Oficerki

rybka   Różowe okulary..
27 października 2021 16:00
Post został usunięty przez autora
rybka   Różowe okulary..
27 października 2021 16:10
flygirl, dla mnie są mega wygodne, mam wąską stopę a szeroką łydkę i pasują idealnie, używam ich jako oficerek do codziennych treningów. Startowe wole twardsze 😜
Mam nadzieję, ze teraz fotka się doda… innej niestety nie mam
3E1278A5-B22D-472E-962F-2EA4B6976C6B.jpeg 3E1278A5-B22D-472E-962F-2EA4B6976C6B.jpeg
flygirl, - bo but, szczególnie skórzany układa się do nogi 😉 I czyjeś buty mają pełne prawo nie pasować.
Ja mam gdzieś od roku Busse Laval i jestem tak sobie zadowolona. W sensie, są fajne, ładne, ale w porównaniu z poprzednimi cavallo to czuć różnicę w cenie i jakości 😅 Skóra bardziej papierowa, dużo mniej amortyzacji. Niby nie oczekiwałam cudów za ich cenę, ale no, trochę jest niedosyt.
W przymiarkach podeszły mi też bardzo DeNiro. Tylko koń upierdliwie nie daje mi nic droższego kupić, bo sobie weterynarzy wymyśla od roku 😂
Czy ktoś z Was zamawiał te buty: https://ogloszenia.re-volta.pl/oficerki-gallors-premium/o/376692/ chętnie przyjmę info na priv
Brzydko mi się pomarszczyly/siadły oficerki. Są jeszcze krótko uzywane- da się to jakoś skorygować, żeby się nie robiły takie fałdy od przodu ?
IMG_20211031_151837.jpg IMG_20211031_151837.jpg
kasska, dobrze widzę, ze to Ariaty🙂?
Jeśli tak, to jako że miałam ich parę par, mogę powiedzieć, ze one tak się układają, są z mięciutkiej skóry i nic na to nie poradzimy. Tak wyglądają na nogach użytkowników. Ja się z tym pogodziłam w zamian za wygodę, jakość i żywotność. Twoje są w mojej opinii dobrej długości i wygladaja fajnie👍.
czeggra,
tak, to Ariaty 🙂 dzięki !
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
02 listopada 2021 06:33
Czy widział ktoś może w jakimś sklepie brązowe oficerki Parlanti? Za cholerę nigdzie nie mogę ich znaleźć 🙁
Ma ktoś oficerki Kingsley i może się podzielić opinią?
Witajcie
Jakie marki oficerek ujeżdżeniowych polecacie ?
Mam stare koening i jakościowo super, ale zastanawiam się nad innymi markami.
A więc co polecacie - Petrie, DeNiro, czy Cavallo?
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
12 listopada 2021 07:11
Pomocy! Jaki rozmiar wybrać oficerek Ego7? One bardzo opadają i się rozciągają? Wyszło mi w szerokości 36,5 cm, a wysokość 41 cm, rozmiar stopy mam 38. 🙏🙏🙏
Hermes, mi się wydaje, ze Ego ma zaniżona rozmiarówkę - sama nosze zwykle 38, a od nich 39 leży idealnie. Nie wiem niestety jak z opadaniem i rozciąganiem, bo na razie tylko mierzyłam i sama nad nimi myśle 😅
Z kolei ja mam odczucie, że rozmiarówka jest ok - normalnie noszę 39 i ego 39 też jest git. Nie opadają jakoś mega mocno - ja wzięłam jednak mocno wysokie i trochę wypada mi cały czas zamek pod kolanem. Pierwszy tydzień zapinanie zamków tylko z pomocą drugiej osoby, a potem jak się dopasowały to mocno się nie rozciągnęły. Jedynie co, to po mniej więcej roku mam więcej luzu w samej kostce, ale fakt faktem ostatnio trochę schudłam.
natip, może kwestia tego, że mierzyłam najmniejszy możliwy rozmiar jeżeli chodzi o szerokość. nie wiem.
Ja mam teraz właśnie niezłą zagwozdkę z wysokością, ale chyba wezmę krótsze niż dłuższe. Boje się, że te dłuższe po opadnięciu będą mi się mocno wżynać w kolano - chociaż z kolei te krótsze mogłyby być ciutkę dłuższe 😀
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
15 listopada 2021 13:50
No ja wzięłam 2 cm wyższe niż miałam wymiar, ale Pani z febro mi bardzo pomogła i powiedziała, że jak coś wymienimy bez problemu. Powinny jakoś za miesiąc być to powiem 😀 Moja uczennica za to wzięła sobie teraz też i pierwszy raz jak miała je na nogach pojeździła 3 konie bez problemu, więc pocieszające to 😀
Motylrebel, - ja bym wzięła dłuższe i po prostu wsadziła podpiętki. Podpiętki kosztują grosze, nie czuć ich, a zawsze jest z czego zejść jak opadną 😉

Sama mam wsadzone podpiętki, bo miałam wybór takie jak mam lub aż 3cm krótsze 😕 Te 3cm to byłoby na pewno za mało, obecne były na granicy komfortu, z podpiętkami jest klasa.
Moon   #kulistyzajebisty
15 listopada 2021 14:20
Hermes, brałaś z tej tabeli rozmiarowej, która jest widoczna na stronie, czy jakoś totalnie castomowo na wymiar?
Właśnie doznałam szoku i zobaczyłam, że w ww. tabelce mają wymiary moich chudych gir, uwaga, nawet w 4 wariantach! 😱
Chyba napiszę list do św. Mikołaja... 🤣

no i pytanko od razu: ma ktoś porównanie ww. Ego7 do oficerek Hippiki? :P
Moon, właśnie Hippiki miałam wcześniej i pierdyliard razy wymieniane w nich zamki, aż do tego stopnia, że szewc powiedział, że to już ostatni raz 🙁 W Ego jestem pozytywnie zachwycona jakością - poza problem z zapięciem na początku nic nie cisnęło i od razu wygodnie, a też miałam do tej pory problem z dopasowaniem się w tabelki rozmiarowe.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
15 listopada 2021 14:55
Moon, brałam z tabeli. U mnie za to na odwrót mam grube przeszczepy i do tego krótkie, a nawet udało się chyba coś dobrać 😀
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
16 listopada 2021 13:28
Czy ktoś z Was posiada może oficerki z firmy chesterboots?

Ponadto sikam informacji na temat użytkowania oficerek lakierowanych.
Interesuje mnie wygląd skóry po minimum pół roku użytkowania lub dłuższego 🙂
Screenshot_20211116-132417_Instagram.jpg Screenshot_20211116-132417_Instagram.jpg
Screenshot_20211116-113135_Facebook.jpg Screenshot_20211116-113135_Facebook.jpg
Medziiik, ja zamówiłam te droższe, gallors, nadal czekam. Nie chciałam i nie mam lakierowanych, wystarczy mi lakierowany nachrapnik, już się zastanawiam co zrobić z przetarciami
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
20 listopada 2021 06:23
karolina_, koniecznie pochwal się jak dostaniesz zamówienie 😊

Szukam opini bo mam jedną na temat lakierowanych bardzo zadowalająca 😅 ale jednak gdzie tam z tyłu głowy mam duże obawy czy to się faktycznie sprawdza
Medziiik, z lakierem to jest tak, że ja mam wysoki płot na placu, bo puszczam tam też młodzież luzem do nagrywania. A ten wysoki płot + młode konie do jazdy znaczy że moje nogi dość często smyraja ogrodzenie
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
22 listopada 2021 20:14
Melduje, ze moje Ego7 przyszły! Czas oczekiwania febro podało 46 dni, zamówiłam 12.11, a dzisiaj odebrałam z paczkomatu 😍 na żywo są bardzo ładne, samej udało mi się je założyć. Są dość wąskie w kostce, ale z moim super wysokim podbiciem nic mnie nie uwiera, mając klasyczny rozmiar 38 w ego jest idealny tez. Co prawda mógłby być ten centymetr niższe, ale jak nie opadną mocno to kupię zapietki, bo leżą mimo to super! No i przede wszystkim kontakt i zamawianie z febro szacun😍
Hermes, - kup od razu, będzie łatwiej rozjeździć 😉
Czy ktoś może mi pomóc rozszyfrować który to który wymiar? 7,5 to stopa, a reszta? Oficerek ze zdjęcia cavallo insignis. A tak poza tym to czy ktoś ma może oficerki Alberto fasciani? Jak się sprawują?
20211210_182156.jpg 20211210_182156.jpg
Wysokość i obwód w sensie szerokosci 🙂
W sensie ze wysokość 50, obwód lydki 40? a to 46,5 na końcu to co to za magiczny wymiar? 😅 przy robieniu tych oficerek mnie super zmierzyli, wiec chce kolejne zamowic o identycznych wymiarach bo świetnie siadły ile trzeba i nie ma kapcia w połowie lydki 😉 tylko leń jestem i wolałabym zamówić przez internet bez konieczności rozmawiania 🤐
Medziiik, dostałam zamówienie... Jak chcesz to zapraszam na priv
majeczka   Galopem przez życie!
13 grudnia 2021 21:32
Ja ego7 odeslalam jeszcze tego samego dnia ktorego przyszly, dla mnie sa fatalne w samym dotyku, zamowilam tucci i no nie ma porownania klasa sama w sobie. Ego7 totalnie nie przypadly mi do gustu i nie wierze ze spedzajac cale dnie w stajni i jezdzac dziennie po 5-6 koni nadawalyby sie do czegokolwiek ..
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się