Końska Rewia Mody XV (2021)

helcia   Wiedźma z czarnym kotem
11 grudnia 2021 19:49
Sivrite, ja myślałam, że nie zamówię takiego koloru dopóki go nie zobaczyłam w tackshopie i totalnie się zakochałam, ale bałam się, że jak zobaczę go na żywo to się zawiodę. Na zdjęcie musiałam filtr nałożyć, żeby wyglądał prawie jak na żywo, bo aparat mi totalnie zjadł kolor. Ale jest PRZEPIĘKNY, nic a nic się nie zawiodłam.
lusia722, modelka jest zarośniętym mamutem, który ma od dwóch miesięcy labę, ale chyba posiodłam tylko po to żeby przymierzyć 😅
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
11 grudnia 2021 21:44
Sivrite, na siwka właśnie super IMO
wątek zamknięty
Sivrite, bierz i nie marudz, piekny jest!

Tez rozwazam cinnamon na moja, na nia to mi sie w zimowej siersci wszystko podoba 🙈 za to latem jak jest nudno gniada to wszystko poza granatem boli moje poczucie estetyki i nie wiem, po co mi tyle czaprakow 😝
wątek zamknięty
Lusia, Kokosnuss, okropne jesteście. 🤣 Niedługo wyrusza do mnie Chilli, z ich bluzką na próbę. Obiecałam sobie nie kupować więcej niż jednego na raz, więc do stycznia musi poczekać anyway, może dojrzeję. 😂 Kurde, ale pewnie pasowałby do mojego rose gold ogłowia, które już jest skompletowane z rose gold wędzidłem. 😝
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
12 grudnia 2021 19:45
I już wiadomo 👗
384FF25C-AF9E-4B48-AE31-1FD44A28769B.png 384FF25C-AF9E-4B48-AE31-1FD44A28769B.png
wątek zamknięty
Żaden mnie nie urzekł. Mój portfel został ocalony 😂
wątek zamknięty
ja się cały czas zastanawiałam właśnie gdzie dziewczyny widziały zieleń 🙈
wszystko ładne, ale mnie chyba nic nie zachwyciło na tyle, żeby zapłacić te nową cenę 🙈
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
13 grudnia 2021 08:10
charlieeee, Na filmiku zapowiadającym cały ten "kalendarz" widać zielone bombki, wstążki, paczki itp. We wszystkich kolorach pozostałych bombek i paczek są czapraki, to założyłam, że zielony czaprak też będzie. Dobrze, że nie ma, bom spłukana do cna! I tylko bym piszczała, że chcę a nie mogę 😉
wątek zamknięty
Nic mnie nie urzeklo, tyle zdrowiej dla mojego portfela 😉 poczekam do wiosenno-letnich kolekcji :P
wątek zamknięty
Ja już kliknęłam 🙈🙉🤣
Mahogany-Glimmer-9.jpg Mahogany-Glimmer-9.jpg
wątek zamknięty
charlieeee, a gdzie kupiłaś? Na stronie ES czy gdzieś w Polszy?
wątek zamknięty
Mo B., - Tack Shop ma 😉
charlieeee, - grstulejszyn! 😁
Mi przyszedł kolejny rachuneczek od weta i czapraczek niestety zostanie do wzdychania tylko 😓 a moje biedne zwierzątko z chorą nóżką chamowałam wczoraj rzucając wszystko i łapiąc lonżę obiema rękami 😒
wątek zamknięty
Ja juz czekam aż wyjdzie do mnie paczuszka z Tackshopu 😀 Mikołaj się zlitował i zakupi czaprak i uszy brokatowe 😀
wątek zamknięty
Mo B. w Polsce - Tack Shop 😀
xxagaxx mi się marzy jeszcze bluza, ale że nie mam mikołajów to muszę poczekać 🙈
keirashara zdrówka dla stwora 🙁 autodestrukcyjne potwory z nich czasem 🙄
wątek zamknięty
Ech, i pękłam … W weekend upolowałam Emeralda i Purple Gold, a dziś przez Was złe niedobre kliknęłam Mahogany w pakiecie z Mamba Coffee 🙈 Do szczęścia brakuje Monaco, przed którym długo i intensywnie się broniłam, a który ostatecznie przesadził o zdradzie Eskadrona 😜
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
13 grudnia 2021 11:27
Post został usunięty przez autora
Jak kogos interesuje, mahogany niekatalogowo 😉



Dla mine bezszal, acz nie wiem co mi dokladnie nie pasuje 🤔
wątek zamknięty
kurcze nie wiem czy będzie na kasztanie dobrze wyglądać... waham się czy kliknąć
wątek zamknięty
kokosnuss, Kurcze na tej fotce jakoś zgasił moje pragnienie 😅 A właśnie patrzyłam aby go kupić 🙄 Także chyba uratowałaś mój portfel 😂
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
13 grudnia 2021 12:36
Rudzielc_23, To zależy jaki kasztan, jaki odcień. Mój Blondyn jest rudy jak lis i na nim by nie grało zupełnie, ale na jakimś ciemnym kasztanie, albo takim "czerwonym" to mógłby być szał 🙂
wątek zamknięty
Totalne zaskoczenie, na zdjęciach sklepowych wyglądał dużo bardziej bling i jakoś tak sama nie wiem. Może tez kwestia światła w jakim robiłaś zdjęcie kokosnuss, ?
wątek zamknięty
Pytanie czy on tak wyszedł na zdjęciu, czy rzeczywiście realnie tak wygląda 🤔
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
13 grudnia 2021 12:51
<b>charlieeee,</b> Na filmiku zapowiadającym cały ten "kalendarz" widać zielone bombki, wstążki, paczki itp. We wszystkich kolorach pozostałych bombek i paczek są czapraki, to założyłam, że zielony czaprak też będzie. Dobrze, że nie ma, bom spłukana do cna! I tylko bym piszczała, że chcę a nie mogę 😉
zembria,

Ja założyłam podobnie 😁 dobrze, że się pomyliłam. Co prawda zielenie to nie jakiś szał dla mnie, ale w moss się zakochałam, tylko, że on podchodzi pod szarość momentami. Jednak taki w butelkową zieleń wykończona w gorzkiej czekoladzie mógłby być zacny 🙂 .
Ogólnie, choć dwa pierwsze okienka mi się bardzo podobają, to oba można powiedzieć, że mam więc czekam do wiosny 🙂 . Dobrze jednak bo spłacam fakturę obecnie od weta ( keirashara łączę się w bólu 🙄 ), i zaraz drugą będę musiała spłacać, więc nie byłby to najlepszy moment na czaprakowe folgowanie.. Ledwo mi na prezenty dla rodziny stykło ...
wątek zamknięty
kokosnuss dla mnie sztosik 😀
wątek zamknięty
uszatkowa   Insta: kingaielif
13 grudnia 2021 13:18
kokosnuss, liczyłam na różowy odcień przebijający się przez brąz, przynajmniej widziałam go na zdjęciach katalogowych
wątek zamknięty
Sasini, fotka nie przeze mnie robiona, z publicznej galerii szmatowej na innym forum 😉

Zjecie jest zrobione w dosc pochmurny dzien i telefonem, moze w sloncu jest wiecej blingu, dla mnie glownie kolor jednak nie ten.

Patrzac na pierwsze vs drugie zdjecie ponizej, oba od producenta, to chyba z tym blingiem to calkiem sporo zalezy od obrobki zdjec 😒
mahogany.JPG mahogany.JPG
mahogany1.JPG mahogany1.JPG
wątek zamknięty
uszatkowa, no wlasnie na tym malo blyszczacym zdjeciu katalogowym tez za cholere rozowego odcienia nie widze, jest braz i tyle 😉

Nie moge edytowac bo mi sie zdjecia wtedy psuja 😑
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
13 grudnia 2021 13:42
Mnie nawet fotka z kalkulatora nie zniechęci.
Jest obłędny.
wątek zamknięty
Cóż ja i tak i tak bym go nie kupiła bo do mojej kobyły raczej ten kolor niezbyt pasuje :/
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
13 grudnia 2021 13:45
W rożnym świetle
73107B6D-CE70-4C01-B318-A6750B306B63.png 73107B6D-CE70-4C01-B318-A6750B306B63.png
D774B0A3-CDC4-44EC-9255-00F70A07FCE5.png D774B0A3-CDC4-44EC-9255-00F70A07FCE5.png
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.