Końska Rewia Mody XVI (2022)

keirashara, dla karych to idealny wręcz kolor 😍 ten Wine to pewnie mój 😅 Mam dwa, jeden rzuciłam na pożarcie 😁 Mam do niego derkę Dralonową 🙂 Ale ile to już lat? Eskadron się kończy 😅 Gdyby nie wściekła lamówka chętnie przygarnęłabym któregoś PSa ze świątecznej kolekcji ... Staram się upolować Merlota Equestrian ... I podobnie jak Ty wzdycham do velvetów Kentucky i też podoba mi się aż tyle, że nie wiem na który się zdecydować ... 🤣

Pati2012, wydaje mi się, że to granat z kolekcji Plum 🙂 Ale faktycznie z rozmiarówką jest totalny rollercoster, nagimnastykowałam się przy ostatnim Heritage, bo każdy model z teoretycznie tego samego koloru pasował inaczej 🤣 Generalnie te Cristal są paskudnie sztywne i wypadają chyba rozmiar mniejsze ...
wątek zamknięty
Post został usunięty przez autora
renobiusz mmmm totalnie moje kolory 🤣 mega te ochraniacze się prezentują, daj znać jak z użytkowaniem.

Do mnie przyszła kolejna czarna derka 😅 taka stypa z mini blingiem. Chciałabym ten kolekcyjny czaprak do niej, ale coś go znaleźć już nie mogę.
C79A4EA8-64FA-4E8D-A228-7928F3BA2008.jpeg C79A4EA8-64FA-4E8D-A228-7928F3BA2008.jpeg
241FA8F7-C4C7-4C37-9C7F-85F63F8B6BBF.jpeg 241FA8F7-C4C7-4C37-9C7F-85F63F8B6BBF.jpeg
wątek zamknięty
Sasini Renobiusz no muszę powiedzieć że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona ich reakcją. Każdemu może się zdarzyć błąd ale ważne jest to jak się do niego ustosunkuje i w tym przypadku Equestrian Stockholm pokazał klasę.

Btw Renobiusz te ochraniacze do Mahogany... 😍😍😍 Wstawiaj foty na modelu szybciutko!
wątek zamknięty
Renobiusz dlaczego wstawiłam to zdjęcie z ochraniaczami do Mahogany? Dlaczego? 😭🤣🤣🤣
Teraz muszę mieć chociaż kaloszki, a na razie nie mam kasy 🤣
wątek zamknięty
dairoxroxi, co to za kolekcja? to już kolejna rzecz, która mi przez Ciebie chodzi po głowie 🙈 wcześniej te velvety z mattesa (jasnoszary😍😉, a teraz ta derka, zaraz po tej szarej z kentucky... 😝 czekam na więcej zdjęć wszystkiego 😁
wątek zamknięty
panibelynda to jest derka z tegorocznej zimowej kolekcji equiline, aktualnie w horse&pony na fajnej promocji 😎 widziałam ja na cavaliadzie i przepadłam, polar jest gruby i cała jest porządnie wykonana

Ja to już jestem chyba chora psychicznie, który czarny czaprak wybrać 🤣
Equiline/ Kentucky velvet pearls/ Kentucky glitter stone
F088CFB1-9F7A-43DD-8696-9D80C4CAA2BB.jpeg F088CFB1-9F7A-43DD-8696-9D80C4CAA2BB.jpeg
EA24AAE3-EDA5-40E2-B532-74A190DDE705.jpeg EA24AAE3-EDA5-40E2-B532-74A190DDE705.jpeg
DEAF37D3-F2F6-4A6D-9379-5BBD85C7D1A1.jpeg DEAF37D3-F2F6-4A6D-9379-5BBD85C7D1A1.jpeg
22B071DE-0085-4496-A56E-E9B2B6FF5D6B.jpeg 22B071DE-0085-4496-A56E-E9B2B6FF5D6B.jpeg
wątek zamknięty
dairoxroxi, chyba wykupiłaś ostatnia sztukę tej derki, bo patrzę i nie ma już 👀
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
14 stycznia 2022 10:54
Ten na drugiej fotce, z tym brokatem jest piękny!
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
14 stycznia 2022 11:16
dairoxroxi, każdy czarny i każdy rewelacyjny!!
wątek zamknięty
charlieeee, trafiłam na jakąś promocję z dodatkowym kodem na produkty Horze na ich stronie i cały ten komplet finalnie z darmową wysyłką kosztował ok 300zł, same kaloszki chyba ok 70 🙂

feno, na foty na modelu niestety na razie nie ma szans, na konia raczej się już nie wdrapię, muszę czekać do rozwiązania 😅 A komplet podoba mi się tak bardzo, że na rozdziewiczenie poczeka na specjalną okazję 😉


dairoxroxi, ten Glitter łapie za oko 😀 dzięki Tobie mam ostrą fazę na total look w czerni i właśnie ten czaprak mówi do mnie najgłośniej 😅 Mam sporo czarnych polarów, ale żadnego takiego saute, bez dodatku innych kolorów … Chwilę myślałam o tej Eskadronowej z Black Week, ale to nie było to … Teraz wrzucasz tu cudeńko, a Sasini, mówi, że już niedostępna 😭
wątek zamknięty
Czy ktoś by aby chance mógłby zmierzyć mi wymiary eskadrona Velvet PD?
wątek zamknięty
dairoxroxi, - kentucky glitter stone! Ten equiline od kompletu taki bez szału, jego napis brokatowy ginie przy pikowaniu czapraka, widać tylko jakiegoś maziajka brokatem, a nie wiadomo o co w nim chodzi.
Sama derka klasa 😎💕
Renobiusz, - eskadron black week na żywo wypada słabo, tj. kantar jest piękny, ale czapraki takie ceraciane. Jak te pierwsze platinum, kojarzysz? Także raczej dobrze, że nie zamawiałaś 😉
wątek zamknięty
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
14 stycznia 2022 12:11
dairoxroxi, też jestem za tym na drugiej focie
wątek zamknięty
Dobra macie mnie, zamówię ten glitter 🙈
A co do derki to wczoraj jak patrzyłam to jeszcze była dostępna, także sorka 😕
wątek zamknięty
Omg! Glitter stonę!
... muszę sobie wytłumaczyć, że nie potrzebuję czarnego czapraka.
wątek zamknięty
Przestańcie, mam nauszniki czarne do tego czapraka, ciągle mnie kusi
wątek zamknięty
uszatkowa   Insta: kingaielif
14 stycznia 2022 17:31
Chyba muszę dać sobie bana na ten wątek. Jeszcze nie zdążyłam się nacieszyć mahogany a już musiałam opierać się pokusom wysyłanym przez złotego ES, a teraz jeszcze te piękne czernie 🙈 i to z brokatem. Nieee 🤣
wątek zamknięty
keirashara, dokładnie! Irytujące są ge nowe glossy … Cerata to idealne określenie … Ale derka wyglądała całkiem ok …

Jak myślicie? Matchy matchy, hot or not, czy szukać czegoś bardziej zbliżonego? Ochraniacze chciałabym w kolorze starego złota, może podpasują do Golden Brass? Wszelkie sugestie mile widziane 😁
5D6F2FD8-A382-4949-B680-6728479CB803.jpeg 5D6F2FD8-A382-4949-B680-6728479CB803.jpeg
wątek zamknięty
Renobiusz ładnie, ale nie wiem czy teal blue by nie lepiej wyglądał? Ciężko stwierdzić, bo wiadomo, że co ekran to inny kolor.
dairoxroxi super ta derka, czarny to zawsze na topie 😍 ja z tych czapraków co wstawiłaś bym Kentucky velvet pearls wzięła 😁
wątek zamknięty
wabankowa, Tealblue wypada bardzo ciemny i bardziej chłodny niebieski 🤔 Pacific ma nutę ciepłej zieleni, ciężko opisać ten kolor …Czekam na owijki Baltic z Eskadrona, ale też obawiam się, że będzie za bardzo niebieski, choć już nieco cieplejszy … Gdzieś na szmatowym forum padło Anky Baltic, więc jak wyjdzie niewypał będę kombinować w tą stronę … Na derkę pomysłu nie mam wcale 😒
wątek zamknięty
Hmm.. Kurczę niby dużo tych morskich/petroli się ostatnio pojawiło, ale jednak każdy inny 😕

To jak już jesteśmy przy dobieraniu kolorów. Poszukuję nauszników do deepbeery i rosewood z Heritage. Udało wam się coś dobrać? 🤔
wątek zamknięty
Ja próbuję odczarować tego pechowego Eskadrona, bo w tym momencie to mam tylko jeden czaprak, którego używam na okrągło - Neptunę.
Jak Wam się widzi ten Seapine Green na czarnym? Lepszy byłby Racing Green?
Powoli myślę o zakupie jakiegoś czapraka, bo w tym momencie mam ze 3 zdatne do użytku, 2 porządniejsze - ten Eskadron i PS. Zastanawiam się w co celować dla tego dżentelmena:

2022-01-15-22-47-18-622.jpg 2022-01-15-22-47-18-622.jpg
wątek zamknięty
Meise, - racing wszedł do standardu, choć tylko jako cotton to jest dostępny 😉
Zależy co Ty lubisz, jakie kolory, bo przy karym można poszaleć 😁
Kare w racing widać tutaj: https://pferdetrends.com/index.php/en/reitertrends/outfits/englisch/eskadron/herbst-winter-2016/heritage-justblue-merlot-mustangbrown-pearl-racinggreen/rappe#prettyPhoto
wątek zamknięty
Meise Ja ostatnio się zakochałam jak zobaczyłam cinnamon spice na karym
CD5737C3-FBCF-45BD-AED4-10828327CFB6.jpeg CD5737C3-FBCF-45BD-AED4-10828327CFB6.jpeg
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
16 stycznia 2022 12:38
Meise, granat, fiolety, bordo 😍😍
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
16 stycznia 2022 16:51
meise mi się bardzo podobają wszelkie fiolety, purpury i borda na karuskach 😍 zwłaszcza takie przydymione, głębokie odcienie.
wątek zamknięty
Na karym to wszystko jest git, także bierz co ci się podoba :P Mój osobisty fav to es mango, którego tyram najczęściej, jakiś ciemny fiolet (chyba plum) i taki blado-różowo-wrzosowy jakby, tu już nie pamiętam nazwy. Same cottony, bo dla mnie to najlepsze treningowe szmaty.
Dobrze wiedzieć, że racing green jest ciągle dostępny, bo się czaiłam na niego kiedyś. Też fajny na karym.
wątek zamknięty
wabankowa, jeśli chodzi o Rosewood wydaje mi się, że bardzo podobny odcień ma Felix Buhler i Showmaster, mam bluzkę techniczną FB i wypada bardzo podobnie 🙂 Może i Deepberry się znajdzie 🙂 Chyba Timeless Elegance bodajże się to nazywa 🙂

Meise, najgorzej, bo karemu wszystko w sumie pasuje … Mnie osobiście bardzo leżą białe lamówki (których de facto kiedyś nienawidziłam szczerze) i intensywne kolory jak dziewczyny wyzej piszą - bordo, fiolety, granaty, a ostatnio czarne Velvety 😀
wątek zamknięty
Meise oj tak, zgadzam się z renobiusz białe lamowki to jest to! Uwielbiałam just blue na moim czarnym 😍
63D48C1D-A548-4AA7-AF2E-E6A4C6BEF090.jpeg 63D48C1D-A548-4AA7-AF2E-E6A4C6BEF090.jpeg
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.