Końska Rewia Mody XV (2021)

Mi tez walsnie kolor nie pasuje do konia, moze jakbym jakiegos jasnego miala (albo w druga strone, kruczokarego) a tak na gniadym to wyjdzie kupa i tyle 😉
wątek zamknięty
Mi będzie idealnie pasował zarówno do maści konia jak i oficerek 😭 w sumie to i bez blingu by mi się podobał, uniwersalny taki bo do zwykłych czarnych ochraniaczy i ciuchów pasuje jak ulał a ma ten ekstra błysk. Mikołaj będzie miał robotę (oby kurka 🤣😉
wątek zamknięty
uszatkowa   Insta: kingaielif
13 grudnia 2021 14:03
feno, ja to samo, widzę go na Izabelce i próbuje sobie wmówić że odcień nie taki, że rozczarował mnie... 😂
wątek zamknięty
Ja tam do gniadego zamawiam, mega moje kolory 😍 Wet na karku, prezenty, święta… będę żyć na chlebie tostowym, ale co tam!
wątek zamknięty
W rożnym świetle
lusia722,

nie mogę oczu oderwać ... Na gniadych oblęd, mam nadzieję, że i na karym będzie sztos!

feno, mój Mikołaj udał głupiego i głuchego, także kupiłam sobie sama 🤣

wątek zamknięty
Ja właśnie też mam gniadego i jakoś tego koloru na niej konkretnie nie widzę. Może by i pasował ale chyba nie ta cena żeby ryzykować. Tym bardziej, że właśnie przyszedł mi nowy Mattes ale nie zrobiłam ładnych zdjęć... póki co mam tylko takie 😅
264916991_4674918115961413_5978809487073884465_n.jpg 264916991_4674918115961413_5978809487073884465_n.jpg
265184882_600409237722958_3950865969005048537_n.jpg 265184882_600409237722958_3950865969005048537_n.jpg
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
13 grudnia 2021 14:51
dairoxroxi,, Renobiusz, ja też uważam, że jeśli to nie jest odcień dla gniadych to nie wiem jaki brąz jest.

Ja mam szaroburo białego kucyka i wiecie co nie musi mu pasować, bo tak mi się podoba, że nawet jak nie będzie mi to połączenie pasowało to przeżyję 😂
A uwierzcie mi ja przed każdym zakupem czapraka rozważam za i przeciw i z każdej strony oglądam. W każdym możliwym świetle i konfiguracji.
Czasami tak długo i intensywnie analizuję, że się zdążą wyprzedać i wtedy rozpaczam.

Teraz szybciej jestem w stanie się określić.
I nadal zastanawiam się nad Mambom Coffee boje się, ale to jest taki subtelny piękny print i ten odcień brązu taki idealny…

wątek zamknięty
lusia722, w Tack Shop jest aktualnie promocja na Mambę, kosztuje niecałe 3 stówki 😉 Jak się wahałam tak cena mnie ostatecznie przekonała 😀
wątek zamknięty
lusia722, mamba coffee jest piekna na kazdym koniu! Pol mojego pensjonatu ma 😝 i na prawie kazdej masci mi sie podoba 😀

Z Fly mam ten problem, ze zima jest najpiekniejsza na swiecie (sprzeciwow nie przyjmuje :p) i mi pasuje wszystko, choc osobiscie najbardziej lubie oczobitne kontrasty bo tak i juz 😉 za to od wiosny do jesieni to jest tak kupowaty wyplowialy gniady ze poza granatem i szarym zal klasc na tego konia cokolwiek 😑
PXL_20211104_185427072.jpg PXL_20211104_185427072.jpg
IMG20211002103116~2.jpg IMG20211002103116~2.jpg
wątek zamknięty
Słuchajcie, tak jest z czaprakami bling. Na żywo wyglądają cudnie i się mienią, a na zdjęciach ciężko to oddać 😉
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
13 grudnia 2021 17:26
Te zdjęcia (dwa od producenta), które wstawiła kokos to nie kwestia obróbki tylko światła. Pierwsze z może naturalnym, ale marnym światłem, drugie ze słonecznym, dlatego blink jest ładniejszy. Nawet sztuczne światło nie robi takiego efektu wow jaki potrafi wyczarować naturalne światło słoneczne.
Co do samego odcienia czapraka, dla mnie za ciepły, ale co kto lubi 🙂 .
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
13 grudnia 2021 17:28
Dokładnie, te połyskujące materiały są tak ciężkie do uchwycenia, że ból głowy.
Ja mam plum rosegold i on na zdjęciach bardzo różowy wychodzi a nie jest, aż tak w rzeczywistości.
To samo było z Emeraldem, gdzie pisali tu ludzie, że to zgniłozielony i jakiś taki bez szału.
A to kolor, który rozpoczął moją miłość do PSoS…
Jest zjawiskowy.
55CF4AD9-B3CB-4D35-9199-A370A887CBF2.jpeg 55CF4AD9-B3CB-4D35-9199-A370A887CBF2.jpeg
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
13 grudnia 2021 17:33
Renobiusz, moja lista życzeń z TackShopu jest dłuższa niż nos Morawieckiego 😂
Ja nie wiem jak zdążę na to wszystko uzbierać.
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
13 grudnia 2021 17:34
lusia Ano właśnie na Emerald to i ja bym się teraz pokusiła, ale nie byłam jeszcze wtedy chyba na tym etapie 😉 .

" moja lista życzeń (...) jest dłuższa niż nos Morawieckiego " - padłam 🤣
wątek zamknięty
Wg mnie na rynku jest dużo więcej ślicznych czapraków typu brokat z efektem "glitter". Tu chyba metka bardziej działa niż sam czaprak 🤣
wątek zamknięty
uszatkowa   Insta: kingaielif
13 grudnia 2021 18:25
jabooshko, jakie na przykład? Mahogany bardzo mi się spodobał, choć nie oglądałam się do tej pory za brokatami 🙂. Chętnie zobaczę więcej takich
wątek zamknięty
Mi na przykład megaaaa podobają się SD Design model Hollywood. Lamicell - "sparkling", ma piękne błyszczące się czapraki. Firma HB też ma.
Ja np. mam taki brokatowy od Hufglocken i go uwielbiam, ale ściągany z Australii. Jest jeszcze np. Equestroom.

Oczywiście to już kwestia gustu, ale sam efekt brokatu nie jest wg mnie już taką nowością.
wątek zamknięty
Też jestem ciekawa, bo ja to jeszcze poza tym ESowym nie widziałam takiego co by nie sprawiał wrażenia że po pierwszej jeździe będzie wyglądał jak psu z gardła. Czaprak z glitterem wg mnie ciężko zrobić tak żeby był i elegancki, nie kiczowaty i dobry jakościowo i tutaj ta "metka" daje zarówno jedno jak i drugie.
wątek zamknięty
jabooshko, w moim przypadku nie tylko błysk ale też pikowanie wpływa na chęć zakupu, owszem np. Lamicell ma 2/3 fajne kolory no ale... no właśnie coś nie do końca zaskoczyło
wątek zamknięty
Dla mnie emerald z es jest niebieski wiec moze nie powinnam rozmawiac o kolorach 🤣

Co do blingu to ten esowy po fotkach jest taki na pol gwizdka jakby? Wlasnie nie robi wow w porownaniu do zwyklych marek...

jabooshko, glitter mial tez min eskadron, i hv polo i kilka innych firm. My personal favourite jesli o bling chodzi to taniutki horsegear, swieci sie przy kazdym swietle i w nocy o polnocy przy jednej lampie tak, ze trzy wiochy dalej jeszcze widac 😉
PXL_20211104_185305688~3.jpg PXL_20211104_185305688~3.jpg
wątek zamknięty
Dokładnie, mnie też wcześniej brokaty raczej odrzucały niż kusiły, a tutaj miałam efekt wielkiego „wow”, bo zagrało dosłownie wszystko 🙂 Doczekać się nie mogę i tylko Monaco nie do odżałowania …. Glittery jako takie mam z Eskadrona, długo chorowałam na Black Glitter z Platinum i jest to jak dotąd najdroższy czaprak w mojej kolekcji 😅 Ale to taki spokojny brokat, nie tak szał kolorów i światła 😁
lusia722, rozłożył mnie na łopatki ten tekst 🤣
wątek zamknięty
dzikadermi, - mam to samo. Sam bling to nie wszystko, jest jeszcze kwestia kształtu, koloru i pikowania.

Mam jeden blingowy z eskadrona, nie traci blasku mimo kilku prań, bardzo sprytnie jest zrobiony, ładnie pikowany.
Mahogny mi się bardzo podoba, ale są rzeczy ważne i ważniejsze 🤷

kokosnuss, - znam ból, mój w zimie jest śliczny i ciemno czekoladowy, prawie czarny. Za to w lecie... wyprany w domestosie 😖 Długo mi zajęło znalezienie takich odcieni szmat, które pasują do letniej wersji futra.
wątek zamknięty
Chyba jestem uposledzona bo nie mogę znaleźć: gdzie najlepiej zamawiać czapraki mattesa? Chodzi mi o możliwość wybrania z konfuguratora i jakby jakaś promka sie zdażyła byloby super. Na stronach sklepow widze tylko gotowe kolory ;(
zdążają się w ogóle jakieś promki?
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
13 grudnia 2021 21:43
jabooshko, znam większość z tych glitterowych czapraków i nadal najbardziej podoba mi się ES.
W Lamicell ten glitter jest taki jakby drobniejszy i mniej trójwymiarowy podobny model ma Spooks, włącznie z pikowaniem.
Eskadron Glitter widziałam i dla mnie to jest bardzo kiczowaty efekt. On jest z takiej siatki, która IMO wygląda bardzo tandetnie z tego co widzę to ten Horsegear jest z tego samego materiału.

Dla mnie nie o sam efekt je****a po oczach chodzi, tylko właśnie o całość. Jakość wykonania, detale i smak. W ES zrobili to bardzo dobrze. Nie ma w tym czapraku nic jarmarcznego. Jest wszystko z ogromnym wyczuciem.
wątek zamknięty
Chyba jestem uposledzona bo nie mogę znaleźć: gdzie najlepiej zamawiać czapraki mattesa? Chodzi mi o możliwość wybrania z konfuguratora i jakby jakaś promka sie zdażyła byloby super. Na stronach sklepow widze tylko gotowe kolory ;( <br>
zdążają się w ogóle jakieś promki?

azzawa,

Horse&pony ma chyba najlepiej dostosowany sposób konfiguracji i często promki czy kody od influencerek.
Musisz osobno w mattesie zrobić czaprak i na końcowym etapie te konfiguracje przenieść na panel w sklepie. Inaczej się nie da 🙂
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
13 grudnia 2021 21:53
Kurcze tak czytam którąś stronę o tych PS i ES i mysle, że coś ze mną nie tak 😂 bo nijak design tych firm do mnie nie przemawia, żaden czaprak mi się nie spodobał żeby wolał "weź mnie" 😝
wątek zamknięty
dairoxroxi, merci 🙂 a te twoje to są glossy czy po prostu velwet? Nie ukrywam że ten "spam" mattesowy który wrzucałaś już mi robi smaka od kilku miesięcy 😍 a bylam pewna że jako skrajnie oszczędna osoba się nie złamię, ale są za ładne 😅
wątek zamknięty
Mam velvety i quilt sheen. Velvetowa gama barw jest mniejsza, jezeli masz jakiś konkretny kolor na oku to mogę jutro cyknąć zdjęcie próbnika albo jezeli mam to czapraka 😅
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
13 grudnia 2021 22:18
Pati2012, i masz do tego prawo, ja przez wiele lat tak miałam, ale natknęłam się na zdjęcie Emeralda i przepadałam…
Jakbym mogła to była takim Ashem Ketchamem, tylko zamiast hasła „pokemon złap je wszystkie” to ja bym zbierała czapraki 😂
wątek zamknięty
Nie chcialam juz to spamowac ale w priv nie mohe wyslac zdjęcia 🙁.
Jesli moglabym wiedziec jakie to kolory to byloby super 🙂
Screenshot_20211213-221438_Chrome.jpg Screenshot_20211213-221438_Chrome.jpg
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.