Końska Rewia Mody XVI (2022)

Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
10 lutego 2022 09:13
lusia yyyyyyyyyyyyyyyyyyy Z A J E B I S T Y 🙈🙈🙈

Podoba mi się bardzo w tym świetle, w którym Matt o nim opowiadam i pokazuje, zakładam, że to bardziej żółte światło. Na ujęciach 5:55 już mniej, ale pewnie to bardziej białe światło. Tak czy siak Kameleon przez duże K . Połączenie szarości z tym kolorem też jest dla mnie atrakcyjne. Brałabym, choć moment, w którym on mówi, że w słońcu materiał wchodzi prawie w brokat, choć nie tak do końca, stawia ten czaprak na takiej wąskiej granicy u mnie (używać/nie używać) podobnie jak Blue Bird Anky i Titanium, które mam i konia nie ujrzały póki co.



wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
10 lutego 2022 09:15
Aleks, no mi podoba się bardzo, ale muszę odpuścić na razie zakupy 😒
wątek zamknięty
Szukam czegoś czarnego, połyskującego, świecącego. Czaprak oraz ochraniacze. Widziałam kiedys z eskadrona chyba ochraniacze czarne z brokatem...ale nie orientuje sie w tym i cięzko mi cokolwiek znalezc, pomozecie?💖
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
10 lutego 2022 09:20
lusia ja też odpuszczę, a fakt że nie jest dostępny w Tackshop to akurat mi wybitnie na rękę jest w tej sytuacji. Zapłaciłam wczoraj ostatnią zaległą fakturę od weta, nie ostatnią w ogóle bo w sobotę mamy kolejne rtg. Mam jednak nadzieję, że następne nie wcześniej niż za 3 miesiące...
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
10 lutego 2022 12:05
Aleks, to prawda jakby byl u cioci Ani to bym coś wykombinowała. On jest fajny, bo jest matowy albo błyszczący w zależności jakie jest światło
wątek zamknięty
Mon-mal, Equito Black Peach lub Caball do skonfigurowania.
wątek zamknięty
Sivrite, obczaiłam ten Black Peach i jest piękny! Wpadł mi też w oko Golden Brass Equestrian Stockholm, ktoś wie jak oba te modele wyglądają na siwym? Takim jeszcze dosyć szarym siwym 😁
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
10 lutego 2022 13:04
<b>faith,</b> nawet zakupiłam 🤣 no lubię niebieski, cóż poradzić<br>
Oczywiście kolor na zdjęciach sklepu jakoś inny od tego na inst

anai,

A tak z ciekawości, jaki jest koszt przesyłki ? Sam czaprak 85ojro, a jak całość ?
wątek zamknięty
Mon-mal, tylko takie mam sensowne, strasznie nam nie wyszły tamte zdjęcia...



wątek zamknięty
<br>
<b>anai,</b> <br>
<br>
A tak z ciekawości, jaki jest koszt przesyłki ? Sam czaprak 85ojro, a jak całość ?

Aleks, 10 % zniżki za zapisanie do newslettera, wysyłka 9 euro. Razem zpalacilam 86 euro.
wątek zamknięty
OMG- MAtt jest mistrzem!...
8 minut ględzenia o czapraku!!!
Wpis w CV - życiowe osiągnięcia:- Bluza z kapturem!

Sorki, musiałam🙊
Ale szmatki bardzo ładne.


wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
10 lutego 2022 13:30
dagjanko, spooks jest brokatowy czarny w horsetown np 😁
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
10 lutego 2022 14:31
Ma ktoś porównanie Golden Brass do Copper Glossy Eskadrona? Wydają mi się mocno zbliżone te kolory 🤔
wątek zamknięty
Muszę się pochwalić, udało mi się upolować najpiękniejszą kratkę! �
Paczka z Heritage też już doszła, ale obecnie nie mam jak fajnych zdjęć zrobić 🙄
IMG_20220210_102921.jpg IMG_20220210_102921.jpg
IMG_20220210_102810.jpg IMG_20220210_102810.jpg
wątek zamknięty
zembria, Copper jest miedziany, a Golden odcieniem wpada bardziej w stare złoto, jest matowy i stonowany, w Eskadronie kolor jest bardziej intensywny 🙂 W sobotę z rana mogę cyknąć porównawczą fotkę 🙂

wabankowa, ostatnio zapalałam miłością do kratek, ta jest jedną z moich ulubionych <3
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
10 lutego 2022 16:26
Renobiusz, Bardzo bym poprosiła 🌷
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
10 lutego 2022 17:00
wabankowa, najpiękniejsza kratka ever!!! 💗j
wątek zamknięty
Odebrałam w końcu glitter mesh antique green. Nie dziwię się, że tak ciężko jest zrobić mu zdjęcie. Na żywo jest fantastyczny, nie ma opcji, żeby dobrze oddać go na zdjęciu.
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
10 lutego 2022 19:32
anai jak przejdzie do Ciebie ten Matta to pokaż koniecznie 🙂 .
wątek zamknięty
A może ktoś z Was wie gdzie kupic takie bądź w podobnym stylu czapraki?
3_IMG_20200616_221028.jpg 3_IMG_20200616_221028.jpg
4361428b4e639d32dbe1188f24ce.jpeg 4361428b4e639d32dbe1188f24ce.jpeg
wątek zamknięty
mon-mal Zapytaj w caballu
wątek zamknięty
Aleks, przyjdzie w poniedziałek, ale będę wtedy w Austrii 🙁 także nie pokażę tak szybko.
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
10 lutego 2022 21:17
To nic, jak wrócisz, na spokojnie 🙂 . Wyprzedały się, więc bez spinki. Może w międzyczasie dorzucą jeszcze 😉 .
wątek zamknięty
Oglądam ten filmik z Mattem i pierwsza myśl "fajna ta szmatka" a druga patrząc na tego siwego andaluza (?) "czy tego ogona nie dało się bardziej wybielić?" 🤣
A czy ja dobrze widzę na stronie ES, że Monaco Blue ma wrócić do sprzedaży w marcu? 😍
wątek zamknięty
Czy dostanę gdzieś ten kask w rozmiarze M?
2AA95A54-F26F-457E-A854-5DD805F18EA7.png 2AA95A54-F26F-457E-A854-5DD805F18EA7.png
wątek zamknięty
DJka Si 😁

a 14.02 ma wejść w ES nowe bordo Merlot Gold
dressyr_full_1.jpg dressyr_full_1.jpg
dressyr_full_3.jpg dressyr_full_3.jpg
hopp_cob_1.jpg hopp_cob_1.jpg
wątek zamknięty
I zostałam z ręką w nocniku, bo chciałam zamówić oba za jednym podejściem - powyżej 150€ wysyłka jest gratis … Swoją drogą albo tylu chętnych albo tak niewiele uszyli 🙁 Kolekcja bardzo limited …
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
11 lutego 2022 10:11
Może doszyją jeszcze skoro takie zainteresowanie. Trochę na to liczę ... wczoraj, no nie powiem, skusiłam się tylko dwa razy mnie wywalało przy finalizowaniu transakcji. Najpierw problem z nieistniejącym moim adresem ... , potem te 10% zniżki nie wchodziło, a za trzecim razem już było po ptokach .... :/
W sumie ten kolor budzi we mnie bardzo skrajne odczucia, w padam w zachwyt przy ciemniejszym oświetleniu i równocześnie przy świetle jasny jakoś mi tak nie do końca leży ? Sama nie wiem.
wątek zamknięty
wątek zamknięty
charlieeee, Cudny ten merlot 😍
(skąd oni wiedzą, że moje ulubione kolory to wszelkie niebieskie i bordo 🤣🤣🤣😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.