Końska Rewia Mody XVI (2022)

Dark Sky już do kupienia w Tacku 😁

dairoxroxi, mój Velvet powinien być lada moment, jeśli uda mi się zrobić jakieś sensowne zdjęcie to wrzucę tutaj 🙂
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
27 stycznia 2022 08:57
Dark Sky już do kupienia w Tacku 😁<br>

Renobiusz,
🙈💰🙈 nieeeee
wątek zamknięty
Renobiusz, i po co ja tu weszłam 🙈 ten miesiąc jest złym miesiącem dla mojego portfela 😅
wątek zamknięty
Nowe PS tez nie moja bajka jak w sumie prawie wszystko z PS.

Za to nowy Heritage kusi bardzo, ten mietowy mi sie widzi na kucyka jak cholera 😍 najchetniej w brokacie, jak szalec to szalec c'nie? 🙈

Aaaa w ogole to po dluzszym testowaniu zdecydowanie NIE POLECAM Kentucky, Velvety przy skokach zyja wlasnym zyciem, gna sie, wlaza w kanal i wyjezdzaja spod siodla na szyje 😑 zaden inny moj czaprak sie tak nie zachowuje, ani te "premium" (Le Mieux, Eskadron) ani tanie szmatki no nejm, wiec to nie wina dopasowania siodla.
wątek zamknięty
Ooooooo! Ta informacja może mi oszczędzić 5stow w kieszeni 😉
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
27 stycznia 2022 10:33
kokosnuss, o tym właśnie pisałam, że one bardzo dziwnie są skrojone i nie leżą super.
I jak zachwycają mnie „na sucho” tak na koniu zdecydowanie nie.

wątek zamknięty
lusia722, na sucho sa piekne, to fakt. I przy pol godzinki dreptania w trzech chodach tez leza okej. Za to po oddaniu paru skokow czy przy konkretnej robocie w galopie jest dramat, na zdjeciach z zawodow wyglada to, jakbym konia nie umiala poprawnie osiodlac 😅

Dobrze ze kupilam za 45 euro sztuka, inaczej bylo by mi szkoda :P jako szmatki na pingwinienie ujda 😉

Teraz mam dylemat czy chce szarego Reflexa czy cos mietowego z Heritage, #prawdziweproblemy 😜
wątek zamknięty
kokosnuss, - ta "mięta" może nie być popularnym kolorem i wylądować na wyprzy, jak zeszłoroczny ivory. No i z tego co widzę to nie jest mięta-mięta, nazwa koloru dobrze oddaje odcień 😉
Z drugiej strony... szary to szary, a ten heritage ma ciekawy odcień. Tylko z druguej ja to widzę raczej na jasnych i kasztanach, na ciennych koniach może być za duży kontrast.

Jestem głęboko zakochana w tych kantarach z glitterem, no piękne jak diabli. To jest taki rodzaj blingu jak lubię - skrzy się, ale nie daje po oczach 🙈 I napisy ładne... Tylko te złote sprzączki trochę psują.
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
27 stycznia 2022 11:14
keirashara, Kantarki widziałam na Cavaliadzie, piękne są serio! Dla mnie złoto to atut 😉 Odkąd pamiętam to 90% sprzętu jest wykończone na srebrno/chłodno, a od jakiś2 lat widzę, że ten trend się odwraca ku mojej uciesze, a rozpaczy portfela 😉
wątek zamknięty
kokosnuss, o nieeeee, tak mi się ten Velvet Pearl marzył 😩 Zaczynam żałować, że nie skusiłam się na Velveta z PSOS jak był jeszcze w Tacku na promocji noworocznej 😩

azazu93, Aleks, ten miesiąc to po prostu rzeźnia dla portfela, boję się zaglądać na swoje konto, bo zdecydowanie przesadziłam … Ale z drugiej strony jak później mam płacić w cenach kolekcjonerskich jak obecnie z niektórymi „a może kiedyś” to wolę zabiezpieczyć się zawczasu, bo w to, że się powstrzymam już po prostu nie wierzę 😅

dairoxroxi zgodnie z obietnicą Velvet Antique 😍 Jak dla mnie póki co faworyt, ale ostatnio mam po prostu słabość do kosmatych czapraków 😋 Na żywo print nie jest aż tak wyraźny, mnie akurat nie przeszkadza 🙂 Wykonanie sztos, nawet zapasowe kryształki są w komplecie 😁



EDD97FBB-D2D3-4B78-8812-7302C64AE5ED.jpeg EDD97FBB-D2D3-4B78-8812-7302C64AE5ED.jpeg
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
27 stycznia 2022 11:20
Renobiusz, kurcze brałabym, ale na cholerę te wzorki jak z logo Husqvarny 😆😆
wątek zamknięty
Renobiusz, kurcze kusi bardzo, ale obawiam się, że nie odkłaczę go po moim mamuciku
wątek zamknięty
Kurde dziewczyny. Prosze o bana na ten wątek, najlepiej do odwołania 🤣
Albo niech mi ktoś odłączy internet 😅
Renobiusz, ten velvet calkiem fajny i dla mnie na plus że bez futra przy kłębie.
wątek zamknięty
keirashara, ivory tez mi sie podoba, mam niepopularny gust widac 😉 Btw zawsze kupuje na wyprzedazach, u nas wyprzedaja sie tylko dresazowe czapraki a jump wisi po sezonie w kazdym kolorze, nikt tu nie ma skokowek 😝 stacjonarnie jeszcze heritage 2020 skokowe wisza...

Sea salt obczaje najpierw na zywo, moj wioskowy sklep juz ma 😁

No i moj kon w sumie juz przestal byc ciemny-ciemny 🤔 i na taki kolor mi jasny czaprak nie wadzi chyba, a latem to w ogole rownie dobrze jasnogniady moze byc 😅
PXL_20211231_171448584~2.jpg PXL_20211231_171448584~2.jpg
PXL_20211231_171227725~2.jpg PXL_20211231_171227725~2.jpg
wątek zamknięty
keirashara, nieeeeeeeeeeeeeeee!!!! Ten kantar ma bling???? 😭 No przecież tak nie można 🙁 Wzięłam już z futrem, bo wydawał mi się taki nijaki ...

kokosnuss, mnie ten Seasalt też kusi, nie mam nic w tym klimacie w swojej pace, a to taki ładny lodowy odcień ... Ale jak keirashara, prawi, zaczekam na jakieś promki 🙁

Pati2012, logo mi się chyba po prostu opatrzyło, bo na początku odrzut miałam podobny 😅 Husqvarna to dobre porównanie 🤣 Zieleń jest mega, wcześniej faworytem był Racing, ale ogólny styl nowej kolekcji do mnie bardziej przemawia ... Podobnie jak zembria, lubię złote dodatki 🙂 Może to starość?🤣

ssstokroteczkaa, na pewno będzie bardziej łapał futro niż glossy, ale chyba warto się poświecić dla takiej szmaty 😁

azazu93, przyłączam się do prośby o bana 😝 I fakt, brak futra na plus, bo pady nie mieszczą mi się w pace 🤔

Dark Sky już czeka na kuriera 🙈
wątek zamknięty
kokosnuss, - jaki goły kucyk! Na taką wygoloną to faktycznie by pasował 😁
Niepopularny gust to zdecydowanie ulga dla portfela 😂 U nas mam wrażenie już nie ma tego, że jakiś profil zostaje, chyba, że kucykowe. DL i VS tak samo znikają ze sklepów, a kiedyś właśnie ujezdzeniowe zostawały zawsze. Te piękne czasy, gdzie cottony wyrywałam po 50-70zł... 😅
zembria, - ja właśnie wolę raczej srebrne wykończenia, bo moje zwierze ma pstry łeb i czasem z tym złotem jest za dużo szczęścia 😉 ale mam już złotego rosewood i racingreen i całkiem nienajgorzej jest.

Spróbuję się w sobotę wybrać na obczajkę 😎 mimo, że zajebiście nie powinnam z obecną perspektywą 😂
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
27 stycznia 2022 12:00

Dark Sky już czeka na kuriera 🙈

Renobiusz,
Weź tu nie pisz takich rzeczy 🙈🙈🙈 bo kurna kliknę i nie wiem co dalej, zapłacę, a potem już mnie mąż na prawdę z domu wyrzuci. Mnie i mojego konia .... 😭

wątek zamknięty
Ja się zastanawiam czy jakikolwiek egzemplarz Dark Sky zostanie do czasu wypłaty, czy wszystko wykupicie 🤣
wątek zamknięty
Aleks, mój zasugerował wynajem magazynu w Less Mess 🤣 Jeszcze trochę spamu Antique, tym razem porównawcze 😁
A7628909-12DE-4C28-986D-3F60EB1B36EB.jpeg A7628909-12DE-4C28-986D-3F60EB1B36EB.jpeg
890091C3-F051-412E-9F73-040ABC2BF11B.jpeg 890091C3-F051-412E-9F73-040ABC2BF11B.jpeg
wątek zamknięty
Sasini tez sobie zadaje to pytanie 🤣 a ten kolor jest piękny!
Z eska to ja bym chciała tylko jakiś właśnie bling kantar
wątek zamknięty
Renobiusz, o nie, nie mogę zamówić 3 w tym samym kolorze 😂😂😂 czy to futerko jest odpinane? 🙈🙈🙈
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
27 stycznia 2022 12:35
Ehh, normalnie to już bym zgrzytała zębami i leciała po dark sky... Ale wczoraj mnie olśniło, że KUŹWA ja nie jeżdżę z pięknym mattesikiem, czy bez żadnej podkładki/żelu, tylko z wielką granatową poduchą Kentucky... No i nijak mi się to nie klei z dark sky 😭😫
wątek zamknięty
Moon, Odpowiedź jest tylko jedna
Czas na mattesika XD
wątek zamknięty
Dajcie spokój, jeszcze chwila i przez Was też kliknę dark Sky 🤣
wątek zamknięty
Mi chodzi po głowie taka szmatka. Ale nie wiem jak się sprawdza ten materiał... czy ktoś może ma jakieś doświadczenie?
1.JPG 1.JPG
2.JPG 2.JPG
wątek zamknięty
Sasini, znajoma ma taki czaprak coś koło 1,5 roku, używany w stajni rekreacyjnej. Bardzo sobie go chwali i mówiła, że każdy koń dobrze w nim wygląda oraz, że dobrze się układa. Oglądałam go w listopadzie u niej i wyglądał dobrze.
wątek zamknięty
dzikadermi, o super, dzięki! 💕
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
27 stycznia 2022 13:18
Sasini, sęk w tym, że ja posiadałam Mattesika, kochałam go miłością wielką. Nie kochały go jednak plecy Kulistego i obecnie najlepiej chodzi i czuje się w Kentucky... 😑
wątek zamknięty
A ja się pożalę trochę, bardzo mi się podobają kantary equestrian stockholm, ale nie ma ich w rozmiarze xfull 🙁 ma ktoś z Was fulla i mógłby napisać, jak wypadają rozmiarowo?
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
27 stycznia 2022 13:26
Mam i ja 😍 Glitter Antique Green właśnie dotarł😁 Cudny jest ten kolor! Prawie czarny, a skrzy się na szmaragdowo. Bałam się trochę jak ta siateczka będzie wyglądała, ale jestem nim zachwycona! Fotki nie zrobię, bo mi telefon mówi, że to brąz 🤣
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.