Gdzie na urlop w Polsce?

donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
09 czerwca 2021 00:54
Becia23, dzieki, to jest akurat bardzo dobry pomysl! Nie wiedzialam ze sa te takie zestawy sluchawkowe, to na pewno sie przyda bo moj tez po polsku nie zrozumie a ja o Malborku wiem tyle co nic 👀
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
09 czerwca 2021 08:13
Zamek funkcjonuje normalnie, można zwiedzać, przewodnicy pracują. Jestem z Malborka 😉 Polecam 😀 Tyle że z Olsztyna to z 1,5h jazdy, ale droga od kilku lat ładnie wyremontowana i dobrze się jedzie.
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
09 czerwca 2021 09:22
[b]zembria[/b, dzieki za informacje 😃 Bedziemy na kilka dni w Gdansku zanim pojedziemy w strone Mazur wiec chyba bedzie akurat po drodze (mniej wiecej) 😊
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
09 czerwca 2021 09:25
Będzie prawie po drodze 🙂 Jak wyjedziecie "siódemką" to w zasadzie 20 minut w bok będzie trzeba zjechać 😉
Roztocze ma ktoś namiary na jakąś fajną miejscówkę? Szukam blisko plaży i z jakimiś zwierzakami.
Ale plazy gdzie?
Na Roztoczu 😉
To chyba dla mnie za trudne 😀
W kazdym razie wracam wlasnie z motopodrozy po poludniu polski - wiec sluze swiezymi informacjami o atrakcjach i noclegach 😉
Jechalismy trase szczecin-żary-slask-malopolszczyzna-bieszczady-roztocze-podlasie-kujawy-szczecin 🙂
Ale że plaża to tylko nad morzem? Nad jeziorem lub rzeką to już nie?
faith, dawaj polecajki z Małopolski, Bieszczad i Roztocza 🙃
Na pewno moge polecic w Głubczycach na wyjezdzie z kotliny klodzkiej - Stajnia na Warszawskiej - baaaaaardzo klimatyczne retro pokoje a na dole na podworku stajnia, za brama manez i pastwiska 🙂 czysciutko, przemili właściciele, kuchna do dyspozycji - baaaaardzo mi sie podobalo 🙂
Myczkowianka w bieszczadach - nie nocowalismy, ale maja kwatery, do tego fantastyczna knajpke z lokalnym jedzeniem i te widoooooooki 🙂 i bardzo serdecznie 🙂
Na roztoczu - Spichlerz - widok z tarasu jak z bajki, kuchnia i ogromny taras do dyspozycji 🙂
I na podlasiu - Dworek Boczenka, troche mysliwski, troche folk, cudowne miejsce 😊 i takiego sniadania z domowych wedlin i frykasowto dawno nie jadłam 😍

Poooooleeeeecaaaaaam!
madmaddie   Życie to jednak strata jest
30 czerwca 2021 11:15
szukam miejsca na urlop w październiku - najchętniej Dolny Śląsk, Kotlina Kłodzka, Góry Złote, Zieleniec, te rejony. Byłam tam w maju, było fantastycznie, ale potrzebuję noclegu który mnie nie zabije ceną przy jednej osobie z psem. Ktoś coś? 🙂
desire   Druhu nieoceniony...
05 września 2021 15:20
Halo, halo poszukiwany hotel/agroturystyka na boże narodzenie, najlepiej Polska południowa, z pełnym wyżywieniem, cena bez większego znaczenia.
Przeglądam booking i aktualnie tylko duże miasta mają niezłe oferty, my wolelibyśmy na wsi (wczasujemy sie z psem) 😉
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
29 października 2021 08:36
Czy ktoś z Was ma namiary na jakąś fajną miejscówkę (najchętniej z kominkiem) w okolicach Karpacza/Szklarskiej itp.? Gdyby była możliwość wyjazdu z psem byłoby już całkiem idealnie 🙂
Znajomi szukają domu na weekendową imprezę w Sudetach, możecie coś polecić?
Hej, szukam fajnych miejsc na urlop latem, nad morzem bądź jeziorem(np bory Tucholskie), w domku - co dla mnie ważne, to żeby było naprawdę spokojnie, nie że domek na domku i zero prywatności... I żeby było blisko do wody. I żeby był w pobliżu jakoś sklep :P może ktoś był w jakimś takim miejscu i może coś polecić 😉 w zeszłym roku strasznie źle trafiliśmy z miejscem na wakacje i tak myślę właśnie podpytać innych, może.ktos coś fajnego zna...
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
30 grudnia 2021 20:21
branka, piszę PW
Ma ktos może do polecenia jakąś fajna miejscówkę w Sopocie na kilka dni? Jedziemy z koleżanką na spontana i szukamy czegoś na szybko.
ZenekBury   Zenek Bury Ban permanentny
25 listopada 2023 16:53
Post został usunięty przez moderatora
Post został usunięty przez moderatora
Za ten post użytkownik otrzymał: Ban permanentny
Komentarz moderatora: Spam
Post został usunięty przez autora
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się