Święta/Boże Narodzenie/Prezenty pod choinkę

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
07 grudnia 2020 11:52
Moon polecam merynosa do takiej aktywności, gramatura 260 jest idealna na zimę 🙂 Moim zdaniem Decathlon robi nienajlepsze jakościowo merino, celowałabym raczej w marki typu Icebreaker czy Smartwool. Oczywiście jeśli nie musi to być marka stricte jeździecka  😀
Dziewczęta - odzież termoaktywna (taka to jeździectwa :P) - skąd? Deca? Allegro? Jakiś inny sportowy sklep?
Najbardziej interesowałaby mnie koszulka/półgolf, który można założyć zimą pod polar i kurtkę.  :kwiatek:


polecam tę:
https://www.decathlon.pl/p/koszulka-polo-je-dziecka-500-warm-damska/_/R-p-168093?mc=8504046&c=Niebieski
Moon   #kulistyzajebisty
07 grudnia 2020 12:16
Dzięki dziewczyny!
emptyline   Big Milk Straciatella
07 grudnia 2020 19:15
Moon, mountain horse
Co można kupić dla początkującego akwarysty? ma pierwsze akwarium 120l, rybki sa , " umeblowane jest" ale pewnie jeszcze coś można by dokupić  fajnego. Ja kompletnie nie mam pojęcia o tych sprawach....
Co można kupić dla początkującego akwarysty? ma pierwsze akwarium 120l, rybki sa , " umeblowane jest" ale pewnie jeszcze coś można by dokupić   fajnego. Ja kompletnie nie mam pojęcia o tych sprawach....


Testy do wody :-)
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
09 grudnia 2020 14:23
Co można kupić dla początkującego akwarysty? ma pierwsze akwarium 120l, rybki sa , " umeblowane jest" ale pewnie jeszcze coś można by dokupić   fajnego. Ja kompletnie nie mam pojęcia o tych sprawach....


Może [url=https://sklep.roslinyakwariowe.pl/advanced_search_result.php?keywords=karta+podarunkowa&search_in_description=0&inc_subcat=0]bon prezentowy[/url]

Albo zapytać, bo to tak jak z kupowaniem sprzętu jeździeckiego 🙂
Odmulacz na baterie, zestaw do CO2, teczka z testami... pomysłów by było, zależnie od budżetu 🙂
byle nie rybki 🙂
Wykopuje 😁

Potrzebuję pomocy w znalezieniu prezentu dla babuni. Babunia ma 86 lat, jest chora na wszystko co w tym świecie możliwe, przeszła aż za wiele, a dalej jest ogromnie ciepłą i do bólu dobrą osobą.
Ponieważ dużo chodzi (musiała się tego nauczyć od nowa i robi wszystko, żeby nie przestać), to zamiast spódnic woli teraz legginsy/spodnie. Muszą być elastyczne, bo przez covid schudła 35kg, ale została jej skóra na brzuchu. Także nogi chude, a w pasie 140. Marzą jej się beżowe. Czy wiecie może, gdzie kupię grube, beżowe lub inne jasne legginsy na to 140 w pasie? Mogą być też z wzorkiem, różowe. Muszą być elastyczne, bo nogi szczupłe, tylko ta skóra na brzuchu. Nie muszą być jakiejś super top jakości, mogą być takie babciowe, niemodne czy mało piękne w odczuciu normalnego człowieka 😅 Babunia patroluje wiochę, nie Pola Elizejskie.
Babcia lubi też czytać. Jest inteligentną, ale prostą kobietką, najchętniej więc jakieś czytadło w stylu harlequina czy innej brazylijki. Nic ambitnego. Jest mocno religijna, mogłoby być coś w tym temacie, ale raczej lekkie, nie pranie mózgu i dramaty. Dramatów w życiu to jej wystarczy 😅 Ja kompletnie nie ogarniam tych tematów, a chciałabym kupić coś, co jej się spodoba 🙈 Może wasze babcie coś czytały i im się podobało?
Bardzo mi na tym zależy, ostatnie świata były okropne (w pierwszy dzień świąt zabrali ją do szpitala covidowego), ten rok też nie rozpieszczał, chciałabym jej sprawić radość tymi prezentami.
keirashara Moja babcia zaczytuje się w książkach Nory Roberts, to takie romansidła właśnie, może tym tropem?
DeJotka, - masz jakieś konkretne tytuły może? Nie chciałbym nic ze smutnym zakończeniem przypadkiem.
Szczerze to nie mam pojęcia, tego jest z dwieście tytułów...
Może „‚Małe eksperymenty ze szczęściem”? Dziennik 85.latka z holenderskiego domu starości. Można się wzruszyć i można się uśmiać 😉 Oczywiście przewija się motyw śmierci, bo to jednak dom starości, ale książka jest piękna i mega wartościowa.
infantil, - to też może być super trop 😍 Generalnie babcia jest turbo fajterka, przeżyła wiele złych i smutnych rzeczy, dlatego zależy mi na przyjemnej książce, żeby ją oderwać od smutków.
DeJotka, - właśnie to mnie przeraża 🙈 jestem czytająca, ale zupełnie inne klimaty i nie wiem jak się za to zabrać.

Myślałam też o książkowej wersji Bridgertonów, mi samej się serial podobał - #guiltypleasure 😅 Czy ktoś może czytał?
Czy ktoś może polecić najfajniejsze rozszerzenie do gry podstawowej Catan? 🙂
Wiem, że teraz nie sezon, ale pasuje mi bardzo kupić teraz. Koniecznie zdalnie.
Mama ma świra na punkcie roślinek na działce. Większość sezonu tam spędzają z tatą. Chcę kupić jej podkładkę pod kolana do pielenia + coś do kompletu (rękawiczki/fartuch/łopatka/grabki/???).
Gdzie i czego szukać? Podpowiecie?
SzalonaBibi, zobacz w Juli. Sprzedają internetowo i miewają takie wynalazki 😁
Jak nie, to Castorama czy LM, ale tam może być problem z dostępnością zimą 🙁
SzalonaBibi, najłatwiej chyba na Allegro, szczególnie o podkładkę. 🙂
Na Empiku kiedyś widziałam super zestaw do ogrodu. Fartuch, jakies grabki, grube rękawice itd. Na temat ilości niestety sie nie wypowiem.
No i poległam. Niczego nie znalazłam 😖
A na allegro to chyba z tygodnia trzeba, żeby cokolwiek znaleźć. Od dawna tam nie umiem.
I weź tu wymyśl coś innego na ostatnią chwilę.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
12 grudnia 2021 18:51
SzalonaBibi, ale Tobie o taką zwykłą podkładke chodzi?

klik ja mam taką

TU nawet jakieś krzesełko jest - przy grządkach raczej niewygodne.
No ja myślałam o jakiejś żelowej, bardziej wypasionej. W wyszukiwaniu obrazów się pojawiają a w sklepach nic... może ją szukać nie umiem.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
12 grudnia 2021 21:05
SzalonaBibi, o coś takiego Ci chodzi KLIK ?
Trochę bardziej, dzięki.
A jak szukać na allegro? Bo nawet piankowych mi nie wyrzuca.
Kategorie -> dom i ogród -> ogród -> narzędzia ogrodnicze -> rękawice i odzież ochronna.
Jak w tej kategorii wpiszesz mata to trochę jest. Do tego różne narzędzia i organizery 🙂
Dzięki, lecę szukać. Ja trochę mało ogarnięta i skupiona przez zdrowotne przeboje jestem.
SzalonaBibi, nie znam się, nie wiem jakich to miałoby być wymiarów, ale skoro chcesz żelową, wypasioną, to żel pod siodło może dałby radę?🤔
Klęczy się na tym bardzo miło, pare razy sobie położyłam w różnych sytuacjach.
Dzięki za wszystkie sugestie! Znalazłam ideał (no, odrobinę droższy niż planowałam)!
Nie umiem wstawić linka z telefinu, jutro będę w domu to się pochwalę
Ma ktoś może coś takiego jak manekin do prasowania koszul?
Chciałam kupić coś takiego tacie pod choinkę, ale waham się czy warto i jeśli tak, to czy ktoś jest mi w stanie coś podpowiedzieć?
keirashara jak jeszcze nie kupiłaś prezentu dla babci, to mega polecam lelosi.
One są tak rozciągliwe w pasie, że noszę je teraz w 9 miesiącu ciąży, a z drugiej strony są elastyczne i miękkie jak druga skóra.
Odkąd je kupiłam, to wszytskie inne legginsy wydają mi się niewygodne.
Co do książki, to ja czytam teraz namiętnie Bridgertonow (wiem, trochę obciach ale właśnie potrzebuję teraz czegoś bez dramatów, śmierci, chorób itd).
Jedynie co może babcię zniesmaczyć, to dokładne opisy scen erotycznych 🙈
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
17 czerwca 2022 11:39
Dobra, wiem że nie święta ale to chyba jedyny wątek najbliższy mojemu pytaniu xD

Prezent na dzień ojca dla taty który nigdy nic nie chce to...?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się