Końska Rewia Mody XVI (2022)

Tutaj w filmiku dobrze widać kolory:

https://www.facebook.com/sian.cornelius1/videos/912171822831281

Wolałabym odzobaczyć, ale cóż ...🤣 Żeby nie było, że nie ostrzegałam 😉
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
21 stycznia 2022 10:49
Ice Coffee i Golden Brass
2CDD0CF4-5BEF-45F4-B28F-47944401A7F1.jpeg 2CDD0CF4-5BEF-45F4-B28F-47944401A7F1.jpeg
wątek zamknięty
anai, o, na tym drugim widzę trochę. Może być fajnie 😁 mam nadzieje, ze uda mi się obczaić next week na żywo 🙂
wątek zamknięty
Renobiusz, nie działa mi �
wątek zamknięty
Ja chyba mam daltonizm... 🤣
Nie widzę tej zieleni na żadnym moim monitorze, ani na telefonie, ani na tablecie...
wątek zamknięty
Motylrebel, fakt, grupa zamknięta - Matchy Dressage + Equiture customer Group
wątek zamknięty
Glitter
Screenshot_20220121_105212.jpg Screenshot_20220121_105212.jpg
wątek zamknięty
anai, widzę zieleń!
wątek zamknięty
O teraz widzę ten zielony! 😂
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
21 stycznia 2022 11:05
Ło kurfffa, to to jeszcze ma brokat?! nie kocham brokatu ale na tych fotkach anai bardzo mnie się podoba... 🤣😜 (uwaga: podoba mi się NAWET zieleń! 😱😉

edit. właśnie weszłam na fp "pferdetrends"... jprdl. Nie potrzebuje nikt nerki przypadkiem? Zdrowa! 🤣🤣🤣

edit2: widzę też na fotkach jakieś nowe mocowanie pasków do przystuł (odpinane?) w jednym modelu, oraz jakiś zupełnie nowy model, który ma przedpaskudne pikowanie i krój... No ale cottonki, kantary i derki #heavybreathing <3

https://pferdetrends.com/index.php/outfits/englisch/outfits/englisch/eskadron/herbst-winter-2021/heritage-antique-green-navy-plaza-taupe-sea-salt/herstellerbilder?fbclid=IwAR0mOFxpXAD23Qvc16N4Pw6EakoN_QXLuFdtM42x5PbmdCYvU9eW1vYHHCA#prettyPhoto

- fotki katalogowe (na białym tle) mają totalnie inne kolory.
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
21 stycznia 2022 11:10
Do mnie, na szczęście, jakoś kompletnie nie przemawia ta kolekcja Eskadrona. Zupełnie też w tej chwili nie wiem (lusia dzięki za fotki) czy Golden Brass wciąż mi się podoba czy już tak sobie. Jak patrze do szafy to nie miałabym nawet ciuchów do niego, więc może lepiej ...
wątek zamknięty
Po namyślę, stwierdzam, że też nie. Sam odcień zieleni wydaje mi się całkiem ładny ale krój tych rzeczy jest słaby. Złote dodatki i brokaty to nie moja historia. Wolę za taką kasę nowego ES albo Mattesa 🙃
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
21 stycznia 2022 11:57
Aleks, mój telefon bardzo źle oddaje tu kolory dlatego dałam Ice Coffee do porównania. Bo strasznie blado, wypranie i przekłamanie wychodzą. Może odpalę aparat żeby pokazać.
Jak nie lubię ciepłych odcieni to ten jest idealny.
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
21 stycznia 2022 12:42
Ta zieleń i do tego brokat i złoto to jest dokładnie to co zembrie lubią najbardziej😍 Jeśli on wygląda w realu jak na fotce wrzuconej przez anai to nie wiem jak to zrobię, ale ale dziada zdobędę.
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
21 stycznia 2022 12:45

Ja co prawda nie wiem kiedy i czy w ogóle wsiądę na swojego konia, ale traktuje to jako formę terapii 🙈

keirashara,

Lubię to i cieszę się, że nie jestem jedyna 😅 co prawda czekam na kolejną fakturę za weta i na kolejną wizytę z RTG, ale cóż ... Jak będę musiała puścić w świat to po taniości nie oddam 😜 .

lusia to jeszcze poczekam z ostatecznym werdyktem 😜 .
wątek zamknięty
To jeszcze trochę spamu z filmiku 😅
54B0A07E-5E2D-489D-A0B7-C1183E11DC31.jpeg 54B0A07E-5E2D-489D-A0B7-C1183E11DC31.jpeg
F5A96D25-DBFE-4A4F-A9DC-3AAA287C4FCE.jpeg F5A96D25-DBFE-4A4F-A9DC-3AAA287C4FCE.jpeg
D62E67CA-FBA1-4EA3-857B-E5CA2B061D7D.jpeg D62E67CA-FBA1-4EA3-857B-E5CA2B061D7D.jpeg
wątek zamknięty
To na instagramie jeszcze takie są. Ten zielony velvet trochę do mnie mówi 😅
0863D944-0B42-4511-B9AE-E81232FA47A0.jpeg 0863D944-0B42-4511-B9AE-E81232FA47A0.jpeg
1707C61F-5D53-4876-85F0-A85A299E9A96.jpeg 1707C61F-5D53-4876-85F0-A85A299E9A96.jpeg
wątek zamknięty
Do mnie tylko ten zielony glitter od anai na szczęście 😉 nie splajtuję :P
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
21 stycznia 2022 14:26
dairoxroxi, to są w wersji Velvet?? :o :o
Ciekawe w jakich cenach wyjdą, 190 za cottona moze 😂
wątek zamknięty
Btw. Wiecie coś na temat 'doszywania' kolorów przez ES? Tak długo się czailam na Emerald DL, że gdy przyszło do kupna okazało się że nigdzie nie ma 🤦 w horse tack powiedziano mi że jest szansa na doszycie ale nie wiadomo kiedy.. bywało już tak?
wątek zamknięty
Pati w pegazie 325 konik 345 🙄 cześć produktów już jest na stronie
Edit. Yyy przed chwila cena w pegazie podskoczyła do góry na 345 jak wrzuciłam w koszyk 🙈
wątek zamknięty
saniluap, jakiś czas temu była doszykwa Emeralda więc musisz czekać. ES co jakiś czas przywraca wyprzedane kolekcje

dairoxroxi, Trochę ich pogięło z ceną 🙄
wątek zamknięty
e za ES czy PSoS liczą sobie 370-380 i jakoś wszyscy się rzucają jak sępy na mięso xD
wątek zamknięty
martrix, nie mam PSoS ale jak dla mnie ES to lepsza jakość raz, a dwa po prostu stylowo wygrywa. Wiadomo wszystko kwestia gustu i to ile jesteś w stanie wydać i na co 🙃
wątek zamknięty
Sasini piona, mam tak samo. Jak widzę czaprak Eskadrona za 70 euro to już wolę dodać te 15 i kupić Equestrian Stockholm. Za obecne Eskadrony dałabym 50 max (zwłaszcza z kosiarkowym logo).
wątek zamknięty
feno, jak widzę te cottony za prawie 200zł to serio nie rozumiem...

Jak dla mnie to Eskadron próbuje nieudolnie wyjść z szufladki "dla dzieci" przez serie starych kolekcji, turbo kolorowych, sweet i generalnie skierowanych w stronę młodszych osób. Przynajmniej takie jest moje wrażenie. Teraz próbują się wystylizować na markę premium idącą w parze z właśnie ES, PSoS itp. [bo jest to też modne, patrząc ile teraz nowych firm się pojawia w tym klimacie]. Oczywiście pisze to w wyolbrzymieniu bo nie wszystko jest takie czarnobiałe. Ale już samo to "kosiarkowe logo" i fakt że co druga kolekcja to się to logo zmienia? Oni chyba sami nie wiedzą jaki kierunek chcą obrać.
wątek zamknięty
Ja tak tylko cicho powiem ze Heritage dotarło do Polskich sklepów- na Story (instagram) Cavalloshop pokazuje wszystkie rzeczy które przyszły, w końcu widać ta zieleń 😂
wątek zamknięty
Sasini, no właśnie. Tych czapraków w nowych kolekcjach do wyboru jest po prostu od zarąbania i to jest główny problem (pomijając już kwestię wyglądu logo). Jakby był jakiś jeden konkretny ładny, stylowy, to by nie było problemu, a tak to człowiek oczopląsu dostaje i zaczyna wybrzydzać 😉
Ale ja to już teraz jestem chyba na etapie "przejadło mi się wszystko" i właściwie nie czuję już potrzeby żadnego nowego (nie tylko Eskadronowego) must have.
wątek zamknięty
Vendettka, ale jeszcze kupować na stronie się nie da 😭 a już bym wrzuciła do koszyka co nieco 😅

Sasini, feno, nie do końca się z Wami zgodzę .... Pod wieloma względami (nie licząc bawełnianych BS, choć i tutaj jest zmiana na plus) materiał i wypełnienie w czaprakach Eskadrona nie odbiega od tych szwedzkich marek - tutaj porównanie mam od niedawna, ale ESS troszkę mnie rozczarował - nie do końca trzyma fason po praniu (mimo mojej specjalizacji w tym zakresie 😉) i te paski do siodła są zrobione z mega chamskiego materiału ... PSoS perfekcja w każdym calu, tego im odmówić nie można. Jeśli chodzi o design wszystko kwestią gustu, aczkolwiek w każdej dziedzinie życia tendencja jest ta sama - chociażby mimo wielu marek samochodów na rynku, wszystkie są projektowane na jedno kopyto 😅 Nie ma znaczenia czy wsiadasz do mercedesa czy auta średniej półki, dostajesz ten sam trzeszczący plastik 🤣 Do czego się mogę w Eskadronie doczepić to właśnie monotonia barw ... Aczkolwiek rozumiem strategię, bo jeśli ktoś nie jest obsesyjnym zbieraczem jak ja i ciura jeden czaprak na okrągło, to chętniej sięgnie po ponadczasowy granat niż tropikalny turkus, którego dotychczas marka nie wypuściła. A cena myślę to kwestia wzrostu cen materiałów w Chinach i mało korzystnego kursu euro 🙁
wątek zamknięty
Vendettka, o dobrze wiedzieć, ładnie pokazali i porównali do czarnego. To chyba najbardziej realne odzwierciedlenie kolorów do tej pory. Tak się wydaje. Na zbliżeniach zwróciłam uwagę na to logo, jeszcze bardziej mi się rzuciło w oczy i no nie mogę... ono wieje tandetą 🤔 I to "futro" przy velvetach wygląda strasznie słabo, nie wiem jak to się sprawdza pod siodłem... ale wygląda tak płasko i meh

Dobra, skończyłam już nie hejtuje XD

martrix, Zgadzam się i mam trochę podobnie. Nawet jak się jakimś czaprakiem podjaram to tylko na chwile, a potem to już tam "aaaa w sumie to szkoda kasy"... Chociaż nie powiem ale Dark Sky z ES chętnie przytulę i to nie tylko czaprak bo dereczka też niczego sobie 🤣😅

Edit bo odpis do Renobiusz,
Ja prałam mojego ES i wygląda jak nówka więc nie mogę tutaj przytaknąć. Zgadzam się odnośnie dizajnu że "wszystko na jedno kopyto" itp. Tylko Eskadron nigdy nie był taką marką, a mi chodzi o to że nagle próbuje pokazać [tz nie tak nagle bo to już trwa dłuższy czas] że jest takie full premium itp. Mam styczność z Eskadronami od jakiegoś 2012 roku i dla mnie oni nie są tego pokroju firmą. Odnoszę wrażenie, że oni chcą być jak ES, PSoS, Kentucky i cenowo również 🙂 A wychodzi to lekko nieudolnie, ale jest "modne" dlatego w to idą. Powielają nudne kolory i tak dalej...
Ogólnie ceny rosną zgadzam się ale cottony za 200zł to żart
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.