Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

<b>izkadul,</b> Składając przez kompa się nie łączy, ale przy składaniu przez przegladarke mobilna (telefon) się łączy 😀 - nie wiem czemu tak, ale tak jest 😂<br>
Ja właśnie skoczystalam konkretnie z kodu ARON10 😋

Vendettka,

o dzieki wielkie rzeczywiście wchodzi na telefonie, ale 5% a chyba kod jest na 10 ale dobre i to 🙂
<b>anai,</b> Z tego co wiem GNL zawsze przecenia 😀 Aktualnie masz na nie -20% u nich 😎
Vendettka, mają tylko 1 model. Nie ten o który mi chodzi.
anai, Kurcze to dziwne... Przed tym jak to napisałam specjalnie sprawdzałam i było kilka modeli z dostępnością od ręki nawet 🤷 Może sprzedali? Na pewno były 🙊
<b>anai,</b> Kurcze to dziwne... Przed tym jak to napisałam specjalnie sprawdzałam i było kilka modeli z dostępnością od ręki nawet 🤷 Może sprzedali? Na pewno były 🙊
Vendettka, zwracam honor, jak się wpisze w wyszukiwarce nie ps of sweden, a ps sweden to wyskoczyło kilka, ale i tak nie to, o które mi chodzi 😉
Nie wiem czy widziałyście, ale na horze.pl jest -20% na Kentucky.
Hejka, widział ktoś może gdzieś podkładkę Winderena w większej promocji niż 10 %
Lidl ma ogrzewacze do dłoni, takie żelowe.
Czy ma ktoś kod do Equishop? mkprasek i wierzchowscy stracili ważność :-(
W tornadosklep trwa likwidacja teraz nawet 70% rabatu. Zostało jeszcze sporo konkursowych rzeczy.
W Bergo promka na Horze
I dużo Romek na bryczesy
Dziewierz,
Te Romki to w kolejce czekają aż towar do sklepu dowiozą????
Że też Romowie w jezdziectwo się aż tak wkręcili... 🤣🤣🤣🤣🤣
szemrana,
🤣🤣🤣
Uwielbiam autokorektę😎
W koniku 15% zniżki na hasło Mikołaj
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
03 grudnia 2021 13:13
matrix szkoda, że tylko na wybrane produkty.
no tak to zwykle już bywa w większości sklepów 🙁
Tak jak zwykle Equishop jest jednym z tych sklepów robiących realne promocje i notorycznie puszczającym w sieć 15% kody rabatowe, tak obecnie mnie rozbawił. Po wejściu na stronę sklepu można zobaczyć wielkie banery reklamujące promocje na kaski i kolekcję Eskadrona w wysokości szalonych 3%. Darowaliby sobie i nie robili żadnej promocji jak ma mieć taką wysokość.
Moon   #kulistyzajebisty
04 grudnia 2021 22:32
Klami, dobrze że nie 1.5% 🤣
Moon, no no. Może się czepiam, ale serio... rozbawiło mnie to 3% na tych wielkich banerach reklamowych.
Klami, nie oni jedni :P w okolicy black friday rzuciła mi się w oczy 'promocja' między innymi na kawecany marjoman (młoda mi z kupionej jakiś czas temu podróbki wyrasta więc przyjmuję opcję wymiany paska potylicznego lub kupna całego nowego kawecanu) - nie pisało z góry o ile taniej więc zajrzałam sprawdzić... produkt za 600zł przeceniony o 3%... no istny szał zakupów mnie ogarnął 😅 🙈
Gdzieś ostatnio latała grafika, że w stanach średnie upusty w Black friday wynoszą ok 60% ceny. W Polsce 3,5% . Może coś w tym jest 😀
Moon   #kulistyzajebisty
05 grudnia 2021 12:00
Rok albo dwa lata temu zabłysnął też Winderen, robiąc promkę w wysokości szalonych 5% na swe wspaniałe podkładki… 🤣
Wiem, że lepsze to niż nic, ale mimo wszystko… śmieszne to.
Moon, cały czas jest rabat 5% jak się ma kod rabatowy. Jak podkładka kosztuje prawie 1000 zł to nawet te 5% to 50 zł więc zawsze coś.

Lepszy numer zrobił horse trade jak rabat 6% stałego klienta nagle zmniejszył do 3% 😉
Ale ja nie mam nic do tego szalonego rabatu w Equishopie tak w ogólności. Zawsze „coś”. Rozbawił mnie rozmach reklamy tegoż.
a jest teraz jakiś działający kod do equishopu? 🙂
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
07 grudnia 2021 12:51
W TackShop.pl do końca tygodnia jest darmowa dostawa😁
julia2208, Kod mkprasek znowu działa i daje 15% rabatu :-)
Do końca grudnia na 3foule.pl promka na czapraki Torpola -20%
Kod ,,czapr_20"😁😁
Mokrymaj, na pewno? niestety mi wyskakuje że stracił ważność :/
julia2208, dziś rano zamawiałam i zadziałał
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się