Oficerki

Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
15 grudnia 2021 02:47
karolina_, pisze 😁
Jaki model konkretny oficerek będzie dobrze sprawował się i wyglądał w ujeżdżeniu i skokach ? Istnieje wgl taki ?😁 Myślałam nad Hippica Easy Fit, albo Tonics Jupiter.....
Ziuum, - a dlaczego nie? Ja bardzo długo miałam skokowe jeżdżąc ujeżdżenie. Typowych ujeżdżeniowych nienawidzę, nie podobają mi się 😉 Skokowe, z sznurowaniem choćby przy stopie, wydają mi się dużo zgrabniejsze.
Ostatecznie but nie jeździ za Ciebie, a w typowych "szklankach" starego typowych to teraz chyba malo kto śmiga.
Właśnie tak samo uważam, że te ze sznurowaniem jakoś tak.. przyjemniej się prezentują 😉 tyle, że o Hippice słyszę bardzo mieszane opinie, a ostatnio mierzyłam i wyglądały cudo..
Czy ktoś z Was ma doświadczenie z oficerkami chesterboots, gallors lub derby? Czy derby można jeszcze gdzieś w PL zamówić?, ich strona www zniknęła. Jak wygląda to jakościowo? Zastanawiam się teraz pomiędzy petrie a jedynymi ze wspomnianych powyżej.
Precelek, ja zamówiłam Gallors, buty piękne, ale nie szło ich na mnie dopasować, oddałam
Moon   #kulistyzajebisty
24 kwietnia 2022 10:36
Odkopuję: pod jaką nazwą szukać sznurówek do oficerek? Chodzi mi o te wąskie, gumowe takie…? 🤦
Moon, - kup w pasmanterii 😉 Gumka okrągła/linka elastyczna, ja chyba 2mm zawsze brałam.
Moon   #kulistyzajebisty
24 kwietnia 2022 18:48
keirashara, taaa, żebym jeszcze w okolicy taki relikt jak pasmanterię posiadała… 🤣🙈 ale Ok, już łatwiej będzie mi szukać ;p
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
30 kwietnia 2022 17:26
Moon, wpisz na allegro sznurowadła elastyczne, ja wybierałam metrowe i koszt ok 7-8 zł jesienią (nie wiem jak teraz)
Jako nowy użytkownik oficerek sznurowanych "po całości" mam pytanie: czy za każdym razem jak ściągacie buty - sznurowadła spadają z haczyków?
Bo to trochę słabe wiązać je za każdym razem 🙁
Co robię źle?
Takie mam na myśli
20220509_143804.jpg 20220509_143804.jpg
_Gaga, - moje nie spadają, zawiązałam raz i jedyne co, to czasem kokardkę na końcu muszę poprawić. Trzymam w prawidłach.
Mi sznurówki spadają przy ściąganiu oficerek 🙁 przy czym buty są sztywne, mocno spasowane i muszę mieć podpiętki, więc się moment siłuję... Nijak prawidła tu nie pomogą (też trzymam w prawidłach i torbie). Może jak się trochę wyrobią - będzie lepiej...
_Gaga, - moje też sztywne, od początku było ok. Może za luźno związałaś? Ewentualnie spróbuj podoginać haczyki.
keirashara, mam kawał łydki, przy wąskiej
kostce i wąskiej części pod kolanem, więc w części najszerszej mam szerzej związane. Luźne nie jest. Haczyki boję się ruszać, skoro wg PE odpadają 😕
Ale może lekko je podoginam, bo bez sensu codziennie wiązać takie buty... dzięki 😊
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
12 maja 2022 00:01
_Gaga jak to są te co były teraz na wyprzedaży to one tak mają. Chciałam się wiecej dowiedzieć dlaczego były tak przecenione i czytałam komentarze na Facebooku PE - parę osób właśnie wspomniało że spadają sznurówki, a nikt nic (poza PE) o odpadających haczykach nie pisał. Także ten typ tak ma. Ja bym podkleila sznurówkę kropelką do haczyka (czy czymś podobnym) jak tam jest suwak i zakładając że to tylko dekoracja.
donkeyboy, wolałabym ich nie niszczyć. Sznurowanie jednak daje możliwość regulacji, poza tym buty się muszą ułożyć do nogi jeszcze.
Może sznurówki też muszą się wyrobić...
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 maja 2022 15:11
_Gaga, ja bym delikatnie podoginala kombinerkami. I przy ściganiu trzymała z przodu zewnętrzna stronę. Bo to zewnętrzna Ci odpada?
uszatkowa   Insta: kingaielif
13 maja 2022 17:54
Słuchajcie jestem pewnie zacofana ale nie mogę znaleźć tej promocji. PE to pełna nazwa marki?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 maja 2022 17:55
Premier equine
A ja się tyle o nich naczytałam i napatrzyłam na wasze, że mi się płakać chce. Kurdupel jestem i chyba nad kolano bym miała. Ciężkie jest życie jak się od ziemi nie odrosło. A te koniakowe przepiękne w moim rozmiarze stopy i łydki nadal są dostępne. Jak żyć?!? 😩
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
13 maja 2022 18:43
SzalonaBibi, je też patrzyłam łakomym okiem, ale 36 nie ma 😒
Ja jestem tak totalnie niewymiarowa, że kupienie oficerek wydaje mi się prawie niemożliwe. Mam jedne z drugiej ręki, ale do idealnego dopasowania trochę im brakuje. Sprawdzają się bardzo, ale marzy mi się coś nowego i pięknego.
Mam 154 cm wzrostu; krótkie nogi (długość łydki 37/38 cm); szerokie łydki (39 cm); wąskie kostki; dużą, szeroką stopę (rozmiar buta 39) i wysokie podbicie. Producenci butów nie przewidują takich jeźdźców. Za to jak mi się uda schudnąć to jak łoś mogę po bagnach chodzić przy tak dużej powierzchni podparcia w stosunku do reszty rozmiarów 😁
Ja i tak Wam wszystkim zazdroszczę, mam pół zadu zza krzaka wzrostu i niestety muszę celować tylko i wyłącznie w rozmiary dziecięce 🙁 Rozmiar buta mam 31-32 . Dzisiaj przyszły mi te z PE. Są cudowne mieciusie, rozmiar stopy i łydka pasuje. Aczkolwiek mogły by być ciut wyższe.
280230684_1171802063607888_886195918605645295_n.jpg 280230684_1171802063607888_886195918605645295_n.jpg
280267574_1041388696461563_5638681170929176621_n.jpg 280267574_1041388696461563_5638681170929176621_n.jpg
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 maja 2022 22:18
_Gaga, ja delikatnie przygoelam i nie spadają. Ale musisz być bardzo delikatna.
A czy ktoś może kupił te oficerki z PE w rozmiarze 37 i byłby tak dobry i zmierzył długość wkładki? 🌷
trzeszczki   kto nie miał rudego, ten nie miał najlepszego
16 maja 2022 09:05
Perlica, <b>trzeszczki,</b> łydkę ma 34 w sensie grubości czy długości?<br>
Ej to ja jestem jakimś downem, bo mam łydkę 41 wysoką to 38 powinno być chyba dobre, skoro Strzyga ma podobnie.

Perlica, 34 obwód łydki i 41-42 wysokość od pięty pod kolano
Mam i ja!
Nie dodały mi się zdjęcia
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się