Kącik Rekreanta (część XV) 2022

Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
16 lutego 2022 23:05
A czy ktoś testował na sobie taki pad?
Bo przydałby się na moje plecy 😅
wątek zamknięty
Ja tam testuję permanentnie podgrzewane fotele w samochodzie - tylko nie podgrzewaną dupkę, a podgrzewane plecy. Uwielbiam 😁
Pad to to nie jest, ale działa 🤣
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
17 lutego 2022 07:14
xxagaxx, właśnie też pamiętałam, że używałaś. I w sumie to Ponia mi na swej relacji na Insta przypomniała, że to niezła rzecz, a że, Kulisty 27-ego ma urodziny... 😁 My rok temu mieliśmy trochę plecowy problem, no to zobaczymy, przy najbliżej wizycie fizjo też skontrolujemy czy jest jakiś efekt 😎

Pati2012, o ile się nie mylę to Back on Track robi też produkty dla ludzi, na pewno są takie ocieplacze ręce i nogi, golfy i na plecy właśnie chyba też mi mignęły gdzieś na guglu 😉

faith, wg producenta to to trza używać min 10-20 dni, żeby widzieć/czuć jakiś efekt, oczywiście w zależności od konia i jego pleców. W każdym razie Kulisty polubił bardzo, GrubSonkowi może też przypasi <3 😉
wątek zamknięty
Aaaaa dziękuję za info 😊
wątek zamknięty
Pati2012, to naprawde jest proste działanie, to odbija własne ciepło, wiec jakby koń się sam grzeje. Nie ma to cieple powietrze jak wyjsć więc rozgrzewa mięśnie
wątek zamknięty
xxagaxx, a co z poceniem. Trzeba potem suszyć?

Znajoma to miała ale ja się nie przyglądałam temu wtedy.
wątek zamknięty
kotbury, ja w tym nie jeździłam, w ubieraniu przed jazdą nie pocił się koń,
wątek zamknięty
xxagaxx, nie do jazdy tylko właśnie do grzania. Jak się tkanki podgrzewa to się pocą- stąd pytanie.
wątek zamknięty
Ale to aż tak nie grzeje.
Z tego co macalam, to efekt delikatnie lekko ciepły.
wątek zamknięty
Z takich rzeczy fajnie działających to miałam dla Rudego Konia derkę z Bucasa z serii RECUPTEX THERAPY. Miałam akurat taką cienką, bez wypełnienia - w zimie robiła za podpinkę pod normalną derkę. Utrzymywała takie lekko cieplejsze plecki - fajnie to przekładało się u starszego konia na luźniejszy grzbiet.
wątek zamknięty
Moon, - tak myślałam o swoim albo ich ochraniaczach na tyły, ale właśnie mnie telefon z kliniki wyleczył z takich zabaw.

Mój koń ma zęba do wyrwania. Skromne 3000zł za tą zabawę. Już nie wiem, czy zakładać konto na roksie czy raczej szukać nabywcy na nerkę. Chyba pojadę mu przypiąć czerwona wstążkę do dupy, bo no serio.... 🙄
wątek zamknięty
keirashara, a jak to wyszło? Do wyrwania operacyjnie itp?
Ja swojemu już kiedyś wstążkę wiązałam jak się psuł w dziwny sposób, przeszło jak ręką odjął, potem kantar ze wstążką się zniszczył i go wyrzuciłam to sobie koniczek zrobił odłamek w stawie, więc teraz znowu pomaszerowałam po wstążkę i ma ją autentycznie wszędzie gdzie się da zawieszoną... Nie zaszkodzi na pewno.
wątek zamknięty
Fokusowa, - jak już stoi w klinice to poprosiłam o zrobienie zębów, bo i tak w marcu miał termin. No i wyszło. Poprzeczne pęknięcie i próchnica.
Na razie spytałam czy jest jakakolwiek szansa na to, żeby nie robić teraz, a choć za pół roku, bo zwyczajnie na tą chwilę nie bardzo mogę tyle wydać dodatkowo. Mają skonsultować i oddzwonić.
wątek zamknięty
Mój koniszcz tez dzisiaj pojechał do kliniki. Na razie tylko na gastro, ale co wyjdzie finalnie, to się jutro okaże.
wątek zamknięty
keirashara, trzymam kciuki!
martrix tu też kciuki lecą!
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny za miłe słowa o Johnnym! 💕`

keirashara o kurde... jakbyś miała mało wydatków i problemów. Przytulam. I oby udało się zabieg odroczyć 🤒
martrix i ode mnie też kciuki!
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
17 lutego 2022 21:59
keirashara, a to pech... :/ a nie wiesz czy rwanie zęba robi się na stojąco?
wątek zamknięty
Pati2012, - nie wiem, nie dopytałam, bo mnie facet zbił z nóg po prostu. Skupiłam się na tym, czy musimy to robić teraz, bo trzy kapcie po roku regularnych wizyt w klinice i obecnym pobycie to mhm 🙄
Generalnie to jutro sobie zadzwonię i dopytam na spokojnie. Zapamiętałam tyle, że ząb 408 (przedtrzonowiec jeśli dobrze googlam), są też lekkie zmiany na dwóch innych, ale one nie są do wyrwania. Najbardziej jestem wkurzona na to, że zęby były robione regularnie, a tu taki suprajs, który pewnie nie powstał w kilka dni.
martrix, - trzymam kciuki! Oby było wszystko dobrze.
Fokusowa, infantil, - dzięki! 🌷
wątek zamknięty
keirashara, Z tego co wiem, to na stojąco. U mnie kobyłce na pensjonacie mieli rwać, ale po przeanalizowaniu stwierdzili, że nie pali się z tym aż tak i można to zrobić na spokojnie za pół roku, rok.
Trzymam kciuki, żeby u Was też była taka możliwość.
Co do powstania to u niej też wykryto na kontroli po 10 miesiącach od robienia zębów. Wcześniej nic kompletnie nie miała, a tu próchnica i pęknięcie 🙄
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
18 lutego 2022 07:16
keirashara, że cooooo?! No bez jaj, mada faka! 😮😤 Przyklej mu na kropelkę tę czerwoną wstążkę na stałe, bo to jest już przegięcie ze strony Kluska! 😑
a co do rwania to u nas chyba rwali w stajni, na stojąco, acz to pewnie zależy od tego który ząb...? (trzonowce mniemam że się gorzej rwie, sic!) Ehh, oby się dało to to ogarnąć później 🍀
wątek zamknięty
No więc jednak mamy wrzody, drugi stopień. Także moje studiowanie kącika wrzodowego się na coś przyda. Z jednej strony ból po kieszeni, ale z drugiej to ulga, że przynajmniej wiem co jest na rzeczy, bo to co się ostatnio działo to normalne nie było.
wątek zamknięty
martrix, współczuję, ale tak jak mówisz, czasem to trochę ulga ze masz powód dziwnych zschowan.
U mnie niestety pp prostu kobyla trudna i walnięta, wyleczenie wrzodow nie pomogło 😅
wątek zamknięty
Jako że czasem się tu z Misią udzielałam to wpadnę, żeby powiedzieć, że maluch właśnie przyszedł na świat 🙂 ogierek 🙂
5F57648A-9BE8-4DE5-8DD2-25A561E4F9DE.jpeg 5F57648A-9BE8-4DE5-8DD2-25A561E4F9DE.jpeg
wątek zamknięty
kotbury, keirashara, kare_szczescie, kokosnuss, infantil 💐💐💐 No oby z tym ponownym zajeżdżaniem nie było aż tak źle.😁

kokosnuss no i gdzie więcej takich pro fot? Super wyglądałyście!

charlieeee wygląda na z lekka zdziwioną.😅 Gratulacje, ona chyba przeniosła trochę co? Imię wybrane?

Pani doktor nie mogła wczoraj i mamy kontrolę dopiero w poniedziałek o godzinie "zadzwonię na godzinę przed, żeby nie musiała Pani czekać w stajni".😭 Koń już ma depresję w tym boksie, oczy ma już takie posmutniałe.😐 Jedyna nadzieja w tym, że w poniedziałek okaże się, że goi się dobrze i może pójść chociaż na padok, z jeździectwem mogę poczekać dłużej.
5Z2A3104-1.jpg 5Z2A3104-1.jpg
wątek zamknięty
charlieeee, dzisiaj Elear kończyłby 24 lata. To będzie wspaniały koń!
wątek zamknięty
espana 💗🌷
flygirl ogólnie była zdziwiona🙈 pierwszy bobas w końcu 🙈 6 dni przenosiła, czyli tak jak miałam przeczucie około tygodnia 😅 Imienia jeszcze nie ma, nie spieszy się nam z wyborem 🙊 Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę, zdrówka!
wątek zamknięty
No taki psikus. Mój koń mi zafundował dzisiaj zawał wracając z padoku na trzech nogach… weterynarz był, zszył i pincet skasował, a koń ze spacerków w ręku sobie zamienił żywot na tygodniowy areszt boksowy. 😭
wątek zamknięty
Oesu, współczuję!
wątek zamknięty
charlieeee wreszcie dzieciątko się wykluło! Niech się zdrowo chowa 💕

fly już pewnie po wizycie, jak poszło?

matrix mega współczuję!

Ja się przyszłam pożalić bo poszukiwania siodła na nadobne plecki Dziedzica slabo idą. Co na niego bym nie wrzuciła z tego co jest pod ręką to leży jak taboret na kozie. A z saddle fitterami u nas słabo, w ogóle kogoś takiego nie ma w regionie... Zaczynam powoli desperować. Pewnie skończy się na babce z Equiscanem i robieniu Zaldiaka na miarę. 😩 Zaaklimatyzował się już dziad w nowym miejscu i wypadałoby coś poważniej zacząć robić a tu takie 💩
1645647864216.jpg 1645647864216.jpg
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
23 lutego 2022 21:50
Przyszłam się pożalić 😅
Złapał mnie covid, a jak wyszłam z kwarantanny i jeszcze w dodatku 4 dni wolnego w pracy to przyszły 2 sztormy pod rząd i to jeden taki mocny, że w niektórych regionach ponad 250 km/h wiało.
Dzisiaj wiało też, ale już musiałam ruszyć konia, ale wszędzie lód + nic miłego mieć wiatr w twarz taki, że parę razy okulary bym zgubiła.
I w piątek kolejny sztorm. Jak tu żyć 😭

5F21756E-EE82-43D8-9CBA-CDC1AD3EBFD7.jpeg 5F21756E-EE82-43D8-9CBA-CDC1AD3EBFD7.jpeg
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.