Końska Rewia Mody XV (2021)

JustKaro   Kiedyś Windziakowa :)
14 listopada 2021 22:16
Powinnam dostać bana na ten wątek, bo koń niezajeżdżony, a ja wybieram komplety... Jak B. się dowie, to zamieszkam z młodym w boksie.
wątek zamknięty
Nirv, ale że co, że ja? 😀 Chyba musiałaś mnie z kims pomylić bo ja mam mało!
wątek zamknięty
Ja tu głównie czytam, ale wracając do tematu czarnych zestawów.
Dla mnie hit, styl i klasa same w sobie 😍

https://www.instagram.com/p/CWRH0M2q_bc/?utm_medium=copy_link

dairoxroxi piękne te twoje Mattesy 💕 Aż muszę się sama wreszcie zebrać i jakiś zamówić 😁
wątek zamknięty
Aż poszłam przeliczyć swoje... wychodzi tylko ponad 30, mogę dalej spokojnie kupować 🤣 Za to kupiłam im specjalną szafę i dwa mnie zdradziły, bo nie wchodzą na głębokość 😭
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
14 listopada 2021 23:58
wabankowa, to chyba jest komplet Black Ruffle https://www.tackshop.pl/pl/p/Czaprak-Diamond-Ruffle-Black-Dressage-PS-of-Sweden-/968
Do mnie te falbanki początkowo nie przemawiały, ale potem się zakochałam. Są tak starannie wykonane i co dla mnie okazało się kluczowe są jednolite i nawet na moim kucyku wyglądają świetnie.
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
15 listopada 2021 07:53
A to moje 9 to widzę, że nic 😂
I też myślę o czarnym czapraku... Ale marzy mi się taki velvetowy właśnie 😁 i rozważam Mattesa, albo jakiegoś ładnego spooksa. Zupełnie nie trafia do mnie design ES czy PSoS...
Co jeszcze ma fajną czerń? Najlepiej "zamszową" 😁
wątek zamknięty
Pati2012, może caball?
wątek zamknięty
Macie jakiś pomysł jakie owijki mogłyby pasować do PSoS walnut? 🙏
Strasznie mnie denerwuje, ze nie mam owijek do kompletu 🙈
F055134B-0F1B-4BD7-B485-35A9BA7CAB74.jpeg F055134B-0F1B-4BD7-B485-35A9BA7CAB74.jpeg
2AE8F6CA-4513-457A-851A-2240B06F662D.jpeg 2AE8F6CA-4513-457A-851A-2240B06F662D.jpeg
wątek zamknięty
Czy ktoś jest w stanie się wypowiedzieć jak wygląda trwałość czapraków Dotibel? Widziałam ich stoisko i się zakochałam, tylko pytanie jak z jakością...
wątek zamknięty
charlieeee, Możesz spróbować z Psowymi Beige? Ice Coffee? Musiałabym spojrzeć w tych moich szmatach jak te kolorki do siebie w zestawieniu - dam Ci znać 😋
wątek zamknięty
charlieeee,

Z Eskadrona może Deeptaupe? Są wykończone złotkiem 🙂
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
15 listopada 2021 14:05
charlieeee, Walnut eskadrona
https://www.pegazshop.pl/bandaże-polarowe-eskadron-cs-walnut-beżowe-aw2015-7456.html
Equiline Cappucino
wątek zamknięty
<b>martrix,</b> ja tak mówię za każdym razem zanim wejdę na stronę TackShopu😝<br>
Żeby nie było ja naprawdę mam mało czapraków, chyba 5 ładnych ujedżeniowych, 4 takie do jeżdżenia na co dzień, 5 skokowych.<br>
Ale skokowe mam, bo zmieniłam siodło i mi zostały.<br>


lusia722, dla mnie to jest szokujący post miesiąca, jakoś z fot szmatowych mi się kojarzy, że twój kucyk ma bardzo imponującą garderobę a tu tylko tyle 😮😉

Mnie się ostało równo 6 😅 bo zrobiłam porządki i starocie i niepasujące kolorki poszły w zależności od stanu do śmieci, na posłanie dla królika :P albo na sprzedaż. I te 6 mam z pasującymi outfitami i whatnot, i chciałabym coś kupić ale żeby od razu mieć pasujące ochry, ciuchy etc to w sumie nie wiem, w jakim kolorze i tak dywaguje od paru tygodni 🤣 bo a to mi nie pasuje do ochraniaczy, a to do bryczkow, a to.... i zostaje mi moją standardowa gama odcieni tylko wtedy po co kolejny czaprak skoro już z tych 6 aż 4 i tak są skompletowane pod standardową wersję navy i kobalt 🙈
wątek zamknięty
Przez was zamówiłam czarnego velveta... 😱😅
wątek zamknięty
kokosnuss, - czarne ochraniacze pasują prawie zawsze, just sayin 😜 👿 Tak samo czarne, szare i jeansowe bryczesy prawie zawsze wypadają dobrze.
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
15 listopada 2021 15:37
kokosnuss, no właśnie nie, ja kupuje tylko jak bardzo mi się coś podoba, ale każdy zakup starannie analizuje.
Kilka czapraków dostaliśmy w prezencie, więc ja naprawdę nie kupuje szalenie dużo.
Dzięki Wam mam już Equito 😂

Ja jestem Januszem i do 4 czapraków mam 1 owijki.
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
15 listopada 2021 20:19
faith, a jakiego? 😁😁
wątek zamknięty
Pati2012 znam się na tych kolekcjach jak pies na jeżu, ale czarny eskadron Velvet z jasną lamówką 🙂
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
15 listopada 2021 20:21
faith, to ja właśnie też taki chcę 😂😂ale to po wypłacie
wątek zamknięty
Pati2012 pioneczka 😁 tłumaczę sobie że to motywacja do wsiadania 😉
wątek zamknięty
Marzenia ściętej głowy…
Ma ktoś może porównanie deepberry eskadrona z plum equito? 😅
wątek zamknięty
A co powiecie na karego w fiolecie? 😇
Sorki za wymiętoloną derkę, przeleżała wyprana rok w samochodzie 🙈
20211115_195401.jpg 20211115_195401.jpg
wątek zamknięty
Meise, oczywiście twój koń piękny ale dla mnie kary i fiolet to jest najbrzydsze na świecie połączenie ever. Advent tudzież ostatnie pożegnanie.

Żeby nie było- sama mam czarną polarówke na karego i taka sama stypa 🙂
wątek zamknięty
kotbury, hahaha 🤣
Ktos kiedys porownywal jeszcze do obicia trumny 😜

IMO na karego to bordo, ochra, musztarda, ceglasty pomarancz, butelkowa zielen, szmaragd, jasne szarosci i beze mi sie tez mega na ciemnej masci podobaja.

keirashara, ale jeansowe bryczki mam jedne, czarnych i szarych brak, takoz brak czarnych ochraniaczy 😅 na razie grane sa z kontrastow zestawy navy/bordo i jasny szary/mietowy ale podobaja mi sie czapraki spoza gamy (jakis pomarancz czy inna ochra) i nie wiem, jak to ugryzc # problemypierwszegoswiata

Skoro Kentucky to taka lipa na zywo to zmienilam po cichu target na Eskadronowe velvety i vintage gold z obecnej kolekcji mnie kusi, ale do niczego mi to nie pasuje z ciuchow, ach te dramaty 😜

Edit. I jeszcze le mieux truffle rose mi sie podoba ale to juz bardzo my sweet little pony 😉
wątek zamknięty
lusia722, - czekoladowego czy jakiegoś innego? 😁
martrix, - plum chyba jeszcze nie weszło do sklepów, matchy dressage pewnie wrzuci jak tylko dostaną 😉 Oni prawie zawsze robią takie zestawienia.
Meise, - kare w fioletach górą! 😁 Spora część moich szmat to odcienie fioletu.
kotbury, - śmiem się nie zgodzić, ale dużo zależy od tego jaki fiolet 😉 a czarny to elegancki i uniwersalny kolor, a nie pogrzebowy. Trust me, 90% mojej szafy jest czarna, wiem co mówię 😂
wątek zamknięty
keirashara, jutro będę mieć już swojego pluma na miejscu to się pokuszę. Myślałam, że zrobi ktoś to za mnie i będę miała czas żeby się zastanowić czy zostawić oba czy eskadrona puścić w świat xD
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
16 listopada 2021 01:27
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
16 listopada 2021 08:09
Meise, a mi się podoba 😁
wątek zamknięty
O lepsze swiatlo dzisiaj ciężko 😂
W warunkach pokojowych wyglada to tak. Ten equito jest bardziej ciepły.
FF3A3CE2-3F64-4EBA-B244-8561706F2F59.jpeg FF3A3CE2-3F64-4EBA-B244-8561706F2F59.jpeg
8F437342-3371-40E5-A263-3B2B5CFFBB34.jpeg 8F437342-3371-40E5-A263-3B2B5CFFBB34.jpeg
wątek zamknięty
martrix ten equito ma przepiękny odcień 😍😍😍

Vendettka Renobiusz lusia722
dzięki dziewczyny 🌷🌷🌷 poprzeglądam sobie 😇
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.