Stajnie w Lublinie

Ja też będę w Rejowcu na zawodach jako ''fotograf''  🤣
te zawody są już w ten weekend?
Nie 25, w sobotę za tydzień  😉
Chciałabym się pojawić, ale na koniec lipca i sierpień mam bardzo bogate plany wyjazdowe i nie za bardzo mogę się wymigać 🙄 Kiedy następne, bliżej?
Jutro i pojutrze w Żurawiejce (pod Chełmem)  🙂
Arroch to jak będziesz to możesz zagadać😉) startuje na koniu i imieniu GEORGINIA🙂
Fin a Ciebie nie będzie;(?
Malaaa gniada z łysiną i skarpetkami na tyłach?? myślę, że dam radę rozpoznać, ale nie wiem czy na zawodach będę, mogę się wcisnąć do kogoś do auta jak będą jechać i udawać luzaka :PP
tak to ta😉) a ja to jeździec który nie umie jeździć, lawo rozpoznać;p, więc jak będzie to zagaduj raz dwa!
ee tam przesadzasz, założę się, że nie jest tak źle 😉 bardzo postaram się być, ale nie obiecuję :P
postaraj się,postaraj🙂
yga   srają muszki, będzie wiosna.
19 lipca 2009 15:57
dziewczyny a ja tak troche z innej beki - dobry dojazd jest z Lublina do Puław?
pony   inspired by pony
19 lipca 2009 16:06
Ja nie polecam stajni u Krzyśka Strąka na rehabilitację dla konia po urazie, ma on duże wybiegi,ale konie ich nie widują. Wszystko w teorii jest fajnie, ale w praktyce jest gorzej.


Skąd te słowa? ja wiem, że mój wychodził na procent tysiąc osiemset przykładowo.
dziewczyny a ja tak troche z innej beki - dobry dojazd jest z Lublina do Puław?

"prosto jak w mordę strzelił" :P znaczy w Kurowie trzeba skręcić na Puławy, a nie na Warszawę i tyle. Szybko się jedzie jak jest mały ruch, tylko jeden fotoradar 🙂
Mam pytanie czy slyszal ktos cos na temat stajni w Bystrzejowicy kolo Lublina jak sie na Piaski jedzie . jesli tak to jakie warunki i po ile tam pensjonat?
kacha33361 jeśli masz na myśli stajnię u państwa Bukowskich to pytaj się pony'ego. wyniosła się od nas niedobrota 🤬
fruity_jelly nie wiem o kogo dokaladnie chodzi podobno jakas nowa stajni i podobno maja hale i chciala sie dowiedziec czegos wiecej o koszty jak tam jest itp
nowa z halą? a Piaski to może tam gdzieś okolice Bonanzowe lub coś koło tego? Koleżanki wujek podobno otworzył własnie jakąś stajnię z halą gdzieś niedaleko bon, czyżby to to?
chodziło mi o forumową pony
z tego co mnie wiadomo to warunki superaśne a pensjonat 500zł. stajnia jest na 10 koni i juz część boksów zajęta.

a niedaleko Bonanzy.. hala namiotowa jest u pana Wójcika na Dominowie
a ktoś ma jakieś zdjęcia stajni Państwa Bukowskich?
pony   inspired by pony
19 lipca 2009 20:32
tak tak, pony zostawił po 9 latach bonze wiec chyba to wiele tłumaczy jesli chodzi o warunki
jest to prywatna stajnia, przydomowa , ze tak sie wyraze wiec zdjec wstawiac raczej nie bede, bedzie strona z pewnoscia to zobaczycie a poki co mozna sie wybrac zobaczyc live.
na moim fbl jest kilka zdjec z wybiegu.
dla mnie bomba, dojazdu bez auta nie ma.
jak macie jakies doklandiejsze pytania to chetnie odpowiem. 😉
[b]Pony[b] a czy jest tam hala i jakis dokaldny namiar na stajnie czy mozesz podac. Szukam stajni dla konia na rehabilitacje i dluzej dlatego pytam o hale i jakie koszty
pony   inspired by pony
20 lipca 2009 08:01
jest hala namiotowa.
cena to tak jak pisała fruti żeli 500 zł.

edit: Arrochponawiam pytanie:p Czy Twoj kon jest ze Zamościa od Wasila?
pony sory, nie zauważyłam pytania wcześniej  😡 😡 nie jest od  Wasila :]
pony czy możesz mi podać numer do stajni bo chętnie zadzwonię do właścicieli i podjadę i sie umowie na obejrzenie stajni. bo po zdjęciach z Twojego bloga podoba mi się
Był ktoś z voltowiczów w rejowcu i robił zdjęcia  🏇 ?
Mam pytanie, kto dobrze werkuje i kuje korekcyjnie konie w Lublinie. Moja podopieczną zajmuje się Głogowski, ale po ostatnim kuciu - kujemy korekcyjnie na ćwiartkę podkowy rozciągamy kozinca od dwóch miesięcy, tak nam podciął piętki, że są nierówne i koń podczas chodzenia ma wywinięta nogę na zewnątrz a poza tym nie podoba mi sie zaciśnieta strzałka z jednej strony, z którą nic nie robi. Do tej pory przy rozczyszczaniu była właścicielka, ale ja zauważając więcej niż ona postanowiłam działać,bo oprócz kozińca będziemy niedługo mieć postawę francuską przez kowala. Na razie mam nadzieje że to poprawi, ale dobremu kowalowi nie powinny się zdarzać takie wpadki, dlatego szukam dobrego kowala.
pony   inspired by pony
27 lipca 2009 22:11
Głogowski 🙄
Radek Mojsym i będzie po kłopocie z kopytami.
i ponawiam pytanie faszka  : co było nie tak u Strąka?
Pony chodzi o to iż słyszałam taką opinię, sama nie odczułam tego, ale wiadomo, że w każdej historii, którą się usłyszy jest ziarnko prawdy.
Wiwiana   szaman fanatyk
28 lipca 2009 13:21
Ot, i rodzi się legenda  😁
Pół prawdy to całe kłamstwo.
Zaniedługo pewnie się dowiemy, że w stajni X na pewno leją konie, bo ktoś słyszał, że tam bat stoi w kącie.
pony   inspired by pony
28 lipca 2009 13:25
faszkausłyszałas, nie sprawdziłas i odradzasz? Kurcze, ja jak cos złego usłysze to jak nie sprawdze to nie pisze po forach. Tak powstaje plota, szkoda, że ktoś (w tym przypadku Krzysiek) może miec doklejoną plekietke.
Wiwiananic dodac nic ując.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się