Końska Rewia Mody XVI (2022)

keirashara Mango, a VintageGold to zdecydowanie 2 różne kolorki - w sumie jak choroba mi odpuścić to cykne jakieś porównanie 🙈

Jeszcze podrzucę Eskadronowego Rustic Red CS 2021r

Dzisiaj do internetu wpływa ogrom fotek "ze sklepów" oczywiście w DE, najnowszego Heritage, dzisiaj o północy wlatuje do Niemieckich sklepów - U nas może będzie za tydzień?
Jestem kompletnie przerażona jak bardzo mi się podoba - jako totalna sroka... Bigsquary brokatowe, tak samo kantary, jeszcze glittermeshe.. 🙄🤐 I te pikowania nowe strasznie mnie wołają- jednym słowem - TRAGEDIA.
IMG_20211101_114618_438.jpg IMG_20211101_114618_438.jpg
wątek zamknięty
lusia722, a na tej focie ten ice-cofee to idealny...
Cóż będę polować.

A ma ktoś linki do nowych fot eskadrona?
wątek zamknięty
Vendettka, brokatowe mnie też wołają … Szkoda, że ta zieleń aż tak ciemna 🙁 Kurczę, przyznam że miałam chęć na Velveta Vintage w połączeniu z dralonem Mango …A Rustic zestawić z dralonem Racing kraciastym … A tu take newsy 🙈🙉🙊

Może mnie nie uduszą za te foty 😁
67E7032D-C2C7-43C2-BC3D-09C253D0CAF1.jpeg 67E7032D-C2C7-43C2-BC3D-09C253D0CAF1.jpeg
FA551FAB-BF55-4B11-9409-6967361C5562.jpeg FA551FAB-BF55-4B11-9409-6967361C5562.jpeg
07975195-DA1C-4BCE-A7E6-22E586D20B66.jpeg 07975195-DA1C-4BCE-A7E6-22E586D20B66.jpeg
E4E490F3-CB3D-4334-B7AB-E6435FE0731E.jpeg E4E490F3-CB3D-4334-B7AB-E6435FE0731E.jpeg
wątek zamknięty
No proszę! wypuścili "moją" kawę z mlekiem...
tylko szkoda, że ja już nie jestem team eskadron🙂
wątek zamknięty
https://fb.watch/aFwuB_Ex7q/ - Filmik premierowy Heritage 2021/22 😍
wątek zamknięty
Już miałam pisać, że dla mnie znowu nie, nie do końca moje wzory i kolory, ale ten ciemnozielony glitter to hmm... trzeba obczaić na żywo 😀

Vendettka, - może inne odcienie, ale nie na tyle, żebym miała oba 😅 Ja seriami to tylko brązy i bordo/fiolety.
wątek zamknięty
Vendettka, pierwszy raz od dawna podobają mi się dery! Ten polar z kapturem to obłęd!
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
20 stycznia 2022 22:17
Tylko to logo jak od kosiarski .... kładzie te kolekcje Heritage 21/22 jest tak potwornie brzydkie.
wątek zamknięty
Link do całości:
https://www.reitsport-klawunde.de/marke/eskadron/heritage-kollektion-2022

edit: albo prawie całości, bo nie widzę zielonego glittera, który chyba był na filmie? 🤔
wątek zamknięty
Post został usunięty przez autora
Moon   #kulistyzajebisty
21 stycznia 2022 07:38
Znowu to paskudne brązowawo-nijakie futerko... 🙄
Ale w sumie pomysł tych derek z kapturem zwijanym, ciekawy, obczaję live zapewne 😁

Granaciki 💖

A logo mnie nieustająco boli... I to pikowanie w 6cio kąty, o madko... Ale może to się musi opatrzeć. Cottonki (zapewne w cenach z "2" z przodu, już będą... :/ ) może to uratują 😉
wątek zamknięty
Edit.
Która to derka? Bo nie widzę na żadnym katalogowym.
Screenshot_20220121_063154_com.instagram.android.jpg Screenshot_20220121_063154_com.instagram.android.jpg
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
21 stycznia 2022 08:12
Jestem zgubiona... Glitter mesh zielony.... Nie potrzebuje ktoś nerki? Albo płuca?
wątek zamknięty
Zastanawiam się o jakim zielonym wy piszecie. 🙈🙈
To chodzi o ten? Bo u mnie to wyglada jak czerń 😂 On będzie tez
vs? 😅
Ja się pewnie skuszę na owijki plaza taupe, bo mam czaprak Deep taupe z poprzedniej kolekcji i go kocham miłością wielka 😁

Dobra, już widzę, ze ten czarny to jednak zielony. Ale nie rozumiem jak, mój komputer i telefon pokazują czerń 🤣
02F85E5C-8D22-41BC-A4D5-9BECC2389078.jpeg 02F85E5C-8D22-41BC-A4D5-9BECC2389078.jpeg
wątek zamknięty
Jak byłam nastawiona na nie, tak ten szmaragdowy połysk mnie zgubił … Logo nie jest takie złe, chociaż nie rozumiem po co kombinują z nim co roku …
wątek zamknięty
Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że Eksadron próbuje być w dizajnie podobny do Kentucky? Bo takim podobnym vibem mi zalatuje, szczególnie jeśli chodzi o umieszczenie emblematu z logo. Trochę irytujące, że wszystkie firmy muszą od siebie nawzajem kopiować, zamiast samemu coś wymyślić. Ale może jestem negatywnie nastawiona bo już dawno nie jestem team estadron.

Sama kolekcja nie w moim stylu. Chociaż derki ładne, ciekawa jestem jak z jakością futerka.
wątek zamknięty
Sorry za post pod postem ale nie da się dodać zdjęcia...

Przepraszam ale gdzie tu jest zielony? Czy ja ślepa jestem, czy on jest tak "antyczny" że trzeba go odkopywać? 🤣
bgfhn.jpg bgfhn.jpg
wątek zamknięty
Sasini, - jest po prostu ciemny, pewnie ciężko złapać na fotce 😉
zembria, - widzę polujemy na to samo 😁 Tylko ja musze zobaczyć na żywo, bo mam ciemnego konia i niektóre tak ciemne kolory zlewają się u niego nieciekawie.

Właśnie, ktoś wie kiedy trafi do sklepów w Polsce?
wątek zamknięty
keirashara, domyślam się ale ja tam widzę na próbniku niebieski 🤣🤣
Dobra wiem, że to nie jest profesjonalne sprawdzanie kolorów ale to nawet nie opalizuje na zielono. Musieli się walnąć w fotce bo innej opcji nie widzę. Albo po prostu nie potrafią zrobić zdjęcia, co moim zdaniem jest słabe bo wprowadza klienta w błąd.
bnfgnghn.jpg bnfgnghn.jpg
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
21 stycznia 2022 10:22
keirashara, też bym wolała najpierw zobaczyć, ale na to szans nie ma. Licze jednak na jakieś realne fotki za jakiś czas.
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
21 stycznia 2022 10:24
Sasini a ten zrzut jest ze strony jakiegoś sklepu ? Bo jak tak to jest wielce prawdopodobne, że sklep wrzucił fotkę derki w innym kolorze po prostu. Spotkałam się z tym nie raz np w koniku gdzie nagminnie zamieszczane są inne modele siodeł Wintec niż w opisie. Pytałam dlaczego tak się dzieje, bo nie byłam pewna w końcu, który model kupuję i powiedziano mi, że to informatycy poplątali bo dali zdjęcie żeby było bo tak dostali. Dla informatyka to jeden czort jaki model, siodło to siodło nie dociekali.
wątek zamknięty
Aleks, z tego sklepu https://www.reitsport-klawunde.de/marke/eskadron/heritage-kollektion-2022 co tam wyżej dziewczyny wrzuciły.
Problem tym, że każda rzecz oznaczona w opisie "antyczna zieleń" na zrzucie i sprawdzeniu próbnikiem jest niebieska. Serio, każda z derek [inne produkty też], wiec aż tyle błędów? Nie chce się kłócić ale bawi mnie to, że totalnie nie odzwierciedlili koloru, a kreują się na firmę z wyższej półki 🙃
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
21 stycznia 2022 10:34
Sasini może to kwestia monitora. Ja na swoim widzę, różnice jak patrzę na owijki i na te derki też na stronie sklepu. Navy są wyraźnie granatowe, a te obok antyczna zieleń wpadają w bardzo ciemną butelkową zieleń. Jak wejdę w derkę to nie mam wątpliwości, że ona jest zielona.

edit: a dupa 😉 popatrzyłam na inny model. Ten, który Ty wstawiłaś faktycznie jakoś zielony być nie chce .... może błąd, ale słabe to fakt.
wątek zamknięty
Tu trochę widać zieleń
Screenshot_20220121_103414_com.facebook.katana.jpg Screenshot_20220121_103414_com.facebook.katana.jpg
Screenshot_20220121_103410_com.facebook.katana.jpg Screenshot_20220121_103410_com.facebook.katana.jpg
wątek zamknięty
zembria, - pewnie będę lecieć jak tylko wejdzie do Dobrego Konia, także jak coś obiecuję zrobić fotki 😉
wątek zamknięty
Ciężko wam powiem, tak czy siak uważam, że powinni lepiej zrobić zdjęcia.
Chętnie zobaczę relacje ze sklepu keirashara, bo jak ta zieleń jest serio zielona to pochyliłabym się nad nim moooże 🤔
wątek zamknięty
Sasini, - ok, niby po weekendzie ma zacząć docierać 😎

Ja co prawda nie wiem kiedy i czy w ogóle wsiądę na swojego konia, ale traktuje to jako formę terapii 🙈
wątek zamknięty
Na stronie pikeur.de pięknie wygląda ta zieleń i granat. Jeśli taka jest na żywo, znów wydam za dużo kasy.
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
21 stycznia 2022 10:45
Post został usunięty przez autora
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
21 stycznia 2022 10:47
lusia722 pokaż pokaż, nie załączyło się zdjęcie.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.