Cavaliada Poznań

Nie znalazłam takiego wątku, a może wyszukiwarka kiepsko działa? Kto się wybiera? Czy orientujecie się czy można wejść z psem?
Tez nie znalazłam wątku dotyczącego tego roku.
Ja się wybieram na dwa pierwsze dni. Co do psa... widziałam ludzi z psami w poprzednich latach. Jednak nie polecam zabierać, bo dużo ludzi i często psy były podeptane.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
13 grudnia 2021 21:58
Z tego co wiem to regulamin targów zabraniał wprowadzania psów
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
17 grudnia 2021 21:19
Jutro o 12,45 w TVP Sport transmisja z Poznania
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
20 grudnia 2021 09:21
Znajdę gdzieś taką listę wystawców dotyczącą Sopotu?
Jeszcze za wcześnie 🙂
Nie wiem czy to dobry wątek, jeżeli zły to proszę o przeniesienie.
Czy ktoś z re-voltowiczów ma odsprzedać bilet na 16.12 piątek na Cavaliade w Poznaniu i jest go w stanie wystawić na alebilet?
Będę baaaardzo wdzięczna za odpowiedź 🙂
Czy dalej nie można wychodzic w trakcie imprezy poza budynek targów i wrócić ew z tym samym biletem?
faith z tego co widzę jeśli masz bilet sport to możesz wyjść i wrócić
FB_IMG_1669795519336.jpg FB_IMG_1669795519336.jpg
Mam bilet na całą sobotę, kupowałam w przedsprzedaży i nie było wtedy podziału na sport i Expo, więc mam lekko zdziwko 😉
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
30 listopada 2022 09:42
faith, w przedsprzedaży były bilety na sport tylko, a na takim można wychodzić 🙂
Tak, dostałam właśnie potwierdzenie z biura cavaliady 🙂
faith, miałam tę samą zagwozdkę 😀 dzięki za wyjaśnienie
Nie ma problemu, jakby ktoś mnie obczail - blondi z siostrą pod pachą - to śmiało zapraszam do przywitania się 😊
Post został usunięty przez autora
Też będę w sobotę 😀
Robimy sobie wycieczkę grupą 6 osób ze stajni
Ja będę w piątek 😉
Ja będę od środy do niedzieli 😉
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
30 listopada 2022 20:27
Będę w czwartek i piątek 😁
Ja od środy do niedzieli, ale będę głównie zbierać kupy lub nosić drągi bo mi się na stare lata wolontariatu zachciało 😉
DeJotka, zgłoś się do pomocy komisarzom, to popracujemy razem 😉
_Gaga, ja byłam w 2011 chyba ale nie wspominam tego zbyt miło.
martrix, bo mnie nie było 😉
Ja wiem czym to pachnie bo już kilka razy byłam 😉
Najprawdopodobniej w środę wkręcę się na przegląd, a co dalej to zobaczymy bo jeszcze nie mam 100% decyzji co robię.
Kastorkowa   Szałas na hałas
30 listopada 2022 21:54
Ja będę ale jako luzak z jednym koniem 😀
Ja w sobotę ze znajomymi wpadnę na targi i arenę B, bo mi się nie udało dorwać biletu na sport. W sensie nawet się jakoś nie nastawiałam specjalnie, bo celuje sobie w Kraków tym razem, nawet nie wiedziałam czy w ogóle pojadę, ale ekipa się zdecydowała 😀

DeJotka, - to starych też biorą? Kusiło mnie kilka razy, ale się bałam, że tam to same małolaty i będę się czuć okropnie głupio 😅
keirashara, dla małolatów to dość atrakcyjny sposób nabycia nowych umiejętności/znajomosci, ale tez możliwość za darmo (za pomoc) obejrzenia sobie ciekawych konkursów i znanych jeźdźców (wolontariusze mają podział na zmiany, wiec nie są cały czas w pracy). Ograniczeń wiekowych nie ma na wolontariacie chyba. Ale mało kto ze „starszyzny” chce się bawić w wolontariat, kiedy ma już pracę i zarobek 😉 - mnie by np. nie chciało się brac specjalnie 3 dni wolnego w robocie tylko po to żebym popracować za darmo. 😉 a jak byłam na studiach to musiałam bardziej się liczyć z wydawanymi pieniędzmi.
martrix, - mi wiecznie zostaje urlop, nawet w tym roku jask sporo jeździłam i zmieniałam pracę to zostaną mi 4-5 dni, mimo brania tygodnia na święta 😂 ale też fakt, że pracuje głównie zdalnie i często mogę sobie wyskoczyć pozałatwiać sprawy, więc nie zużywam go w zasadzie poza wyjazdami na jakieś wakacje czy zawody 😉

Lubię pracować przy zawodach tak ogólnie, nie raz to robiłam, wolontariat mnie kusił, tylko obawiałam się czucia dziwnie przy dzieciakach. Szczególnie, że skille społeczne man mierne, typowy introwertyk 😂
keirashara, mi zostało jeszcze ze 20 dni..🤣
Mimo że w tym roku co rusz musiałam wyjeżdżać z koniem do kliniki, brać wolne na weterynarza i byłam dwa tygodnie we Włoszech ;p ale ja zaczynałam z pułapem całego obecnego urlopu, całego z poprzedniego roku i jeszcze trzema dniami z 2020.
Ale i tak mi zawsze szkoda tego urlopu brać 😉 mnie już jakoś zawody tak nie kręcą - jako „dziecko” z rekry (zaczęłam w wieku 21 lat) miałam chyba więcej parcia na takie akcje dla samej frajdy. Teraz już trochę wypadłam z obiegu. Na cavaliadzie byłam raz i wtedy to było wydarzenie. Teraz jadę bardziej chyba dla samych targów niż konkursów. Byle by się wyrwać z chaty i trochę zresetować.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się