Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Pati, do Horze to prawie nie bywa, że ich nie ma... Tylko polecam sobie obserwować przedmiot jakieś dwa tygodnie, bo u nich ceny regularne są zmieniane względem promocji na dane przedmioty i względem właśnie kodów rabatowych. Więc często coś "-30%" jest w cenie regularnej, bo podnieśli ją, żeby przecenić. Albo jak znasz cenę regularną w innych sklepach. Kody rabatowe są praktycznie cały czas, ich zakres i wysokość zmienia się co kilka dni, więc często warto poczekać.
Czy do marstalla jakiś kod rabatowy istnieje, czy płonne nadzieje? 😂 Albo inne sklepy z rabatami na pasze?
w forhorses dzisiaj i jutro na kod rabatowy luty i zakupy powyżej 200 zł darmowa wysyłka
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
13 lutego 2022 22:18
Jakis kod do hippovet ?
Znajdę gdzieś Zandona King Carbon taniej niż 530 zł? 😅
dairoxroxi, a Happyhorses? Promocję łączą się z kodami rabatowymi. Wiem, że mają Zandone, ale nie wiem czy ten konkretny model. Z kodem Love -15% 🙂
Tam właśnie najtaniej znalazłam 😁
gracja03   "Kto dosiadł konia ten dosiadł wiatr"
17 lutego 2022 11:35
Ma ktoś może kod rabatowy do Bergo i zechce się podzielić?
gracja03, do końca lutego: SNOW10 (na zakupy do 299), i SNOW15 (powyżej 300 zł). Nie wiem, czy się łączą z promocjami.
www.koniesklep.pl w dziale 24h jest 30% obniżki na produkty
budyń, w happyhorses „pasza” -10% na pasze które są bez darmowej wysyłki
Chyba do końca lutego

domiwa jak pasze to w Happy też znajdziesz z rabatem jak wyżej
Hej. Czy jest jakiś kod rabatowy do trok.pl lub do ksantos?
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
18 lutego 2022 10:31
Doniaa, do Troka nie ma kodów
Post został usunięty przez moderatora
Za ten post użytkownik otrzymał: Ban 30 dni
Komentarz moderatora: Spam
Moon   #kulistyzajebisty
19 lutego 2022 08:14
W Hooksie do -20% na całkiem sporo asortymentu, w tym na Eskadrona (ale nie wiem czy w przeliczeniu wyjdzie de facto jakaś promka… ;p)

https://www.hookseurope.com/activity/crazy-lordag?page=8
Hej, poszukuje jakiegoś sporego kodu rabatowego do sklepu. Albo gdzie znajdę dobrą promocję na ogłowie anatomiczne, np Kavalkade, waldhausen
W horsetack.pl masz kod Corella1 - 15 %, na szybko sprawdziłam, że waldhausen nie mają, z kavalkade są ogłowie ale nie wiem czy te którego szukasz
dzikadermi, Dzięki 🙂😉
Jakiś kodzik do Hayloft? 👀
Widział ktoś gdzieś może takie tabliczki, które można powiesić tak jak wieszak na boks? Zeby można na niej pisać i zmazywać?
Matrix, zalaminuj sobie w punkcie ksero kartkę A4 i kup zmazywalny mazak, jeśli chcesz mieć szybko i tanio.
Tylko panowie w punkcie się dziwnie paczo. 😂
martrix, na allegro jest sporo
No właśnie chciałam coś sztywnego. Bardziej metalowe/PVC żeby to mi się za szybko nie zniszczyło.
Od biedy w pracy mogę sobie coś ogarnąć z pleksy, ale to zawsze trochę kombinowania. Myslałam że znajdzie się gdzieś na gotowo coś takiego (jak na oddziałach mają takie przy łóżkach szpitalnych :P )
martrix, - ja mam kupioną tabliczkę kredową A4 i markery kredowe 😉
Nie mogę foty w edycji dodać - tak to wygląda
20220220_202634.jpg 20220220_202634.jpg
keirashara, Przepraszam za ot, ale jak to jest przymocowane? 🤔 Wygląda super!
Meshugat, - było na super mocną taśmę, ale ze względu na nierówność desek umarło, jest na haczyki 😉
Właśnie też zależało mi na czymś takim wizualnie zgrabny i przy tym tanim. Ta tabliczka razem z wysyłką wyszła jakieś 30zł. Proponuję szukać zabawkowych/szkolnych, nie końskich, albo jako "płyta HDF".
Znajdę jakiś kod rabatowy na produkty Winderena?
Znajdę jakiś kod rabatowy na produkty Winderena?
nefferet,

też szukam 😉
Czy gnl ma jakieś kody? Albo konik?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się