Końska Rewia Mody XV (2021)

lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
25 listopada 2021 22:06
Cresta, dziękuję, ale brązowych nie ma 🙁
wątek zamknięty
Brąz widziałam tylko z BR
wątek zamknięty
Kogos jeszcze poniosl Black Friday? 😅🙈

Rzucili nam promke 30% na profi marki i z rozpedu zamowilam 3 czapraki 🙊 1 Equito i 2 Velvety z Kentucky 🤐 tak wiem, Kentucky zle sie ukladaja podobno pod skokowkami, ale chodza za mna te velvety odkad na rynek wypuscili i bede miec i juz a co! 😉

Mam duza skokowke przedluzona z kazdej strony, moze jak raz beda z tym swoim dziwnym dlugim krojem pasowac...?
wątek zamknięty
kokosnuss, Jeszcze się BF dobrze nie zaczął a ja już wydałam pol wypłaty xD
wątek zamknięty
martrix, a to ja jestem grzeczna w takim razie 😇 poza czaprakami tylko jeszcze stamped fleece z reflexxa zamowilam, bo tez za mna chodzi od dawna.


Tylko teraz mam problem pierwszego swiata ze mi ani koszulki ani kantary nie pasuja pod kolor velvetow 😂 Bo ja to jak zawsze pod prad stypiarskich trendow w watku 😉 i kolorki mam co jeden to bardziej oczobitny 😅I od wczoraj przezywam jak mrowka okres, ze z koszulkami to tam kij, ale jak to tak konia na zawody zabrac jak kantar oczojebnie turkusowy albo insza fuksja, a czaprak eufemistycznie mowiac bardzo kontrastowy i ktos to jeszcze zobaczy przez te 5 minut podczas siodlania 😱🤣
wątek zamknięty
kokosnuss, - kentucky zrobiło velvetowe kantary w kolorach czapraków, just sayin 😉
Najlepszym wyjściem w takim wypadku jest zawsze klasyczny skórzany albo jakiś neutralny z futrem. Pasują do wszystkiego.
Velveta z 30% rabatem to też bym brała, ale w Polsce chyba nie ma takich promek 😕
martrix, - pochwal się co kupiłaś 😁

Ja przez lusia722, myślę o brokatowych kaloszkach z lovequestrian 🙊 Tylko nie wiem jaki kolor, brąz, granat czy rosegold. Rosegold nie praktyczny jak diabli, ale mam brokatowe napisy rosegold na bryczkach i tak... 😅
wątek zamknięty
Equizone ma 30% na Kentucky i wysyłkę do polski w dobrej cenie
wątek zamknięty
dairoxroxi, mam od nich oficerki 2 czapraki Kentucky, spoko sklep, super kontakt. Polecam 😉
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
26 listopada 2021 11:18
dairoxroxi, xxagaxx, a idźcie Wy, zgińcie, siły nieczyste! 🤣🙈
Kentucky na mnie wymownie patrzy... x.x
wątek zamknięty
Ja zgrzeszylam że stypiarskim Cavallo 😆
wątek zamknięty
<b>martrix,</b> a to ja jestem grzeczna w takim razie 😇 poza czaprakami tylko jeszcze stamped fleece z reflexxa zamowilam, bo tez za mna chodzi od dawna.<br>

kokosnuss, czyli pół "polskiej" wypłaty jednak 🙂

wątek zamknięty
keirashara, zakochałam się w tych czaprakach. Wszystkie są piękne. Chyba sprzedam wszystkie inne, które posiadam (oczywiście oprócz zielonych ;p )
No i siebie też obkupiłam od góry do dołu: czapsy, bryczesy zimowe na zmianę (bo do tej pory miałam tylko jedne :P), kurtkę, bluzę, a dla konia jeszcze popręg, puśliska.
Niestety to nie tylko kwestia mojego widzimisię, ale powoli zaczynają ze mnie wyrastać moje stare rzeczy, więc chciał nie chciał muszę zmienić większość garderoby na rozmiar/dwa mniejszą.
B5C2C273-AE58-446A-9E46-BF25D2D72D57.jpeg B5C2C273-AE58-446A-9E46-BF25D2D72D57.jpeg
DBC9BE2C-363B-4ED5-9148-A99FBEAF5D5C.jpeg DBC9BE2C-363B-4ED5-9148-A99FBEAF5D5C.jpeg
wątek zamknięty
dairoxroxi,xxagaxx, - no nie wiem czy lubię ten post 😂
faith, - pochwal się którym 😁 Mi się mega podoba kolor Rubin z ich aktualnej kolekcji.
martrix, - ten bordowy i brokatowe lamówki 😍😍😍
wątek zamknięty
Matrix jak nie lubię oczoebnych tak ten czerwony jest mega! Ale do mojego małego to raczej pastelowe i stypiarskie kolory pasują. Sprzedaliśmy ostatnio karego ogiera PRE z grzywa do ziemi, na tym bylby sztos
wątek zamknięty
martrix, ale to zdjęcia sa petarda. nareszcie widać fajność tych czapraków.
Ja nie wiedziałam, że one takie ładne są.
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
26 listopada 2021 11:46
kokosnuss, pokaż te velvety koniecznie jak dotrą 😁😁
wątek zamknięty
keirashara, haha, moj chlop wczoraj po wysluchaniu moich pietrowych dylematow kantarowych tez stwierdzil, ze czarny skorzany musze kupic i bedzie po problemie 😉
Pod kolor czaprakow wlasnie nie chce, bo po co mi 10 roznych kantarow, jak na codzien ciorany jest i tak brzydki stajenny a reszta lezy w szafie i czeka na swoja kolej. Jeszcze rozwazam szary albo granat, ochry tez mam w tych dwoch kolorkach i graja z reszta szmatek bez przypalu... ah te dylematy :P

Kaloszki bym brala granatowe albo rose gold <3


kotbury, bez przesady, po przecenie o 30% to gora pol bardzo chudej polskiej minimalnej krajowej i to na czesc etatu 😉
wątek zamknięty
kokosnuss, - mój ma osobny do karuzeli/na padok, a czyszczę i ogarniam go w ładnym. Bo mi milej tak jakoś 😅 Szary i granat to też spoko pomysły 😁

Do granatowych musiałabym mu kupić granatową szmatę (nie mam ani jednej 🙈😉, jedyne do czego mi podpasują to kantar i lamówka czapraka białego na zawody, gdzie na start i tak ściągam... ale w sumie to od dłuższego czasu myślę o granatowej szmacie, może będzie argument, hmmm 😎
wątek zamknięty
keirashara petrol 😉 nuda, stypa, idealny dla mnie 🤣

Pomacam i obejrzę z bliska jak przyjedzie to powiem Ci czy warto inwestować 😉

Jak patrzę na wasze zakupy to jednak nie nagrzeszylam tak bardzo
Screenshot_20211124-091112~2.png Screenshot_20211124-091112~2.png
wątek zamknięty
keirashara, ja wlasnie czyszcze i siodlam w padokowym, z lenistwa w sumie, bo padokowy wisi zawsze przy boksie i jest pod reka.

IMO granat na kaloszkach pasuje nawet do szmat niegranatowych ale np. z granatowa lamowka, z kontrastowymi kolorami tez moze byc fajnie 🙂

Moje nowe nabytki tez mam zamiar laczyc z granatem i szarym, zamowilam kentucky velvet czerwony i pomarancz + equito peony pink. Mam niebieski rajtrok z czerwonymi i bialymi detalami (lamowki + krysztalki) i mi sie widzi odwazny outfit na zwody z czerwonym czaprakiem 🙃
wątek zamknięty
Nie wiem czy to dobry wątek, ale czy jest alternatywa wobec kantara z deca: ma być łatwy do wyczyszczenia z błota po padoku (a więc nie parciany i bez futerka) i nie za miliony bo do codziennego użytku.
wątek zamknięty
Matrix, też się zakochałam. Do tego stopnia, że jedzie do mnie VS Black Peach do kompletu z DL, bo ten kolor to jest mój ideał. 🤣
Ale zamówiłam też tego Black Cherry, jest cudowny. Ten paseczek brokatowy wygląda o wiele lepiej na żywo, na zdjęciach nawet chyba nie zauważyłam, że to jakiś brokacik.

wątek zamknięty
Matrix - musisz mi podesłać te zdjęcia 🙂 Wychodzi na to, że Black Cherry muszę znowu domówić bo co przyjechały to już wyjechały 😀
Sivrite - niestety Equito ma zawsze tak fatalne zdjęcia, że nie widać jak te czapraki naprawdę wyglądają.
wątek zamknięty
Smerfi, dobrze, że są takie osoby jak Matrix czy Dairoxroxi, które zareklamują nam produkty lepiej niż producenci. 😂
wątek zamknięty
Sivrite, - dokładnie 🙂 Ja nie wstawiam sama zdjęć bo zaraz bana dostane albo co 🙄😂
wątek zamknięty
Wracam do tematu czarnych ochraniaczy z futerkiem... czy ktoś ma ochraniacze z Equestrian Stockholm i wie jak wypada rozmiarówka?
wątek zamknięty
Sasini - nie mam aktualnie to nie mogę zmierzyć.
Ale takie wymiary podaje producent.
Brushing-boot-size-guide-SS20.jpg Brushing-boot-size-guide-SS20.jpg
wątek zamknięty
smerfi, o pięknie dziękuję
wątek zamknięty
smerfi, gdyby wszyscy producenci tak podawali dane o rozmiarach to świat byłby piękniejszy. Wow!
wątek zamknięty
faith, ale ładne!!! Skad wzięłaś?

Ja nic nie kupiłam na BF. To co bym chciała, nie wchodzi w promo, a czapraków mam chwilowo za dużo.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.