Końska Rewia Mody XVI (2022)

<b>Charlie</b>, <b>Kokos</b>, I don't belive ya at all! Potrzebuję go w to ubrać i jestem przekonana, że będzie piękny i eteryczny i cudowny. 😂 I będzie też idealny, jakby było nadal za mało przymiotników, bo będzie miał do tego rose goldowe ogłowie i wędzidło i wszyscy w zasięgu wzroku padną na widok tej cudowności. 🤣
Sivrite, ale jasny różowy to jest kolor dla siwków stworzony! Tu jets ta taupe lamoweczka dla kontrastu - będzie petarduszka!
wątek zamknięty
kotbury, tylko rose z tej kolekcji nie jest rozowy-rozowy, a taki lekko lososiowo - perlowo nijaki 😉

Ale mnie nie trzeba sluchac, ja lubie tylko oczojebne kontrasty, do charakteru mojego konia mi bardziej pasuje 😜 Seasalt po doglebnym przemysleniu mi sie odwidzial, teraz dumam nad Vintage Gold albo czyms oczobitnym z Equito 🙈
wątek zamknięty
Kokos, ja sobie go uwidziałam jako tego mojego księcia, odjebanego jak do ślubu. 😂 I nie mogę wypchnąć tego obrazu z mózgu. Czekam już tylko na jakąś promocję na walentynki i zrobię z niego słodko-różowego prosiaczka z czaprakiem i owijeczkami pod kolor jego świńsko różowego nochala. 🤣
Equito polecam Ci mocno. Akurat w najnowszej kolekcji masz dwa oczojebne, Chilli i Pool Party. 😁
Kotbury, dzięki, potrzebowałam nie być takim całkiem rebelem. 🤣
Dairoxroxi, nie przeszkadza Ci taki ogromny czaprak? Ja specjalnie omijam Eskadrony przez to, mając małego konia.
wątek zamknięty
Vintage gold jest super na żywo 😁 mam cottona i velveta i oba polecam 😍
wątek zamknięty
ja sobie go uwidziałam jako tego mojego księcia, odjebanego jak do ślubu. 😂 I nie mogę wypchnąć tego obrazu z mózgu.
Sivrite, kupuj, ubieraj i rób foty. To będzie ten one time w życiu gdy będę stękać pod nosem, że żałuję, że nie mam siwego konia.
wątek zamknięty
Sivrite na samego konia jest całkiem ok, tylko ja mam patologicznie małe siodło przez co tak głupio wyglada. W PD za to kuca wyglada jak w stringach 🤣 a czaprak był na takiej promocji ze aż żal nie kulić 😂
wątek zamknięty
Bardzo ładny, inaczej niż w katalogu zupełnie 🙂
wątek zamknięty
Jakie firmy robią takie mocno wycięte czapraki? LaMieux i co jeszcze?
wątek zamknięty
Meise, Mattes
wątek zamknięty
Eskadron niektore modele
wątek zamknięty
Premier Equine.
wątek zamknięty
Sivrite, parę dni temu pytałaś o różowy komplet na siwku, zupełnie przypadkiem namierzyłam taki na ig wiec wklejam ci tutaj 😊 https://www.instagram.com/reel/CZZD6VsLxpk/?utm_medium=copy_link
ja jestem co prawda team stypka, ale całkiem spoko to się prezentuje. Chyba bardziej od różu przemawia do mnie miętowy, gdybym miała kiedykolwiek poszaleć
wątek zamknięty
Kamcia, ach, moja ulubiona Instagramerka, która w imię wiary zakryje włosy chustką, ale nie kaskiem. 😅
Że różowy wygląda grejt, to wiem. Ale ten LeMieux jest bardziej beżowy, przynajmniej na moim monitorze, niż różowy. I mam nadzieję, że będzie taki na żywo. 😀
wątek zamknięty
uszatkowa   Insta: kingaielif
31 stycznia 2022 20:01
Sivrite, przeglądam te foty, szukam takich gdzie siedzi na koniu i się doszukuję, czy może ma kask pod tą chustą 😅. Ciekawa jestem czy jej się nie zsuwa w czasie jazdy. Zawsze byłam uczona, że wszystkie wiszące i odstające elementy na koniu powinny zostać schowane/zdjęte/zapięte, a tu proszę taki szal powiewający na wietrze.
A co do kolorów, jak to jest, ze sama ubiorę się tylko na czarno, ew. szary/granat, a swojego konia widzę w brokatach, różach, miętach. Nie mogę się doczekać aż zacznie chodzić pod siodłem, żeby go w końcu przebierać w szmaty które sukcesywnie zbieram na tę okazję 😂
wątek zamknięty
<b>Kamcia</b>, ach, moja ulubiona Instagramerka, która w imię wiary zakryje włosy chustką, ale nie kaskiem. 😅<br>
😀

Sivrite, 🤣🤣🤣 Ona jest jak covidianie w maseczce aby nie zarażać innych... noszonej przez pół dnia w biurze, a potem na godzinnych zakupach😝

Uszatkowa, ona nie musi dbać o to czy jej się nie zaczepi bo Allah ją ochroni, wiadomka.

Siwki w pudro różach to petarda. A lemieux nie jest imho beżowy. Jest taki ciut łososiowy.
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
31 stycznia 2022 21:19
Sivrite, pudrowe róże dla Ciebie 😀 osobiście kompletu się pozbyłam, bo nie stoję w profi czystej stajni, a mój koń tarza się w piachu i gównie i czaprak brudził się od samego stania... Wymieniłam na ciemny róż 😁
Też widziałam profil tej laski i brak kasku a obecność chusty jest mocno zatanawiajacy, może ma takie same właściwości ochronne jak i czapka z daszkiem 😁
Pytanie właśnie co gdyby się gdzieś z tą chustą zaplątała...
received_293901165613483.jpeg received_293901165613483.jpeg
wątek zamknięty
Pati2012, nie zaplącze się bo jej koń jest Halal.😇

... przepraszam, musiałam. 😎

Bardziej od absurdów urzędniczych śmieszą mnie absurdy religijne. A, że żyłam z czarnymi muzułmanami to już mnie nic nie zdziwi. Chodzenie po kozę do pet shopu żeby ją halal zarżnąć na trawniku i zrobić obiad (absurd religijny) również... i nalot policji w kominiarkach na chatę z tego powodu (absurd urzędniczy) rownież.
wątek zamknięty
Post został usunięty przez autora

Tak się prezentuje na kasztanie.
Z tym błyskiem na żywo robi wrażenie 😁 chyba jeden z moich ulubieńców w kolekcji! Ale ja ogólnie mam skrzywienie na punkcie zielonego 😉
3F034F5A-FBA6-4682-AA2E-B8A1A83FFF27.jpeg 3F034F5A-FBA6-4682-AA2E-B8A1A83FFF27.jpeg
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
31 stycznia 2022 22:20
Motylrebel, Pięknie! Już sie nie mogę doczekać aż sama Blondyna ubiorę 😍 Ale to pewnie najprędziej w weekend dopiero. Chodzę co rusz do siodlarni i paczam sobie jaki on piękny póki co 😉
wątek zamknięty
uszatkowa, bo ta chusta tak chyba tylko do foci ma byc zwiewna i romantyczna, niechustowe laski na sesjach tez powiewaja kudlami 😉

Normalnie jezdzace muzulmanki chusty maja dopasowane i dol pod wierzchnia warstwa ubrania a na glowie ofc kask (na chuste) i nic sie nie placze.
wątek zamknięty
Motylrebel, mam takie samo skrzywienie. Wczoraj ten sam glitter wylądował na mojej ciemnosiwej i też mnie efekt zatkał, ale niestety pogoda i aparat nie współpracowały, więc zdjęcia będą w bardziej profi warunkach 😂
wątek zamknięty
Nie do końca wiem, czy to deeptaupe, czy lekko sprana blackmocca.🤔 Ale raczej stawiam na to drugie. Jakby nie było ubolewam, że brązy na tym koniu szału nie robią, ale nadal nie powstrzymuje mnie to przed kupowaniem ich.🤦
5Z2A2376.jpg 5Z2A2376.jpg
wątek zamknięty
Motylrebel, podzielam bezkresną miłość do zieleni 🤣 pięknie się prezentuje!

Sivrite, róż dla siwków ideolo, w moim odczuciu na tej maści prezentuje się najlepiej w każdym odcieniu!

A ja wciąż czekam na zamowienie z Konika 🙁 Czy ktoś już coś dostał w łapki?

I oczywiście Dark Sky jest już u mnie, niestety fota bardzo bardzo poglądowa, postaram się coś lepszego wrzucić niebawem 😁
16C6F3A5-77A2-4D85-8774-95CD83002FB2.jpeg 16C6F3A5-77A2-4D85-8774-95CD83002FB2.jpeg
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
01 lutego 2022 13:13
Nowa Anky
Aj waj, dla mnie ten metaliczny wzorek okropny 😀
Przechwytywanie.PNG Przechwytywanie.PNG
wątek zamknięty
Pati2012, o matko bosko, co to jest
wątek zamknięty
Nie mam gustu :P dla mnie wyglada to bez przypalu i chetnie obczaje na zywo 🙂
wątek zamknięty
O, kurde, Kokos, ja też nie mam. 😱 O wiele bardziej mi się podoba już Waterdropy, chcę to zobaczyć.
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
01 lutego 2022 13:35
Oj, a dla mnie fujka. Wygląda trochę jak takie babciowe podrabiane karakuły z bazaru 😝
wątek zamknięty
Co to sa karakuly?

Jak ktos chce obczaic lepsze fotki https://ankyaustralia.com/collections/horse-gear

Online bym nie miala odwagi zamowic po ich fakapach kolorystycznych (green gables 🙄...) ale np rum raisin i frosted almond wygladaja calkiem calkiem
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.