Howrse gra :)

Wątek trochę zamarł, ale może jednak ktoś tu jeszcze zagląda 😉

Wróciłam do gry, chętnie przyjmę znajomych, nazywam się diulax . Zapraszam też do mojego ośrodka "Paradiso dei cavalli" i zawodów (wszystkie mają początek "królicze" coś tam  😁 )
Odgrzewam kotleta, jeszcze ktoś gra? Kompletnie nie ogarniam tego nowego eventu, mam 4 karty z równiny i nigdzie się nie mogę ruszyć, mam tylko odfajkowanego niedźwiadka i czaprak. Ktoś coś?
"Tam są dróżki różnokolorowe i są przy nich cyferki, ile potrzeba kart. Jeżeli nie może się ruszyć, to już nie ma wystarczająco na ruch i musi czekać do jutra".

Proszsz.
Sivrite, aha, dziękuję 😘
Witam wszystkich! po tylu latach dopiero znalazłam to forum 🙂 mój nick Szafirek300
Hej, wysłałam zaproszenie.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
23 stycznia 2022 17:15
Witaj!

Gra stale ewoluuje i podobnie jest też w kwestii naszych metod komunikacji. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, forum w polskiej wersji językowej zostanie zamknięte 25 stycznia. Przenosimy tym samym całą naszą komunikację na nasz oficjalny serwer na Discordzie.

Osobom, które nie miały jeszcze okazji się z nim zapoznać, wyjaśniamy, iż Discord jest to oprogramowanie do czatowania na żywo, w którym stworzyliśmy pokoje dostosowane do prowadzenia interakcji ze społecznością na różne tematy!

Prosimy również mieć na uwadze, że począwszy od 31 stycznia, przechodzimy na globalny system wsparcia, co oznacza, że pomoc techniczna będzie dostępna tylko w języku angielskim. Zależy nam przy tym na utrzymaniu tego samego poziomu jakości oferowanego wsparcia graczy.

Do zobaczenia na naszym serwerze na Discordzie!

Z wyrazami szacunku,
Zespół Howrse


Tyle co wróciłam do gry to jakieś dziwne pomysły
Hej, potrzebuję 4 gratulacji (nick Fatalita tak jak tu na Re-volcie). Oddam! 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
31 stycznia 2022 07:42
Fatalita, poszły 🙂
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
31 stycznia 2022 11:59
safie, mnie akurat te zmiany nie pasują, ale ogólnie od ponad roku zbieram się, żeby wycenić swoje konto i się go pozbyć.
safie, dzięki! <3
powiem szczerze, że dla mnie usunięcie forum z Howrse to jakaś porażka :/
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
31 stycznia 2022 13:42
Dementek, biorąc pod uwagę plotki o likwidacji polskiego serwera to bym się pospieszyła 😉

Fatalita, ja się nie udzielałam raczej, ale jednak sporo podczytywałam. Na profilu gracza Peonia masz podany namiar na nieoficjalnego discorda po polsku.

Swoją drogą mam wrażenie, że na oficjalnym nie widzę wszystkiego
safie, mogłabyś napisać coś więcej o tych plotkach?
wróciłam do gry po paro-miesięcznej nieobecności, detoks dotrze mi zrobił i znów mam chęć w to grać (wiadomo, nie siedzę po kilka godzin dziennie itd). Konto mam od 2010 roku, więc jakiś sentyment jest i szkoda by było gdyby wszystko miało przepaść.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
31 stycznia 2022 13:56
Fatalita, to na ten moment plotki - zlikwidowali dwa najmniejsze serwery (przeniesiono na światowy). Sporo osób odczytuje likwidacje pomocy w języku polskim właśnie jako krok do tego samego.

Ja też wróciłam po kilkuletniej przerwie
Kurka, ja też mam konto od miliona lat, choć gram zrywami. Szkoda by mi było tego co osiągnęłam i nazbierałam 😐 Mam trochę kolekcjonerskich DJ i SZJ, niby tyko piksele, ale byłoby przykro, gdyby poszło w eter.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
31 stycznia 2022 18:24
Ale to trochę raczej minie do tego. Na ten moment usunęli serwer izraelski i arabski tzn. przerzucili na międzynarodowy.
D2C87062-FC9F-45AA-83BA-69C2A93365C0.jpg D2C87062-FC9F-45AA-83BA-69C2A93365C0.jpg
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
31 stycznia 2022 18:28
To pakiet przy przeniesieniu
arabianintserver.jpg arabianintserver.jpg
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
11 lutego 2022 15:04
safie, u mnie słabo z angielskim. Czyli konta mają być kompletnie zlikwidowane na polskich serwerach, czy zostaną one przeniesione na międzynarodowy serwer?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
12 lutego 2022 11:58
Dementek, na ten moment to tylko plotka. Chyba polski serwer nie jest jakimś małym serwerem, żeby ot tak likwidować.
Z tych dwóch mogli zdecydować czy chcą likwidować czy przenieść
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
12 lutego 2022 15:38
safie, przecież między PG na międzynarodowym a naszym jest przepaść. Fakt, ja już od kilku lat nie bawię się w hodowle, tylko ogarniam kilka boskich i OJ oraz wezmę udział w jakiejś promocji... Zobaczymy
bergerowka   dawniej Breva ;)
30 marca 2022 13:10
Z racji dłuższego L4 i ogromnej tęsknoty za końmi sprawdziłam w appstorze czy howrse w ogóle istnieje w formie appki, a że okazało się że tak to pobrałam, założyłam nowe konto i zaczęłam się bawić🙂 Totalnie bez ambicji, poświęcając 5 min rano i po prostu hodując kucyki szetlandzkie dla własnej radości!🙂

Natomiast mam problem z tymi pierwszymi końmi - tym, którego mi samouczek kazał kupić i nieśmiertelnymi bliźniakami... czy można je jakoś sprzedać, oddać na łąki, czy już do końca gry muszę je mieć?
Sto lat temu zaczynałam i już nie pamiętam, a samouczek też się na przestrzeni lat pewnie zmieniał. Ale chyba można sprzedać , albo ewentualnie oddać do schroniska, Tylko jak krótko grasz, nie wiem czy trzeba odczekać ileś, czy można sprzedać od razu na aukcji.
Mógłby mi ktoś wysłać jakiś prezent na Howrse? Oddam! Nick taki jak tutaj - Fatalita
Fatalita, zaakceptuj zapro, to ci podeślę 🙂
budyń, zaakceptowałam 🌷
Hej, czy ktoś jeszcze gra? Bo są te piniaty teraz do klikania przez znajomych i by się przydało :P
borkowa.   silesian team
13 lipca 2022 19:57
ja! nick limonkowa. 😉
Juz nie moge edytowac, a swojego nicku nie dalam xD
beton
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
14 lipca 2022 10:12
Ja też gram, nick taki jak tu 🙂
Ja różnie ostatnio wchodzę, bo nie mam weny czasem, ale też gram 😉 Nick Lay'la
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się