sklepy internetowe

Gillian, dzięki za odpowiedź! Właśnie dziś około 12 złożyłam zamówienie i 2 godziny później paczka już była "odebrana przez kuriera" 🙂
Siesiepy   Ponczek bez rączek
01 stycznia 2022 03:21
Potwierdzam, że Polski Żłób pod kątem realizacji i wysyłki jest niemal bezkonkurencyjny.
Duży plus dla Salonu Jeździeckiego Pegaz. Szybka przesyłka, szybko przeprowadzony zwrot. W poniedziałek odesłałam za duży kask a wczoraj miałam już pieniądze na koncie.
Healthy horse - jakieś opinie? 🙂
Wyszukiwarka same starocie pokazuje.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
04 stycznia 2022 13:07
rox, Ja miałam zawsze dobre doświadczenia z nimi, fajny kontakt telefoniczny, przetrzepanie magazynu dla mnie, szybka wysyłka. Zadowolona byłam 🙂
zembria, dzięki 🌷
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
17 stycznia 2022 20:08
Po moich ostatnich doświadczeniach ze sklepem Bergo jestem zmuszona wręczyć im minusa.
Zamówiłam towar w kolorze czarnym, pony. Otrzymałam po kilku dniach info, że czarne są tylko full, pony w brązie.
Mail wpadł mi do spamu, sklep ma mój nr i mógł zadzwonić, ale ok. Zdecydowałam się na brązowe i zamówiłam do kompletu inną rzecz w rozmiarze pony i tym kolorze.
Upłynęło kilka dni i dostaję informację, że mają te moje rzeczy i obie w brązie, tylko jedna pony a druga to jednak full im przyszło.
Zgodziłam się na to, bo już nie chciało mi się czekać i zmienić, miały być czarne przystałam na brąz byleby pony, to nawet pony nie udało się skompletować.
Z przykrością wręczam minusa dla sklepu konik.

Do tej pory nigdy nie miałam z Nimi problemów - jednak obecnie coś tam ewidentnie nie działa.

W zeszły poniedziałek złożyłam u Nich zamowienie na suplementy z 1 i 3 dniowym terminem realizacji. Na drugi dzień dostałam informacje, ze jednak tych z 1-dniowym terminem nie maja - więc po kilku SMSach wymieniłam produkt na inny. Mijały kolejne dni, bez nadania przesyłki, wiec zadzwoniłam w piątek spytać co się dzieje, bo termin realizacji minął. Dowiedziałam się ze maja kłopoty z dostawa i wyślą paczkę w poniedziałek. Jednak i tego nie zrobili - nie kontaktując się nawet ze mną. Wczoraj po nieudanej próbie dodzwonienia się tam (próbowałam z 10 razy przez cały dzień) - wysłałam maila z zapytaniem, na którego dopiero otrzymałam odpowiedz, ze dalej nie maja zamówionego suplementu i niewiadomo kiedy będzie. Zamowienie anulowałam.

Niby wiadomo - różnie z tymi dostawami bywa, ale nie rozumiem tylko po co wpisują krótkie terminy realizacji, jak nie maja produktów na stanie. A w tym przypadku to termin realizacji był dla mnie kryterium wyboru sklepu. Szkoda.
Nie wiem czemu lupka nic mi nie wypluwa :/
Jakie macie doswiadczenia z Horse & Pony?
Moesiac temu zlozylam zam. Z realizacją 21 dni i do tamtej pory sie nie odzywają. Niby nic wielkiego, bo swieta itp wiec realizacja na pewno mogla się przedluzyc, ale nie odpisuja na maile i nie odbierają też tel. :/
Nie wiem, kiedy pisałaś. Wczoraj było zamknięte. Generalnie raczej kontakt był dobry i przesyłki zawsze na czas. Nie mam z nimi jakichś wielkich kontaktów, raczej sporadycznie online, bo są z mojego miasta, wiec część zakupów robię stacjonarnie (ale tez bardzo rzadko).
Dzwoniłam w zeszłym tyg, ale fakt najwięcej razy wczoraj, wiec pewnie dlatego 🙂 dzięki!
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
22 stycznia 2022 17:38
azzawa, bardzo pozytywnie, odpisują na miałem, telefony
Reklamacja poszła u nich sprawnie 😀
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
22 stycznia 2022 19:07
To już chyba tradycja plus wędruje do sklepu Tack- Shop.pl👌
Zawsze ekspresowa dostawa, a tym razem pomogli mi ze sprowadzeniem rzeczy na zamówienie😍 Jestem psychofanką.

Zaległy plus dla Animalia.
Moon   #kulistyzajebisty
25 stycznia 2022 11:14
Stanę się z kolei psychofanka GNL'a. Zamówienie ok 10-tej, po 30min mam maila, że wysłane 💗 (Towar dostępny na magazynie oczywiście. Ale w przeszłości, nawet jeśli coś brałam na zamówienie czy wymieniałam, nie miałam żadnych problemów z korespondencją ze sklepem, czy to telefoniczną, czy mailową)
Mogliby jeszcze wprowadzić paczkomaty, to w ogóle by było bossssko 😁

Jako, że jestem właśnie tak "rozpieszczona" obsługą, -/+ (neutralny? :P) dla sklepu dlakoni.pl - zamawiałam w czwartek rano, a dopiero wczoraj pod wieczór miałam info, że przesyłka została wysłana. Mój piątkowy mail, z pytaniem odnośnie dostępności zamówionych towarów i terminu przesyłki (bo się rychło w czas skapnęłam, że może nie wszystko co zamówiłam mają na magazynie... a potrzeba mi było ziółek dość pilnie już) został olany. I dziwne, że mają paczkomaty w opcji kurier, a nie można wybrać po prostu dostawy do paczkomatu. To se pozrzędziłam :P
U mnie nudne plusy dla Bergo, Febro i True Ridera.
Plus dla sklepu horselinepro, ekspresowa wysyłka do paczkomatu🙂
Zaległy plus dla horse&pony
Plusy również dla cavalloshop, salon koński świat, Nauszniki Babuni wszystkie firmy ekspresowe wysyłki. Cavallo pięknie zapakował czaprak w różowa kokardę także podwójny + 🦄
plus dla Forhorses, w ciagu 24 godz od zamówienia kurier z paszą pod drzwiami 😉
Przesyłam kciuk w górę dla horze.pl
Po wielu złych komentarzach w sieci jestem pozytywnie zaskoczona. Przesyłka z dostawą w dn. 31.01.-3.02 jest dziś u mnie. Moje pierwsze zamówienie i niewykluczone że będzie następnie.
Amelia, na BF pierwsze zamówienie od nich składałam z pewna doza niepewności. Natomiast od tego czasu zamawiałam już kilkukrotnie i jak na razie mogę dać zdecydowany plus. Fajne ceny jak maja promocje, a przesyłki za każdym kolejnym razem były przed czasem wskazanym przy zamówieniu.
Może dotarły do nich wieści o niezadowolonych klientach a może miałyśmy szczęście, czas pokaże. Niech ten stan trwa. Ceny mają atrakcyjne, szkoda byłoby z tego nie korzystać😁
Ja parę razy już kupowałam u Horze.pl i zawsze bez problemów. Robiłam też zwrot i kasa była już po 3dniach🙂
Czy korzystał ktoś ze sklepu http://horse-station.pl/
Czu to sklep firmowy iconic?
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
28 stycznia 2022 21:22
awazza Tak to sklep firmowy/przedstawicielstwo.
Ogromny plus dla amigo-konie
Potrzebowałam czegoś na pilnie, wysłali mi praktycznie zaraz po zamówieniu. Gdyby nie weekend - paczka trafiłaby do Szczecina z Krakowa w mniej niż dobę (zamawiałam w piątek koło południa, dziś rano (poniedziałek) był już kurier) 😉
A ja mam pytanie o horze.pl
Dostajecie normalne faktury czy dalej jakieś dziwne dokumenty?
Tym razem plusik dla horze.pl
Przesyłka mimo dłuższego czasu oczekiwania przyszła wcześniej o tydzień 💕

dzikadermi, ja niestety zawsze paragon więc nie pomogę
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
03 lutego 2022 20:23
Ogromny plus dla sklepu Ksantos.pl
Zamówienie złożone 1.02. o 16, o 18 było już w paczkomacie 👌Dzisiaj dojechało do mnie 👌
Plusy dla gnl, febro i kawal 😍
anetakajper   Dolata i spółka
07 lutego 2022 11:45
Jak zamawiam w horze/pl to przychodzi powiadomienie na meila?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się