Końska Rewia Mody XV (2021)

Moon, ale to słaby rodzaj, ciągną siodło w górę :P
wątek zamknięty
Moon, - ale granat=/=granat i może się pogryźć z szmatkami 😜 Jak będzie blisko to ta różnica może być widoczna.
Klami, - to dawaj srebrne lamówki i akcenty zamiast złotych 😎 Ja złota na siwku nie widzę, może podbić żółcie. Za to taki czarny czaprak np. przeszyty srebrną nitką będzie sztos. Plus siwe jednak jaśnieją z wiekiem, zaraz możesz nie mieć problemu szaraczka 😉
wątek zamknięty
Moon, aaaa myślałam że to czarny 😅
wątek zamknięty
Naoglądałam się tu przepięknych czapraków i zapragnęłam es monako blue i już nie ma 😭. Na osłodę kupiłam Emeralda, ma ktoś może wypróbowane jakie owijki prócz oryginalnych będą pasować ?
wątek zamknięty
Widziałam dzisiaj w sklepie całą kolekcję Kentucky Velvet, potrzebuję każdego jednego koloru, najpiękniejsze czapraki ever 😍😍😍

...tyle szczęście mojego portfela, że stacjonarne sklepy w moim regionie mają ofc tylko wersję DR, więc wyszłam z pustymi rękami 🤣 xd
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
03 listopada 2021 20:13
kokosnuss, są naprawdę piękne, ale mnie zaniepokoiło jak zobaczyłam je pod siodłem, bo często się dziwnie układają.
wątek zamknięty
lusia722, chodzi ci o to ze robi sie takie brzydkie zalamanie po skosie? duzo ludzi sie na to skarzy 🙁 i tak dumam, czy warto... bo 80 ojro to jednak sporo kasy za szmatke, jesli w uzyciu bedzie wygladac byle jak.

Ot tak na polce w sklepie sa w kazdym razie naj- naj- najpiekniejsze 😉
wątek zamknięty
lusia722, Oj nie strasz. Mam w szafie dwa czekające na premierę 🤣
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
04 listopada 2021 09:48
kokosnuss, tak chodzi o to zagięcie
wątek zamknięty
czy ktoś mi może zdradzić fenoment tego kentucky? pomijam czy się to komuś podoba czy nie, ale jakość to oni mają słabą, szczególnie w odniesieniu do tych cen z d... ochraniacze ze sztucznej skóry za ponad 500 zł za parę, które po kilku praniach wyglądają jak psu z gardła wyciągnięte, a teraz derka welurowa za 1200 zł (?!). I jeszcze ten opis: "doskonale sprawdza się jesienią oraz zimą jako derka stajenna" zapewne doskonale, szczególnie ta pudrowo-różowa, na pewno wygląda przepięknie po jednej nocy 🙂
wątek zamknięty
panibelynda, - ja mam ich białe skórkowe kalosze i trzymają się rewelacyjnie mimo wielu prań 😉 Imo tą ich sztuczna skóra i futro są świetnej jakości. W stajni widzę trochę czapraków, które też wyglądają dobrze po praniu.
No i są śliczne, coś więcej potrzeba? 😂 Mają na prawdę dopracowany design produktów. To od początku była "marka premium", taką obrali strategię i jej się trzymają. Przecież wiadomo, że te derki to wyższa szkoła lansu. Tak na prawdę brudzi się każda, tylko przy tej będzie to bardziej widać i boli w serduszko, natomiast nie zmienia to jej właściwości jako derki samej w sobie. Jest wypełnienie, jest miękkie podszycie i dobry krój. Jest w stanie spełnić tą funkcję. Pewnie na czyściutkich trotach na zawodach nie będzie wyglądała zaraz tragicznie.
wątek zamknięty
panibelynda, powiem tak, poza czaprakami velvet - ktore IMO sa piekne - wszystko od Kentucky, co widzialam w sklepie i mialam w rekach wygladalo juz na pierwszy rzut oka tak dziadowsko, ze szok. Pomijam ceny, ale te niby super duper czapraki pearl czy softshell to po prostu taka tandeta, ze az wstyd... Velvet mi sie za to mega podoba wizualnie i juz 😍😅 ot i cala filozofia 🙂
Derki velvet tez sa IMO piekne, chociaz na noc do stajni bym takiej nie zalozyla :P

Za to wciskanie ludziom poliestru i plastiku jako eko sreko materialow premium, no bo bez udzialu owieczek i vegan, to taki hit marketingowy ze az ich podziwiam 🤣👍
Ogolnie to praktycznie wszystkie te "marki premium", konskie i niekonskie, szyte sa po taniosci w Azji (ES i PSoS sa np. z tej samej fabryki w Chinach) i koszty materialow to jest mikry ulamek ceny 🤷
wątek zamknięty
kokosnuss, właśnie o to mi chodzi - jak się marka chce nazywać premium to powinna się charakteryzować wysoką jakością użytych materiałów i wykonania... Fakt, że te ich rzeczy są piękne (póki są nowe albo na zdjęciach), ale nie warte chyba nawet 20% swojej ceny. W każdym razie jak to mówią, kto bogatemu zabroni 😉
wątek zamknięty
Mnie zawsze kusiły czapraki i nie powiem fajnie by było mieć takiego velveta w szafie ale ujeżdżeniowego... te wersje skokowe mają jakiś taki dziwny kształt. Nie wiem czy tylko mi się tak wydaje ale są jakieś takie długie 🤔

Zastanawia mnie teraz jakość, czy faktycznie jest taka słaba? Bo jeśli miałabym kiedyś inwestować to chyba wolałabym wtedy drugi ES. Przynajmniej wiem, że tu cena idzie w parze z wykonaniem
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
04 listopada 2021 21:05
Ja wiem czy ochraniacze mają słabą jakość?
To są 4 letnie.
Mam kaloszki od nich Solimbra brązowe kupiłam używane kilka lat temu, żyją do dzisiaj.
Kantar futerkowy też po kilku latach wygląda ok.

Czaprak mam jeden, ten z lamówką z ekoskóry i wykonanie super, ale materiał to zwykła bawełna, więc szału nie będzie z trzymaniem koloru.

217558845_560311628740950_9174625093604922180_n.jpg 217558845_560311628740950_9174625093604922180_n.jpg
wątek zamknięty
lusia722, często używasz tych ochraniaczy, albo raczej czy często je pierzesz? Bo ja właśnie na nie bardzo chorowałam, dopóki nie zobaczyłam ich u koleżanki po kilku praniach - futro wyglądało tragicznie. Wtedy właśnie się całkiem obraziłam na kentucky, ale teraz to już nie wiem co myśleć, bo te Twoje są piękne 🙈
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
05 listopada 2021 11:53
PRZEPIĘKNY JEST 😍 nawet się nie zastanawiaj
dairoxroxi,

Będę się za to smażyć w piekle ... Monaco Blue i Neptuna ...

Na fotki na koniu będzie trzeba trochę poczekać 💔 , ale już widzę, że do gniadego będzie pięknie 😍 .
DSC_0118 — kopia-m.jpg DSC_0118 — kopia-m.jpg
DSC_0120 — kopia-m.jpg DSC_0120 — kopia-m.jpg
DSC_0121 — kopia-m.jpg DSC_0121 — kopia-m.jpg
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
05 listopada 2021 12:24
Aleks, no klasa 😍
panibelynda, piorę po każdych zawodach, używam na kilku koniach mają 4 lata, zawody średnio 2/3 razy w miesiącu
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
05 listopada 2021 12:30
Post został usunięty przez autora
Aleks oj będziesz. 😜 Ja nie zdążyłam kupić i cierpię 😭
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
05 listopada 2021 12:34
Rudzielc_23, a czego nie kupiłaś?
wątek zamknięty
lusia722 odnośnie postu Alex i jej zdjęć ES Monako blue
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
05 listopada 2021 14:00
Rudzielc_23, chodzi mi jakiego czapraka Ty nie zdążyłaś kupić? Monaco?
wątek zamknięty
tak
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
05 listopada 2021 15:44
Może jeszcze zrobią drugi drop jak z Deep Olivine😍, który dzisiaj wrócił do sprzedaży.
Już widzę u nich na stronie, że 15.11 wychodzą Boundaries w kolorze Monaco Blue
Klik
deep-olivine-dressage-saddle-pad-equestrian-stockholm-2.png deep-olivine-dressage-saddle-pad-equestrian-stockholm-2.png
nb-monaco-blue-saddle-pad-cob-eqeustrian-stockholm.png nb-monaco-blue-saddle-pad-cob-eqeustrian-stockholm.png
wątek zamknięty
Rudzielc ale jak to? na stronie ES przecież widzę że nadal dostępne .
wątek zamknięty
A czy ktoś wie gdzie znajdę, najlepiej jeszcze na promocji koce Kingslanda? 💔🌷🌷
7532BBCA-E0A1-4A90-8A68-097081FF3C75.jpeg 7532BBCA-E0A1-4A90-8A68-097081FF3C75.jpeg
96D565B8-97F4-4C17-9F6E-52904244DB15.jpeg 96D565B8-97F4-4C17-9F6E-52904244DB15.jpeg
wątek zamknięty
feno rozmiaru full nie ma - dostępny jest tylko cob

aleks - Bianca Neptuna pasuje do Monaco idealnie 🙂 Zestaw idealny 🙂
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
05 listopada 2021 18:18
dairoxroxi, mój trigger wełniane derki i koce
wątek zamknięty
Dzisiaj nam przyszedł koc z Kentucky i wyglada super, już zamówiliśmy oba dostępne wzory w stypowych kolorach i te kingslanda też kuszą 🙈
0EE6B062-2488-47B8-A5F8-2167D2683D6F.jpeg 0EE6B062-2488-47B8-A5F8-2167D2683D6F.jpeg
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.