Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje

Gillian   four letter word
29 grudnia 2021 19:35
Brzmi znajomo 😎
Ban.
Za ten post użytkownik otrzymał: Ban 30 dni
Komentarz moderatora: Nawet nie chce mi się pisać...
O jejku, jejku... Jest o co krzesla lamac? - Dajcie spokoj. Naprawde Gaga glupio przesadza.
Nie wymyslajcie na nikogo kto byl zaangazowany w interwencje u Redlarskiej i cala te sprawe - fizycznie, osobiscie czy finansowo. Ja podziwiam kazdego z osobna, kto tam byl, dal pieniadze w zbiorce, cokolwiek zrobil.
Tym bardziej mi przykro i czuje frustracje, ze efektem koncowym jest umorzenie sadowe. Wspolczuje i zloszcze sie na ten fakt, a nie na KOGOS - kogokolwiek.
Do Desire: nie przejmuj sie glupimi docinkami. Gaga chciala zaistniec, wiec zaistniala glupio.
Wow serio chciałam zaistnieć PYTAJĄC czy konie nie były 24 h na dworze, bo MIAŁAM WRAŻENIE że tak? Zadając pytanie stawiam znak zapytania na końcu zdania - tylko tego jakoś nikt nie widział...
Serio dowalam komuś? Ale że co, bo się pogubiłam już totalnie co napisałam źle, gdzie jak chcę zaistnieć i na kim się tak wyżywam?

Już wiem, że pytań w tym wątku zadawać NIE MOŻNA, bo to potwarz i hejt.
Tylko szczerze - po co w takim razie ciągniecie ten wątek (tj pytań, nie sprawy zwierząt), bo tego to kompletnie nie ogarniam.
Aa i obiecuję pytań już tu nie zadawać, coby nikogo nie urazić.
Gaga, ale naprawdę nie stać Cię na uczciwość?
No to proszę, cytaty:
"eee to konie były wypuszczane w nocy, czy żyły 24 h na zewnątrz?" - TO JEST PYTANIE, i owszem, zawiera znak zapytania na końcu.
"Bo teraz mam wrażenie, że coś do sprawy dopisujesz..." - to NIE JEST pytanie, to insynuacja.

"Już wiem, że pytań w tym wątku zadawać NIE MOŻNA" - można, można. Nie dramatyzuj.

A propos pytania o "ciągnięcie wątku" - ten wątek można było zamknąć w trzynaście sekund. Gdybyś np. napisała: "Przepraszam, trochę się zapędziłam".

"Aa i obiecuję pytań już tu nie zadawać, coby nikogo nie urazić" - innymi słowy: "Zabieram swój nadęty balonik pychy i miłości własnej, i odlatuję".

A ja macham mokrą od łez chusteczką.

KBP aka RPH
Ok czyli ja jestem nadętym balonikiem pychy, a desire pisząc że więcej się nie pojawi na revolcie i rzucająca we mnie urwami jest już ok?
Podwójne standardy trochę...

I nie , nic nikomu nie zarzuciłam i mnie nie poniosło. ODNIOSŁAM WRAŻENIE, czyli to było MOJE PRZYPUSZCZENIE, nie zarzut. Warto czasem czytać ze zrozumieniem i zamiast atakować - wyjaśnić. Ktoś inny wyjaśnił mi to na pw bez bluzgania i gównoburzy - zwyczajnie.
Jakakolwiek fala heitu by nie szła w moją stronę - nie rzucam inwektyw w forumowiczów. I nie jestem malkoltentem, podziwiam ludzi, którzy próbują zamknąć temat zwierząt. Narzekam JEDYNIE na nasz system prawny i brak odpowiedzialności za znęcanie się nad zwierzętami. Pozostałe rzeczy mi dopisujecie, a to jestnie fair mega.
_Gaga, tak, o konie się pytasz, ale już drugi człon zdania, był insynuacją.
Wszyscy się pytamy, bo mimo że docierają wiadomości, to wiadomo że nie siedzi się cały czas na forum, i żyje życiem Izki.
podobno pytania zadawać jeszcze wolno 🙂 to ja sie pytam - kim ty jesteś rtyuiop ? doprecyzuje bo zaraz będzie larum że ochrona danych osobowych 🙂 jaka była/jest twoja rola w całej tej sprawie ? bo okazuje sie ze twój nick występuje tylko w tym jednym temacie i mocno mnie to zaciekawiło.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 grudnia 2021 13:33
_Gaga, napisałeś desire, czy sobie dopisuje, chociaż jak sama później przyznalas, sprawy nie znasz i nie śledzisz.
Potem napisałaś, ze zadajesz NIEWYGODNE pytania, a teraz utyskujesz jaka to fala hejtu się na ciebie nie wylała. Sorki, to mi wyglada na malkontenctwo.
Zapytałam, czy konie były zamykane? (...) bo miałam wrażenie że desire to dopisała do wątku chociażby dlatego, że dwa padły na zewnątrz... Nie nazwałam nikogo kłamcą - co mi wprost zarzucasz. Nie rzucałam urwami, ani nie pisałam, że chce mi się rzygać jak czytam czyjeś posty. Zapytałam tłumacząc dlaczego pytam, przy czym ostatnie 2 strony czytam, że zamiast oskarżać mogłam zapytać.... eee serio?
A malkontenctwo masz na myśli temat wątku, czy moje prywatne odczucia, bo nie ogarniam.

I tak - póki co to ja jestem zła wg Was i ok, biorę to na klatę (nie, nie zamierzam robić siebie męczennika), z tym że jak już wspomniałam - część z Was ma podwójne standardy. Tj jednym wolno obrzucać innych forumowiczów inwektywami i to jest super. Inni nie mogą nawet insynuować dodania jakiś dram do całości...
I szczerze pisząc dla mnie to był jakiś mikrotemat, a gównoburza ciągnie się kolejną stronę.
Tak, ogarnęłam że "jestem ta zła i podła"
I nie, nie zamierzam przeprosić kogoś, kto - parafrazując i nadinterpretując zgdnie ze stylem tego wątku - rzyga na mój widok (tu widok moich postów).
No widzisz, Blucha, a ja nawet nie sprawdziłam, kim Ty jesteś, ani w ilu wątkach na forum pojawił się Twój nick, gdyż kompletnie mnie to nie interesuje.
Co do mnie:

Witajcie, cześć i czołem
pytacie - skąd się wziąłem?
Jestem wesoła koza
urwałam się z powroza
i luzem sobie skaczę
po końskim forum - nie inaczej.

Gdyż albowiem, jak sama napisałaś Koniokradowi1, to jest publiczne forum.
A do sprawy dorzuciłam tylko trochę pieniędzy - nie tak dużo, jak inne dobre dusze, ale tyle, ile mogłam. No i według niektórych wnoszę od czasu do czasu element satyryczno-rozrywkowy do tego wątku, ale to już subiektywna ocena i kwestia osobistych gustów.

Gaga - płyniesz coraz szybciej i na coraz szersze wody, dmuchając we własny żagiel. Ahoj!

KBP aka RPH
_Gaga, jeden kon literalnie padl u niej na ganku, w jej domu. Zdjecia mozna znalezc w 2 minuty. Bardziej wewnatrz sie chyba nie da.
czyli nie byłaś na miejscu i wiesz tyle ile zostało zamieszczone w necie a rzucasz sie ,,z pazurami,, na każdego kto napisze coś co nie jest przyklepaniem i pochlebstwem, zastanawiajace 🙂
Ooo, jest już odpowiedź na pytanie Bluchy, kim jestem. Pojawiła się właśnie na "jedynym źródle prawdy w tym kraju" i idzie tak:

"Stara kobieta o nicku rtyuiop to hodowczyni kóz z Warmii. Ma duże stado kóz mlecznych. Nie poznałyśmy się osobiście, choć rozmawiałyśmy kiedyś przez telefon, bo chciałam od niej kupić koźlęta. Koźląt mi nie sprzedała. Spanikowała, że odbuduję moje stado i konkurencję jej zrobię.

Powód jej toksycznego jadu? Chora zawiść. Wątroba jej gnije, że wszyscy mnie znają i mojego bloga czytają. Postrzega mnie jako potencjalną konkurencję w branży hodowli kóz, więc podważa moją wiarygodność jako hodowcy.

To napędza tę wszę warmińską - zawiść.
Lubi kąsać i się naprzykrzać jak wsza. Z pełną świadomością szkaluje mnie. Wyrachowane, fałszywe babsko o wyglądzie starej, rozczochranej lampucery. Wygląda na 70 lat. Widziałam jej paskudną mordę na Facebooku.

Indianka"

Wypisz-wymaluj ja. A nawet trochę zostałam odmłodzona, bo wyglądam na 700 lat tak naprawdę. Jedno się nie zgadza, ale do tej pani też to nigdy nie dotrze - nie mam i nigdy nie miałam konta na fejsbuku.

A teraz Państwo wybaczą - idę się kąpać w blasku mojej sławy.

KBP aka RPH
kokosnuss, z tym, że to nadal nie w stajni...
Ale chyba nie ma sensu ciągnąć tego wątku, bo już pływam, latam itd... (gadam, latam, pełen serwis)
blucha, niestety, cytując klasyka: kto nie jest z nami, ten jest przeciwko nam. W tym wątku można tylko piać peany, jakiekolwiek wątpliwości spotkają się zawsze z tym samym. Trudno. Takie prawa publicznego forum 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 grudnia 2021 20:49
_Gaga, to ty tu cały czas piszesz 😀

KBP aka RPH

Pytanie laika… co to za skróty?
_Gaga, na terenie tego gospodarstwa nie ma i nie bylo stajni. Konie byly krotko przed interwencja zamykane w zruinowanej oborze.

A blucha nie "nie pieje peanow" tylko pomawia ludzi nazywajac ich zlodziejami. Co a) jest karalne b) w obliczu stanu koni w momencie interwencji jest po prostu smieszne.

blucha, jest tez dokumentacja, protokoly z sekcji, na, sama Redlarska tez twierdzi, ze kon padl na ganku skoro to dla cienkie wiarugodniejsze zrodlo niz wszelakie sluzby (odbioru i sekcji zwlok nie wykonywala przecuez Kozlowska)
blucha, jest tez dokumentacja, protokoly z sekcji, na, sama Redlarska tez twierdzi, ze kon padl na ganku skoro to dla cienkie wiarugodniejsze zrodlo niz wszelakie sluzby (odbioru i sekcji zwlok nie wykonywala przecuez Kozlowska) - ?????????
wyrok jest, ,,ratujący,, zapewniał że koni nigdy nie odda to kim jest ? sam się okreslił 🙂
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
31 grudnia 2021 06:07
martrix, KBP to zn koza bez powroza. To drugie muszę sobie przypomnieć. W każdym razie to jedno z łagodnych wyzwisk w stosunku do osób z re-volty, które w mniejszym lub większym stopniu uczestniczyły i wspierały odbiór koni. Było tych wyzwisk sporo a to akurat jest zabawne.
Straszne chamstwo tu sie rozlewa. Sledztwa kto kim jest, skad i po co sie wzial... Dochodzenie kto w ktorym watku sie wypowiadal, i co wczesniej pisal, albo dlaczego nie pisal. I to wszystko na tle lzawej opowiesci o umierajacym na raka ojcu. Z podawana mofina! Kim trzeba byc, zeby tak powazne osobiste historie wplatac na publicznym forum...
Beznadzieja.
chamstwo to zostało ukrócone banem a przypomne że to wątek - na każdy temat, więc jak ktoś będzie miał potrzebe pisać o konsystencji własnego stolca to też może, to nie jest wątek na wyłączność koni i bloga Indianki
blucha, ktorego to wyroku nie czytalas xd

Po raz nty, UMORZENIE SPRAWY KARNEJ ZE WZGLEDU NA NIEPOCZYTALNOSC NIE OZNACZA, ZE A) JEST NAKAZ ZWROTU KONI (rownie dobrze moze byc zakaz posiadania dla Redlarskiej...) ANI ZE B) NIE BYLO PODSTAW DO ODBIORU KONI. Wyrazniej nie umiem.

A jak cie tak boli tragiczny los koni u osob, u ktorych obecnie sie znajduja, to zacznij sprawe cywilna, naslil kontrole z PIWu, zglos kradziez do policji, have fun 🙄 nie ty pierwsza bedziesz

Pomijajac ww kwestie prawne, ze ktos sie zarzeka, ze koni tej kobiecie nie odda jest IMO normalnym stwierdzeniem ze strony milosnika koni, oddalabys konie pod opieke komus, kto je celowo glodzi i zaniedbuje? przez co padlo juz wiele koni (nie, nie tylko te 2 ze zdjec, ale tez literalnie wszystkie niesrokate konie z poprzednich lat...)
kokosnuss, a skąd Ci wiadomo że umorzenie ze względu na niepoczytalność?
Na blogu Indianka wstawiła treść wyroku, wprawdzie nie skan tylko niby przepisane i tam wyraźnie pisze że została uniewinniona. Nie ma że sprawa umorzona tylko że sąd ją uniewinnia .
BeAtra, serio wierzysz, ze cos, co ona sama sobie napisala na blogu to jest realna tresc wyroku? Ze "niby przepisane" pokrywa sie z wyrokiem? 😉

Na tym samym blogu sa rownie wiarygodnie notatki z "opiniami bieglych" na temat doskonalego stanu koni, opisy zapasow paszy i budynkow gospodarskich w swietnym stanie, oferty uslug wszelakich, ktore niby swiadczy, opisy wyksztalcenia, ktorego Redlarska nie posiada, no cuda na kiju tam sa, z czego do tej pory nic nie okazalo sie byc prawda

Jak zobacze skan wyroku to uwierze 🙂
że wyrok uniewinniajacy to informacja od osoby z tego forum zaangażowanej w tą sprawe, wiec chyba mam prawo wierzyć ?
Pozdrawiam serdecznie środkowym palcem prześliczną bandę hien z moderacji , bluche i inne artystki , które bardzo interesuje, kto i jak zarobił na sprzedaży indiańskich rumaków do Izraela . Oczywiście stan zdrowia i kondycja tych koni w momencie kradzieży, jak i obecna ich kondycja w Izraelu, jest mniej dla was interesująca , No cóż każdy sądzi po sobie i interesuje go to, co dla niego jest ważne. Tak dziewczyny wielka krzywda was tu teraz spotyka, bo jakoś po publikacji swoich rewelacji nikt specjalnie się wami nie zachwyca o biedactwa . No, ale za to w oczach Indianki zapulsowałyście. Gratuluje, A tak na przyszłość ,zanim zaczniecie rzucać oszczerstwami i domysłami ,proponuje dokształcić się prawnie, co znaczy w prawie polskim uniewinnienie , co umorzenie ,a co niepoczytalność i jak rozpatrywać wyrok uniewinniający z powodu niepoczytalności przynajmniej nie będziecie się ośmieszać. Blucha ty wiejska przekupo widać ,ze pod twoją budką z piwem i na twoim jarmarku, prawo kiepsko wykładają .http://wydawnictwo.uwm.edu.pl/uploads/documents/czytelnia/emonografie/Kowalczyk-Ludzia.pdf
Koniokrad2 ( huha zaraz będzie 98 jak z Rambo 🙂 ) skoro jesteś tak biegły w prawie to dlaczego nie pojawiłeś sie na rozprawie ? zapewne lepiej niż prawnik którego wynajeliście byś przedstawił dowody winy i uzyskał wyrok który zabezpieczyłby prawnie te zwierzeta.
zobacz jak skończyła sie sprawa w fundacji której jesteś zagorzałym przeciwnikiem, dobrze pomyśl żeby u was nie skończyło sie tak samo.

dop.
nacią od pietruszki mi co Indianka pisze na swoim blogu, ja tam nie zagladam 🙂
Koniokrad2, naprawdę sprawia ci przyjemność obrażania ludzi? Byłeś na tym forum, udzielałeś się, Większość forumowiczów interesujących się sprawą Izki, dołożyła się pieniężnie, reszta wspierała pomagających realnie, dobrym słowem. Naprawdę sadzisz że tutaj ktoś wierzy w kradzieże i wywózkę do Izraela, żałosne, Wszyscy wiemy że konie mają dobrze. Dałbyś sobie spokój. Po tylu przeprawach, wszyscy byli przekonani że Izka za to odpowie, wyszło inaczej, nie ma się co dziwić, że to bulwersuje.
...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się