Końska Rewia Mody XV (2021)

Moon   #kulistyzajebisty
29 grudnia 2021 20:09
Cresta, TA kratka mówiła do mnie tak długo, aż ją upolowalam i zaprawdę powiadam, jest to kratka z której - jeśli kiedyś będę musiała przestać jeździć - zrobię sobie kocyk do domu i w niej umrę 😂💕
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
29 grudnia 2021 21:20
Moon, ja się zastanawiałam nad dralonem w tym roku, ale jednak wygrała derka z kołnierzem. Może kiedyś się na dralon skuszę, chociaż chyba one już nie są tak fajne jakościowo jak kiedyś.
xxagaxx, anai, dziękujęmy😁
Jak kucyk zechce współpracować i nie wydawać moich pieniędzy u weterynarzy to może uda mi się dokompletować outfity i zrobić zdjęcia z Oliwią.
Ten rok i tak był dla mnie wspaniały, udało mi się wymienić siodło dzięki Burzy😍 i mogłam w końcu kupić czapraki DL, końcówka roku to istne szaleństwo, bo dostałam niespodziewanie aż dwa czapraki i czego nie mogę do dzisiaj przeżyć🙈🙊🙉💗

Co do kolorów to bardzo dla mnie przełomowy rok, bo mam zielenie, rubinowy(1), morski, niebieski i fioletowy to jak na mnie naprawdę feria barw😂
Zwłaszcza, że za zieleniami nie przepadałam😅
Chociaż ostatnio brąz i szary dostałam. Ale brąz brokatowy, szary z rosegold, także wiecie jest progres. Mam nadzieję, że już nic ładnego się w TackShop nie pojawi, ktoś w końcu wykupi derkę czarną Ruffle, czaprak Ruffle beż DL i Mambę coffee DL i nie będę miała na co zbierać😂🤣
Jest i kucyk Disco
kucmahogany3.jpg kucmahogany3.jpg
wątek zamknięty
Moon, 🤣 muszę zagryżć zęby bo mnie tu wszyscy wydziedziczą, razem z koniem 🙉 ale to nie znaczy, że temat kratkowy zamknięty 👿
wątek zamknięty
uszatkowa   Insta: kingaielif
29 grudnia 2021 22:40
lusia722, ooo kaloszki jak fajnie spasowane, jakie to?
wątek zamknięty
Moon,
co to za podkładka pod siodło ? A czaprak boski 😍
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
30 grudnia 2021 07:45
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
30 grudnia 2021 08:20
uszatkowa, Loveequestrian, ale jakościowo bardzo kiepsko, więc nie mogę polecić
wątek zamknięty
lusia722 pięknie się kucyk prezentuje 😍 i zdrowia życzę, żeby więcej weterynarz nie był potrzebny 😀
Moon super ten granat, klasyka to jest jednak najlepsza 😁 a z jakiej to kolekcji krateczka? Dralony to moja wizualna słabość i najchętniej kupiłabym wszystkie 😂
wątek zamknięty
To prawda, dralony w kratkę mają szczególny urok, choć w tym wypadku też broniłam się dość długo 😅 Ostatnimi czasy sprawiłam sobie pierwszy, podejrzewam, że ten sam co na zdjęciu Moon 🙂 O ile się nie mylę to (Dark)Nougat/Navy 🙂

Co do ochraniaczy/kaloszy pasujących do Mahogany na pewno są Riderschoice - na ten moment już niedostępne i Horze - aktualnie w promce: https://www.horze.pl/ochraniacze-treningowe/ochraniacze-horze-z-brokatem/19105.html?color=BR ale zamówiłam je dziś, więc o jakości się nie wypowiem … Są na pewno kaloszki w pełnej rozmiarówce 🙂 Mnie przekonało zdjęcie poniżej 🤣
C11A7B18-6640-4C56-88AC-E73A04922CE9.jpeg C11A7B18-6640-4C56-88AC-E73A04922CE9.jpeg
wątek zamknięty
Moon jaki piękny ten czaprak!! Ja fanką granatu nie jestem, ale ten bym chętnie przytuliła.
Lusia powinnaś wrzucić wszystkie zdjęcia Ksieciunia w czaprakach. Na instagramowych filmikach prezentuje się obłędnie, ale te sceny są stanowczo za krótkie dla oka! 🤣

U mnie dralony średnio się sprawdzają przez te wielkie dziury na szyje, także ubolewam mocno bo kratki kocham miłością wielką. Póki co moja z horseware mi odpowiada.

renobiusz cudnie! Patrzyłam też na te ochraniacze , ale jednak jestem team owijki bardziej 😅
wątek zamknięty
uszatkowa   Insta: kingaielif
30 grudnia 2021 11:19
Renobiusz, daj znać czy ten brokat jest czymś zabezpieczony? Jakąś przezroczystą warstwą z wierzchu? Kupiłam kiedyś kaloszki br brokatowe i po 2 praniach zszedł prawie cały bo był zwyczajnie przyklejony, a całe pranie było w drobinach
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
30 grudnia 2021 13:59
wabankowa, dairoxroxi, no kuc to teraz fashion icon
Tylko muszę owijki i podkładki dosztukować.
I może jakąś derkę kiedyś.
9229F1CF-5DAD-4D1B-837C-E23E31EACB2C.jpeg 9229F1CF-5DAD-4D1B-837C-E23E31EACB2C.jpeg
wątek zamknięty
Dziewczyny potrzebuje pomocy, czy gdzieś jeszcze dostanę ten czaprak, na zamówienie cokolwiek?
B646AD7F-EB1D-42DE-94F8-387A31492523.png B646AD7F-EB1D-42DE-94F8-387A31492523.png
wątek zamknięty
wabankowa, dairoxroxi, no kuc to teraz fashion icon
Tylko muszę owijki i podkładki dosztukować.
I może jakąś derkę kiedyś.
9229F1CF-5DAD-4D1B-837C-E23E31EACB2C.jpeg 9229F1CF-5DAD-4D1B-837C-E23E31EACB2C.jpeg
wątek zamknięty
Sasini, napisz na insta do fair playa.
wątek zamknięty
Dobra, jak nie Wy to kto. Jestem zielona w szmatach. Totalnie. Wiem, że czaprak na trening może być zwykły a na zawody musi być ładny i czysty. Jednakże zobaczyły me oczy na instagramie tak piękny komplet, że OMG CHCĘ. Tylko gdzie, skąd? Jak to kupić w Polsce? Help 😐
Gillian, dalej szukasz tego czapraka? Jest w spooks https://www.spooks.com/saddle-pad-annber-dark-forest
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
30 grudnia 2021 19:04
wabankowa, kurczę, nie pamiętam która to kolekcja, wydaje mi się że jakaś późniejsza niż deepblue-nougat, ale mogę się mylić. Trzeba by forumową Nirv zapytać, bo od niej ów dralon kupiłam 🙈😁

anai, taaa, Gillian dalej do niego wzdycha, może w końcu spełni swe marzonko 😁🦄
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
30 grudnia 2021 19:07
Oczywiście fotka się nie dodała… 🙄
CC267D41-E3EA-4F35-935E-3BB06C7725EC.jpeg CC267D41-E3EA-4F35-935E-3BB06C7725EC.jpeg
wątek zamknięty
kotbury, dzięki, spróbuje
wątek zamknięty
Moon, - to nie będzie navy/darknugat z zimy 2014 przypadkiem? Piękny jak zawsze, no i nowe szmacisko też się cudnie prezentuje 😁
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
30 grudnia 2021 21:08
keirashara, tak, to na 90% ta kolekcja! Olśniło mnie, ze deepblue-nougat z e… 2008? miała ten nugat bardziej… nugatowy, a deepblue był prawie czarny. 👌
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny, jak się kiedyś trafi to pewnie się skuszę 😁
Mój numer jeden to zawsze była ta z kolekcji toffee/banana. Miałam kiedyś, ale jak przestałam jeździć sprzedałam i teraz żałuję, że jej nie przetrzymałam tych 5 lat w szafie 😂
wątek zamknięty
uszatkowa   Insta: kingaielif
31 grudnia 2021 02:46
wabankowa, to ja tak trzymam petrol vs. Od jakiś 7 lat? Strzelam. Przeżył czasy gdy nie miałam konia, siodlo mam ujezdzeniowe, teraz mam źrebaka. A on dalej czeka. No żal mi puścić go 😅
wątek zamknięty
Winie Was, bo na zdjęciach u producenta te czapraki prezentowały się słabo 😂 a przez fotki z forum się zakochałam 😍
8F3A8B76-B193-4ECF-8F90-01A6122D9BE8.jpeg 8F3A8B76-B193-4ECF-8F90-01A6122D9BE8.jpeg
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
31 grudnia 2021 14:24
charlieeee, Śliczny jest! Taki trochę "Barbiowy" ale w elegancki sposób 😉
wątek zamknięty
Charlieeee, sorki. 🤣 Znaczy teraz "sorki", ale jeszcze mi podziękujesz. 😂
wątek zamknięty
Moon, miej litość 😱 już przegrzebałam sklepy i póki co nie ma nas rozmiaru, gorzej jak się znajdzie 😁
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
31 grudnia 2021 16:48
<br>
<b>Gillian,</b> dalej szukasz tego czapraka? Jest w spooks <a href="https://www.spooks.com/saddle-pad-annber-dark-forest&#x22; target="_blank" rel="ugc">https://www.spooks.com/saddle-pad-annber-dark-forest</a>

anai,

Kobietko, na następny Sopot wiozę Ci ogromne wino - poluję na ten czaprak od miesięcy! 😍
Przepiękne dzięki za pamięć dla Ciebie i Moon 😘 już ogarniamy zamówienie 😍
wątek zamknięty
Gillian, 😘😘😘 śliczny jest, będzie się pięknie prezentował 😍
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.