Ogłowia

Post został usunięty przez autora
Moon   #kulistyzajebisty
15 listopada 2021 19:30
Wtrynię się z aktualizacją :P
Przyszło ogłowie z Hooksa. Pierwsze w życiu ogłowie, w którym nie musiałam dorabiać ŻADNEJ dziurki 😱 wszystko idealnie, książkowo na środkową rozpiętość zapięte. I skośnik nie wypada na wardze. Fajna, miękka skórka, Kulisty wypropsował miękkie, szerokie podszycie za uszami 😉
Chwilę mnie bolał naczółek (nie ma pięknych kosteczek jak mój Kentaur ;( ) ale ładnie opada, więc zostaje 😍 Przy mocnym malowaniu Kulistej facjaty, mym skromnym zdaniem wygląda zacnie 💕

foto z dopasowywania na niewyczyszczonym modelu w popadokowej derce w ciemnicy, ale niestety nie dojechałam wcześniej do stajni -.-
IMG_0114 kopia.jpg IMG_0114 kopia.jpg
IMG_0113 kopia.jpg IMG_0113 kopia.jpg
Moon, ale ładnie wygląda. To jest full tak?
Moon   #kulistyzajebisty
16 listopada 2021 09:05
saganek, tak, full.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
16 listopada 2021 09:17
Moon, bardzo ładnie leży, naczółek zawsze można zmienić
lusia722, na tej zasadzie co te maski są, są tez derki i takie półderki/pady od dawna na rynku. Właśnie mają jakieś "ceramiczne" dodatki i odbijają infrared. Zalecane żeby po treningu na grzbiety zarzucać.
kotbury, mam taką derkę i jen zasada działania , oraz materiał to totalnie co innego niż maska. Derka ma grzać, maska nie koniecznie...
Moon, i jeździłaś już w tym ogłowiu? Jak odczucia? Kurczę poluje na stronie, ale za nic nie ma fulla...
Moon   #kulistyzajebisty
17 listopada 2021 19:25
saganek, si, jeździłam już 2 razy, dziś miałam trening nawet. Kulisty przekozacko mi się prowadził i galopował zakręty w ręku na naszej mikrej hali, ale w sumie nie wiem czy to zasługa zmiany ogłowia, czy po prostu "dobrej fazy księżyca" u rzeczonego, czy jakiegoś objawienia u mnie, czy wszystkiego razem 🙈😅

Gillian   four letter word
17 listopada 2021 19:42
Zła i niedobra Moon namówiła do grzechu 🙄

Wybaczcie błoto, ten koń nie będzie czysty aż do wiosny 🙂
1240D083-F2FA-44BB-9DB5-E35E833E3540.jpeg 1240D083-F2FA-44BB-9DB5-E35E833E3540.jpeg
uszatkowa   Insta: kingaielif
20 listopada 2021 15:47
A kojarzycie ogłowia klasyczne z bardzo jasnej skóry? Jeśli tak to jakiej firmy? Takie wręcz kremowe, większość jasnobrązowych ma pomarańcz w odcieniu, który niezbyt mi się podoba. Chyba, ze nie robi się takich jasnych, bo ciężko utrzymać kolor? Po olejowaniu pewnie ciemnieją?
A widziałyście gdzieś z taką fajną anatomiczną potylicą meksykana? Miałam zamówionego schockemohle rio, ale po ponad dwóch miesiącach oczekiwania okazało się, ze może będzie dostępne w styczniu...
uszatkowa, Kremowe to chyba tylko Schoeckemohle... Ewentualnie może Loesdau?

anai, Chyba lepiej Ci wyjdzie zrobić zamówienie w Daw-magu albo u rymarza ^^

PS: Pan Rymarz z Ursusa jeszcze funkcjonuje?
anai ja zrobiłam sobie składaka z equline, mają dwie potylice do wyboru i piękny meksykan
oli330, też się nad tym zastanawiałam, chociaż mam ogłowie equiline oraz schockemohle i to drugie jest lepszej jakości. A którą potylicę masz?
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
21 listopada 2021 22:52
lusia722, ale piękne 😍
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
22 listopada 2021 07:08
Perlica, to są mistrzowie w detale i design
Ma ktoś horka crown bądź dy’on difference i może podzielic się opinią?🙏
anai, szeroki 🙂
pol_pl_Szeroki-naglowek-Equiline-HP0411-brazowy-6888_1.jpg pol_pl_Szeroki-naglowek-Equiline-HP0411-brazowy-6888_1.jpg
lusia722, dopracowane w każdym detalu 😍
oli330, dzięki.
lusia722, znam to ogłowie oczywiście, ale nie lubię tych białych przeszyć. Inaczej już bym je zamówiła 😉 a tak się zastanawiam.
Które paski potyliczne najlepsze dla niewywierania ucisku na potylice? Te „z przerwą”? Czy te przesunięte jak u dyona i horki?
Moon   #kulistyzajebisty
24 listopada 2021 09:58
Moon   #kulistyzajebisty
24 listopada 2021 11:12
xxagaxx, ooo też fajna ta potylica! ✨😁
Moon,, xxagaxx - ale fajne... a ogarnę je bez posiadania karty kredytowej?
Pomoże mi ktoś zamówić? Albo się dołącze do zamówienia? Please... i chyba te xxagaxx ... choć czy ja dobrze widzę, że naczółek jest na rzepy?
saganek, no naczółek nie wygląda na zmienialny, bo podgardle tam chyba jest domontowywane. Ja patrzę bardziej jako takie robocze, bo można łatwo zmieniac wędzidło 😀

i wydaje mi sie ze debetowa karta tez jest ok
xxagaxx, też nie mam 😂 ja ogólnie w takie klimaty jestem staroświecka... ale jakby ktoś chciałby podzielić koszty transportu i potem jeszcze wysłać do mnie to jestem chętna... Przelew mogę zaraz wykonać😉
saganek, hooks powyżej pewnej kwoty wysyła za free 😉 Ale respect że dajesz radę bez karty, ja powoli zapominam o gotówce (gdyby nie kowal to już bym pewnie nie miała :P )
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się