Końska Rewia Mody XV (2021)

Chiałam ci Lusia ułatwić podjęcie decyzji i nabyć przedostatnią miętę, ale jednak wybór padł na tymianek.
Jeszcze go nie mam a już nie mogę się doczekać kiedy na konie założę... a to pewnie nie wcześniej niż za pół roku - rok.
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
21 listopada 2021 12:52
SzalonaBibi, no bardzo dziękuje 😂
Zaraz się okaże, że nie lubię zielonego a najwięcej czapraków będzie w tym kolorze 🤣 Cała ja.
wątek zamknięty
SzalonaBibi, pół roku to idealnie na późną wiosnę. Najlepsza pora na jeżdżenie i nowe szmaty.
A ty się wyleczysz. Doczytaj sobie o wzmacnianiu się, oczyszczaniu, terapii jodem itd. to się zdziwisz jak już jesteś na dobrej ścieżce leczenia jak twoje ciało ci podziękuje szybko.
Ja ci przesyłam tonę dobrej energii teraz!
wątek zamknięty
Ja też, Szalona! Naprawdę się cieszę, że masz tak dobre podejście, żeby cieszyć się teraz z głupiej szmatki na konia. Oby tak dalej, bo to naprawdę ważne, wszystkie Cię na forum wspieramy mocno.
wątek zamknięty
charlieeee, Dziekuje , pieknie jej w tym kolorze.
Mój to total biel i własnie tez jakos ten kolor mi sie widzi na niego😍😍
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
22 listopada 2021 12:39
SzalonaBibi, czekamy z niecierpliwością na prezentację tymiankowego cuda na modelu i trzymamy kciuki.
wątek zamknięty
Zastanawiam się nad granatowym zestawem glitterkowym z Lovequestrian - macie może fotki na gniadym koniu? W materiałach reklamowych jest siwek - i wygląda cudnie, ale jak to wychodzi na gniadym?
wątek zamknięty
Czy ktoś używa czapraków Cavallo?
Mają piękne odcienie dla stypiarek, ale nie wiem czy jakość spoko...
wątek zamknięty
faith, ja kiedyś miałam ciuchy i naczółek tej firmy jak była bardziej w Polsce obecna i jakość była top, topów.
wątek zamknięty
Ciuchy też miałam i były extra, ale jakoś zniknęli mocno z rynku, stąd moja wątpliwość.
wątek zamknięty
faith, - zniknęli, bo są stypiarscy i mało kto ich u nas ściągał. To nie jest target pod kuniarki, nie jest rozpromowany jak Eskadron, nie jest lansiarki jak PSoS czy Equstarian Stockholm. Z resztą, te dwie ostatnie marki to wyrosły głównie na influenserach na insta. Stypkowe cavallo, trzymające cenę nie łapie się na główny nurt sprzedażowy. Z tego co widzę trochę odświeżyli design i powoli wracają na rynek.
Tak samo Euro-Star, w Polsce nie istnieje, a ja się regularnie ślinię na ich rzeczy. W lecie mieli takie kozackie bregginsy z wstawkami z siatek i mega koszule... ale do nas już nie dociera nic 🙁 HV Polo, też świetna marka, u nas jakieś ogryzki i resztki tylko. I kilka innych pewnie by się znalazło.
wątek zamknięty
Dzięki za info, może faktycznie zaryzykuję 🙂
wątek zamknięty
faith ja mam do tej pory kamizelkę Cavallo, kupowałam na pewno ponad 10 lat temu
wątek zamknięty
Hej, czy ktoś z was mógłby mi polecić czarne ochraniacze z czarnym futerkiem? [na przody, ujeżdzeniowe]
Znalazłam takie ale niestety nie ma rozmiaru S i ubolewam.

https://www.horze.pl/ochraniacze-treningowe/ochraniacz-lemieux-z-miekka-wysciolka/992471.html?gclid=CjwKCAiA4veMBhAMEiwAU4XRr255xqZqW3aTKjTDyBf25kmpw0lmZzQe_hMBpaDjNqcNVcQkG_gQHhoCsHcQAvD_BwE#color=OKGR

Albo jakaś opinia o ochraniaczach z Mattesa?
wątek zamknięty
Ja mam ochraniacze Mattesa. Ogólnie futro jest odpinane i można prać je samo także na plus. Sam ochraniacz jest skórzany, ta cześć jakby pomiędzy środkiem, a skorupka zewnętrzna jest lakierowana. Polecam, mam konie, które szanują swoje nogi i ochraniacze, przynajmniej te które w nich chodzą
wątek zamknięty
dairoxroxi, o łał, super a masz może jakieś zdjęcia? Bo w sklepach często są wizualizacje, a nie gotowy produkt
wątek zamknięty
majek   zwykle sobie żartuję
25 listopada 2021 10:48
Sasini, ja mam te z Twojego linka, czarne. Nie jestem zachwycona. Futerko sie strasznie szybko uklepalo, ochraniacze sa strasznie sztuczne. Piach sie nawbijal i mam opory przed wlozeniem tego do pralki. Po jednym zalozeniu wygladaja jak zciurane, piach (jasny) nie chce sie wytrzepac ani z futra i zostawia tez jasne slady na tej `skorze`, jak sie przetrze szmatka to sa jasne zacieki. Nie ryzykuje splukania calosci szlauchem, bo bedzie schlo i schlo. I ciagle nie jestem pewna, czy je dobrze zapielam, czy nie za mocno, czy nie za slabo, jakos trudno mi je wyczuc.
Sa tez bardzo grube. Mam je od lata i latem trzeba bylo zakladac jakies lzejsze, bo te za mocno grzaly.
wątek zamknięty
Tylko takie mam
B3F7C751-31E9-4B27-9AEC-5F1D453E8B76.jpeg B3F7C751-31E9-4B27-9AEC-5F1D453E8B76.jpeg
A048134A-7416-4C27-8765-AC17E2CE0522.jpeg A048134A-7416-4C27-8765-AC17E2CE0522.jpeg
wątek zamknięty
dairoxroxi, dzięki👌

majek, dziękuję za opinię, to chyba sobie je odpuszczę
wątek zamknięty
Drogie miłośniczki stypki i czerni, eskadron puszcza specjalną mini kolekcję na black friday - do obczajenia na ich instagramie, wrzucam linki poniżej 😉

https://www.instagram.com/reel/CWsZCImAGL1/?utm_medium=copy_link
wątek zamknięty
Nienajgorsza ta kolekcja, chociaż mam wrażenie że uskuteczniają ostre odgrzewanie starych kotletow już od dobrych paru kolekcji... Heritage nie będzie w tym roku ?
wątek zamknięty
Kurczę tak plastikowo wyglądają 🙄 Trzeba zobaczyć na żywo ale jakoś Eskadrony dawno straciły w moich oczach...

Przez te wasze spamowanie czarnymi szmatkami, właśnie zamówiłam mattesa velvet czarnego.. i dlatego szukam ochraniaczy 🤣 Jakoś nigdy nie byłam przekonana do stypy ale dołączam do tego klubu
wątek zamknięty
keira a wiesz czy będzie w PL dostępne?

Właśnie, kiedy będzie heritage? Bo na jakimś niemieckim forum czytałam, że 25.11 miało wejść chyba, a tu cisza wszędzie w internecie
wątek zamknięty
feno, - będzie heritage, nawet ktoś podawał tu kolory wcześniej 😉 Utkwiła mi w pamięci bardzo ciemna zieleń, nie pamiętam co jeszcze. Heritage to zwykle okolice grudnia, więc pewnie za jakieś dwa tygodnie.
dairoxroxi, - nie wiem, choć bardzo bym chciała nie mam żadnych tajnych info, po prostu obserwuje ich insta jako psychofan 🤣

Mi osobiście się podoba, ale uszyłam sobie w zeszłym roku bardzo podobnego caballa 😂😂😂
wątek zamknięty
Heritage będzie, ale Eskadron ma mocne opóźnienia - CS jeszcze nie dotarł w całości do sklepów. Heritage też może mieć moocny rozjazd i możliwe jest, że bardziej styczeń 🙁

A ta kolekcja Black będzie w PL, ale mocno limitowana!
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
25 listopada 2021 15:39
Wszystkie firmy mają gigantyczne braki, bo nie ma materiałów, dostawcy i producenci mają deficyty z wiadomej przyczyny.

Czy poza Lovequestrian i BR są jakieś całe brokatowe brązowe kaloszki?
Amare już nie istanieje, SD Design nie mają brązu.
wątek zamknięty
lusia722, - może lepiej, że Amare nie istnieje, bo ja nigdy nie dostałam od nich ani paczki, ani zwrotu kasy 😉
HKM ma, ale imo mocno średnie:
https://dobry-kon.pl/hkm-kalosze-glitter.html
wątek zamknięty
Lusia - a na cholerę Ci brokatowe kaloszki 😂

Kerashara - no to nie fajnie... Amare to była dziwna firma jednak. Kontakt z nimi był masakryczny.
wątek zamknięty
lusia Maximilian teraz też ma w promce, ale tylko rozmiar S:
https://maximilianequestrian.com/products/glossy-glitter-bell-boots-black

(Edit: a nie sorka, Nie doczytałam że brązowe
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.