Końska Rewia Mody XV (2021)

lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
12 listopada 2021 20:53
dairoxroxi, to podziwiam i zazdraszczam
A ja się zastanawiałam kto ten nakład w ES wyczerpuje... już wiem 😜
Też mnie Equito kuszą i to chyba 3/4 jak na ten moment🙈
Jak widzę Esmeto żałuje, że nie umiem w social media, bo chciałabym dostawać sprzęt w takich ilościach

martrix, uuu czekam na fotki😍, bo co widzę zdjęcia to inaczej ten kolor wygląda.
wątek zamknięty
Faith - który model - monogram czy inny?
Dairoxroxi - Equito może jest ciut głębsze w dół. I przy kłębie wycięte. Szerokość mają taką samą. Może się wydawać, że ES szerszy, ale Equito ma zaokrąglony "narożnik" a ES nie 😀
A2F4EB24-D639-4F00-AC6E-40115BDC0A49.jpeg A2F4EB24-D639-4F00-AC6E-40115BDC0A49.jpeg
FD9CB925-15A5-46AA-BCFD-258FDF6C4FBB.jpeg FD9CB925-15A5-46AA-BCFD-258FDF6C4FBB.jpeg
wątek zamknięty
smerfi, trochę się obawiam kupować ciuchów marek których nie znam. Bo rozmiarówka rozmiarówce nierówna. To tak po 1. A po 2. Ostatnio mam dylemat co do kupowania ciuchów. Schudłam dość sporo (prawie 30 kg) i w planach mam jeszcze trochę więc nie wiem na jakim rozmiarze ostatecznie się zatrzymam. A na ten sezon już się obkupiłam chyba aż za dużo ;p
wątek zamknięty
smerfi monogram 🙂
wątek zamknięty
Lusia masz mnie, trochę tych stockholmow nabrałam haha
O ile mi jakoś idzie nagrywanie takich bzdet czy focenie to nie mam zupełnie głowy do jakiegoś regularnego udzielania się, udostępniania no i gadania do ludzi. Nie moja bajka 🤣
smerfi ooooo ty, chyba specjalnie zestawiłaś z TYM czarnym equito 😝😝 masakra, cudowny!!
wątek zamknięty
dairoxroxi, - piękny czarny outfit i piękne komplety 😍 Uwielbiam Twoje zdjęcia i połączenia, spamuj ile chcesz 😁
Ten róż mnie diablo kusi... z szarymi i białymi dodatkami 💕
martrix, - super komplety! Też mi się mega podoba ten Equito, ale na razie muszę coś kupić sobie 😅 Koń ma 40 czapraków, a ja trzy kilkuletnie bluzy 🤦
wątek zamknięty
dairoxroxi - przypadek? Nie sądzę 🤣

Faith - wzdłuż kręgosłupa 58 cm, głębokość 63 cm. Dla porównania full 62 i 68
wątek zamknięty
Może kojarzycie tańsze altarnatywy dla satynowego, czarnego czapraka, bez jasnej lamówki ? Idealny byłby https://www.tackshop.pl/pl/p/Czaprak-Diamond-Ruffle-Black-Jump-PS-of-Sweden/969 ,ale albo znajdę coś tańszego, albo będę liczyć na fajną promo na Black Friday w tackhopie 😅
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
12 listopada 2021 22:12
kasska, oj Ruffle ciężko przebić, może tańszy się znajdzie, ale o ładniejsze ciężko.
Czy któraś szalona re-voltowiczka ma ten kolor z Equito https://www.tackshop.pl/pl/p/Czaprak-Milk-Chocolate-DR-Equito/890?
Potrzebowałabym fotek realnych i dobrze oddających kolor.
wątek zamknięty
lusia722, czapraka nie mam ale szmatowa galeria bokt nigdy nie zawodzi :P



I przy sztucznym swietle



Przegladanie szmat na bokt pozbawia mnie tylu zludzen odnosnie rzeczy, ktore zajebiscie wygladaja na fotkach katalogowych 🙈 poki co dalej choruje tylko na kentucky velvet 🤐
wątek zamknięty
Co to ten bokt?
wątek zamknięty
Post został usunięty przez autora
Ehh nie mogę dodać zdjęć 🙁 Stąd skasowany post.

kokosnuss - ja nie wiem jakie czapraki Equito są na zdjęciu, ale jeśli to Milk Chocolate to ktoś naprawdę nie wstrzelił się zupełnie z oddaniem koloru 😀 Przyznaję, że łatwo nie jest złapać właściwy kolor bo jednak materiał mocno odbija światło. Jak mi forum pozwoli dodać zdjęcia to wrzucę niżej...
wątek zamknięty
Może teraz się uda... JUHU!

Takie tam na kartonie 😀
I jedno w niewielkiej odległości od okna - słońca dzisiaj nie ma, i widać jak kolor się zmienia pod innym kątem.
Gdybym się miała przyczepić do zdjęć to bym powiedziała, że kolor na żywo jeszcze bardziej jest mleczną czekoladą 🙂
IMG_8754.jpg IMG_8754.jpg
IMG_8755.jpg IMG_8755.jpg
wątek zamknięty
kokosnuss, też bym chciała Velvet! Ale nie wiem czy chce tyle stów wydać na szmatki dla konia... 😂😂
wątek zamknięty
dairoxroxi, możesz mi podać nazwę koloru lamowki w różowym i sznurków ?
wątek zamknięty
Kuniaa sznurki altrosa i pigeon a lamówka walnut/stucco. W konfiguratorze nie wygląda to najpiękniej, ale na żywo jest super 🦄
wątek zamknięty
smerfi, to na 100% milk chocolate, widziałam go też na żywo i imo on jest beżowy z trudnym do uchwycenia połyskiem, wszystkie fotki mają trochę racji 😉 zależy jakie kto ma filtry i oprogramowanie w telefonie

Przy czym czekolady tam nie widzę stricte, dla mnie czekolada jest brązowa - brązowa 😉

martrix, holenderskie końskie forum 🙂

<b>kokosnuss,</b> też bym chciała Velvet! Ale nie wiem czy chce tyle stów wydać na szmatki dla konia... 😂😂

U nas ostatnio była promka 20% i debil jestem, ze nie kupiłam no! Liczę teraz na Black Friday 🙏
wątek zamknięty
uszatkowa   Insta: kingaielif
13 listopada 2021 14:53
A w jaki sprzęt byście szły na malowanego Izabela? Zawsze byłam team 100% czerń ewentualnue czarny sprzęt przełamany gdzieś kurtką navy, jednak coraz częściej myślę o brązowym czy jasnobrązowym siodle, ogłowiu. Nie jestem przekonana bo to zawsze problem z doborem odcieni, buty też mam czarne i musiałabym się przestawić. Co myślicie? Izabel w brązach czy czerni 😁
wątek zamknięty
uszatkowa wejdź sobie na fb naszej stajni - Kicinland, tam są zdjęcia samych malowanych Izabeli w przeróżnych kompletach 😅
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
13 listopada 2021 20:05
uszatkowa, czerń, zawsze można poszaleć z czaprakami i resztą, ale sprzęt imo lepeij czarny.
kokosnuss, o rany jakieś te zdjęcia takie płaskie, nawet dywan nie ma faktury.
Ja szukam właśnie taki jasny brąz chłodny.
Co do Velvetów, to już pisałam, piękne ale leżą średnio. Mam też w stajni Wool i kurczę to samo.
smerfi, nie chciałam już Ci d*** truć, bo szukam następce Ice Coffee na wszelki wypadek 😂
dairoxroxi, musisz kiedyś fotkę wszystkich czapraków zrobić😍

wątek zamknięty
To ja też się pochwalę Monaco Blue kupionym na promocji w Horses Tack. Na koniu pewnie będzie dopiero za rok, no może latem jak konio się podjeździ. Dlatego teraz zdjęcia ręczno-podłogowe.
IMG_20211114_103231.jpg IMG_20211114_103231.jpg
IMG_20211114_103130.jpg IMG_20211114_103130.jpg
IMG_20211114_103116.jpg IMG_20211114_103116.jpg
wątek zamknięty
Ładny ten monaco blue, ale ja chyba już mam dosyć czaprakow 😅
wątek zamknięty
Aż policzyłam swoje,
8 ujeżdżeniowych
4 wycięte
I 30 pełnych

Ale to na 3,5 konia to chyba nie tak źle
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
14 listopada 2021 17:25
martrix, ja tak mówię za każdym razem zanim wejdę na stronę TackShopu😝
Żeby nie było ja naprawdę mam mało czapraków, chyba 5 ładnych ujedżeniowych, 4 takie do jeżdżenia na co dzień, 5 skokowych.
Ale skokowe mam, bo zmieniłam siodło i mi zostały.
wątek zamknięty
ja mam tylko... 66, plus jeden w drodze ;p
chyba czas na wietrzenie szafy
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
14 listopada 2021 19:15
martrix, o nie, to koniecznie trzeba wymienić garderobę 😝
wątek zamknięty
martrix, gdzie ty to wszystko trzymasz 🤣
wątek zamknięty
no właśnie w tym problem że na kanapie, bo szafy brakuje xD
wątek zamknięty
vanille, odezwała się ta co ma mało szmatek 🤣
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.