Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

Poleci ktoś dentystę z lubelskiego ???? Plissss
Hej, szukam weta z mazowieckiego (okolice Łochowa/Jadowa), który robi gastroskopię porządnie. Jesteście w stanie coś polecić?
Muchozol2   Nie rzuca się pereł przed wieprze ;)
27 grudnia 2021 21:11
Igak, mi robili dr Pomorska i dr Kotowicz. Z obu byłam zadowolona.
Igak, zawsze robił moim Michał Rojek ale mało teraz bywa na Lubelszczyźnie, może go złapiesz. Ostatnio koń wcale nie narzekał po Oliwii Górniak-Rycak, a on z tych co muszą mieć zęby robione idealnie w terminie i dobrze
Rudaska8) - dr Kamionka-Flak
Słuchajcie nie wiem czy dobry wątek ale czy ktoś z Wrocławia/okolic będzie na początku roku chętny na skorzystanie z usługi kardiologa? Planuje ściągnąć Panią Blankę Wysocką
Halo halo! Pilnie potrzebuje jakiegos weta do TUV z okolic Tych, ktoś coś poleci ?
z gory wielkie dzieki!
Olala Marta Rykała chyba najdokładniejsza, poza tym Szymon Gracka też z okolic
Help! Do rzeczy ortopedycznej (stan zapalny stawu skokowego po artroskopii) lepsza Maria Adamowicz-Różycka czy Karolina Radwańska?
Fokusowa, z Marią Adamowicz nie miałam styczności, ale Karolinę Radwańską bardzo polecam do spraw ortopedycznych - dokładna, rzeczowa, ma bardzo rozsądne i całościowe podejście.
nagana, dziękuje, mamy termin do Karoliny Radwańskiej na czwartek. Może nareszcie ktoś nam pomoże.
Czy mozecie mi polecic jakiegos weterynarza, ktory podjalby sie sprawdzenia wynikow niemieckiego TUV. Chce obejrzec konia, ktory ma juz zrobione aktualne zdjęcia rentgenowskie i kliniczne badanie przed zakupem (zakladam, ze to TUV) podobno z bardzo dobrym wynikiem, ale mimo to chcialabym to jeszcze skonsultowac.
dziekuje
Briliante, chyba doktor Kornaszewski zna niemiecki. Możesz go zapytać.
Briliante, doktor Przewoźny
Dziekuje
poleci ktoś jakiegoś weta do kastracji rocznego ogierka w lubelskim? jaka jest mniej więcej za to cena ?
Igak, mi pod Lublinem kastrowała dr Agnieszka Pomorska.
patrycjasz, i jak wszystko git potem było ? ile mniej więcej wzieła?
Igak, tak, wszystko w porządku. Ceny nie pamiętam, zadzwoń i się podpytaj.
Witam, pilnie na dzisiaj popołudnie potrzebny wet z Rzeszowa i okolic do badania klinicznego 2 klaczy. 🙏 ktoś coś? Ja z drugiej strony polski nie znam nikogo.
Forumowicze podpowiedźcie, proszę, u kogo / w jakiej klinice w Polsce wykonać neurektomię?
Z góry dziękuję.
ibmoz, Equivet Gęsice.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
01 lutego 2022 12:06
Do jakiego weta warto podesłać wyniki krwi, który powie mi co i jak?
xxagaxx, dziękuję. Dr Golonkę jak najbardziej bierzemy pod uwagę.
ibmoz, również osobiście polecam.
I ja bardzo polecam Equivet Gęsice.
ash   Sukces jest koloru blond....
02 lutego 2022 17:39
Warszawa, gorsza strona Wisły 😉
Kto do badania klaczy i późniejszej inseminacji?

Próbowałam dostać się do dr Jagusiak- bez szans. Nie przyjmuje nowych klientów do inseminacji.

A może Katarzyna Szlęzak?
ash, do Dr Jagusiak trzeba zawieźć - nie przyjmie wtedy? Jak nie to może ktoś od dr Zająca? Tylko nie wiem czy oni dojeżdżają, czy tylko stacjonarnie robią u siebie.
Czy ktoś poratuje mnie numerem do doktora Górskiego z SGGW? Najwyższa pora na zrobienie zębów a po zmianie telefonu straciłam połowę zapisanych kontaktów 🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się