Końska Rewia Mody XV (2021)

Abstrahując od stypiarskich klimatów 😉 Desert Rose skompletowane z bluzka i legginsami z Maximilian Equestrian. Landryna będzie totalna bo zamówiłam jeszcze do kompletu ogłowie z rosegold dyjamentami z Crystal Crown ale cóż ...jak szaleć to szaleć 🤣
Jakość ES to po prostu sztooos �
IMG_20211130_121642.jpg IMG_20211130_121642.jpg
wątek zamknięty
feno, - ojaaaa, nich młody szybko rośnie 😍 Będzie pięknie!
kotbury, - pokazuj na modelu, a nie szczujesz 😁
wątek zamknięty
keirashara, co ty! Żulę założyć bo za ładne! 🤣
Serio.
nie wiem z czego to wynika ale w życiu nie miałam w rączkach tak top exclusive rzeczy dla konia.
Foty tego nie oddają- nawet te sklepowe.
Kupiłam też bluzę i materiał jest czymś pomiędzy mikrofibrą a softshelem - fajoski!


Przykra prawda też jest taka, że ja jestem fotograficzną pipą. I nie umiem w zdjęcia tak totalnie.
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
30 listopada 2021 13:29
Motylrebel, Można gdzieś znaleźć lepsze zdjęcia? Albo możesz podlinkować skąd ta pochodzi? Bo ja tu nic nie widzę w sumie, rozmazane trochę i ciemne. Ten zielony (o ile to jest zielony, a nie czarny) to chyba coś dla mnie będzie 😉 No i fakt, że to logo paskudne i wielkie takie :/
wątek zamknięty
feno, ja cie, ale będziesz barbie ze swoim koniem! Jeszcze musisz jakieś owije, żeby był full wypas komplet 😀
wątek zamknięty
Feno - róż będzie moim następnym zakupem!
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
30 listopada 2021 14:39
feno, wow, na Twojego konia to będzie petarda
kotbury, ja totalnie nie jestem fanką printów, ale Mamba Coffee chodzi za mną mocno.
Na kucyku takie rzeczy niestety trochę giną
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
30 listopada 2021 14:39
<b>Aleks,</b> ja też myślałam, że nie jestem fanka print, ale miałam parcie na szary czaprak i dobrze, że wzięłam ten, bo na żywo jest petarda.
kotbury,

Domyślam się, że na żywo jeszcze bardziej zyskuje 🙂 . W ogóle to bardzo ładny odcień szarości jest. Ja tak napisałam, że print to nie moja bajka (choć podoba mi się ten roślinny wzór bardziej niż a la skóra węża) bo kupiłam swego czasu ANKY tę z brokatem Dark Bird. Granat, boska i ... do dziś jej nie użyłam 🤣🙄 nówka nie śmigana z metkami, ale mi coś ten brokat no nie leży. Mam też z tej serii Titanium - równie genialny i tak samo nie używany niemal .... 😅😂🙄 . Obawiam się, że z printem byłoby tak samo.
Nawet się wczoraj zastanawiałam czy nie sprzedać jednak ....
wątek zamknięty
keira właśnie nie mogę się doczekać aż model się zajezdzi w końcu. Głównie po to aby go poprzebierac w fancy ciuszki bo jeździć to mi się ostatnio nie chce 🤣🤣

budyn o tak, koń będzie barbie..i tak się z niego wszyscy śmieją że wygląda jak "marzenie każdej małej księżniczki" 😆 � Ja zawijam jak ostatnia łajza także raczej ochry, idealne by były te z kolekcji Eskadrona Rosewood ale jak zobaczyłam cenę używek to...chyba poszukam innej opcji 😄

kotbury Equestrian Stockholm ma mnóstwo pięknych różowych czaprakow i daje 10% na cel charytatywny (doskonale na mnie działa ten argument marketingowy, człowiek zgrzeszył nowa szmatka ale w słusznym celu 😄😉. Podobał mi się ten Desert Rose już na zdjęciach ale na żywo oszalałam , zwłaszcza jak zobaczyłam detal na tym kremowym sznurku: przeszyty różowo -blyszczaca niteczka. Klasa i luxiura w każdym calu.
IMG_20211130_142426.jpg IMG_20211130_142426.jpg
wątek zamknięty
feno, - ES I PSoS też puszczają ochraniaczki 😉 A zawijać się idzie nauczyć, też kiedyś byłam siermiengą w temacie, ale trochę mi koleżanka pokazała, trochę filmików na yt, coś tutaj dziewczyny też powiedziały i jakoś poszło 😀 Kwestia w wprawy, dla zabawy możesz nawet teraz zacząć.
wątek zamknięty
feno, wow! Ale cudowny zestaw dla Was! 😍
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
30 listopada 2021 15:44
Aleks, ja kocham brokat, mam dwie Anky z brokatem, ale z tym mniej widocznym i miałam kaloszki Climatrole.
Jakbym miała sposobność to kucyka byłoby widać z kosmosu, ale mało firm potrafi brokat z klasą zrobić. Raczej te rzeczy wyglądają tandetnie i kiczowato
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
30 listopada 2021 15:56
lusia Titanium jest dla mnie jeszcze akceptowalny. Wydawało mi się, że Dark Bird też będzie, a jak przyszedł .... kurczaczki, póki w cieniu to jeszcze, ale jak na promienie słoneczne wystawiłam to mnie oślepiło (tzn jak na moje standardy) i szybko schowałam do skrzyni na czapraki 😂 i tak został do dziś ...

Postanowiłam jednak, że jak się z tego wygrzebiemy to zaczniemy bardziej "błyszczeć", a nie tylko chować się po kątach w co bardziej maskujących szmatach. Z tego też powodu wymieniam własną garderobę po malutku i te zacniejsze czapraki przełożyłam na górę skrzyni by w pierwszej kolejności po nie sięgać, a nie jak do tej pory po te bezszałowie, i w których jeszcze nie wstyd, ale już do ciurania 😅 ...
wątek zamknięty
zembria, znalazłam zdjęcie na jakiejs grupie, wiec nie mam ani źródła ani lepszej jakości 🙁
wątek zamknięty
To ja tylko powrócę z kompletem - moja szalona dzierzawczyni dokupiła grubemu ochraniacze eskadrona i o!
Wchodzi on, cały na czarno 😁

IMG_20211130_182653828_HDR~2.jpg IMG_20211130_182653828_HDR~2.jpg
wątek zamknięty
Dzisiaj wchodzi o 18 pierwszy kolor PSa z tego grudniowego kalendarza 😍 w Polsce będą dostępne tylko w tackshopie jak co
262693877_4886562944729070_1630033051359086404_n.jpg 262693877_4886562944729070_1630033051359086404_n.jpg
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
01 grudnia 2021 07:57
charlieeee, ... czy to jest GRANAT? 🤣😱
wątek zamknięty
Moon na to wygląda 🤣 i nawet na mnie jak na razie robi wrażenie 😍 ale czekam do wieczora na więcej zdjęć 🙈
wątek zamknięty
moon ciotka przeliczaj zaskórniaki już 😁
wątek zamknięty
keira wiem wiem, może kupię komplet jakiś kontrolny owijek i podkładek i poprobuje ale wrodzone lenistwo jednak oponuje za ochraniaczami 😆

faith czarny zawsze w modzie, a w połączeniu z futrem..
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
01 grudnia 2021 08:55
faith, no właśnie w designie PSów jest coś, hmm, nie umiem tego nazwać, coś co mnie lekka mierzi. Może za dużo tam wszystkiego? Że pikowanie, lamówki/sznurki, logo w formie tej blaszki... #prywatnehalucynacje 🤣
Jak dodać do tego ich cenę, to wolę totalnie klasycznego Kingslanda lub Kentucky 🙈 Acz, nie mówię nie, jak to będzie ciemny głęboki granat i nie będzie miał rogu zakończonego "na ostro" to może a nóż mi zagra...🤡
wątek zamknięty
Rozumiem, rozumiem, w sumie to nawet lepiej przed świętami i cavaliada 😆
wątek zamknięty
faith, te beściacki zestaw!

... mam w zasadzie identyczny i non stop tak ubieram kobyłę
wątek zamknięty
kotbury pioneczka 😁
wątek zamknięty
Kurde, nie wiem czemu to forum mi posty ucina 🙄

Widziałam właśnie ten spot PSow i już mnie swędzi, bo złoto i błyszczące 😂 czy ja tam widzę jakieś velvety czy to halucynacje życzeniowe? 😅 Taki bordowy velvet ze złotym byłby bomba. Czy oni robią rozmiar cob czy tylko pony/full?
wątek zamknięty
Feno będzie 5 nowych monogramów, 2 z perełkami jako nr. 4 i 5.
Ale są też 3 czapraki - możliwe, że velvet wśród nich, nie wiem - które zostały zrobione specjalnie chyba dla 2 lub 3 sklepów. Bodajże z Wielkiej Brytanii i Holandii z tego co czytałam. I nie mam pojęcia co to za kolory bo nie pokazują jeszcze nigdzie.
Ja będę miała 5, z tego pierwszego dosłownie po kilka sztuk, kolejnych trochę więcej. I będą ujeżdżeniowe i skokowe jak coś.
wątek zamknięty
<b>Feno</b> będzie 5 nowych monogramów, 2 z perełkami jako nr. 4 i 5.<br>

smerfi, no i dupa... - nie będzie kiecki na karnawał w tym roku🙂🤣🤣🤣

Ja rozdziewiczę na dniach moje szarości. Bo wczoraj przejechałam kobyłę na hali (I'm alive i podziwiam swój ZEN!) i może te fotki w końcu zrobię.
wątek zamknięty
kotbury jest niestety taka opcja 🙂
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
01 grudnia 2021 10:10
kotbury przyodziejesz się w perełki 😂

Granat ze złotem i tylko kilka sztuk... ałuuuuuuuu niech ktoś kupi moje transportery 🤣😂😂😂
wątek zamknięty
smerfi a od kiedy co granatowe cacko będzie dostępne? Monaco blue nie kupiłam to może teraz mi się poszczęści😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.