Końska Rewia Mody XVI (2022)

Sasini mi to logo przychodzi na myśl tylko wielkiego gatsby’ego i cały ten klimat z nim związany 😅
Ja póki co skusilam się na czarnego eskadrona z kolekcji black week także dam znać jak dotrze.
Na zdjęcia z nowej kolekcji poczekam na coś na koniu żeby szaleć z kolorami
wątek zamknięty
Nie no, Eskadron ma różne kolekcje z różnym targetem imo. Niciaki/Young Star były dziecięce. Heritage miał być taki właśnie elegancki, pierwszy był przecież klasyczny do bólu. Platinum to od początku połyskliwe materiały, dużo kryształków itd. Platinum Pure typowe na zawody. I classic dedykowany na codzień.
Ja z jakości eskadrona jestem bardzo zadowolona, nie traci kształtu mimo wielu prań, ładnie układa się pod siodłem, nie jest pożałowany materiałem. Glossy pierze się jak marzenie, białe szmaty mam od 5 sezonów i po wypraniu jak nówki. Kryształki nie odpadają.
Też mam opór dać za cottona 200zł, bo to już trochę i mam glossy, ale z drugiej strony takie z średnio-niskiej półki jak Fair-Play, HKM krzyczą sobie po 150-170zł. Eskadron od zawsze był droższą i bardziej pożądaną marką.
Btw. jeśli nastolatki generują dobrą sprzedaż... to po co to zmieniać? 😜
wątek zamknięty
dairoxroxi, Coś w tym jest :>

keirashara, Ja nie mówię, że "kontent dla nastolatków jest zły" tylko mam takie, a nie inne spostrzeżenia odnośnie całokształtu. Co do różnego typu kolekcji, dlatego w poprzednim poście napisałam, że nie jest to takie czarnobiałe. Po prostu do mnie nie przemawiają "klasyczne" wersje Eskadrona, chodzi mi o dizajn, który "naśladuje marki premium". Potem wychodzi kolejne z serii logo i tego typu kwiatki 😀
Jednemu podoba się jedno, drugiemu drugie i to jest jak najbardziej okej.

Ja mam starego Eskadrona i się spoko trzyma jak na czaprak który ma 10 lat, mam też jeden z "nowszej kolekcji" i w sumie sprawdza się dobrze. Irytuje mnie tylko napis który jest biały i brudzi się tak cholernie od pierwszego użycia, a nie da się go doprać ;/
[właśnie mocze go w wannie i próbuje doszorować ale nie daje rady]
wątek zamknięty
Sasini, każdy ma prawo do własnego zdania 🙂 jeśli chodzi o Design to Eskadron wydaje się być bardzo spójny od wielu lat, my tak sobie trochę na to tu narzekamy, ale ja przynajmniej takiego zgapiania od skandynawskich marek nie zaobserwowałam - w przeciwieństwie do całej reszty na rynku (niektóre są produkowane w tym samym miejscu z tych samych materiałów, bo jak wiemy w Chinach prawa autorskie nie istnieją) 😉 Na pewno szukają świeższego wizerunku, badają rynek. Przekrój ich szmat mam spory, na pewno powyżej 100 jest w moich zbiorach i nie licząc wyraźnego dołka w jakości bawełny w 2013-2015, nie mam większych zastrzeżeń 🙂 Nooo, czasem sznury z nowszych kolekcji na łączeniach nie są perfekcyjne 🙂 Z ESS i PSoS zaczynam przygodę, więc jest ich kilkanaście sztuk, ale jakieś wnioski już się nasunęły. Są to stosunkowo młode na rynku firmy, dotychczas to Eskadron był tą marką premium, którą naśladowała konkurencja. To, że kogoś nie przekonuje dizajn to inna kwestia 🙂 I bezsprzecznie to jest wspaniałe, bo jest w czym wybierać 😁 Jeden lubi bardziej sportowy styl Eskadrona, inny surowy styl skandynawski, a jeszcze inny holo, brokaty i cygański bling bling pełną gębą 😉
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
22 stycznia 2022 07:13
Kurde w koniku nie ma treningówek tych „nerek” 🙄 wiec po głębszym zastanowieniu oraz rachunku sumienia (pozdro600 dla 2 granatowych, ostatnio kupionych szmat 🤣😉 pozostanę póki co przy kantarze 😁

Poczekam tez na ES Dark Sky w Tackshopie… xD
wątek zamknięty
Komuś w ogóle udało się kupić już jakąś derkę? 🙄
wątek zamknięty
Renobiusz, ja mam zamówioną tę z kapturem, ale sklep musi ją ściągnąć z De, bo standardowo nikt nie zamawia XXL.
Plus kliknęłam zielony glitter i ochraniacze.

Moon, mało sklepów zamawia te półderki, trzeba sprawdzać różne sklepy. Mi się udało z poprzedniej heritage kupić taką, ale była chyba tylko 1 zamówiona do sklepu.
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
22 stycznia 2022 12:13
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
22 stycznia 2022 12:20
Nieeee, nieee 😅 za szybko kurka, za szybko 😅
wątek zamknięty
Kurde w koniku nie ma treningówek tych „nerek” 🙄 wiec po głębszym zastanowieniu oraz rachunku sumienia (pozdro600 dla 2 granatowych, ostatnio kupionych szmat 🤣😉 pozostanę póki co przy kantarze 😁<br>
<br>
Poczekam tez na ES Dark Sky w Tackshopie… xD

Moon,
Jak Lusia pisała - 27 rusza sprzedaż. Mam kilka półderek Dark Sky w drodze 🙂
wątek zamknięty
Widziałam dziś na żywo chyba Kentucky Velvet Pearl na cavaliadzie, na stoisku loft-u, butelkowa zieleń i oczadzialdam z zachwytu.. żeby nie 5stowek to bym brała 😉
Swoją droga patrzę teraz na zdjęcia katalogowe i zupełnie inny ten kolor niż na żywo.
wątek zamknięty
faith widziałam dokładnie ten sam czaprak w Poznaniu i wow, ale kolory to wszystkie maja zupełnie inne na żywo. Znajoma ze stajni zamówiła beżowego velveta pearl także wrzucę fotki jak dotrze bo kolor jest obłędny
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
22 stycznia 2022 22:06
Na szybko złoty Kucyk Książę w Golden Brass, nie mam jeszcze owijek czarnych… a nie jednak mam tylko o nich zapomniałam 😓
No kocham ten kolor✨
242224D8-36A9-4E37-995B-6E1B57F96A09.jpeg 242224D8-36A9-4E37-995B-6E1B57F96A09.jpeg
wątek zamknięty
dairoxi tak! Bez też piękny i granat, ogólnie baaaaardzo elegancki i udany model.
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
23 stycznia 2022 14:06
Chciałam pomacać te glittery Eskadrona na Cavaliadzie w Sopocie, ale nie dowieźli im 🙄 Szkoda.
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
23 stycznia 2022 14:12
Też myślałam żeby się wybrać, ale bałam się że jeszcze coś wpadnie mi w oko 😂😅
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
23 stycznia 2022 14:15
Aleks, szału ze stoiskami nie ma, ale jest na czym oko zawiesić 😉
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
23 stycznia 2022 14:16
No to czasem wystarczy 😅
wątek zamknięty
Dajcie spokój... Ja byłam z moją siostra, niekonska, jak zobaczyła tego Kentucky to orzekła że jest idealny i żaden inny nie ma podjazdu, mimo że nie kręcą jej kompletnie końskie szmaty 😑
wątek zamknięty
Drak sky - piękne!
eskadron- no mi sie podoba kolorek taupe ale 450 pln za czaprak z dla mnie nieodpowiednim profiloweniem nie dam. Tak wiem, że to cena euro robi tą cenę ale jednak ja w euro nie zarabiam.

Czekam na jakieś nowe PSy bo jednak jakość do mnie przemówiła.
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
23 stycznia 2022 17:52
kotbury, a to nie tak, że one w Euro wychodzą podobnie po przeliczeniu?
wątek zamknięty
Pati2012, no bo euro drogie- dlatego tak. Jak było tańsze to szmaty były tańsze...
wątek zamknięty
Kotbury a który jest za 450? Ja tam widzę najdroższy velvet za 350 a to jednak jest różnica 😉

Ja się chyba tylko na zielonego velveta skuszę z owijkami i nausznikami. Granat też fajny, ale jakoś parcia nie mam, może na wyprzedaży potem coś upoluję 😅

Dark sky też kusi, golden brass na szczęście taki nijaki dla mnie.

Edit. Ach no i derka zielona z kołnierzem mi się podoba, ale tłumaczę sobie, że 3 derki nie potrzebuję 😂 teraz kwestia czy wytrzymam nie kupując czy się ugnę 😂
wątek zamknięty
<b>Kotbury</b> a który jest za 450? Ja tam widzę najdroższy velvet za 350 a to jednak jest różnica 😉<br>
<br>


<br>

wabankowa, ten;
https://www.pegazshop.pl/czaprak-eskadron-mattgloss-evo-wool-heritage-plaza-taupe-bezowy-2022-59574.html
wątek zamknięty
A czy glittery mesh ktoś macał? Jaka to ma fakturę?
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
23 stycznia 2022 19:59
Macalam dziś granatowego Schocke… na fotkach w necie miałam wątpliwości co do koloru, ale live miałam totalny ślinotok 🤦🤣 nie potrzebuję kolejnej granatowej szmaty, nie potrzebuję kolejnej granatowej szmaty…. Nieeeeee… 😑
wątek zamknięty
kotbury zwracam honor, tego nie widziałam
wątek zamknięty
wabankowa, ja się nie pogniewałam 😘
Akurat ten mi się spodobał... chciałabym mieć tańszy gust.
wątek zamknięty
moon widziałam go, bardzo wygledny 🙂
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
23 stycznia 2022 20:12
faith, granatowego z ala zamszu z brązową lamówką nie mam jeszcze……. 🤣🤦
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.