze jakaś książka?
Mi tez wyskakuje reklama książki na Fb 😂
keirashara, ale akurat poza interpretacjami autorki bloga instrukcja kawaleryjska bardzo trafna.
kotbury, tylko Pan ze zdjęć jakby nie zrozumiał 🤣
Nie czaję bazy, zacytowana instrukcja z 39' w rzeczy samej opisuje normalny poprawny polsiad, a pan ze zdjęć prezentuje bezwładne klepanie tyłkiem w siodło w celu....? No w jakim celu w sumie? 🤔😅
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
02 listopada 2021 20:01
kokosnuss, bo on chyba myśli, że robi dobrze 😂
kokosnuss, pan ze zdjęcia nie złapał fragmentu o przesunięciu się do przodu i próbuje zrobić polsiad w pionie przy ujezdzeniowej długości strzemion, co przeczy prawom fizyki 😅
karolina_, ale to bym rozumiala, jakby on wymyslal jakas wlasna teorie polsiadu pionowego czy cos 😅 a tu zacytowana poprawna instrukcja, ze krocze w strone przedniego leku, pochylenie w krzyzu, tulow nieruchomo, stawy resoruja, wszystka gra, a pan w interpretacji wlasnej siedzi pionowo na zapartych nogach z kroczem w srodku siodla i klepie zadkiem gora - dol, no bo probujac stac perfekcyjnie pionowo w galopie na prostej nodze w ujezdzeniowych strzemionach to faktycznie wychodzi albo klepanie zadkiem, albo zwis na wodzach, fizyka i te sprawy 😉

Ze mu nie wychodzi polsiad to zaden wstyd, szit hepens, ale ze nie widzi niezgodnosci opisu ze zdjeciami to jednak przerasta moje pojecie :P i to niby jakas ksiazka jest...? 😮
Ale mnie zastanawia najbardziej dlaczego te rzeczy tam są robione w siodle westowym i strzemionach westowych, którego konstrukcja nijak pozwala na dosiad opisany w instrukcjach kawaleryjskich. Choćby z prozaicznego powodu tego " rogu" na przednim łęku...
W ogóle po jaką cholerę takie wygibasy w westówce? Przecież to siodło do "siedzenia".
Screenshot_20211103-123600_Samsung Internet.jpg Screenshot_20211103-123600_Samsung Internet.jpg
Stawiam na google translator, ktoś napisał po białorusku treść i zrobił kopiuj wklej do ogłoszenia. Rosyjsko języczni tak piszą z europejczykami bo my nie znamy rosyjskiego. Częste zjawisko w grupach sprzedażowych koni śląskich itp.
Treść treścią, ale nieproporcjonalnie wielką głowę ma ten koń... 😦 aż ciężko uwierzyć, że to traken.
Meise, może to błąd po prostu? Biorąc pod uwagę że ogłoszenie z translatora?

Na trakena na pewno nie wygląda, taki trochę granatem od pługa oderwany jeśli o prezencję chodzi, znaczy mi się od razu podoba 😜 😁
Dlaczego od pługa? Z wyglądu tułowia normalny, szlachetny koń, może ciutke mocniejszej budowy, ale ta głowa strasznie szkaradna, jak wiadro z wodą 😒
Mi tam się on podoba, widywałam znacznie gorsze głowy 😅
ale ta głowa strasznie szkaradna, jak wiadro z wodą 😒
Meise,
Oj grabisz sobie koleżanko u dużej części posiadaczy Ślązaków i mixów tychże albowiem często mają piękną głowę niczym wiadro 😉🤣😂😁
Przepraszam, nie chciałam nikogo urazić 🌷 Czasem tak palnę bez pomyślunku. Chodziło mi bardziej o to, że budowa ciała tego konia i głowa nie współgrają ze sobą. Głowa może być większa, jeśli pasuje do tułowia 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się