PSY

Orozyme nie wymaga szczotkowania chyba,tak?
Jakiej używasz szczoteczki? Tej typowo dla psów?Jakieś takie duże i nie poręczne mi się wydają,myślałam nad taką dla dzieci.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
07 stycznia 2022 00:09
Nie wymaga, ale warto poszczotkować trochę. Ja używam takiej z beaphara też dla obu psów (w sensie, osobne maja 😁😉 od kilku lat. Przy psie 26kg ideolo. Przy tych na palec było kijowo, nie szło tego wsunąć w trudniej dostępne miejsca
Ja mam oryzome i nie działało to zbytnio.
Za to działa plyn z zooplusa Fortan.
Dlaczego tyłu bezmyślnych ludzi posiada psy? 😩 Od dwóch tygodni nie ma dnia żebym nie spotkała na spacerze z kucykami jakiegoś psa z durnym właścicielem. Albo nie trzymają psów jak się do nas zbliżają (mimo próśb) bo piesek lubi koniki a one takie malutkie, albo na siłę wciskają te psy pod koński łeb, piesek szczeka, właściciel ma ubaw, koń po chwili się złości 🙃 Od tego czasu zaliczyłam już kopa od kuca prosto w kolano, bo się wystraszył jak pies złapał go za ogon i była "kotłowanina", wczoraj pies oberwał (a prosiłam żeby go zabrać bo koń zdenerwowany to nie bo "może sie nauczy że nie wolno podchodzić" 😒 psy biegające w koło, drace japy i właściciele potrafiący cichutkim głosem wydobyć z siebie tylko "Maxiu wracaj" to codzienność... Zaczynam reagować paniką na widok psa 😐
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
09 stycznia 2022 17:25
RobaczekM, weź gaz na spacer 🙂 ja się przestałam cackać widząc obcego huskiego który lata bez kontroli i atakuje moje psy, zarobił już raz kopa, a jego właścicielka niestety jest tępa i nadal problemu nie widzi...
A straż miejska jak dla mnie w tej gminie jest do likwidacji, bo od pół roku brak reakcji na ten problem
madmaddie   Życie to jednak strata jest
09 stycznia 2022 19:24
Tez polecam gaz. Ja chodze z klientami do Parku Śląskiego i nie cierpię tego. Stali bywalcy wiedzą, żeby mnie omijać bo jestem niemiła i krzyczę. Ale tylko wtedy jest spokój, bo inaczej dyskusje ze czemu oni mają zabierać psa.
RobaczekM, nagrywaj i na policję.
Za takie zachowanie - pies atakuje konia,lata bez kontroli jest mandat.
Dostaną raz drugi to się kulki (o ile są w tym łbie chociaż dwie) zderzą.
smartini   fb & insta: dokłaczone
10 stycznia 2022 11:13
Dokładnie, gaz i nagrywanie. Pamiętaj, że gaz można dostać też w żelu, jeśli się obawiasz że aerozolem kuce dostaną rykoszetem. Jeszcze dobrze wcześniej krzyknąć proszę zabrać psa, nagrywam Panią/Pana i mam gaz łzawiący. Nie zadziała na wszystkich ale na co bardziej lękliwych, że jakąś wariatkę mijają to lepiej nie podchodzić 😉
Niestety, zrobienie z siebie wrednej wariatki jest najskuteczniejszą strategią. Smutne to bardzo
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 stycznia 2022 21:19
Szukam porządnego legowiska dla psa, czegoś co będzie dobrze wypełnione i szybko się nie ubije, nie oklapnke i wypełnienie się nie przesunie.

Perlica dzięki za info 😅

Potrzebuje materiałowy transporter, ma służyć jako mobilny kennel. Pies nauczony, nie kombinuje ale ma być wygodny i bezpieczny bo to mimo wszystko jeszcze szczyl. Nasza klatka stacjonarna MidWest jest ciężka i totalnie z uwagi na rozmiary nieporęczna, już nie mówiąc o upchnięciu tego do auta załadowanego po sufit.
Maelson soft wygląda solidnie ale biorąc pod uwagę interesujące mnie wymiary dl. pow. 100cm to cena zabija. Znacie coś co ma fajny stosunek ceny do jakości?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
12 stycznia 2022 10:25
falletta, elementrix albo klatka pet home z zooplusa
JARA, buenopet 🙂
Faletta moja przyjaciółka ma dla swojej suki pet home z zooplusa i jeśli pies potrafi zostać sam to bardzo fajna, mimo gabarytów dosyć prosto się ją rozkłada. Natomiast ta suka z zostawaniem ma problem i zrobiła w siatce dziurę, także pancerna nie jest (ale to taki konkretny problem…)
smartini   fb & insta: dokłaczone
12 stycznia 2022 15:48
JARA, trochę pytanie w jakim stylu, moje uwielbiają swojego donuta z Wtih Love 🙂
101233441_778947759176946_6083742858753905118_n.jpeg 101233441_778947759176946_6083742858753905118_n.jpeg
falletta, ja mam taki na sprzedaż, bo mieliśmy plan zabierać do hotelu psa z tym, ale ostatecznie się okazało,że ten pies jest tak mądry,że nie wlezie na żadne łóżko,ani w życiu nie zniszczył niczego, a jako że ma 2,5 roku to już się to nie zmieni.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 stycznia 2022 16:48
smartini, ależ zajebisty! 😍 ale nie wiem czy dla mojego stare psa nie będzie za wysokie.
smartini   fb & insta: dokłaczone
12 stycznia 2022 17:08
on jest dość miękki i poddający się moszczeniu 🙂 wszędzie jest to samo wypełnienie, więc jak pies wejdzie na brzeg (u mnie trochę bardziej wypełniony bo tak kundle sobie moszczą) to łapki sobie tam swobodnie zatoną. Można też część wypełnienia wyjąć + szyją na wymiar, więc może zrobiliby po prostu niższe.
Ja je bardzo lubię, bo pokrowiec można zdjąć i wyprać, jak się trochę ubije to wystarczy go lekko wytrzepać/opukać rękami i wraca do swojego oryginalnego, równomiernego rozłożenia wypełnienia.
Mój ma 20 cm wysokości (tylko wygląda na ogromnego na zdjęciu 😀), nie wiem czy i jak zmienia się wysokość przy zmianie średnicy
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 stycznia 2022 17:10
Oglądam właśnie to z tymi kocykami, które są doszyte na górze! 😍

Jaki masz wymiar?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 stycznia 2022 17:15
smartini, długi jest czas realizacji ?
JARA, tam jest wszystko na zamówienie, bo też mam withlove. Ja np. Nie chciałam tak wysokiego, więc mam krakersa, ale o kształcie donuta.
smartini, ty masz chyba donuta typowego ? Teraz widzę w poście,że masz donuta.

Te spania też się uklepują, przynajmniej moje się uklepało, ale tam bez problemu się dokupuje na kg silikonowe kuleczki i można sobie dowolnie je dopchać lub wyjąć.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 stycznia 2022 17:40
Ja mam obecnie w aucie i w domu legowisko Hobbydog, taki zwykły materac, ale jest tak uklepane i przesunięte, że generalnie na samym środku jest tylko materiał i pies leży centralnie na ziemi.

Fajne mają nazwy te legowiska i chyba wezmę pitę, mam nadzieję, że 100x80 będzie ok 🙃
Post został usunięty przez autora
JARA, ja po roku użytkowania robiłam dopchanie. Grosze kosztowało.

20220112_174342.jpg 20220112_174342.jpg
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 stycznia 2022 17:52
Perlica, do dopchania dużo kupiłaś wypełnienia?
Bo widzę, że jest po 15zł za kg, ale kilogram takiego puchu wydaje mi się sporą ilością.
JARA, ja przed kupieniem wypełnienia pisałam do Pani na fb. Napisała że mam kupić 2-3kg max, ale ja mam 110cm okrągłe czyli ogromne. Kupiłam 3kg i było za dużo na pewno🤣
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 stycznia 2022 19:40
Kupilam, nie ma już odwrotu 😁
smartini   fb & insta: dokłaczone
12 stycznia 2022 21:06
JARA, pokaż koniecznie jak przyjdzie 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
12 stycznia 2022 22:17
Yyy, kupiłam olej z łososia z fish4dogs, z braku laku i jest na nim napisane zeby NIE przechowywać w lodówce. Wtf, czemu, ktoś wie czy to może mu szkodzić?
madmaddie, bo może zmienić konsystencję na zbyt twardy i pojawi się taki biały osad. Chyba o to chodzi, ale pewna nie jestem.
JARA, fajnie. A wersję z biedackim materiałem jak moja czy taką na bogato jak smartini, ?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
12 stycznia 2022 22:42
Perlica, a Ty trzymasz w lodówce oleje?
JARA, ja po roku użytkowania robiłam dopchanie. Grosze kosztowało.

20220112_174342.jpg 20220112_174342.jpg
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się