Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

Polecicie dobrego piercera w Warszawie? Chciałam przekłuć uszy, ale mam już jedne zarośnięte dziurki.
A we Wrocławiu? Potrzebny taki z dobrym podejściem do dzieci.
Witam.
We wtorek mój pierwszy tatuaż a że pracuje w stajni to mam dylemat. Oczywiście porozmawiam jeszcze z tatuażysta na ten temat, ale tutaj myślę że bardziej znacie specyfikę.
Moja praca jest w brudzie, kurzu, pocie 😁 jak to w stajni.
Na jak długo poprosić o wolne ?
Czy już w środę mogę się w stajni pojawić ?
Czy tatuaż zabezpieczony folią jest na tyle bezpieczny, że mogę bawić się w kurzu, jeździć na pylacej hali ?
Czy zakrycie go ubraniem coś pomoże czy będzie gorzej bo będzie się to pocić pod spodem ?

Tatuaż będzie niewielki, ok 5cm na wewnętrznej stronie ramienia. Tak teraz myślę, to to miejsce mam cały czas w stajni odkryte
Hej 🙂
Chciałabym sobie wytatuować odbitą łapkę mojego kota. Może kojarzycie kto robi ładnie takie rzeczy? 😁
Jakoś tak tu cicho, to pochwalę się moją nową dziarką 🙂
received_892703941653672.jpeg received_892703941653672.jpeg
macbeth,, jak tatuaży nie lubię, tak ten mnie urzekł baaardzo 😉
martrix, dziękuję bardzo 🙂 Znalazłam bardzo zdolną tatuażystkę 🙂
Hej, kogo aktualnie polecacie w Krakowie jeśli chodzi o małe, minimalistyczne tatuaże (linework?)
Tyle lat czekałam i czuje, że to już 🙈
Możecie mi proszę polecić studio piercingu we Wro?
Maruda piercing. Nie wiem gdzie teraz przyjmuje bo sie przeniosła ale na Fb znajdziesz. Polecam
Dziękuję vanille
ja także polecam marudę, wszystkie przekłucia mam od niej i zamierzam wrócić 😍
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
16 maja 2022 15:54
Poleci ktoś studio tatuażu we Wrocławiu? Chodzi o napis na przedramieniu więc nic skomplikowanego 🙂
Szukam osoby która robi ładne delikatne mandale najlepiej w Warszawie. Czy ktoś może kojarzy?
aaga84,
Może Pejczi z Warsawink?
Pejczi, a w tym samym studiu w tych klimatach działa też ich praktykantka - Ada Niewiadomska, widziałam jej prace, fajnie wyglądają.
O dzięki totalnie o niej zapomniałam - spytam jak widzi mój pomysł
Kto z Warszawy alb bywający w Warszawie zrobi mi ładne roślinne przedramię (leśle badyle: pędy liście, galązki itp.) 😍. Znalazłam tylko Yadou, ale chętnie obejrze jeszcze prace i wyślę zapytanie do innych artystów. 🌷
Nastia? Mi się jej kwiaty mega podobają 😍
https://www.facebook.com/nastiatattoo
ładne 🙂 tylko ona przyjmuje w Olsztynie. Widzę że w warszawie bedzie na 2 dni w Warszawie, ale pierwszenstwo mają gotowe wzory i kontynuacje, a ja raczej na pewno potrzebuje min. 1 dnia (jeszcze drugi mi się uwidział w międzyczasie😅😉.
post pod opstem bo nie mogę już edytować :/ czy Kasia KOt bywa w Warszawie jej styl totalnie trafia w moje gusta. 😍😍 nie znalazłam info, żeby sie zapuszczała do stolicy, napisałam, ale pewnie na odp. poczekam, więc szukam też info z innej ręki
azzawa, hanabanaanaa albo jmudrowska.tattoo obie w tym samym studio. Ale myślę, że Hana chyba bardziej.
azzawa, ja mam tatuaż od Kasi Kot, ale robiony w Gdyni. Bywa czasami w Warszawie, trzeba obserwować 🙂
Chyba jednak zaryzykuje moj pierwszy typ. Na razie zwolnił jej się termin na coś mniejszego więc jak przedwczoraj sobie wymyśliłam co chcę, to dziś już mam 🙈. A ręką poleci w pazdzierniku.
20220831_175147.jpg 20220831_175147.jpg
azzawa, ale fajna kura!
Czadowa �
Dzięki! kurki, a zwlaszcza orpingtony mają w moim serduszku szczególne miejsce 😍
Odkopuję wątek, bo znów do mnie wraca wizja tatuażu. Na razie nie szaleję i muszę się poobserwować czy to potrzeba zmian w życiu, które sobie rekompensuje tatuażem czy faktycznie do niego dorosłam 😅 ale mam kilka pytań więc gdzie jak nie tu.
Przede wszystkim zastanawiam się jak to wygląda z terminami? Domyślam się, że do jakichś super zajebistych znanych ludzi są kolejki ale jest jakiś "średni czas oczekiwania"? I jak w ogóle znaleźć sobie kogoś? Chciałabym taki motyw kwiatowy, na przedramieniu. Kojarzycie może kogoś z takim stylem w okolicy Katowic? Pewnie podjechanie do Krakowa czy innego Wrocławia nie byłoby problemem, ostatecznie to coś na całe życie więc chciałabym mieć pewność, że będę zadowolona.

I jeszcze, jak to w ogóle wygląda? Jest jakiś projekt najpierw? Na kartce czy jakoś można to zobaczyć na skórze (nie wiem, odbić czy coś 😅.) doświadczonych przepraszam, może mnie ponosić wyobraźnia 😁😉
desktop-92.jpg desktop-92.jpg
Screenshot_20230708_193252_Chrome.jpg Screenshot_20230708_193252_Chrome.jpg
Screenshot_20230708_193506_Chrome.jpg Screenshot_20230708_193506_Chrome.jpg
FurryMouse, - zerknij sobie na ig freaking_dorka - mi się potwornie podoba jej kreska, jest z Katowic i terminy też ma spoko z tego co widziałam. Piękne kwiaty robi też nastiatattoo, ale to już drugi koniec kraju (Olsztyn). Jak najbardziej zobaczenie projektu na kartce jest możliwe, ale szczegóły w sumie często zależą od artysty i jego metody postępowania/pracy.

Chyba najłatwiej wrzucić hasła na instagram i poszukać po fotkach lub np. na grupę typu "Give Her a Job", że chcesz taki tatuaż czy na grupę fejsbukową typowo o tatuażach.



PS. Ja od dobrych 10 lat myślę i nie umiem się zdecydować co i gdzie chcę 😂 ale ostatnio też ciągnie mnie coraz mocniej.
FurryMouse, projekt jest na kartce, tatuażysta za pomocą kalki specjalnej przenosi go na odkażoną skórę. Ty sobie patrzysz w lustrze czy ci się podoba, czy coś trzeba poprawić, przenieść w lewo/prawo. Jak dajesz okejke to zaczyna tatuować zazwyczaj lecąc najpierw po obrysie. Drugi sposób to tzw. freehand, gdzie tatuażysta mazakiem rysuje bezpośrednio na skórze "szkic" który potem tatuuje. Mam nadzieję że choć trochę pomogłam 😉.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
08 lipca 2023 21:46
FurryMouse, ja do tatuażysty upatrzonego pisałam bodaj w listopadzie i mi powiedział, że na 2023 ma wypełnione terminy :P

Ale mały tatuaż machnęłam ostatecznie w grudniu, u kogoś innego.

W Katoskach oferta różnych artystów jest mega bogata i znajdziesz praktycznie każdy styl.
Ta strona całkiem aktualna
https://www.tattooartist.pl/
Wydaje mi się, że bodajże w Green Rabbit powinni mieć kogoś, kto robi w tym stylu. Sprawdź też Mojry i Magdę Trojanowską.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się