Poszukiwany/poszukiwana

IloveMosiek   Mościsław & Co
08 lipca 2009 15:19
chętnie dowiedziałabym się, gdzie trafiły te dwie panie:

Kaskaja, ur. 1998, klacz gniada o sierści z rudawym połyskiem
www.allbreedpedigree.com/kaskaja

Jagonda, ur. 1998, klacz gniada, z wiecznie "płaczącymi" oczami
www.allbreedpedigree.com/jagonda
pilnie szukam namiarow na bylego wlasciciela mojego herszta (hrabina/ north, lais/guidam). gniady bez odmian, na glowie kolo uszu charakterystyczne siwe, podluzne blizny, tkacz. kon stal podobno w mosinie kolo poznania, podobno cos z jakas kawaleria, czy ulanami mial wspolnego. jest to dla mnie bardzo wazne ze wzgledu na zdrowie herszta, potrzebuje jednej informacji. jesli ktos orientuje sie chocby w tym jak ten pan sie nazywa, lub ktos po prostu konia znal i wiec cos o nim to bardzo prosze o kontakt.
Poszukuje mojego konia sprzedanego sporo czasu temu. (na pewno ponad 5lat temu) Był to skarogniady wałach o imieniu Jankiel (m: Eryka, o: Janczar). Bardzo wysoki i dość potężny kon z odmianami na nogach i łysiną. Miał dość ciężką głowę, ale o ile się nie mylę to koń wielkopolski. teraz ma około 12-15lat. Znajduję się prawdopodobnie koło Warszawy i użytkowany jest w zaprzęgu. Pamiętam jeszcze, ze urodził sie 14 lutego 🙂 Piszcie proszę!
Zastanawiam się czy ktoś zna losy klaczy Ema wlkp. 11lat po Eldorado, gniadosrokata. Ponad dwa lata temu sprzedałam ją do stajni w Paszkowie stamtąd trafiła dalej do KJ Absolut do Wrocławia wiem że w tym roku została sprzedana dalej. Klacz startowała w skokach, miała swój charakterek, niska około 153 cm. Jestem po prostu ciekawa jak potoczyły się jej dalsze losy,poniżej jej zdjęcie już z Wrocławia.
Specjalnie dla Branki: 

BAJKA (DAMETO - BALETNICA/CONOR PASS)







Napiszcie coś o charakterze tej Bajki bo chyba znam jedną gniadą.
Folblutka, hodowli SK Mioduszewcy, chodziła u mnie w rekreacji około 2 lat, wcześniej i później nie miała aż tyle szczęścia (do osób ją dzierżawiących). Odsadzająca się przy nawiązywaniu, trzeba było uważać przy dociąganiu popręgu, wyprowadzaniu, itd, generalnie odsadzała się, gdy stał ktoś przed nią, ciągnął ją za sobą, dociągnął mocno popręg w boksie. Bardzo wygodna do jazdy, dobrze ujeżdżona, świetna pod dzieci i na lonżę.
Dopytam ale ta którą kojarzę to straszna piekielnica więc raczej nie.
Jeśli folblutka to na 100% tak, a w niewłaściwych rękach potrafiła rogi pokazać.
zastanawiam sie gdzie stoi i jak teraz wyglada kon DUNCAN po Duntroon  🙂 moze nawet ktos z voltowiczow ma go pod swoimi skrzydlami?  :kwiatek:
rivik osobiście nie znam i nie widziałam, ale jakiegoś gniadego Duncana miała "pod opieką" na czas, kiedy właścicielka nie mogła się nim zajmować taka jedna dziewczyna 🙂 mogę dać Ci jej adres photobloga 🙂 ne mam pojęcia czy to ten Duncan, bo widziałam go tylko na zdjęciach 🙂
z tego co wiem tj kasztan i byl czepmionem 5 i 6-latkow hodowli zagranicznej w ujezdzeniu, kiedys ogier a teraz walach (jezdzil na nim m.in. p.Wituchowski )
a to niestety nie on 😉 tamten jest gniadoszem 😉
poszukuję wałacha RODAN (po Niels, od klaczy Roma), gniady, odmiany - mala gwiazdeczka.
Bylam jego wlascicielką kiedys, jestem ciekawa co teraz sie z nim dzieje. Przez jakis czas byl w Zagórowie, a stamtąd podobno trafil gdzies do Kielc. Chcialam tylko sie dowiedziec czy ma się dobrze
rivik Duncan 35 (jego pełne imię) będzie startował w Aromerze pod Katarzyną Porożyńską z KJ Grodno
Poszukuję dwóch koni :

Klacz : Duma sp ojciec Farys matka Doksa ur. 2002 maść gniada z odmianami hod. W.Lis

Klacz oo Nokia ur 1999 hod. A. Wójtowicz o.Camus m. Nowina

Ktoś ma zdjęcia może coś napisać??Gdzie są itp?
wlasnie nie wiem dlaczego jest niby DUNCAN 35, a na liscie MPMK figuruje bez "35"... tj ten sam kon na bank?

Rodan stal jakis czas w Trachach... moze dalej tam jest?
asienka ale powiedz chociaz jakiej maści ten Rodan. Bo koni o takim imieniu może być zdecydownie wiecej.... 😉
Ramires - napisalam, ze gniady

rivik - widzialas go tam? jak on sie tam sprawuje? startuje w zawodach?
ostatnio go widzialam 2 lata temu 😀 nie startowal, byl do ambitniejszej rekreacji - nauki skokow
Poszukuje informacji o moim koniu - Pamir, wiek koło 10 lat, wałaszek, gniady, ale chciał by być siwy i ma na ciele troszke siwych włosków, w typie młp, albo xo, 160 wzrostu, szybki, do przodu.
Podobno poprzedni właściciel miał go koło 3 lat, wcześniej właścicielką była pani M.Zwierzchowska, moze ktoś zna?
rivik - w takim razie, to nie ten Rodan o ktorego mi chodzi, mojego sprzedalam chyba jakos w listopadzie 2008
Seksta   brumby drover !
18 lipca 2009 19:31
Szukam kasztanowatej klaczy JAXA z lysina . Klacz została sprzedana jakies 2-3 tygodnie temu, stała w podpoznańskiej stajni za Tarnowem Podgórnym. Jako trzylatka brała udział w gonitwie - OAKS na Partynicach.

JAXA xo kaszt. (Arnold xo - Janissa xx), hod. SK Mieczownica, tr inż. S. Borkowski

Bede wdzieczna za jakiekolwiek info!
podobno została wykupiona przez jakiegoś "ułana" znad Wisły.
Mam pytanie do ludzi,z  okolic Ksiaza. Czy stacjonuje tam ogier Banita xo? Bo podobno w tej chwili jest wlasnoscia tego stada.Moge prosic o pomoc?
Calathea   Czarny Książę
19 lipca 2009 13:52
Szukam informacji na temat klaczki Cocaine sp. kara, bez odmian, wysoka, ur. 2006r. hodowli Magdaleny Pokory
rodowód:
http://www.allbreedpedigree.com/cocaine9
asieńka oj sory, chyba ślepa jestem. A ja wiem tylko co u niego było jak jeszcze był Twój - bo miałam go kupić 😉
W 1/3 jestem szczęśliwa, ponieważ odnalazłam jednego konia z trzech, które poszukiwałam. Niestety zaczynam mysleć o najgorszym w przypadku dwóch nieodnalezionych. Mam pytanie w związku z tym. Czy jest możliwość sprawdzenia czy dany koń padł (nie lubię tego określenia) w jakimś rejestrze? Albo czy dany koń opuścił kraj.
jak kiedys zadzwonilam do ksiag, to pani bez problemu powiedziala mi, ze taki i taki kon zostal ubity w tym i tym miesiacu tego i tego roku. nie moze ci podac danych nowego wlasciciela, ze wzgledu na ustawe o ochronie danych, ale spokojnie moze chyba powiedziec, co sie z koniem stalo.
Katija - i co drgnęło coś do przodu? 🙂
[quote=sznurka] szukam tez konia Gallus ur 99-98?, kasztan, roboczo nazywano go Jonek, z okolic Suwałk [/quote]

Może chodzi Ci o konia GALLUX - przynajmniej tak nazywali go właściciele. Faktycznie był to kasztan z dużą łysiną,
ogier, który ze względu na średni charakter wkrótce został wykastrowany. Przywieźli go z Mazur. Wiek też by się zgadzał.
Gallux jakieś dwa lata temu stał w Aromerze, potem bodajże w Szwadronie.
Ewentualny kontakt do właścicieli mogę podać za pomocą p.w.


[quote=Hanula] Poszukuję informacji na temat konia Nokturn na którym kilka lat temu startował
w konkurencji ujeżdżenia Michał Liberadzki.
Prawdopodobnie jest teraz już wałachem ale 6 lat temu był jeszcze ogierem.
Być może jest gdzieś w okolicach pomorza? Może ma ktoś jakieś jego zdjęcia? [/quote]

Z tego co pamiętam Nokturn został sprzedany z Sopotu gdzieś za granicę..


[quote=rtk] Mnie interesuje los konia Time for Fun który nazywany był Takt.
Kon bardzo ładnej maści, ciemny kasztan. Bylabym wdzięczna równiez za zdjęcia tego konia [/quote]

Jeśli mamy na myśli Takta, który kiedyś stanowił własność Moniki Piotrkowicz (kupiony od Bergera)
i pod nią startował w ujeżdżeniu (do klasy "c" włącznie) to ostatni raz widziałam go w stajni handlowej
"Kosow" u Jacka Kosowa więc może zapytaj tam dokąd został sprzedany..?!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się