Pomysly na przeszkody czyli parkur DIY

agull   Dążąc do celu
30 sierpnia 2019 09:42
[quote author=marta__sz link=topic=5274.msg1796196#msg1796196 date=1370541165]
Drągi robiłam w tym roku po raz pierwszy i też "mania idealności" wzięła górę, efekt jest mniej więcej taki:
[/quote]

marta_sz możesz podać długość krzyżaków (długość kantówki) i grubość kantówek?
Twoje krzyżaki są idealne i chciałabym sobie zrobić podobne  :kwiatek:

Edit: dużo czasu minęło ale edytuję - ukończyłam stojaki i krzyżaki, więc może komuś się przydadzą informacje  🙂
--> krzyżaki - kantówka 10x10cm oraz kantówka 8x8cm (mam dwa rodzaje) najpierw wyszlifowane, długość 50cm, zacięte do połowy grubości każda i połączone na wkręty - krzyżaki opalone opalarką
--> stojaki - kantówka 8x8cm, długość 170cm (najpierw wyszlifowane) + na stopkę stojaka deski o grubości 14cm i długości 44cm (4szt) przykręcone na wkręty + przykręcona listwa do kłódek o długości 150cm - stojak pomalowany 2x chlorokauczukiem (kupionym w BricoMarche), deski na stopki opalone opalarką (desek nie szlifowałam bo miałam dość gładkie)
--> drągi - średnica 10cm, długość 3m - kupiłam w tartaku zaimpregnowane. Spękania wypełniłam silikonem sanitarnym do łazienek ale łączącym się z drewnem, następnie pomalowałam 2x chlorokauczukiem (pomalowane 3x byłyby idealne). Drągów nie szlifowałam ale powinnam w niektórych przypadkach to zrobić bo były "włoskowate" (gonił mnie czas i dlatego tego nie zrobiłam).

agull   Dążąc do celu
28 kwietnia 2021 15:48
Mam pytanie - z czego robicie te miękkie drągi piankowe?
Robił ktoś dla siebie?
Kompletnie nie wiem jakiego materiału na to szukać 🙁
Cześć jakie macie swoje przeszkody DIY może się podzielicie pomysłami ?
agull, może makarony do pływania ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się