Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

Facella   Dawna re-volto wróć!
18 stycznia 2020 09:56
To może odpocznij po prostu, forum się nie zawali.
Nie wyrabiacie jako modzi, bo jest was za mało. To nie wasza wina. Pomyślcie czy nie warto by kogoś dobrać do pomocy.
Pomyłka  :kwiatek:

Niestety, ostatnio jestem tak zawalona robota, ze moderuje z doskoku. Staram sie sledzic i czytac wszystkie watki w miare na biezaco, ale nie zawsze mam czas. :

Serio brak czasu? Ile by zajęło napisanie: wątek “Co mnie wkurza w jeździectwie” chwilowo zamknięty z powodów technicznych? Minutę?  Co już wcześniej napisała Sivrite:

Ja też własnie śledziłam nowy wątek, żeby się dowiedzieć, o co chodzi. Ktoś sugerował, że może przez przypadek, ale to przecież można zamieścić zdanie wyjaśnienia.

Rozumiem, że można się pomylić, tak jak z ostrzeżeniem za post o ogłoszeniach w wątku o ogłoszeniach. Tylko ten się nie myli, itd.  Ale nie rozumiem takiego lekceważenia. Nie wiem, kiedy tamten wątek zamknęłaś, ale nowy został założony 11 stycznia; do 18 stycznia nie poczułaś się do odpowiedzialności, żeby znaleźć tę minutę na wyjaśnienie, o co chodzi.

Nie, to nie brak czasu. To brak szacunku dla społeczności re-voltowej. 

vissenna   Turecki niewolnik
19 stycznia 2020 18:20
[quote author=vissenna link=topic=785.msg2907037#msg2907037 date=1579306508]

Niestety, ostatnio jestem tak zawalona robota, ze moderuje z doskoku. Staram sie sledzic i czytac wszystkie watki w miare na biezaco, ale nie zawsze mam czas. :

Serio brak czasu? Ile by zajęło napisanie: wątek “Co mnie wkurza w jeździectwie” chwilowo zamknięty z powodów technicznych? Minutę?  Co już wcześniej napisała Sivrite:

Ja też własnie śledziłam nowy wątek, żeby się dowiedzieć, o co chodzi. Ktoś sugerował, że może przez przypadek, ale to przecież można zamieścić zdanie wyjaśnienia.

Rozumiem, że można się pomylić, tak jak z ostrzeżeniem za post o ogłoszeniach w wątku o ogłoszeniach. Tylko ten się nie myli, itd.  Ale nie rozumiem takiego lekceważenia. Nie wiem, kiedy tamten wątek zamknęłaś, ale nowy został założony 11 stycznia; do 18 stycznia nie poczułaś się do odpowiedzialności, żeby znaleźć tę minutę na wyjaśnienie, o co chodzi.

Nie, to nie brak czasu. To brak szacunku dla społeczności re-voltowej.  


[/quote]

TRUSIA, prosze przecztaj co napisalam. Obecnie nie mam dostepu do kompa a scalanie watku na komorce - powodzenia. Drugi mod moderuje TYLKO z komputera, bo na komorce ciezko ogarnac panel moderatora.  🙄

Jesli uwazasz, ze moderowanie jest latwe, zapraszam do zgloszenia sie na moda. Robie to wlasnie z troski do tego forum, nikt za to mi nie placi, podziekowan nie uswiadczysz, za to elaboraty ad personam na priv sa na porzadku dziennym.

Jesli uwazacie, ze nie robie tego dobrze - moge zrezygnowac. Moze sie znajda chetni na moje miejsce...
busch   Mad god's blessing.
19 stycznia 2020 21:23
Ja mam nadzieję że zrobicie nowy nabór na moda i może tym razem jednak weźmiecie więcej niż jedną osobę, dla mnie już wtedy to było mało sensowne odrzucać chętnych ludzi tylko dlatego że wymyślono nabór na jedną. Z cykliczną częstotliwością pojawiają się sytuacje że jeden mod ogarnia i potem są do niego pretensje, pamiętam takie same historie kiedy Dodofon była "sama" bo ten drugi mod przestał mieć czas i były same do niej pretensje że robi to źle.

Może po prostu rozwiązaniem jest mieć sześciu modów, mniejsze szanse że aż pięciu z nich nagle przestanie działać.
TRUSIA, prosze przecztaj co napisalam. Obecnie nie mam dostepu do kompa a scalanie watku na komorce - powodzenia. Drugi mod moderuje TYLKO z komputera, bo na komorce ciezko ogarnac panel moderatora.  🙄


VISENNA, proszę przeczytaj co napisałam. Ale powtórzę, może tym razem dam radę. Napisałam o wyjaśnieniu jednym zdaniem, dlaczego zamknęłaś wątek, nie pisałam o scalaniu wątków w telefonie. Już kiedyś zwróciłam uwagę, że nie do końca rozumiesz, na czym polega ta funkcja, teraz tym lekceważącym stosunkiem do użytkowników forum to potwierdziłaś.

Jesli uwazacie, ze nie robie tego dobrze - moge zrezygnowac. Moze sie znajda chetni na moje miejsce...
......
Robie to wlasnie z troski do tego forum, nikt za to mi nie placi, podziekowan nie uswiadczysz, za to elaboraty ad personam na priv sa na porzadku dziennym. 

Teraz z kolei robisz z siebie męczennicę. Zawsze było wielu chętnych. I jak bumerang wraca argument pracy za darmo. Wiedziałaś o tym, jak się zgłaszałaś, mocno nie na miejscu jest wyciąganie tego dla podkreślenia własnych zasług i poświęcenia.



Ja mam nadzieję że zrobicie nowy nabór na moda i może tym razem jednak weźmiecie więcej niż jedną osobę, dla mnie już wtedy to było mało sensowne odrzucać chętnych ludzi tylko dlatego że wymyślono nabór na jedną. Z cykliczną częstotliwością pojawiają się sytuacje że jeden mod ogarnia i potem są do niego pretensje, pamiętam takie same historie kiedy Dodofon była "sama" bo ten drugi mod przestał mieć czas i były same do niej pretensje że robi to źle.

Może po prostu rozwiązaniem jest mieć sześciu modów, mniejsze szanse że aż pięciu z nich nagle przestanie działać.

Też nie rozumiem, dlaczego nie można wybrać więcej modów, natomiast wiem dlaczego tak się nie stało - bo aktualnie działający podczas wyborów mod twierdził, że dwójka to ho, ho, aż nadto, nie ma potrzeby, bo nie ma tyle pracy. 
Ależ ty się napinasz, aż czytać się nie da tego jadu. Forum w internecie super poważna sprawa, aż trzeba trąbić od tygodnia o jednym i tym samym, rany boskie.
Serio do takiej rangi urasta zawieszenie/czasowe zamknięcie wątku? Może vissenna mogła coś napisać ale nie napisała. Zwróciliście jej uwagę No i luz, trzeba to tak rozgrzebywać i rozkładać sytuacje na czynniki pierwsze? To naprawdę taka wielka życiowa tragedia? Ja tam nie czuje sie nieuszanowana. Cieszę sie, ze ktoś to robi za friko, stara sie, jak coś sknoci to przeprosi. Nie jest to funkcja prezydenta czy papieża, żeby z takim zadęciem do tego podchodzić. Chyba.
Papierzaki to w lesie rosną  🤬
Papierzaki to w lesie rosną  🤬

Haha widzę krucjatę ostatnio  😀iabeł:
Dzieki, juz poprawiam 😀
Odkopuje.
Wkurza mnie część ogłoszeń, a dokładniej brak odpowiedzi.
W przeciągu tygodnia czy dwóch wysłałam zapytań zapytań do różnych osób w sprawach sprzętu.
No i cicho sza, osoby codziennie pojawiają się na stronie, ale nie odpisują.
Ogłoszenia wiszą jak wisiały.
Gdyby jeszcze była jakaś inna alternatywa kontaktu...
Głównie zadaje pytania o zmierzenie czegoś przed ostateczną decyzją, ale nie dostaje praktycznie odpowiedzi.
I teraz zastanawiam się, czy to ogłoszenia widmo, czy ludziom tak bardzo nie chce się czegoś sprawdzać....
vissenna   Turecki niewolnik
30 kwietnia 2020 13:05
Odkopuje.
Wkurza mnie część ogłoszeń, a dokładniej brak odpowiedzi.
W przeciągu tygodnia czy dwóch wysłałam zapytań zapytań do różnych osób w sprawach sprzętu.
No i cicho sza, osoby codziennie pojawiają się na stronie, ale nie odpisują.
Ogłoszenia wiszą jak wisiały.
Gdyby jeszcze była jakaś inna alternatywa kontaktu...
Głównie zadaje pytania o zmierzenie czegoś przed ostateczną decyzją, ale nie dostaje praktycznie odpowiedzi.
I teraz zastanawiam się, czy to ogłoszenia widmo, czy ludziom tak bardzo nie chce się czegoś sprawdzać....


Ludziom się nie chce, ile ja mam zapytań na które nikt nie raczy odpowiedzieć...  🙄
Nie rozumiem takiego postępowania. Najgorsze jest jak już podasz dane do przelewu i kontakt się urywa... Powinna być opcja zgłoszenia bądź komentarzy żeby ludzie wiedzieli kogo unikać...
Jak wrzucam ogłoszenia, to staram się przynajmniej raz dziennie zajrzeć, bo wiem jak wkurza brak odpowiedzi...
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
01 maja 2020 09:25
Mnie wkurza to, ze ludzie wrzucają zdjęcia sztywnych koni, które podniosły łeb w galopie i nazywają to obszernym galopem pod górkę, a reszta się zachwyca, bo łeb jest wyżej niż zad. Naprawdę jeźdźcy maja tak niskie pojęcie czym jest galop pod górkę?
Milla, coś nie działa na forum i nie dochodzą maile o wiadomościach PW w skrzynkach
Mi się zdarza ze 2-3 dni na forum nie wchodzić , czasem nie wejdę w dział ogłoszeń i nie wiem o nowych PW tam 🙁
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
01 maja 2020 10:50
Odkopuje.
Wkurza mnie część ogłoszeń, a dokładniej brak odpowiedzi.
W przeciągu tygodnia czy dwóch wysłałam zapytań zapytań do różnych osób w sprawach sprzętu.
No i cicho sza, osoby codziennie pojawiają się na stronie, ale nie odpisują.
Ogłoszenia wiszą jak wisiały.
Gdyby jeszcze była jakaś inna alternatywa kontaktu...
Głównie zadaje pytania o zmierzenie czegoś przed ostateczną decyzją, ale nie dostaje praktycznie odpowiedzi.
I teraz zastanawiam się, czy to ogłoszenia widmo, czy ludziom tak bardzo nie chce się czegoś sprawdzać....


Lepiej i szybciej kontaktować się poprzez podany w ogłoszeniu nr telefonu lub e-mail (jeśli jest). Coś się pozmieniało w ogłoszeniach i nawet logując się na forum nie widać, że czeka na nas wiadomość.
Dlatego napisałam że nie ma przy tych ogłoszeniach innych opcji kontaktu. Jakby był tel czy mail to tam bym próbowała.
Niemniej informacje o logowaniach są oddzielne na forum i ogłoszenia. Te osoby normalnie logują się do ogłoszeń
A mnie wkurza, a raczej wprowadza w osłupienie (bo nie wiem jak się zachować) i to w sumie nie tylko na revolcie takie niby od niechcenia targowanie się o jakieś śmieszne kwoty. Powiedzmy, że sprzedaję jakiś drobiazg za 15zł, wysyłka inpostem 12.99. Dogadujemy się, na co osoba pyta, czy ma w takim razie przelać 25zł 😵 Po powtórzeniu ile kosztuje wysyłka mówi, że ok, to przelewa 28zł i czy w takim razie można jednak kurierem DPD - sprawdzam więc tak pro forma ile kosztuje kurier i wychodzi, że 16zł... aż mi wstyd, że mam kogoś upominać, że to kilka zł więcej bo co to są te 3zł. Ale zaraz się okaże, że więcej z tym wszystkim jest fatygi, szukania kartonów czy kupowania kopert czy folii bąbelkowej niż się na tym zarobi. Zresztą dla drugiej strony to też tylko 3zł a jednak każdy szuka chociaż drobnej oszczędności. I ja to rozumiem bo sama nie lubię płacić za wysyłkę prawie tyle co za sam towar, stąd staram się brać kilka rzeczy od jednej osoby albo szukać aż znajdę coś ze swojego miasta i będę mogła odebrać osobiście. Ale mimo wszystko... ehh
Vanille to pisz w ogłoszeniach, ze cena nie podlega negocjacji i tyle. Pomaga 😀
wkurzają mnie ,,anonimy,, pytajace o wystawione w ogłoszeniach przedmioty, jak już nieraz tutaj pisano, pyta, negocjuje, prosi o dane do przelewu i ...cisza. po tygodniu napisałam po co głowe komuś zawraca jak nie chce kupować i o ! umie odpowiedzieć z oburzeniem, - nie jesteśmy na TY , hahaha... ale napisać ze rezygnuje z zakupu to przez tydzień nie mogła. yhhh kupujący 🙁

blucha dokładnie tak ! I jeszcze teksty „ten czaprak to bym wzięła” i nic więcej.🙄
I co ja mam odpisać?: „ no dziękuję wyślę oczywiście na swój koszt !„🤣
Albo: „za to wędzidło Sprenger mogę dać 150 zł” 🙃
Mam wrażenie że 80 % osób które piszą w sprawie ogłoszeń to jakieś niepoważne kuniareczki są🙃

W drugą stronę też bywa kiepsko, po tydzień dwa czeka się na odpowiedź od sprzedającego albo nie ma jej w ogóle :/
Wkurza mnie nowe wspaniałe forum. To jakie zrobiło się beznadziejnie nieprzyjazne użytkownikowi przestało mnie dotyczyć, bo mnie wypłoszyło i wchodzę tylko w wybrane nieliczne wątki. Ale że flagowy dział, czyli ogłoszenia, nie pozwala dodać zdjęć to już kompletne zaprzeczenie sensu obecnej postaci tego forum. Działy dyskusyjne zostały podporządkowane ogłoszeniom, więc nawet przy ignorowaniu opinii użytkowników wydawać by się mogło, że o ogłoszenia twórcy/właściciele zadbają. Ale jak się okazuje - nie. Ogłoszenia bez zdjęć! Nowa moda.
busch   Mad god's blessing.
04 lutego 2022 10:51
Mam wrażenie że solidnie też ludzi wywiało z nowego wspaniałego forum. Na "starym" wchodziłam dużo częściej na forum, bo zawsze było sporo do czytania. Teraz... Że trzy posty dziennie w towarzyskich, nawet wątek ciążowy nagle przestał rosnąć, wątek który zawsze był na szczycie, a teraz bywa martwy dniami i tygodniami.

Naprawdę nie sądziłam że efekt będzie aż tak piorunujący.
busch, wątek dzieciowy umarł już wcześniej - przenieśliśmy się na zamkniętą grupę na fb
Scottie   Cicha obserwatorka
07 lutego 2022 12:29
falletta, mnie się wydaje, ze gwoździem do trumny wątku dzieciowego była jednak zmiana funkcjonowania forum. Bo był czas, gdzie udzielałam się i tu i tu (chociaż już wtedy stałych użytkowniczek było tu mniej), a po zmianie nie mogłam się zalogować i odzwyczailam się od pisania na forum.
Post został usunięty przez moderatora
Za ten post użytkownik otrzymał: Ban permanentny
Komentarz moderatora: Spam
desire   Druhu nieoceniony...
09 sierpnia 2023 13:11
Wkurza mnie że dział ogłoszeń nie pokazuje już podkategorii którą można wybrać (np. pozostale- pensjonaty - usługi itd) czy tylko mi to wciągło czy komuś jeszcze?
desire, normalnie pokazuje
desire   Druhu nieoceniony...
09 sierpnia 2023 14:17
Perlica, u mnie można tylko wejść w "filtry" i posortować od najnowszych do najstarszych 😅
podkategoriii nie ma ani po wylogowaniu i ponownym zalogowaniu... 🤔 w wersji na kompa rozwija podhategorie z tych głównych, ale i tak nie mogę wybrać bo przeklikuje mnie na jedną z głównych 😒 Utrudnia to życie w szczególności w kategorii koni, bo te do sprzedaży mam wymieszane z tymi do dzierżawy i nie mam jak wybrać kryteriów 🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się