Końska Rewia Mody XV (2021)

lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
03 grudnia 2021 17:42
infantil, ty chociaż do lasu to są szanse, że ktoś Was zobaczy xD
Moje albo leżą w szafie i je przytulam co jakiś czas albo zakładam żeby zobaczyć jak mojemu kucykowi ładnie i odkładam xD

Vendettka, piękna kolekcja, ale ten kolor dla mnie nie do przejścia.
No nie ma opcji żebym coś takiego na konia założyła, ale na sucho fajnie.
wątek zamknięty
Nie wiem, która wersja bardziej mi się podoba z tego. Ps, ciemniejsza czy jaśniejsza? Na gniadego.
wątek zamknięty
anai, Ja bym brała ciemniejszy, bo lamowka da fajny kontrast 😋
wątek zamknięty
infantil, - jak bardzo Ci się podoba to bierz, bo potem z rok może nic ciekawego nie wyjść 😉
Vendettka, - piękna kolekcja! Masz może porównanie vintage gold i mango? Mam mango i zastanawiam się, czy derka by mi do niego przypasowała albo nad jakimś ciuchem dla siebie do kompletu 😅
lusia722, - przytulanie się to bardzo fajna czynność, nie rozumiem problemu 😂
anai - ciemniejsza zdecydowanie 😀

Mi się PSoS podoba, ale tak "no ładny", a nie "muszę mieć". Jakoś do mnie nie mówią te dwie pierwsze propozycje z kalendarza, czekam na róż jeszcze.
wątek zamknięty
By to szlag trafił, to forum mi notorycznie posty ucina odkąd zmieniło forme 🙄 nowe PSoS to spory zawód jak na mój gust (szczególnie po tej podkręconej reklamie), tylko tego jaśniejszego fioleta bym wzięła ewentualnie. Ale na pewno nie za taką cenę 🤒
wątek zamknięty
keirashara, Mogę jutro Ci cyknac 😋 Nie jestem pewna czy odkopie szmate Mango, ale na pewno na brzegu mam Exclusive Shinegold i Sunrise - one sa bardzo podobne do siebie (nawet fotke wszystkich 3 podrzucam z porównaniem bo kiedyś cykłam 😂😉
Ale mogę powiedzieć na pewno ze Mango, a VintageGold to calkowicie innne kolorki 🙈

A co do PSOS - zakochana byłam w Monogramach i szalałam za nimi, ale później zaczęli wypuszczać tylko inne modele - i totalnie brak miłości 😪
Ta kolekcja świąteczna kolory fajne, ale jak by takie już były? Na pewno nr.1 jest w moich oczach powtórka 😔No i cena powala... Także ja pewnie się nie skuszę, chyba ze ten jasny niebieski będzie ładny? Chociaż wątpię przy tej cenie 😏
Photo_1632776938799.jpg Photo_1632776938799.jpg
wątek zamknięty
Mi psos ogolnie srednio lezy i bym nie brala nic. Ten drugi kolor jest taki, no ladny 😉 ale moze za polowe tej ceny.

Z psos tylko corduroy imo ma to cos
wątek zamknięty
Sorry za post pod postem, velvet crash test przeszedl bez problemu, nic sie nie zagina, uff. Tylko moj kon nie mial juz sily na pozowanie po jezdzie 😅
PXL_20211203_190747838.jpg PXL_20211203_190747838.jpg
wątek zamknięty
keirashara, ten Vintage Gold jest na pewno bardziej oczojebny, Mango bardziej stonowane.
wątek zamknięty
Post został usunięty przez autora
Post został usunięty przez autora
Vendettka, - jak inne to tyle mi wystarczy, nie ma sensu się czaić 😅
Cresta, - to po zakupach 😂
kokosnuss, - to się nie liczy jako zdjęcie na modelce 😂😂😂 Choć odcień wydaje się super grać z sierścią Fly 😀
wątek zamknięty
Zrobie normalne w dzien i przed jazda 😉

Fly byla w nastroju "zycie jest trudne i meczace, wez mnie na rece i daj marchelki" no i co zrobisz... 🤷

Ale chodzilo mi tylko o to, ze ten czaprak lezy normalnie, bo wedlug internetow die brzydko ukladal i polamany byl po jezdzie, no to dementuje 😉
wątek zamknięty
anai w sumie to obydwie 😂 ja bym chciała ciemniejszą, bo jaśniejszą już mam w postaci merlot 😍 ale niestety cena chyba mnie pokonała 😅 a bardzo żałowałam, że nie mam wine 🙈

wrzucę merlot na gniadym i karym 🙈
89475994_3090666450944415_5861886346150281216_n.jpg 89475994_3090666450944415_5861886346150281216_n.jpg
125445613_3785246954819691_2514567125026615564_n.jpg 125445613_3785246954819691_2514567125026615564_n.jpg
wątek zamknięty
Kurczę, Barros wygląda wspaniale i ogólnie zawsze byłam przekonana, że merlot to największy sztos właśnie na karych, ale.... Maniek wygrywa 😍 Rewelacyjnie wygląda ten czaprak na takim gniadoszu!!

Mój merlot od FB kończy żywot (tfu, na taką jakość), może napiszę list do Mikołaja...
wątek zamknięty
Czy ktoś by aby chance użytkuje albo macał horss Velvet?
faith,

Podbijam, te welwety wyglądają na stronce top profi 😍
Ale nie moge sie doszukać jak trwałość, jakość i wygląd na żywo. Nie moge znalesć zadnych zdjęć na necie bo mi gugiel z uporem maniaka szuka "horse" zamiast "horss"😑
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
04 grudnia 2021 17:44
kokosnuss, jeśli Tobie się podoba to super 🙂

Ja nie mogę się od nich przekonać, mam dwa w stajni i no nie moja bajka taki krój
wątek zamknięty
Ja chciałam dziś rozdziewiczyć PS'a... a tu śnieg pada... I mi szkoda!
Za ładne one są, za ładne!
wątek zamknięty
Czy ktoś mi wyjaśni fenomen chamskich kopii robionych przez niektóre marki? Torpol się właśnie chwali nową derką, która to WCALE nie jest zżyną z klasycznej derki Horseware Rambo Newmarket. Fair Play też lubi sobie poudawać design np. Samshielda. FB kiedyś perfidnie skopiował kantary Eskadrona. I regularnie wpada mi coś takiego w oko, często na rynku PL. Nie wiem, czy to tylko mnie tak brzydzi? 😤 Autentycznie zniechęca mnie to do zakupów czegokolwiek od takich wstrętnych podrabiaczy 😒🤢
Screenshot_20211205-165045_Chrome.jpg Screenshot_20211205-165045_Chrome.jpg
Screenshot_20211205-164915_Instagram.jpg Screenshot_20211205-164915_Instagram.jpg
wątek zamknięty
Keirashara, mnie też... Gdyby zrobili wełnianą derkę w innym kolorze, bo widzą, że jest popyt na takie rzeczy, a oni nie mają to spoko. Wełniana derka to nie jest jakiś wymyślny design. Ale zrobienie jej tak bezczelnie identycznej aż boli w oczy.
Keira, Meise, co to za marka "FB"? xD Bo szukam od wczoraj i nic nie mogę znaleźć. 😅
wątek zamknięty
Felix Buhler?
wątek zamknięty
Aaa, ok, dzięki. 🤣
Meise, to ja Ci powiem, że 2 jedyne czapraki, jakie miałam z FB (skoro już wiem, co to za skrót 😂😉... oddałam. Wstyd mi je było nawet sprzedać, a oba były użyte może ze cztery razy i DWA RAZY uprane. To nie były nawet szmaty do podłogi, bo do podłogi bierze się zwykle grubsze. To były szmatki do naczyń. Grubsze serwetki po dwóch praniach. :/
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
05 grudnia 2021 18:04
keirashara, żeby się nie zdziwili jakimś pozwem o prawa autorskie albo coś 😁
Też nie lubię podrabiania stylu
wątek zamknięty
Wymarzona ,wyczekana derka :P z pozdrowieniami dla patrycjasz 😆
IMG_20211205_181058.jpg IMG_20211205_181058.jpg
wątek zamknięty
Pati2012, - w zasadzie to zastanawia mnie brak takowych, bo sytuacje są dość częste. Ja rozumiem, dobry designer droga sprawa, ale no kufa, bez jaj 😅
wątek zamknięty
Sivrite, to samo miałam!
wątek zamknięty
keirashara, ja mam taką polarówkę od Horze ze 3 lata. Wzór taki sobie, więc nie wiem po co go powielają.
wątek zamknięty
Tak, chodziło mi o Felixa B. Zarówno kantary jak i czapraki to porażka. Ładne przez pierwsze kilka dni. Kantary mi strzelały jak zapałki (te złączki), pruły się, urywały. U nas dużo osób ma derki FB, niby fajne, porządne, użytkownicy zadowoleni, ale dla mnie ta firma jest już spalona.
wątek zamknięty
Też mamy derki FB już drugi sezon i jesteśmy bardzo zadowoleni, jakość bardzo dobra
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
06 grudnia 2021 09:07
Derki Felixa są świetne! Bardzo porządnie wykonane i trwałe. Ciuchy i bryczesy też są fajne 🙃 Kantarów i czapraków nie miałam, ale widzę, że nie mam czego żałować.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.