Końska Rewia Mody XVI (2022)

dairoxroxi, ja trochę używałam, ale na pewno nie 20. Jedyny mankament to taki, że mi się trochę uklepał pod siodłem, ale po praniu wrócił do stanu normalnego. Wizualnie bez zarzutu. W sumie dużo zależy od "jak dbasz, tak masz".
wątek zamknięty
Sasini jest szał! 😍
Mnie też kusi zrobienie swojego Mattesa, ale tyle innych pięknych szmat ciągle, że nadal nie miałam okazji. Czeka na specjalny sezon, kiedy wszystkie inne kolekcje będą brzydkie 🤠
wątek zamknięty
infantil, ja się właśnie dość spontanicznie skusiłam. Miałam inną szmatkę w planach ale, że Mattes podniósł ceny to chciałam zdążyć jeszcze przed 😅 Także, ekhem oszczędność i tak dalej hah
wątek zamknięty
lusia722 nie wiem po co ja to chciałam mierzyć skoro producent podaje rozmiar xD z rana nie myśle xD 45x40
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
18 lutego 2022 17:28
Post został usunięty przez autora
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
18 lutego 2022 17:32
kotbury, mój kucyk z tych zdecydowanie krótkonożnych także ja właśnie szukam takich mniejszych.
charlieeee o nie sprawdzałam u źródła, mój błąd, ale wyglądają super uroczo.

24.02 wchodzi Crystal Grey
schabrak-dressyr-full-2.jpg schabrak-dressyr-full-2.jpg
dressage-saddlepad-crystal-grey-equestrian-stockholm-2.jpg dressage-saddlepad-crystal-grey-equestrian-stockholm-2.jpg
wątek zamknięty
Post został usunięty przez autora
charlieeee, co myślisz? 👈😍

Bo ja już wiem, ze muszę mieć komplet tego Crystal na Młodego 💰😭
wątek zamknięty
Przyszedł mój urodzinowy, prezentowy Peony Pink z Equito. Jeju, na żywo podoba mi się jeszcze bardziej, niż na zdjęciach. No i ta jakość 😍
Tylko kurde, muszę dokupić coś granatowego na nogi, bo nic nie mam, a tu lamówka wymusza. No trudno 😅
5D248B3C-0628-450E-A1F0-A8D676600748.jpeg 5D248B3C-0628-450E-A1F0-A8D676600748.jpeg
wątek zamknięty
Nie wiem czy w ogóle da się zrobić zdjęcie oddające kolor tego ES. Materiał jest bardzo błyszczący sam w sobie, odbija światło. Próbowałam na razie na sucho zrobić fotę w siodlarni i niezbyt się udało. Jutro spróbuję zrobić w świetle dziennym.
IMG_20220220_170522.jpg IMG_20220220_170522.jpg
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
21 lutego 2022 09:05
anai 🌻 choć nie udało mi się ostatecznie kupić to chętnie obczaję na te fotki i będę wdzięczna gdyby doszyli jednak tę kolekcję 🙂 . Także czekam na te w świetle dziennym również 🌻 .
wątek zamknięty
Z racji uroczej pogody nic sensowniejszego nie mam na ten moment 😁
IMG_20220221_144512.jpg IMG_20220221_144512.jpg
wątek zamknięty
Ja nie wiem czy to właściwy wątek, raczej w takim o zaburzeniach powinnam się odezwać, ale mam problem... Nie umiem się rozstać z czaprakami. Miałam trochę odświeżyć siodlarnię, miejsce zrobić, nawet może coś dokupić na zasadzie wymiany. Popatrzyłam, pomyślałam, poprałam, zdecydowałam niby co zostaje... nawet zdjęcia tych do sprzedaży zaczęłam robić... no i co??? Wróciły na wieszak oczywiście. Jutro w dziennym świetle postaram się zrobić fotkę tego co mam i może ktoś mnie przekona, że za dużo tego i MUSZĘ części się pozbyć. To choroba już jest... Tak, wiem, niektórzy mają więcej...
wątek zamknięty
SzalonaBibi, to chyba zły wątek, tutaj wspieramy tą chorobę 🤣
wątek zamknięty
Szalona, jeśli ktoś Ci powie, że coś musisz z tego zdjęcia sprzedać, to tylko dlatego, że będziemy to chcieli od Ciebie odkupić. 😂 Jedne kobiety mają za dużo butów, inne bluzek, jeszcze inne perfum, a my mamy za dużo czapraczków.
wątek zamknięty
W moim przypadku to sukienek😅, bo wychodzę z założenia, że czapraków nigdy dość. A są osoby co przecież kompletują derki czy kantary, kto co lubi. A moim grzechem są jeszcze owijki 😂. No i zgadzam się z Sivrite
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
21 lutego 2022 21:07
SzalonaBibi, ja czasami tak mam, że mi się jakiś kolor znudzi, albo odwidzi
Najczęściej sprzedaję taki czaprak, żeby jego miejsce zajął nowy 😆
wątek zamknięty
Pati mam dokładnie to samo! Podobał mi się zielony velvet Kentucky pearl… no ale jak tak dwa zielone czapraki mieć w mojej armii czerni. Eskadron heritage poszedł już w świat i właśnie czekam na Kentucky aż dotrze 🤣🤣
wątek zamknięty
SzalonaBibi, niestety, obawiam się, że źle trafiłaś 🤣 Mnie najbardziej irytuje fakt, że muszę mieć pełen komplet - muszę, bo się uduszę … I czasem kupując czaprak mam plan z czym skomponować, to i tak kończę z derką, kantarkiem i zestawem ochraniaczy … Do derek mam szczególną słabość … I z żadną szmatą nie mogę się rozstać, nawet jeśli mam dubla (sic!).

anai, Nie udało mi się załapać niestety, za szybko zniknęły … Jeśli jest tak samo lśniący jak Merlot, to nie dziwię się, że tak trudno złapać odcień … Masz porównanie do Tealblue Eskadrona?

Żeby nie było za długo i nudno, nowy Crystal Merlot Pearl od niezawodnego TackShopu w zestawieniu z Blackberry Platinum 2017 (chyba najbardziej zbliżony odcień) i derką Plaza Taupe pod kolor lamówki. Mój ulubiony odcień bordo …
4751BBC6-7666-4B27-AE56-3CC206DB723B.jpeg 4751BBC6-7666-4B27-AE56-3CC206DB723B.jpeg
4125894A-E983-45AE-A879-A76844AD0120.jpeg 4125894A-E983-45AE-A879-A76844AD0120.jpeg
wątek zamknięty
Piękny zestaw
wątek zamknięty
Renobiusz, łał pasuje idealnie, na początku myślałam, że ochraniacze i derka tez ES
Czekamy na fotki na koniu 😎
wątek zamknięty
SzalonaBibi, zaplanuj zakupy nowych rzeczy ... ale za kasę ze sprzedanych.
Średnio wyjdzie 3 -4 sztuki używek na jedną nową.
I po kłopocie.
Żal z "pozbycia " się minie bo zrobisz to w szyczytnym celu - planowania fajniejszych.
wątek zamknięty
SzalonaBibi, ja mam konia emeryta gdzie wsiadam dosłownie raz na ruski rok, a ostatnio też polecialam i kupiłam nowy czaprak 🤐 więc nie jestem pewna czy ktokolwiek z tego wątku pomoże 🤣
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
22 lutego 2022 14:49
Renobiusz, ale ten merlot mnie się podoba, ale nie wiem czy zaginie na kucyku
wątek zamknięty
Renobiusz, jezu jak to odzobaczyć 😂😂😂
wątek zamknięty
Motylrebel, jak się dowiesz, to daj znać...
Ale raczej uda mi się wytrwać, nienawidzę takich sznurków z kryształków. 😁 Raz, że nigdy nie są idealne prosto, a dwa, że nigdy nie są wybitnie żywotne, nawet w najlepszych markach.
Ale jest naprawdę piękny ten komplet, Renobiusz. 😍
wątek zamknięty
Sivrite, niestety trzymają się jak wściekłe 😅 mam 2 czapraki z perełkami z drugiej ręki i nie wygląda to źle!

kotbury, już tyle razy robiłam sobie takie postanowienie i za każdym razem wymiękałam … W końcu się po prostu poddałam 😉

Sasini, dzięki, trochę mi się gryzie biała lamówka ze złotą, ale zdjęcie robione na szybko, żeby chłop nie zdążył oblukać nowych szmat 😅 Będę miała ciut więcej czasu to pobawię się zestawieniami i wrzucę lepsze foto 🙂

Motylrebel, lusia722, dzikadermi, ja już uległam, więc nie pozostaje mi nic innego niż namawiać do złego 🤣

A niżej fotka wspomnianych perełek - Pink i Ice Blue w towarzystwie derki Violetgrey z Platinum 2017 i ochraniaczy PSoS 🙂
ADF45E20-5059-4C7E-8450-A16672F83BD0.jpeg ADF45E20-5059-4C7E-8450-A16672F83BD0.jpeg
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
22 lutego 2022 22:15
Renobiusz Merlot piękny, na szczęście skoro ten materiał taki błyszczący to nie dla nas 😅😜 .

anai dzięki za zdjęcie w świetle dziennym 🌻 choć tez lubię niebieskości to chyba jednak, mimo wszystko dobrze, że na ten Matta nie zdążyłam. Jakoś nie mogę odnaleźć w nim tego turkusu 😉 .

Ostatecznie, trzymam się swojej listy 😜 dotarł do mnie kilka dni temu Dark Sky 😅😍 i chwilowo ... ja passs 😇
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
22 lutego 2022 22:39
Renobiusz, mi lamówka jasna nie pasuje w tym czapraku, ale poczekam zobaczę 😂
Tu świetne zestawienie zrobione przez Dianę Pokorny i wstawione na grupę na FB
Dwa ostatnie od lewej to emeraldy jestem PSoS drugi ES.


8F49ABF8-286D-4122-8A63-D3F8E2CE1692.jpeg 8F49ABF8-286D-4122-8A63-D3F8E2CE1692.jpeg
wątek zamknięty
Renobiusz, mi lamówka jasna nie pasuje w tym czapraku, ale poczekam zobaczę 😂
Tu świetne zestawienie zrobione przez Dianę Pokorny i wstawione na grupę na FB
Dwa ostatnie od lewej to emeraldy jestem PSoS drugi ES.


8F49ABF8-286D-4122-8A63-D3F8E2CE1692.jpeg 8F49ABF8-286D-4122-8A63-D3F8E2CE1692.jpeg
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.