Końska Rewia Mody XV (2021)

dairoxroxi, mam ten szary w bordowy zygzak jest super 😍
wątek zamknięty
powiedzcie mi, że deep olivine na karego to fuja i dramat, bo się czaję na niego od samego początku... 👀
wątek zamknięty
Kuniaa zygzak też już do nas idzie 🤣 ale te Kingslandy tez piękne… tylko 320€ odstrasza mnie na maksa
wątek zamknięty
dairoxroxi, a jak wypada ten kentucky rozmiarem? Strasznie mi się podobają, ale obawiam się że na moim mastodoncie totalnie zniknie 🙈
wątek zamknięty
dairoxroxi, no właśnie. Tez się chętnie dowiem jak to wypada rozmiarowo, bo chyba rozmiar jest ogólnie jeden? Czy się mylę?
wątek zamknięty
Jest jeden rozmiar 210x200, na dużego kuca mogę aż na uszy prawie założyć takie są długaśne, ale wydaje mo się ze są dość kuse najlepiej sobie zmierzyć jakiś polar i porównać ile brzucha będzie zakrywać

Ogólnie te z Kentucky to wiadomo nie jest wełna, ale są bardzo grube i mięsie. Po złożeniu wygląda jak derka stajenna
wątek zamknięty
Dairoxroxi, ale, ale... Ale po co? 😂 Nie wyszydzam, szczerze pytam. 😁 Nie lepiej jednak derkę zarzucić, co by nie zjeżdżała? 😅
EDIT: Nie przeniosło mnie do następnej strony, teraz widzę, że więcej osób jest tym zainteresowanych. Nie wiedziałam, że w ogóle that's a thing. 😀 Po co Wam koc na konia?
wątek zamknięty
budyń, Deep Olivine mam i polecam 😍na skarogniadym więc... ;P
Te Kentucky to są koce w jednym rozmiarze - nie wiem czemu ale mam wrażenie że bedą praktyczne... mam ich dwie derki "pseudo wełniane" są świetne prane milion razy i nic się z nimi nie dzieje. Ktoś tam wcześniej pisał że ich rzeczy są niskiej jakości i badziewne - absolutnie się z tym nie zgodzę. Polityka firmy - materiały nie są pochodzenia zwierzęcego - taka filozofia i wcale nie oznacza to że są gorsze. Mam ich derki, czapraki, kantary, torby na sprzęt, ochraniacze...i piorę, używam i wyglądają TOP. Co do czapraków "skokowych" tu przyznam racje są za długie i źle wyprofilowane - bardziej wszechstronne co sprawia że wyglądają słabo pod małymi skokówkami, na drobniejszych koniach.🍀
wątek zamknięty
Sivrite u nas w stajni jest to typowo do zarzucenia na stępa, dziewczyny marudziły, że wszystkie spinki i zapinki obijają sie i nic tylko je denerwują podczas stepowania, spacerowania i jak dowiedziały się o tych kocach to oszalały. Sama się wkurzam czasem na derki, szczególnie jak z polarow mam same grube i ciężkie, to taki koc jest całkiem praktyczny uważam.
No ale wiadomo, oprócz zarzucenia na siodło i ładnych fotek na pleckach to chyba zero praktyczności 😅
wątek zamknięty
<b>Dairoxroxi</b>, ale, ale... Ale po co? 😂 Nie wyszydzam, szczerze pytam. 😁 Nie lepiej jednak derkę zarzucić, co by nie zjeżdżała? 😅<br>
EDIT: Nie przeniosło mnie do następnej strony, teraz widzę, że więcej osób jest tym zainteresowanych. Nie wiedziałam, że w ogóle that's a thing. 😀 Po co Wam koc na konia?

Sivrite, dla mnie super, nie zawsze chce się zapinać sprzączki. Szczególnie na zawodach jak się nie ma luzaka (całe życie 😉) a trzeba szybko konia ubierać i uciekać z hali na dwór etc.
wątek zamknięty
smerfi a faktycznie, mój koń to pokurcz także zawsze automatycznie tylko cob sprawdzam 🙂

Trochę szok z tymi kocami, pierwsze widzę... Nie zjeżdżają wam podczas tego spacerowania? 😅 ale ten kucyk izabelowaty cudowny, jak z bajki
wątek zamknięty
Dairoxroxi, Anai, właśnie, nie leci to z zada podczas stępowania? Czy siadacie na nich?
Ja może nie rozumiem problemu wielkich i ciężkich derek i problemu z ogarnianiem ich, mając araba. 😂 Ściągam ze słupka, zarzucam, podciągam kawałek pod tyłek i tyle, nic mi się nie ciągnie po ziemi ani nie przeszkadza, bo derka malutka.
wątek zamknięty
Można na tym siadać wiadomo, te Kentucky jest ciężki tez wiec nie ma szans żeby normalny wiaterek go zdmuchnął.
Moja kuca tez wielka nie jest, ale ogolone futro i manewrowanie tym ciężkim polarem pod włos to wysiłek niczego sobie 🤣🤣
wątek zamknięty
A elektryzują się te koce, czy właśnie nie, gładko przesuwają? Mój jaśnie książę chodzi w polarze jak paralityk, bo mu się czepia golonego futerka i jak żyć 😅 Może to jest wyjście.
wątek zamknięty
Sivrite ja po pierwszym zdjęciu złożonych kocyków myślałam, że to takie normalne koce, do domu dla koniarza 😂
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
06 listopada 2021 08:18
lusia - dziękuję 😁
smerfi - masz w tym swój udział 😜 jakbym nie wzięła to bym znowu sobie pluła w brodę 😅 .
wątek zamknięty
Fokusowa, nie no, mi się od razu skojarzyło bardzo retro z kocykami filcowymi zarzucanymi na konie w czasach przedderkowych! 😀

W ogóle śmiesznie, 15 lat temu to był obciach jak cholera mieć szary kocyk zamiast derki, a teraz moda widać wraca :p ale kocyki bardzo ładne 😍
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
06 listopada 2021 13:58
Ja zawsze się tymi kocykami fascynowałam, tylko kiedyś były popularne w taki wzór paski w kolorach flagi niemieckiej, później modna była granatowa z szarym i brązem.
Tylko zawsze zastanawia mnie, czy ja bym z takiej derki korzystała?
Nie wiem.
Mam polarówki, mam derkę do jazdy jak jest zimno, ale co roku myśl o wełnianej derce powraca.
wątek zamknięty
kokosnuss, szare kocyki to pamiętam, ale te takie eleganckie, że nie połączyłam kropek 😂
wątek zamknięty
Mają coś w sobie te koce.

Odpalilam dzisiaj dark sky 💣
FA83862F-528F-4563-B95D-32DB63D41086.jpeg FA83862F-528F-4563-B95D-32DB63D41086.jpeg
9FC6B6AE-8CE9-4612-B6FD-44FF6207F879.jpeg 9FC6B6AE-8CE9-4612-B6FD-44FF6207F879.jpeg
wątek zamknięty
Ucięło jedno zdjęcie…
84B3D91E-F83E-47F6-A57B-4783291FF0F7.jpeg 84B3D91E-F83E-47F6-A57B-4783291FF0F7.jpeg
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
06 listopada 2021 16:22
dairoxroxi, obłędny odcień szarości ma ten czaprak😍
I klacz jak zawsze wygląda jak milion dolarów 👍
wątek zamknięty
Lusia zachwycona też jestem tym kolorem 😍 już się na niego śliniłam jak wyszedł rok temu? A kucyna kurde to jest najgorsza modelka ever, nic nie współpracuje, uchwycić uszy postawione graniczy z cudem.. 🤣 i o dziwo w przypadku zdjęć to na wszelakie straszaki i dźwięki ma wywalone 🙈
wątek zamknięty
Te koce https://www.universal-textiles.com/products/shires-newmarket-blanket sa bardzo popularne w Norwegii i w zasadzie kazdy ma przynajmniej jedna. Sama ich używałam jak tam pracowałam, nie elektryzuja się, nie przesuwaja, dużo ludzi tez używało na transport w zimę pod druga derkę. I wszyscy mieli tylko tej firmy, bo mówili, że inne to podroby i nie są takie super, ale nie wiem, bo innych nie widziałam nawet na oczy.
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
06 listopada 2021 21:27
dairoxroxi 😍 piękny ...

A przy okazji rosgoldowych dodatków zapytam, czy ktoś widział gdzieś same naczółki w takim wykończeniu ? Tak z ciekawości wrzuciłam w net i w zestawie z ogłowiem i owszem, znajdzie się, ale solo to już nie bardzo. Któraś z Was może widziała ?
Optymalnie coś subtelnego, koniecznie opadający, na czarnej skórze.
wątek zamknięty
Napisz do viavissa na insta albo FB na pewno znajda odpowiednie kryształki 😊
wątek zamknięty
Aleks, KaWal wrzucił kilka dni temu taką nowość. To jest chyba dokładnie to samo, co ja mam w swoim rose goldowym.
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
07 listopada 2021 09:42
dairoxroxi, piękna ta szarość! 😍😱
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
07 listopada 2021 13:28
dairoxroxi, kuc jak ma dobry dzień to coś tam się z nim da, ale na ogół to są popisy i wygłupy 😂
Aleks, naczółek to Viavissa
123.jpg 123.jpg
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
07 listopada 2021 13:35
charlieeee, Sivrite , lusia722 - dzięki dziewczyny 🌷 już sobie pooglądałam 😜 . Jeden z personalizowanych u Viavissa bardzo mi się spodobał (konstrukcyjnie, w sensie, że nie tylko przyklejone kryształy na skórze), ale ceny już mniej 😜 .
Póki co czarny, gładki będzie musiał mi wystarczyć 😉 .
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.