wrzody żołądka

Meise, po otwarciu masz miesiąc na użycie, potem może tracić swoje działanie 😉
xxagaxx osłonowo ma sens przed posiłkiem.
Ja bym na Twoim miejscu wykorzystała co masz, bo nie zaszkodzi a na pewno trochę podreperuje śluzówkę.
Co innego omperazol, który wpływa na hamowanie kwasu żołądkowego, więc nie jest takim lekiem do podawania "na zaś".
pati12318, ja właśnie przechodze na misoprostol, więc nie mam opcji dawac przed posiłkiem ulgastrolu. Mogę go jedynie teraz podawać przed jazdą bo zwykle jestem właśnie tak idealnie pomiedzy posiłkami czy innymi lekami.
xxagaxx, jak najbardziej przed jazdą jest ok, więc spokojnie możesz podawać
Ostatnio na wrzodowej grupie r-v pojawiła się nitka nt. promek na suplementy.

No i pojawiły się posty od chyba dwóch osób, które przyjmują "zapisy" na grudzień na Yarrowie w bardzo korzystnej cenie. Czy ktoś może potwierdzić legitność tych ofert?
Hej
Mam pytanie potrzebuje duży Resveratrol gdzie mogę go kupić 🤔
Post został usunięty przez autora
Post został usunięty przez autora
Zamów w Hippovet tam mają Ulgastrol ale trzeba czekać Sivrite,
Klinika w Buku oraz W Toruniu knieja,
Czy Wasze gastrycznie konie "bekaja" lub "odbija im się".
Moja sytuacja jest bardziej skomplikowana, bo mamy jeszcze chore jelita, czekam na przyjazd dr Biazik.

Jednak od dwóch dni zauważyłam taki nowy dziwny objaw. To takie trudne do opisania-odbijanie, bulgotanie z pyska...
Czy Wasze gastryczne konie "bekaja" lub "odbija im się".
Moja sytuacja jest bardziej skomplikowana, bo mamy jeszcze chore jelita, czekam na przyjazd dr Biazik.

Jednak od dwóch dni zauważyłam taki nowy dziwny objaw. To takie trudne do opisania-odbijanie, bulgotanie z pyska...

Ps- przepraszam nie mogę usunąć poprzedniego posta, nie wiem czemu nie wskoczyl w moje konto...
Gillian   four letter word
14 grudnia 2021 10:33
Mojemu się tak odbija czasami.
Czy ktoś stosował cytotec i może podać: 1) w jakiej jest postaci i jak się stosuje - tabletki? rozpuszcza się?, 2) czy podaje się raz dziennie czy więcej? 3) na czczo tak jak omeprazol czy z posiłkami? 4) jakie efekty leczenia?
Ja miałam cytotec w tabletkach - co 12 godzin ilość tabletek odpowiednia do wagi. Tabletki nie były duże - koń zjadał wraz z posiłkiem i nie wybrzydzał. Po leczeniu cytotec odźwiernik się zaleczył.
Dziękuję bardzo epk! U nas też odźwiernik. Po omeprazolu była poprawa (w pierwszej gastroskopii wyszły krwawe zmiany, w drugiej już "tylko" różowe). Teraz dr zaleciła misoprostol i liczę, że uda się całkiem zaleczyć. Plus wygląda, że mizoprostol prostszy w podawaniu niż omeprazol+sukralfat.
Aaa jeszcze jedno pytanie odnośnie cytotecu: czy wychodzi jako doping i jak długo po odstawieniu?
Cześć 🙂
Mam pytanie odnośnie gastroskopii . Jaka jest orientacyjna cena takiego badania ?? Będę wdzięczna za odpowiedz
450-800
Joanna74, to już pytanie do lek weta.
Mógłby mi ktoś podrzucić nr tel dr Biazik? Aaalbo, jest na forum ktoś, kto z czy tam u niej pracuje, nie? Któż to był? 🙈
budyń, priv
Chciałam odtrąbić sukces. Odzwiernik wyleczony na misoprostolu.
xxagaxx, gratulacje!!!!
Podpowie ktoś ile teraz dr Biazik ceni za pierwszą gastro?
Interesuje mnie opcja z badaniem wycinków (nie wiem czy to jest generalnie w cenie (pobranie), a osobno doliczone za analizę w labie?)
Chętnie na priv, bo trzeba zaplanować fundusze....😱
Alaska, ale to badanie wycinków to chyba jest dla doktor Biazik i badania z tego dopiero będą i na razie nic z tego nie wynika? czy mieszam?

Jakiś czas temu było coś 700-800 zł.
Wycinki do badań doktor Biazik to jedno, wcinki do diagnostyki to inna sprawa. I za to się już płaci
izydorex, a po co się bierze do diagnostyki?
Znajoma badała w przypadku zmian, które nie były wrzodami.
izydorex, aaaa rozumiem, dzięki 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się