Końska Rewia Mody XVI (2022)

To ja mam dla was z dzisiaj kalekę w monaco blue 😇💘
1C6B3597-55CE-418B-8AA4-DB65A1863696.jpeg 1C6B3597-55CE-418B-8AA4-DB65A1863696.jpeg
9C9DC674-EA55-4112-A949-C98C56DB6915.jpeg 9C9DC674-EA55-4112-A949-C98C56DB6915.jpeg
wątek zamknięty
Piękny kolor 😍
wątek zamknięty
Ależ elegancko! Cudnie! 😍
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
10 stycznia 2022 16:23
dairoxroxi 😍😍😍 nie mogę się doczekać kiedy na mojego gniadosza nałożę 😍😍😍
wątek zamknięty
dairoxroxi, mój będzie u mnie w przyszłym tygodniu … Co za owijki? Mam cichą nadzieję, że kraciasty dralon Royalblue, który nabyłam do kompletu też będzie pasował 🙈

Ten Dark Sky chyba wymodliłam gdzieś na gorze 😅 Może jednak nie usmażę się w piekle za te szmaty 🤣

Smerfi szkoda, miałam nadzieję, że obkupię się u Ciebie 🙁
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny! Mi tez się szalenie podoba, chyba nasze jedyne takie kolorki dzikie w szafie
renobiusz owijki to ocean zima 2013 🤠
wątek zamknięty
dairoxroxi, jaki on jest piękny!
Ah za dużo ładnych szmatek...
wątek zamknięty
O jak dobrze, że na skarogniadym akurat brzydka fota🤣

A dajcie linka do kolekcji Matta bo mi jakieś starze rzeczy google wypluwa.
wątek zamknięty
Post wyżej, to ja "Kotbury" - coś się krzaczy forum
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
10 stycznia 2022 18:16
dairoxroxi, ale pięknie w tym niebieskim!

U nas zimowa mini sesja z nowym Kantarem i ukochaną derką 😁 i jeszcze pomarańczowym butem 😂
W ogóle to mocno nie ogarniam kantorów eskadrona...
Poprzedni ten klasyczny w paski miałam full i był na 3 dziurkę luźny, w listopadzie kupiłam z kolekcji basic fulla i nie mogłam go dopiąć w ogóle... A ten jest też z jakiegoś Classic Sports i jest no ledwo na ostatnią dziurkę
IMG_3113.JPG IMG_3113.JPG
IMG_3090.JPG IMG_3090.JPG
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
10 stycznia 2022 18:40
dairoxroxi, ojjjj ty mi nawet nie pokazuj tej szmatki na gniadym!!! 🤣🙈 coraz bardziej do niej wzdycham 🤦😍
wątek zamknięty
Wybijcie mi z głowy Mambę Coffee błagam.🙈 Muszę zapłacić ubezpieczenie auta, aktualnie nie pracuję chwilowo i dodatkowo nie pasuje mi na obecne konie. Powiedzcie, że pocieszanie się czaprakiem to bardzo zly pomysł i będę tego żałować. 🙊
wątek zamknięty
flygirl, ja sobie tłumaczę, że kupowaniem szmat rekompensuję brak możliwości wsiadania 😅 Nie pomogłam, wiem 😁 A mamba jest piękna na żywo, mniam!

wątek zamknięty
dairoxroxi, pięknie, ten Monaco ma coś takiego, że pasuje każdemu koniowi 😍

Pati2012, bucik stylowy 😉 siwa maść jest świetna, mało co wygląda na niej słabo. Nawet mignęło mi zdjęcie tego eskadronowego żółtego z ostatniej kolekcji na siwym i też wyglądało to dobrze, ku mojemu zaskoczeniu. U was piękna klasyka
wątek zamknięty
Ja chyba już doszłam do poziomu: mam za dużo wszystkiego. Jeszcze chyba z 10 czapraków czeka na premierę.
Przestałam nawet sklepy jeździeckie przeglądać xD
A ogólnie to aktualnie mój koń nie zasługuje na nic nowego, jest taka nieznośna :P
wątek zamknięty
martrix, oj, ja nie mam gdzie tego wszystkiego trzymać 🙈

Słuchajcie, czy gdzieś są zdjęcia tej kolekcji ES z turkusem?
wątek zamknięty
anai, niestety nie mogę nawet namierzyć gdzie wpadłam na to zdjęcie … może smerfi coś zdradzi? 😉
wątek zamknięty
dairoxroxi ech... Ja to już nic nie powiem bo by mi się język zaplątał o tylu ochów i achów 😍

Spieszę z informacją że Equestrian Stockholm stanął na wysokości zadania (w kontekście defektu materiału) i najpierw poprosił żebym spróbowała zetrzeć tą plamkę wilgotną gąbką a jak się nie udało to zaoferował mi 3 rozwiązania: wysyłkę nowego Mahogany, zwrot 30% lub pełny zwrot. Nie będę świnia i nie będę od nich ciągnąć 100% zwrotu za tak niewielki defekt, zastanawiam się nad 2 pierwszymi opcjami. Mogłabym poprosić o nowego bo trochę strach że się jeszcze bardziej przetrze i tyle będzie z tego brokatu, ale chyba jednak wezmę to 30%... i kupię z tej okazji Goldena 😝
wątek zamknięty
Ten post powyżej to ja, feno 🙄
wątek zamknięty
feno, Łał mega z ich strony! Jak Ci zależy na Goldzie to ja bym tak zrobiła z tymi 30%. Myślę, że spoko układ. Sam fakt, że zaproponowali wymianę za tak niewielkie uszkodzenie to duży szacun dla ES.
wątek zamknięty
feno, Faktycznie to miło z ich strony, dobrze wiedzieć na przyszłość 🙂

I pozostając w temacie Mahogany - doczekałam się wreszcie ochraniaczy z Horze 😁 Spodziewałam się w sumie badziewia, ale brokat się nie sypie, nawet odważyłam się poskrobać paznokciem i o dziwo zacnie się trzyma 🙂 Kaloszki też fajne, rozmiarowo wypadają podobnie jak te z futerkiem z Eskadrona 🙂 Niestety foty jak zwykle jakości tostera, ale lepsze takie niż żadne 😅 Dodatkowo graty zestawione z Blackblue z Coppera 😁
F8CF4C8E-0664-4AE0-B6F1-F279F0260BC0.jpeg F8CF4C8E-0664-4AE0-B6F1-F279F0260BC0.jpeg
8F6934EF-6988-47F7-ACBB-FC71D47F5E3A.jpeg 8F6934EF-6988-47F7-ACBB-FC71D47F5E3A.jpeg
wątek zamknięty
Ale śliczny komplecik, idealnie pasuje 😍
wątek zamknięty
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
13 stycznia 2022 12:47
Renobiusz, ale cud zestaw😍 on już nie jest dostępny w tackshopie, prawda?
Ja nawet plum rosegold nie założyłam (cinnamona na całe 5minut) 🙁 na wiosnę pewnie dopiero wyciągnę z szafy.
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
13 stycznia 2022 13:00
Renobiusz, klasa ✨
wątek zamknięty
Renobiusz, ale dobrany komplet!
wątek zamknięty
Renobiusz genialnie to wygląda 😍 a jaki rozmiar ochraniaczy brałaś? Siedziałam i się zastanawiałam nad nimi jak wrzuciłaś info, że zamówiłaś ale wreszcie nie wzięłam bo zgłupiałam czy brać cob czy full na przody 😅
wątek zamknięty
wabankowa, Muszę przymierzyć bo na oko trudno stwierdzić … Według pomiarów wypadają jak All Round Eskadrona (na zdjęciu na dole), full raczej coś pomiędzy M a L w futrze. Dla siebie mam zestaw full plus xfull i mam zagwozdkę czy przód nie będzie za mały …

Dzięki dziewczyny za słowa uznania, sama nie mogę się napatrzeć!

A przy okazji kolejna hormonalna głupotka - Nici Burgundy 😍 Design zdecydowanie nie moja bajka, ale kolor rewelacja … Fajnie gdyby Eskadron zrobił coś bardziej „classy” na bazie tej tonacji 🙂😒
074B3B92-BC48-45BF-9F4E-05B0219F6E46.jpeg 074B3B92-BC48-45BF-9F4E-05B0219F6E46.jpeg
wątek zamknięty
Renobiusz, ale sztos, czekam na foty na modelu 😎
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
13 stycznia 2022 14:08
Renobiusz, ale masz cuda!!! 😍😍
wątek zamknięty
Renobiusz, - w tej tonacji był stary wine, ten z 2008 roku. Polar mi pasuje perfecto do czapraka w kropki, bardzo blisko są. Jakiś czas temu mi mignął brillant wine w ogłoszeniach 😉
Zestawy przepiękne 😍 Zazdraszczam obu, nie wiem, którego bardziej, a jakby Ci się znudził ten kantar w kropki to wiesz.... 😎😂
Pati2012, - piękne zdjęcia i piękna zima 😍 Z tymi rozmiarami kantarów to faktycznie poszaleli, mam fulle z różnych okresów i zapinam raz na styk, a raz są za duże wręcz. To jest o ile się nie mylę classic sport z 2018/2019, jeden z ładniejszych granatów i kolekcji w ogóle 😀
20210319_212455_compress91.jpg 20210319_212455_compress91.jpg
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.