UCZCIWI sprzedawcy i kupujący na volcie

Wielki plus dla Howrsowa01 - błyskawiczna wysyłka i super kontakt ze sprzedającą 🙂
Moon   #kulistyzajebisty
15 grudnia 2021 17:09
Plus dla sprzedającego użytkownika Robert - szybka przesyłka paczkomatem 😎
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
25 stycznia 2022 16:02
Plus dla kupującej gracja03 🌷
Polecam sprzedającą Howrsowa01. Transakcja przebiegła konkretnie, szybko, uczciwie. Stan wędzidła zgodny z opisem
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
09 lutego 2022 18:27
Plus dla kupującej blucha . Dzięki za transakcję 🌻
polecam bezproblemowe zakupy u Aleks
Polecam sprzedawcę Agnieszka R (na forum krgnoer ) 👌
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
30 marca 2022 15:11
Polecam edekru jako kupującą 🙂 . Dziekuję za transakcję 🌻 .
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
26 maja 2022 14:33
Serdecznie polecam sprzedającego Robert, i sprzedającą Magdalena/Emiliada 🌻🌻🌻 . Dziękuję za udane zakupy 🙂 .
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
27 czerwca 2022 12:13
Polecam morale jako sprzedającą 🌷 . Dziekuję 🌷 .
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
02 września 2022 12:24
Polecam użytkowniczkę Arabelka jak kupującą 🌷.
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
16 września 2022 10:32
Polecam użytkowniczkę Paulina jako sprzedającą 🌷 .
Bardzo polecam aniaagre i Magdalena (Emiliada) jako sprzedające. Towary zgodne z opisem, szybkie wysyłki i miłe gratisy się zdarzyły też.😍
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
09 listopada 2022 08:10
Zaległy plus dla Anna i Magdalena (Emiliada) jako sprzedających 🙂 .
Polecam zakupu u Magdalena (Lokalizacja: 58-301 Wałbrzych dolnośląskie)
emiliada.pl@o2.pl
Plus dla kupującej NowaJa🙂
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
29 marca 2023 11:56
Polecam tirsa25 jako sprzedającą. Dziękuję za transakcję 🌻 .
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
13 czerwca 2023 16:37
Sivrite - gdzieś mi uciekła dla niej polecajka, super zorganizowane zbiorowe zamówienie z MD 💕
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
26 lipca 2023 13:40
Agata, polecam jako sprzedającą 🌻 .
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
16 grudnia 2023 11:23
Agata, kolejny raz polecam jako sprzedającą 🌷 .
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
17 stycznia 2024 14:29
Iga jako sprzedająca 🌷
emiliada jako sprzedająca 🌷
anai jako sprzedająca 🌷
Piszę tu-bo nie wiem gdzie- mam wystawione na sprzedaż siodło, zgłosił się do mnie ktoś z Czech (po kierunkowym sprawdziłam, że Czechy)-czy aktualne i czy zgodzę się wydłać do Czech…
Traktować poważnie? Czy to podpucha?
Dziewierz, a jak możemy odpowiedzieć na to pytanie? 😀 Zobacz jak zamierza przeprowadzić transakcje, wszelkie opłaty po twojej stronie czy numer nadania żeby "przelew" zwolnili to ściema.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się