Końska Rewia Mody XVI (2022)

Ooo fajne to equito tylko musze w necie zdjęcia "od ludziów" zobaczyć, bo katalogowe w sklepie to studyjne super ale na koniach bardzo jasny. a ja szukam takiego brązu bardziej, niż beżu....
A skończy się pewnie tym, że kupię coś zupełnie innego🙂

wątek zamknięty
Patrzę na te zdjęcia na poprzedniej stronie i coraz bardziej mi się te Equito podobają… 🤒

Co do dyskusji o karych, to dla mnie szał w kolorach wina-bordo.

Ja wreszcie dorwałam derkę, która nam pasuje do większości outfitów 😎 i możemy się po wsi bujać na elegancko.
W roli głównej oczywiście ES Orchid Bloom 🦄
DDD7C619-7A74-4CFC-875B-694EE9EFB3CB.jpeg DDD7C619-7A74-4CFC-875B-694EE9EFB3CB.jpeg
wątek zamknięty
charlieeee, ten czaprak jest po prostu kozacki...
wątek zamknięty
Jako że skompletowałam Vintege Gold 😍 - to podrzucę fotke, może kogoś też zaczaruje 😋
Photo_1638463591009.jpg Photo_1638463591009.jpg
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
19 stycznia 2022 14:39
Na zdjęciach katalogowych ten Orchid Bloom ES wydaje się taki bledszy, a na zdjęciu infantil dosyć głęboki odcień. Na prawdę bardzo ładny na gniadego. Swojego czasu szukała czegoś takiego, kupiłam Eskadrona Glossy Plum i rozczarowanie bo to był chłodny kolor.
wątek zamknięty
kotbury ten milk chocolate będzie podobny do mojego PSoS walnut tylko trochę cieplejszy no i lekkim połyskiem
Bo te moje owijki to właśnie od tego equito 🙈
xxagaxx bije się z myślami czy go dokupić czy nie 🙈
wątek zamknięty
keirashara, nie kuś tymi niciakami 🦄 Już zaczynam na Popcorn zerkać łakomym okiem 🤣 Dobrze, że Dark Sky za rogiem 😁 Deepberry super na Twoim zdjęciu, wydaje mi się, że Brand ma inny odcień niż reszta czapraków z kolekcji 🙂

lusia722, piękne, coś czuję, że niebawem pierwszy pojawi się w mojej kolekcji 😋 Zaraz po Kentucky 🤣

Vendettka, ładny zestaw, jak sprawdzają się derki podszyte futrem? Wciąż się zastanawiam … Ale Velveta mam w planach na pewno, razem z Rustic 😅
wątek zamknięty
Renobiusz, - nie tyle sam w sobie ma inny odcień, co glossy zawsze się różni od bawełny, inaczej światło odbija 😉 Plus ma jasne sznury, a reszta miała czarne lamówki.
Żałuję, że teraz robią te inne glossy, kochałam ten materiał, nawet białe się dopierają cudownie, kolor nie schodzi, no och i ach.
Niciaki też niezmiennie kocham, chciałabym upolować tą derkę szarą w gwiazdki z ostatniej kolekcji, ewentualnie tą oczodajnie różową, no i moje nemezis, fioletowo-granatowy pad z nici 2010. Tylko jego i cottona navy mi brakuje do full serii, za pad oddałabym nerkę 🙈 Jest mi mega smutno, że już ich nie robią, to była moja ukochana kolekcja.
infantil, - piękne fiolety, kusi ten orchid bloom, oj kusi 😅
Vendettka, - piękny zestaw 😍 Te derki z futrem mi się mega podobają.
wątek zamknięty
<b> Sivrite</b> No weź nie bądź taka wstaw coś 😀
Charlieeee, wstawiłam wszystkie cztery parę stron wcześniej bez konia. Zakładanie ich na brzydką halę namiotową i po ciemku to obraza. 🤣 Syf i malaria. Wyciągnę go z tej hali, to będę go focić jak pogrzana co jazdę chyba. 😂 Chilli i Black Cherry nawet nierozdziewiczone jeszcze. 😅
I nadal myślę nad kolejnym, żeby mogły we trzy czekać na swoją kolej. 😁 Skokowy Black Peach będzie czekał na święte nigdy jakichś zawodów. Nawet nauszniki wzięłam, żeby było prawilnie, ale pewnie skończy kiedyś na placu, znając moją miłość do zawodów. 😅
wątek zamknięty
keirashara, może to właśnie kwestia lamówki 🙂 mam i BS i Brand w wersji glossy, a do tego cottona 🙈 Brand jest imo najcieplejszy i najładniejszy tym samym 😁 Podzielam słabość do gwiazdek, mam już prawie komplet Young Stara z 2018 😅 Jak tylko dojedzie do mnie wszystko wrzucę foty 😁
wątek zamknięty

Natomiast chciałabym się poskarżyć, że odkupiłam szare ochraniacze PSoS od <b>kotbury</b> i są super, ale jest absolutna posucha w szarych szmatach. #jakżyć 😂😂😂 Juz patrzyłam na starszego monograma czarnego z szarą lamówką... no i też wyprzedany. Damn it.

keirashara, Proszę: https://www.horze.pl/czapraki-wszechstronne-i-skokowe/wszechstronny-czaprak-cavallo-hanaya/334002.html?gclid=Cj0KCQiAip-PBhDVARIsAPP2xc2Qy2v6iCkcwMSlVxL7bMA2sM8V6Dx7modPyz0cp5wACOIcHzHKy4oaAoP3EALw_wcB#color=OBR
wątek zamknięty
Sivrite no ja wiem, po prostu czekam na więcej 🤣 ale rozumiem, mój Black peach zaczeka chyba na premierę na koniu do wiosny, aż będzie można kąpać 😂
wątek zamknięty
<b>Sivrite</b> no ja wiem, po prostu czekam na więcej 🤣 ale rozumiem, mój Black peach zaczeka chyba na premierę na koniu do wiosny, aż będzie można kąpać 😂
Charlieeee, mój niby pod derką, ale on biały. Grzywa szara, a ogon szary od wysokości końca klapy na ogon. A góra biała. 🤣 I taka krecha w połowie ogona.
Nadal się nie mogę zdecydować między Cinnamonem a Plum Rose Gold. Już dwa miesiące. 😅
wątek zamknięty
<b>Charlieeee</b>, mój niby pod derką, ale on biały. Grzywa szara, a ogon szary od wysokości końca klapy na ogon. A góra biała. 🤣 I taka krecha w połowie ogona.<br>
Nadal się nie mogę zdecydować między Cinnamonem a Plum Rose Gold. Już dwa miesiące. 😅[/quote]
Sivrite,


Zaraz wykupią i będzie płacz 😀
wątek zamknięty
Smerfi, ogarnęłam, że Equito lubi wracać wyprzedające się kolory i już nie robię takiego QQ, jak coś wyjdzie ze sklepów. 😂 Po Black Peach żałowałam bardzo mocno, a jeśli dobrze ogarniam, to to jest już trzeci rzut ich. Więc daję sobie czas. 😁
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
19 stycznia 2022 20:45
Moon, na takie problemy jest jedno rozwiązanie bierz oba😍
To są dwa różne kolory, także warto mieć oba.
kotbury, PS Monogram Beige, PS Walnut, ES Golden Brass albo wspomniany Equito Milk Chocolate
keirashara, jak to nie ma szarych, czekaj na Dark Sky🔥
infantil coś pięknego 😍 cudny odcień i super pomysł z tą derką
charlieeee sama się nad nim zastanawiam...
Renobiusz no ja jestem zakochana 💗

Marzy mi się jeszcze polarówka z ES albo ta czarna PSoS z falbanką.
wątek zamknięty
Renobiusz Ten model dereczki ma tylko kołnierzyk, nie jest on podszyty futerkiem - te podszyte futerkiem czyli model (3D-Fleece-Fauxur) były tylko Rustic Red i Dark Navy😋

keirashara Są obłędne, ja osobiście jestem w nich mega zakochana!

A jeszcze tak widzę jest temat "kawy z mlekiem" to jeśli chodzi o Psos - to ja cichy miłośnik 🙊 ich monogramów podrzucę fotkę przy sobie 3 kolorów:
- Walnut
- Iced coffee
- Prosecco
wątek zamknięty
Kurcze szkoda ze nie mogę edytować wcześniejszej wiadomości chcąc zamieścić zdjęcie 🙁
20210322_132411.jpg 20210322_132411.jpg
wątek zamknięty
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
20 stycznia 2022 06:34
Sivrite, bierz jeden i drugi! 😁
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
20 stycznia 2022 07:23
lusia722, ja Cię bardzo proszę... Ty mi nawet nie pisz takich rzeczy! 🤣🙈
Golden Brassa jednak będę chciała zobaczyć live, bo jest tyle odcieni na fotkach w necie, że można oczopląsu dostać, a nie wszystkie mi się podobają :P
Dark Sky widziałam na gniadych... I tu przepadłam totalnie! 😜😍 Nawet z brązowym sprzętem, oesssu sztos <3
wątek zamknięty
Moon, wydaje mi się, że nawet szczególnie z brązowym sprzętem wygląda korzystnie 😍 W każdym razie doczekać się nie mogę 😁

keirashara, jeśli chodzi o szarość to nie ma lepszego wyboru
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
20 stycznia 2022 10:49
Moon, będziesz na Cavaliadzie?
Nie wiem czy będę i czy zdąży dojść, ale w razie czego mogę zabrać 😂
Dark Sky jest naprawdę petarda, gdyby nie to, że mój kuc nie chce oszczędzać na wecie ostatnio to chyba bym się nawet na derkę skusiła 😍
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
20 stycznia 2022 10:51
lusia722, będę na sobotę i niedzielę.
Ale zdecydowanie nie bierz, będę uciekać, by nie patrzeć! 🤣
wątek zamknięty
Vendettka, ooo bardzo dziękuję! Taka fota mi była potrzebna!!!

A to na górze różowe też piękne!

U mnie chyba odpadnie equito z powodu profilowania. Zostałam fanką PS bo żaden inny czaprak nie leży tak dobrze na moim koniu pod naszym siodłem.
Nic się nie przesuwa, nie marszczy, nie podjeżdża.
wątek zamknięty
kotbury, - dzięki, ale nie mówi do mnie 🙈 Zaczekam na wiosenne kolekcje chyba.
Co do układania, to ja mam tak z eskadronami, więc w pełni rozumiem. Na moim najlepiej leżą sztywne szmaty, miękkie często się ciągną tyłem w górę.
lusia722, - on chyba za ciemny, ale jest piękny. Mówisz czekaj, czyli będzie "dodruk"? 😎 W sumie nogi daleko od brzuszka, może przejdzie 😁
Renobiusz, - no właśnie, niby są, ale takie... takie meh.
Vendettka, - piękna seria i kocham te napisy 😍
wątek zamknięty
Problem mi się "rozwiązał" bo wallnuta DL już nie ma 🤣
wątek zamknięty
kotbury Nie ma za co 😉 A ten róż też fajny chociaż jestem "nie różowa" to mi się tak podoba, że z mam 3 podobne róże z psos 🙈

Ja to jestem okropnie zawiedziona że Psos przestał robić te monogramy w ostatnim czasie 🙁 Bo te nowe modele do mnie nie przemawiają totalnie, przez co znowu szaleje w Eskadronie 🙊 Przecież ostatni CS to tak mi w głowie zawrócił że to dramat, obkupiłam się jak głupia. Bodajże 6 szmatek przygarnęłam, a siedzę czasem i myślę nad jakimiś 🤡 [no nie równo pod sufitem]
wątek zamknięty
Użarło mi pół posta … 😡 kończąc myśl keirashara, sporo buszuję w DE, jak chcesz mogę rzucić okiem na Niciaki 🙂 Dark Sky z szarości chyba aktualnie TOP 😍

Vendettka, a już zdążyłam sobie wmówić, że nie potrzebuję tej derki do szczęścia! 🙈 Teraz będzie mnie męczyć …
wątek zamknięty
Renobiusz, - będę dźwięczna, ja z niemieckiego to pamiętam, że koń to pferd 😂 Sama czasem zerkam na ebuya, ale w sumie i tak nie umiałabym kupić 🙈 Jakbyś też przypadkiem derkę Deep Berry widziała, to też chętnie.
Revoltowymi siłami dorwałam kiedyś tą derkę niciakową w paski, jarałam się jak dziecko 💖
Vendettka, - też jestem team monogramy i eskadron, tylko wszystkie kolekcje eskadrona z 2021 to dla mnie klapą, nie widzę ich na swoim koniu. Tj. vintage gold nawet spoko, ale mam mango, a one jednak są dość zbliżone 😅
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
20 stycznia 2022 16:08
kotbury, zbliżony do walnuta jest beige trochę jaśniejszy z tego co widzę.
Tu w porównaniu z Ice Coffee
beigelatte.jpg beigelatte.jpg
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.