Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

jest jakiś kod do konika? 🙂
megi007, ten rabat się podobno sam naliczy w koszyku, próbowałaś przejść dalej, nie wiem do wysyłki czy coś?
Tak, naliczył się automatycznie. Ale dopiero po 12 godzinach. Dziękuję 😉
Jakiś kod do trok.pl czy trzeba polować na promocje?
a może ktoś do pegaza ma?
Czy jakis kodzik do konika jest? 😊
Trok.pl praktycznie wcale nie ma kodów rabatowych
Czy któryś ze sklepów ma kod dla ambasadora, który będzie obejmował nową kolekcję Eskadrona?
Renobiusz, Cavalloshop: ARON10
Z czego bardzo często mają ceny wyższe o parę złotych od innych 😉 O ile bardzo cavalloshop lubię, o tyle trzeba uważać.
Vendettka, keirashara, dzięki! W Cavallo jeszcze nie da się wrzucić do koszyka … W Pasi też wszedł kod Pascal, ale tam tylko jedna derka … W koniku jest więcej, ale chyba nie ma kodu?
W koniku ja mam 7% rabatu lojalnościowego gdyby ktos chciał żeby go poratować 😉
Moon   #kulistyzajebisty
22 stycznia 2022 07:16
Renobiusz, mi w koniku wchodzi na nowego Eskadrona kod lojalnościowy - to niewiele, ale zawsze coś 🤣 nie liczyłabym na większe rabaty, jeśli nawet sklepy mają kody rabatowe, to często po prostu wykluczają z nich nowe kolekcje.
W horsetack wchodzi na hasło mizerka1 jakiś rabat, ale nie wiem czy będą odważni żeby z niego skorzystać 🤣
Jak komuś się nie spieszy z zamówionym produktem to można zamawiać :P Zdarzało mi się czekać ze 3-4 miesiące na dane zamówienie ale były to rzeczy nie potrzebne na już i kupione z racji mega atrakcyjnej ceny.
Na tornadosklep pl wszystkie bryczesy po 40zł nawet te które normalnie kosztują ponad 500zł
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
24 stycznia 2022 18:17
Czy znajdę jakąkolwiek promke na ungulat? 🙂
Widział ktoś gdzieś jakąś większą promocję na Torpola?
Pati, lipa, szukałam, a jeszcze cena poszła ciut do góry...
Moon   #kulistyzajebisty
24 stycznia 2022 20:41
Katasia, bergo miewa promki na Torpole ale trzeba zapolować.
Pati2012, - w vitalhorse jest 3% po pierwszych zakupach, forhorses z kodem MA5 będzie 5%, ja mam na stronie hippoveta stałe 5% jak coś. Większych promek raczej nie ma.
W razie czego mam 8% w horsetown przypisane do konta
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
25 stycznia 2022 10:11
Jest kod rabatowy do dobrego konia?
Hej ma ktos kod rabatowy do GNL?
Jest jakiś kod do hayloft?
ssstokroteczkaa, do końca stycznia dziala GNLBF2021
Na_biegunach, na poprzedniej stronie też pytałam i dostałam kod od Doniaa : kosinska -10%
azazu93, pieknie dziekuje
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
26 stycznia 2022 14:51
azazu93, na ile% ten kod? 😁
10% wlasnie sprawdzilam 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się