Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

No nie wiem czy najszybciej, bo już ponad 20 minut wiszę na telefonie i jestem 28 w kolejce. 😂
Nie da się edytować już - nic nie da się z tym zrobić, można ewentualnie próbować do NFZ się odezwać, ale oni też niewiele powiedzą, bo Rodo jest.
oni też niewiele powiedzą, bo Rodo jest.Ale oni nie powinni Tobie nic mówić, tylko sami się skontaktować z osobą z problematycznym numerem. Przez wiadomość w systemie, mail, co tam kto podał do kontaktu.
Facella   Dawna re-volto wróć!
20 grudnia 2021 16:28
Czy jest jakaś metoda na rozciągnięcie jeansów? Kupiłam piękne czarne Calviny na wyprzy, trochę jednak za ciasne, ale z założeniem, ze jak każde moje jeansy trochę się rozejdą po paru praniach. Chyba trafiłam na naprawdę dobre jakościowo, bo ni cholery, a prane już wiele razy w różnych temperaturach. Schudnąć do nich nie schudnę, bo i tak mam niedowagę, wyrzucać/oddawać/sprzedawać mi szkoda, a na tyłku cisną niemiłosiernie i są zwyczajnie niewygodne…
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
20 grudnia 2021 18:12
Moje wszystkie po praniu to właśnie są "zbiegnięte" jak ponoszę to "puszczają", próbowałaś ponosić dłużej zanim do pralki wrzucisz?
Facella   Dawna re-volto wróć!
20 grudnia 2021 21:45
Nie jestem w stanie, są za ciasne. Ale raz miałam je na sobie siedząc 8 godzin w pracy, kompletnie nic to nie zmieniło.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
21 grudnia 2021 07:19
Facella, Jak po całym dniu w pracy nie puściły, to chyba nie puszczą już za dużo. Coś na pewno, ale czy tyle, żeby były wygodne, to wątpię.
Nie da się edytować już - nic nie da się z tym zrobić, można ewentualnie próbować do NFZ się odezwać, ale oni też niewiele powiedzą, bo Rodo jest.
Fokusowa, następnym razem jak ktos zadzwoni to spróbuj wyciągnąć dane tej osoby (chociaż imię i nazwisko, może cos w stylu "przepraszam, nor doslyszalam 😉 do kogo się Pani chciała dodzwonić?"). Może da się jakoś znaleźć prawidłowy numer i skontaktować.
Facella kiedyś była tak metoda, że zakładało się na siebie dżinsy mokre/wilgotne. Średni pomysł na zimę, a jeśli na mokro nie wejdą - to na sucho za boga.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
22 lutego 2022 15:08
Ciągle dzwoni do mnie nr z reklamą programu ulga od długu - ani nie mam żadnych długów, ani nie wyrażałam zgód marketingowych. Na stronie są mega mętne informacje, że można wycofać zgodę na przetwarzanie danych, ale nie ma jak.
Potrafią dzwonić po kilka razy - jak to zablokować?
Zablokuj numer po prostu? U siebie, w telefonie.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
22 lutego 2022 15:30
keirashara, ale to nie jest jeden numer. Jeden blokuję i dzwonią z innego i kolejnego. To już podchodzi pod nękanie. Koleżanka ma tak samo z fotowoltaiką
safie, - a odebrać i stanowczo poprosić o usunięcie numeru albo zgłosisz nękanie? Lipa straszna, ja miałam czasem jakieś reklamy, ale to raz kiedyś i wystarczyło właśnie zablokować numer.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
22 lutego 2022 17:36
keirashara, to są jakieś automatyczne wiadomości niestety 🙁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 lutego 2022 18:25
Nie musisz nigdzie wyrażać zgody, operatorzy handlują naszymi numerami bez mrugnięcia okiem. 🙄
Ja mam dziennie po 5-6 telefonów od fotowoltaiki. Gdtybym nie blokowała numerów, pewnie byłoby więcej :/ Jakoś za to nikt nie potrafi się wziąć, RODO nie istnieje...
Ja fotowoltaikę robię w inny sposób. Omawiam szczegółowo ofertę, na wszystko się zgadzam z entuzjazmem, a jak już wszystko zostanie powiedziane napominam, że mieszkam w bloku. Następnym razem będę umawiać konsultantów na wizję lokalną bez podawania szczegółów.
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
22 lutego 2022 21:09
Ja zawsze mówię, że już mam ( bo akurat mam) ale znajomi też zaczęli mówić, że już mają fotowoltaikę i po jakimś czasie telefony się kończą. Mnie dręczą jakimiś pokazami w moim mieście to zaczęłam mówić, że mieszkam w innym województwie i też zrobiło się spokojnie.
Do mnie fotowoltaika też dzwoniła. Jednemu miłemu chłopakowi powiedziałam od razu, że mieszkam w bloku i zmieszany powiedział, że w takim razie przeprasza i telefony się skończyły.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
22 lutego 2022 21:36
Fotowoltaika znam to. Ja ich zbylam po tym jak powiedziałam, że mam tyle kredytów i długów, że nie nadążam spłacać 🤣
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
22 lutego 2022 22:14
O tak - inne województwo działa. Ja się jeszcze pytam, albo gdzie ta miejscowość co mnie zapraszają jest, albo czy zapłacą za podróż 🙄

Mój P. przy garnkach mówi, że chętnie bo prowadzi jadłodajnię dla bezdomnych i przyjmą wszystkie jakie mają bardzo chętnie 😁
czy na Was reklama ze śpiewającym rzeźnikiem też robi wrażenie , że to psychopata ? Rzeźnik liryczny.... ja pierniczę. Twórcę tej reklamy profilaktycznie powinno się wysłać na leczenie w psychiatryku.
A co to za reklama?


Ja nie widzę nic dziwnego w tej reklamie, jak każda inna.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
23 lutego 2022 10:35
Dla wegetarianki jest straszna.
Pamiętam jego cover RHCP w jakimś bardzo dawnym programie (Idol?)...
Kto by pomyślał, że skończy śpiewając do szynek i schabów?
efeemeryda   no fate but what we make.
23 lutego 2022 11:22
espana, tylko ze zwykle dzwoni automat i to nie po to żeby Ci zainstalować fotowoltaike, a po to żeby wyłudzić różne dane, ktorymi potem będzie dalej handlować.
Był niedawno reportaż na ten temat na TVN
To mi chyba pomimo dlugich lat bycia wege od wrazliwosci urwalo, reklama jak reklama.

Wiekszosc ludzi je szynke to i w spiewaniu o krojeniu szynki nic psychopatycznego nie widze? Koles przeciez nie spiewa o krojeniu wieprza na zywca 🤷
efeemeryda, a to nie, ja gadałam tylko z ludźmi. Jak dzwoni automat to od razu się rozłączam.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się