Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

Muchozol2   Nie rzuca się pereł przed wieprze ;)
03 stycznia 2022 12:48
keirashara, mam tak samo 🤣. Ale nie wsiądę na konia z tą wagą, a do chodzenia do koni mam zwykłe bryczesy z Decathlonu, też ocieplane. Trochę mnie półtoratygodnia niejedzenia w szpitalu odchudziło i staram się to ciągnąć dalej. Ogólnie to uwielbiam legginsy za wygodę właśnie 😀. I mimo wagi mam ze spodni w szafie legginsy (w różnych wzorach) i dresy 🤣.
keirashara a te leginsy TR to są bardzo rozciągliwe? od dawna się na nie czaję, ale nie wiem czy brać M czy L
elita17, - zimowe mniej niż letnie, ale raczej tak 😉 Mam teraz takie 38/40, w ich M nawet trochę luzu. Letnie man S, z lepszych czasów, ale się naciągają.
Ok, dzięki za podpowiedź.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
18 stycznia 2022 07:23
Melduję, że kupiłam polecaną przez Muchozol2 bluzkę EQueen i jest bardzo fajna, ciepła faktycznie, materiał to taki jakby lekki softshell, bardzo miły od środka. Dorwałam w fajnej promce w Horse-Trade, na kod EQZIMA22 mają -25% na tą markę. Ale ostrzegam rozmiarówka wypada mała! Normalnie noszę XS i to czasem to XS jest za duże, a tu musiałam wymienić na S.
Muchozol2   Nie rzuca się pereł przed wieprze ;)
18 stycznia 2022 11:58
zembria, bardzo się cieszę, że podpasowała 🙂. Jaki kolor wzięłaś?
Aż idę popatrzeć co mają w Horse-Trade.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
18 stycznia 2022 12:03
Muchozol2, Czarną 🙂 Ja mam awersję do wszelkich niebieskości i granatów 😝 Dokładnie czegoś takiego szukałam, tzw. warstwy pośredniej, na termobieliznę, a pod polar.
Muchozol2   Nie rzuca się pereł przed wieprze ;)
18 stycznia 2022 12:10
Ja chciałam czarną ale się wyprzedała 🙁. A uwielbiam niebieskie i czarne rzeczy, szare też ok.
To ile Ty warstw ubierasz? Na mnie się cebula zupełnie nie sprawdza - dwie warstwy i koniec niezależnie od pogody 😅.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
18 stycznia 2022 12:14
Muchozol2, Ile wlezie 😅 Ale ja zmarźlak jestem.
Muchozol2   Nie rzuca się pereł przed wieprze ;)
18 stycznia 2022 12:22
Ja też :P. Wszystko zimowe musi być "termo" 😁.
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
17 marca 2022 18:09
Czy ktoś może mi polecić odzież do nadruków reklamowych? Albo sprawdzoną firmę, która ma odzież jakosci premium do nadruków?
majek   zwykle sobie żartuję
13 kwietnia 2022 11:58
Nie wiem, czy znacie tego tipa, ale napisze, bo dawno mnie tak cos pozytywnie nie zaskoczylo. To troche na zime, ale jak ktos cierpi na duze cycki, a staniki sportowe uwieraja - polecam zakladac stanik na koszulke obciskajaca, taka cienka. Na wierzch. Nie dosc, ze biust mniej lata, to jest o wiele wygodniej.
majek, dobre staniki sportowe nie uwierają 😅😅 są lepsze od każdych innych jeśli chodzi o komfort.
Od kiedy Pikeur nie dodaje do odzieży naklejek? Kupiłam niedawno kurtkę, cieszyłam się na naklejki a tu d..a, sama metka bez naklejek😕
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
13 kwietnia 2022 20:46
larabarson, może to kwestia sklepu? :/
Pati2012, chyba nie, zawsze kupuję w tym samym sklepie i zawsze naklejki były😒
larabarson, ja zamawiałam już parę razy i raz naklejki były a innym razem naklejek nie miałam, taka trochę loteria... może kwestia tego co się zamawia. 😉
Moon   #kulistyzajebisty
14 kwietnia 2022 10:55
larabarson, a to nie zależy od kolekcji/roku produkcji?
Moon być może masz rację, inne ciuchy mam z klasycznych kolekcji, ta najnowsza kurtka jest z linii new generation.
Czy ktoś ma może sneakersy Pikeura i wie jak one wypadają rozmiarowo? Najmniejsze są 37, ja mam 36 i wąskie stopy, trochę się boję 😅
Interesuje mnie model Pauli lub Onou, opinie też miłe widziane 🙂
keirashara może takie info pomoże, ostatnio mi się w oczy rzuciło 😉
Screenshot_20220728_173601_com.facebook.katana.jpg Screenshot_20220728_173601_com.facebook.katana.jpg
wabankowa, - pomoże, dzięki 🌷
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
28 lipca 2022 22:13
keirashara, bierz rozmiar większe 😉
Ja kupiłam, bo cenanie skusiła
Całkiem lekkie i miękkie w środku, ale raczej na chłodniejsze dni
Pati2012, - mówisz o tych białych z brokatem/zamszem z tyłu? Właśnie myślę o nich lub o tych siateczkowych i nie umiem wybrać 🙈
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
29 lipca 2022 13:00
Mam brokatowe, ale podobno wszystkie są nietypowe :p
Mega wygodne, stwierdziłam że nigdzie nie kupię addidasow czy Nie Balancow za 199 zł 😁
Screenshot_2022-07-29-12-59-03-060_com.miui.gallery.jpg Screenshot_2022-07-29-12-59-03-060_com.miui.gallery.jpg
Pati2012, Kupiłam brokatowe granatowe, normalnie mam 37 zamówiłam 38 i są idealne. faktycznie turbo lekkie. Za taka cenę to spokojnie można brać 😉
Ja właśnie muszę wymienić, noszę normalnie 36, a tu 37 są za małe... 😭
Wpadam jeszcze z kolejnym pytaniem - czy kurtki przeciwdeszczowe spooksa są faktycznie przeciwdeszczowe? Czekają mnie zawody, gdzie dwa dni ma lać i znając miejsce budki będą radośnie przeciekać/zaciekać, muszę coś kupić na szybko, bo absolutnie nic nie mam 🤐
Ewentualnie macie jakąś inną polecajkę do 300zł, od ręki, w której się wygląda jak człowiek i w razie co do miasta też wyjdzie, a nie przemoknie tak od razu? Sztormów nie musi wytrzymywać, ale trochę deszczu już tak 😉
Moon   #kulistyzajebisty
16 sierpnia 2022 16:18
keirashara, kłami pisała ze spooksy są kijowe 😐
Ja mam z Decathlona przeciwdeszczówkę za szalone 130zl i sobie chwalę.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
16 sierpnia 2022 16:37
keirashara, potwierdzam, z decathlonu zwykła przeciw deszczowa jest najlepsza 😉 mam sowia chyba 7 lat i tylko zamki w niej popsułam
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się