Końska Rewia Mody XV (2021)

Blackberry quilt sheen i velvet blush pink, w zależności od tłumaczenia mogą mieć ciut inna nazwę. W velvetach jest tylko jeden różowy
wątek zamknięty
lusia722, si, horsegear to dokladnie taki sam mesh na brokacie jak eskadron w wersji glitter np ten reflexowy. Tyle ze tanszy.

Mi chodzi wlasnie o oczobicie jarmarkiem 🙈 albo w druga strone gola klasyke uzytkowa bez niczego, a ten es to ni pies ni wydra, ani to trashy bling to potegi ntej ani cos klasycznego.

Pati2012, e tam, tez nie mam zadnego 😉 nie moj klimat i tyle. Z PS podoba mi sie corduroy i bow, mamba jest ladna na innych koniach niz moj :p a reszta jest spoko ale nie na tyle, zeby faktycznie kupic. Ale moze to efekt "przejedzenia " troche, na zawodach skokowych 90% ludzi ma ES, w stajni to samo, co klikne czyjas sesje foto to ES...

Za to na krosie wszyscy cisniemy Le mieux i sa po trzy pary w konkursie w tym samym komplecie i jakos to mi nie przeszkadza 🤣 😉
wątek zamknięty
Spóźniłam się na ES mahogany glitter DL. Jakie jeszcze sklepy poza tackshop mają je w swojej ofercie?
wątek zamknięty
Patrząc po horsetack to chyba i u producenta zostały tylko skokowe
wątek zamknięty
Laguna a czemu nie u ES na stronie?
https://equestrianstockholm.com/shop/horse/saddle-pads/dressage-saddle-pad/dressage-saddle-pad-mahogany-glimmer/
Są jeszcze we wszystkich wersjach i rozmiarach z tego co widzę. Wysyłka do mnie (Hiszpania) trwała 2 tygodnie i kosztowała 9 euro, żaden kosmos, do Polski powinno być podobnie. 😉
wątek zamknięty
Feno. Ale przelicznik eur/pln nie zachęca 😉
wątek zamknięty
Bo mi moją kartą płatność nie przechodzi
wątek zamknięty
Laguna, spróbuj z Paypalem, można podpiąć konto zamiast karty 🙂 Tylko kurs wiadomo mało atrakcyjny …
wątek zamknięty
Dziewczyny, co to może być za kolekcja eskadrona? Który rok? 👀
EFE5BB8A-38B1-4AAA-898A-FB0E3A3EEE63.jpeg EFE5BB8A-38B1-4AAA-898A-FB0E3A3EEE63.jpeg
wątek zamknięty
infantil, eskadron model cotton crystal, kolor fusion coral
wątek zamknięty
Cześć! Z góry zaznaczę, że jestem marnym szmatoholikiem i nie śledzę najnowszych kolekcji, więc proszę o wyrozumiałość względem mojego pytania. Chciałabym kupić czaprak skokowy/wszechstronny i najchętmniej pasującą półderkę w kolorze szmaragdowym. Chodzi o taki głęboki, szlachetny zielony. Najchętniej nie za miliony monet, ale jak będzie aksamitne z wierzchu, to pewnie się zakocham i kupię nawet drogie 😂 co jest warte polecenia?
wątek zamknięty
Poncioch Equestrian stockholm miał emerald, ale półderki chyba nie było
Jeszcze popatrz w caballu, może coś mają
wątek zamknięty
charlieeee, dzięki! ES przepiękny, cena też cudna! Caball kiepsko z terminem realizacji. Szukam i marudzę dalej 😀
wątek zamknięty
Jeszcze mattes mi przyszedł do głowy
czaprak-square-pad-mattes-new-velvet-green-smaragd.jpg czaprak-square-pad-mattes-new-velvet-green-smaragd.jpg
wątek zamknięty
Och, ale cudo <3 to jest właśnie to, czego potrzebuję 💕 dzięki!
wątek zamknięty
Nirv, dzięki! tak mi się wydawało, że to to, ale nie byłam pewna, bo 8 lat w ogóle w koniach nie siedziałam i przestałam się orientować 😅

dorwałam na vinted w bardzo dobrej cenie, więc się skusiłam i jestem zadowolona, Johnny mi się podoba w tej szmatce. Jest żarówa, ale myślałam, że będzie mocniejsza.
Podglądowy Dżons w fusion coral 🙂
D5362BEA-B59E-430F-94A6-2DF565795BA0.jpeg D5362BEA-B59E-430F-94A6-2DF565795BA0.jpeg
wątek zamknięty
Poncioch, na horse and pony masz dodatkowo promkę -15% hasło caselle jakbyś chciała zamawiać mattesa 🙂
wątek zamknięty
Nirv, dzięki! tak mi się wydawało, że to to, ale nie byłam pewna, bo 8 lat w ogóle w koniach nie siedziałam i przestałam się orientować 😅

dorwałam na vinted w bardzo dobrej cenie, więc się skusiłam i jestem zadowolona, Johnny mi się podoba w tej szmatce. Jest żarówa, ale myślałam, że będzie mocniejsza.
Podglądowy Dżons w fusion coral 🙂
D5362BEA-B59E-430F-94A6-2DF565795BA0.jpeg D5362BEA-B59E-430F-94A6-2DF565795BA0.jpeg
wątek zamknięty
infantil, - jak nie lubię żarówek, tak bardzo mu do pyska 😁 Ładnie gra z odcieniem jego maści.
wątek zamknięty
infantil, też mam ten czaprak i do tego jeszcze dla siebie bryczesy do kompletu i bluzę 😀
Jak mi smutno to się lansujemy na różowo. Ten kolor jest super. To nie jest taka żarówa - żarówa, ani taki róż a'la barbie 😉
wątek zamknięty
infantil Bardzo ładnie, chociaż tez fanem zarowek nie jestem, osobiście bardziej mi się podoba w fiolecie ES
Czy ktoś już dostał tego brokatowego ES? Mój wczoraj nadany i odebrany przez kuriera wisi w systemie zawieszony i już tupię nóżkami 🤣 a patrzę na te udostępnione zdjęcia na instagramie i wzdycham
wątek zamknięty
dairoxroxi mój też wysłany wczoraj leży w jakimś terminalu przeładunkowym bez nazwy.
Liczyłam, że będzie dzisiaj, ale pewnie dotrze jutro albo w piątek 😔
wątek zamknięty
Mój będzie dzisiaj, ale kurier dopiero przyjedzie po 16 🙈
wątek zamknięty
Mój też odebrany od nadawcy, nic się więcej nie zadziało 🙁
wątek zamknięty
Niestety czas przedświąteczny to kurierzy nie nadążają 😅
wątek zamknięty
keirashara, dzięki! właśnie też się pozytywnie zaskoczyłam, jak na taką żarówkę!
martrix, zgadzam się, że ten róż ma ciekawy odcień i że ta żarówa jest odpowiednio stonowana 😁 U nas do mrocznego, zimowego lasu pokrytego mgłą jak znalazł.
dairoxroxi, Dziękidzięki! 🌷 U mnie to też nie jest top czaprak, bo wolę Johnnego w fioletach (właśnie tym z ES i w Eskadronie Deepberry)

Nie denerwujcie mnie nawet tymi brokatami! Ja to się cieszę, że się w TackShopie wyprzedały, bo inaczej bym pewnie kupiła 🤡 a to nie byłoby zbyt rozsądne, szczególnie patrząc na stan mojego konta.
Obawiam się jednak, że jak wrócą do sprzedaży, to się nie powstrzymam.
Czekam na zdjęcia na Waszych modelach!
wątek zamknięty
Mój będzie dzisiaj, ale kurier dopiero przyjedzie po 16 🙈
charlieeee, Oo ty, a my tez z okolic poznania! Już nie mogli dwóch paczuszek zgarnąć do dostawy 🤣
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
15 grudnia 2021 16:10
dairoxroxi, ja mam
wątek zamknięty
Ja już mam i go kocham 😍 jak co to na instastory wrzuciłam filmik brokatu, a zdjęcie wrzucę tu jak zrobię w świetle dziennym 😇
wątek zamknięty
Zazdroszczę! Plus taki, że status uległ zmianie, jest szansa, że będzie jutro 🐎 A tymczasem delektuję się ostatnimi zakupami z Ebaya 😁 Nie ma ktoś derki lub kaloszy XL do kompletu?
11E4AB8B-7F8A-4D3E-B300-AE690A20A98E.jpeg 11E4AB8B-7F8A-4D3E-B300-AE690A20A98E.jpeg
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.